Archiwum shoutboksa

CzarodziejCzasu 23.08.2020 10:31

Co gra kilkoma ustawieniami

WTC 23.08.2020 10:31

i to było oczywiste zanim zjawił się w Interze

Alfa 23.08.2020 10:31

no to zmienil na 3412 zeby erykcen mogl pograc

WTC 23.08.2020 10:31

nie wiem co zrobiłby Alfa, ale Conte zapewne tak właśnie by zrobił

CzarodziejCzasu 23.08.2020 10:31

Dobrze ze przychodzi maks elastyczny

CzarodziejCzasu 23.08.2020 10:31

Typowe betonowe podejscie

CzarodziejCzasu 23.08.2020 10:31

Alfa jakby nie mial wahadlowego to pewnie ustawilby sancheza na wahadle zeby taktyki nie zmieniać

Ojciec SB 23.08.2020 10:31

i koniecznie trzeba pozbyc sie borowika ktory jest uwazany za mozg naszej druzyny

Ojciec SB 23.08.2020 10:30

nie no tak procz gagli to tez 10 patalachow bylo, ale nie oszukujmy sie nasz sklad jest do uja mocniejszy niz sevilli

CzarodziejCzasu 23.08.2020 10:30

....

Alfa 23.08.2020 10:30

no ale kto ma grac za niego w 352

WTC 23.08.2020 10:29

środek pola karnego a ten se sam stoi

Ojciec SB 23.08.2020 10:29

facet nie ogarnia gry defensywnej, ofensywnej no zadnej a jest wystawiany co mecz

Alfa 23.08.2020 10:29

no conte zawalil po raz kolejny

WTC 23.08.2020 10:29

no ale oprócz Gagliardiniego to tam było jeszcze 10 paziów też i żaden się nie zainteresował

Ojciec SB 23.08.2020 10:29

co robil gaglia na boisku i to do 75minuty to sam conte wie

CzarodziejCzasu 23.08.2020 10:28

Banega to zwykla oferma

WTC 23.08.2020 10:28

to samo miałem napisać xd

Ojciec SB 23.08.2020 10:28

a kto mial go pilnowac amator gagliardini co nie wiadomo po co jest wystawiany?

CzarodziejCzasu 23.08.2020 10:28

Banega to pewnie mawet przewrotki nie umie robic

WTC 23.08.2020 10:28

no instynktowna decyzja Lukaku

Alfa 23.08.2020 10:28

szkoda bo pilka nie szla w bramke

Alfa 23.08.2020 10:28

ok

WTC 23.08.2020 10:28

to ten Diego Carlos

WTC 23.08.2020 10:28

nie

Alfa 23.08.2020 10:28

a to nie banega strzelal?

WTC 23.08.2020 10:27

żaden uj go nie pilnował

WTC 23.08.2020 10:27

bardziej niż samobój Lukaka to dziwi mnie fakt że ten Diego Carlos stał sobie tam sam i robił przewrotki jak na treningu

Alfa 23.08.2020 10:27

https://www.youtube.com/watch?v=Od8RrEdUt-I macie obejrzcie se przed lm

Alfa 23.08.2020 10:26

gdyby nie lukaku to ten final ogladaliby w tv w mediolanie a nie w nim uczestniczyli

Alfa 23.08.2020 10:26

bylo i bedzie wielu lepszych grajkow ktorzy przegraja final

CzarodziejCzasu 23.08.2020 10:26

A tak drazliwy jestem z rana no i co

WTC 23.08.2020 10:25

daleko wyciągnięte wnioski Randama

Kredence 23.08.2020 10:25

też chyba ogarnięty

CzarodziejCzasu 23.08.2020 10:25

Ze strzelił samoboja i zmarnowal setkę to niewazne. Najwazniejsse ze zna jezyk wloski

Kredence 23.08.2020 10:25

lazaro to już dawał normalnie wywiady po włosku

Alfa 23.08.2020 10:24

mudzin a pokazuje tym glabom miejsce w szeregu

Alfa 23.08.2020 10:23

dlatego szanuje lukaka niebywale

Kredence 23.08.2020 10:23

pawłowski nie umiał a chciał mówić po angielsku a taki Lautaro umie po włosku a dalej obsrany daje wywiady po hiszpańsku

WTC 23.08.2020 10:21

jes, we do

Alfa 23.08.2020 10:21

aj czuz dyz klab bikoz aj lajk az iz ran

WTC 23.08.2020 10:21

do you dream?

WTC 23.08.2020 10:21

Pliz mi riplej, Weri weri.

