Co gra kilkoma ustawieniami
i to było oczywiste zanim zjawił się w Interze
no to zmienil na 3412 zeby erykcen mogl pograc
nie wiem co zrobiłby Alfa, ale Conte zapewne tak właśnie by zrobił
Dobrze ze przychodzi maks elastyczny
Typowe betonowe podejscie
Alfa jakby nie mial wahadlowego to pewnie ustawilby sancheza na wahadle zeby taktyki nie zmieniać
i koniecznie trzeba pozbyc sie borowika ktory jest uwazany za mozg naszej druzyny
nie no tak procz gagli to tez 10 patalachow bylo, ale nie oszukujmy sie nasz sklad jest do uja mocniejszy niz sevilli
....
no ale kto ma grac za niego w 352
środek pola karnego a ten se sam stoi
facet nie ogarnia gry defensywnej, ofensywnej no zadnej a jest wystawiany co mecz
no conte zawalil po raz kolejny
no ale oprócz Gagliardiniego to tam było jeszcze 10 paziów też i żaden się nie zainteresował
co robil gaglia na boisku i to do 75minuty to sam conte wie
Banega to zwykla oferma
to samo miałem napisać xd
a kto mial go pilnowac amator gagliardini co nie wiadomo po co jest wystawiany?
Banega to pewnie mawet przewrotki nie umie robic
no instynktowna decyzja Lukaku
szkoda bo pilka nie szla w bramke
ok
to ten Diego Carlos
nie
a to nie banega strzelal?
żaden uj go nie pilnował
bardziej niż samobój Lukaka to dziwi mnie fakt że ten Diego Carlos stał sobie tam sam i robił przewrotki jak na treningu
https://www.youtube.com/watch?v=Od8RrEdUt-I macie obejrzcie se przed lm
gdyby nie lukaku to ten final ogladaliby w tv w mediolanie a nie w nim uczestniczyli
bylo i bedzie wielu lepszych grajkow ktorzy przegraja final
A tak drazliwy jestem z rana no i co
daleko wyciągnięte wnioski Randama
też chyba ogarnięty
Ze strzelił samoboja i zmarnowal setkę to niewazne. Najwazniejsse ze zna jezyk wloski
lazaro to już dawał normalnie wywiady po włosku
mudzin a pokazuje tym glabom miejsce w szeregu
dlatego szanuje lukaka niebywale
pawłowski nie umiał a chciał mówić po angielsku a taki Lautaro umie po włosku a dalej obsrany daje wywiady po hiszpańsku
jes, we do
aj czuz dyz klab bikoz aj lajk az iz ran
do you dream?
Pliz mi riplej, Weri weri.
Aj em solić golkiper
Taki Pawłowski xD
Aguero w city 9 lat. Wtedy był 7 i nadal angielski stękał. Mistrz
wysrywanie artykułów z powodu tego, że Bale grał w golfa po porażce to też gruba przesada
inna sprawa, że Hiszpańskie media zrobiły trochę nagonkę na typa
Widziałem wywiad pomeczowy Aguero z ostatniego ich mistrzostwa to nawet z angielskim miał straszne problemy i ciagle się zacinał i kolega mu pomagał. Wielu piłkarzy do inteligentów nie należy. Zresztą w każdej grupie zdarza się ananas
nawet 2013 bo w sumie on wygrał Decimę z Realem
wstyd jak uj, az nie chce sie wierzyc
od 2014 chyba
z 6 lat pewnie
ile on tam siedzi?
jest to jednak żenujące xD
jego agent twierdzi, że jest inaczej, ale nie ufał bym mu xD
boze co za amator
Przeciez bale trenuje. A ze trenuje jeszcze golfa dodatkowo to jeszcze lepiej. Prawdziwy sportowiec
Nie zna
No jak olewa treningi to dawać kary i juz
podobno
serio bale jeszcze jezyka nie zna?
on sie nawet jezyka nie nauczyl xdd
fakt, ale z tym Balem to grubsza akcja jednak
no tak tylko czy ktos takiemu balowi cos zrobi no nie,,,
tutaj real jest poszkodowany ewidentnie bo typ ma w dupie wszystko
no amen
no ale biorąc taki hajs też masz jakieś obowiązki, np wypruwanie flakow na treningu