Claudio 23.08.2020 10:20

Aj em solić golkiper

Claudio 23.08.2020 10:20

Taki Pawłowski xD

Claudio 23.08.2020 10:19

Aguero w city 9 lat. Wtedy był 7 i nadal angielski stękał. Mistrz

WTC 23.08.2020 10:19

wysrywanie artykułów z powodu tego, że Bale grał w golfa po porażce to też gruba przesada

WTC 23.08.2020 10:19

inna sprawa, że Hiszpańskie media zrobiły trochę nagonkę na typa

Claudio 23.08.2020 10:18

Widziałem wywiad pomeczowy Aguero z ostatniego ich mistrzostwa to nawet z angielskim miał straszne problemy i ciagle się zacinał i kolega mu pomagał. Wielu piłkarzy do inteligentów nie należy. Zresztą w każdej grupie zdarza się ananas

WTC 23.08.2020 10:17

nawet 2013 bo w sumie on wygrał Decimę z Realem

Alfa 23.08.2020 10:17

wstyd jak uj, az nie chce sie wierzyc

WTC 23.08.2020 10:16

od 2014 chyba

Kredence 23.08.2020 10:16

z 6 lat pewnie

Kredence 23.08.2020 10:16

ile on tam siedzi?

Kredence 23.08.2020 10:16

jest to jednak żenujące xD

WTC 23.08.2020 10:16

jego agent twierdzi, że jest inaczej, ale nie ufał bym mu xD

Ojciec SB 23.08.2020 10:16

boze co za amator

CzarodziejCzasu 23.08.2020 10:16

Przeciez bale trenuje. A ze trenuje jeszcze golfa dodatkowo to jeszcze lepiej. Prawdziwy sportowiec

Nitrogen 23.08.2020 10:16

Nie zna

Claudio 23.08.2020 10:16

No jak olewa treningi to dawać kary i juz

WTC 23.08.2020 10:16

podobno

Ojciec SB 23.08.2020 10:15

serio bale jeszcze jezyka nie zna?

Alfa 23.08.2020 10:15

on sie nawet jezyka nie nauczyl xdd

WTC 23.08.2020 10:15

fakt, ale z tym Balem to grubsza akcja jednak

Ojciec SB 23.08.2020 10:15

no tak tylko czy ktos takiemu balowi cos zrobi no nie,,,

Kredence 23.08.2020 10:15

tutaj real jest poszkodowany ewidentnie bo typ ma w dupie wszystko

Alfa 23.08.2020 10:15

no amen

Kredence 23.08.2020 10:14

no ale biorąc taki hajs też masz jakieś obowiązki, np wypruwanie flakow na treningu a nie grę w golfa

Claudio 23.08.2020 10:14

Ale też nie ma się co dziwić. Wielu patrzy tylko pod kątem piłki. A to jest zwykle życie. Dostajesz hgruba kasę, masz już swój wiek. Nie chcesz zmian Ty i twoja rodzina. Świetnie się czujecie w danym mieście. Po co wywracać wszystko do góry nogami by sobie jeszcze pograć w wieku 32-33 lat? Jest kontrakt to nie można mieć do takiej osoby pretensji

WTC 23.08.2020 10:13

potem forma ucieka i z takim gościem nie ma co zrobić

Ojciec SB 23.08.2020 10:13

dzisiaj liczy sie $$$ a nie przywiazanie do barw

WTC 23.08.2020 10:13

często jest tak, że klub podpisuje długoterminowe kontrakty z danym graczem, bo ten w danym momencie świetnie gra

Ojciec SB 23.08.2020 10:13

no ale kazdy by tak robil jezeli wie ze ma wazny kontrakt

Kredence 23.08.2020 10:12

wyciągnie ostatnie euro i dopiero odejdzie

WTC 23.08.2020 10:12

no to jest prawda

Kredence 23.08.2020 10:12

weźmy takiego bale

Kredence 23.08.2020 10:12

generalnie kluby są coraz większymi zakladnikami wysokich pensji graczy

WTC 23.08.2020 10:11

no te sumy to się pojawiały na rok przed przyjściem De Jonga chyba, tak?

Nitrogen 23.08.2020 10:11

Dokł

Kredence 23.08.2020 10:11

no i on nie chciał odejść

Nitrogen 23.08.2020 10:11

Dopiero od roku on jest na celowniku ostrym

Nitrogen 23.08.2020 10:11

No, ale po MS Barcelona jeszcze nie była jakoś super chętna go sprzedawać

Kredence 23.08.2020 10:10

o PSG się sporo pisało

Kredence 23.08.2020 10:10

po MS owszem

Nitrogen 23.08.2020 10:10

Zależy jakie media

WTC 23.08.2020 10:10

nie o takich sumach w kontekście Rakitica w PSG pisały media?

Nitrogen 23.08.2020 10:10

80-90 za Rakitika?

WTC 23.08.2020 10:09

zamiast dostać 80-90 baniek dostaną dyszkę

WTC 23.08.2020 10:08

no w każdym razie dobrze się stało

Kredence 23.08.2020 10:08

jedynie do Sevilli ale ci grosza nie chcą płacić za niego xD

Claudio 23.08.2020 10:08

Taki jeden piłkarz że swoim koniem też nie chciał odejść a jak odejść to tylko do Juve...

Kredence 23.08.2020 10:08

on się zapieral, że nie odejdzie i uj

Claudio 23.08.2020 10:07

Wyicardowac go

Alfa 23.08.2020 10:07

ivanka tez lysy namowil

WTC 23.08.2020 10:07

z tego co kojarzę

WTC 23.08.2020 10:07

to bardziej chyba trener się uparł że ma zostać

Kredence 23.08.2020 10:07

rakitic nie chcial odejść, co mieli zrobić

WTC 23.08.2020 10:06

inna sprawa że oni stracili na tym większe pieniądze

Alfa 23.08.2020 10:06

albo lautaro albo coutinho

WTC 23.08.2020 10:06

swoją drogą oni z Rakiticiem postąpili jak my z Perisiciem

Shoutbox

Est 25.06.2026 12:58

dawno nie wiedziałem o nim żadnych newsów, ale on chyba już bez Wandy

Claudio 25.06.2026 12:57

Na wahadle to tylko Wanda

Jaszczu91 25.06.2026 12:46

Icardi nie ma klubu. Może on na wahadełko? :lol:

HB 25.06.2026 12:43

:serce:

Rebelde 25.06.2026 12:39

Ale uda sie z Dodo

HB 25.06.2026 12:21

jak nie udalo sie z Palestrą, to tym bardziej nie uda się z Pazem

Claudio 25.06.2026 12:18

Dobrze ze Bayern ma dobrze obsadzone pozycje i Musiała wrócił bo jeszcze by oni się rzucili na Paza

El_Imprezatore 25.06.2026 12:12

albo się dogadaja albo pójdzie do anglii, Inter ma szanse na ten transfer tak może 5%

broda4991 25.06.2026 12:11

Real na pewno będzie chciał od nas 60 plus odkup za 80 mln to jest na bank pewne. To że on do nas przyjdzie nie znaczy że będzie nasz

broda4991 25.06.2026 12:08

Coś mam jakieś złe przeczucie ze jednak Como się dogada.

Jacenty 25.06.2026 12:03

Nie kupią teraz Olise, mają pakt z Niemcami o "wzajemnym szacunku" to jedna rzecz, a druga - napastnik to 3 pozycja w ich kolejce. Przede wszystkim Mourinho zależy na technicznym i pracującym w obydwu fazach rozgrywającym w stylu Modricia (stąd zainteresowanie Enzo Fernandezem). Mają sporo piłkarzy do pożegnania, ale żaden z zawodników nie chce odchodzić, Ceballos nawet za darmo nie chce. Agenci Camavingi też wydają komunikaty, ze jest mu dobrze i nigdzie się nie rusza. Sta też pomysł, że nawet Tchoumenii, który w tym sezoni był naprawdę dobry, moze odejść. Real potrzebuje gotówki na cito, bo inaczej będzie zablokowany, a Mourinho żąda właśnie ww. pomocnika i środkowego obrońcy, a w sprzyjających warunkach jak zrealizują dwa powyższe cele mają poszukać srodkowego napastnika.

Dzonyy 25.06.2026 11:56

Klinsi a jakie warunki ma Real?

Matti 25.06.2026 11:51

wiec jak Real go wykupi z Como za 9 baniek to nie bedzie mogl go sprzedac definitiywnie Interowi z tego co kojarze

Matti 25.06.2026 11:51

nie wiem jak tam dokladnie te przepisy UEFA wygladaja, ale nie mozna w przeciagu 16 tygodni dwa razu klubu zmienic

Klinsi64 25.06.2026 11:51

ale nie ma sie co podniecać bo juz tyle mokrych szmat na morde dostalismy

Matti 25.06.2026 11:50

Paz to może nawet być na wypo z obligo wziety

Klinsi64 25.06.2026 11:50

co do Paza to warunki Realu są skrojone pod Inter

Klinsi64 25.06.2026 11:49

na wahadle mamy Dioufa i LH nie przesadzajmy

Chuchu 25.06.2026 11:46

Paz do nas, na prawe wahadło Darmian i ogień!

tylkointer3 25.06.2026 11:33

Paz to jest ktos kogo nam brakuje od początków Sensiego u Conte

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625432

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się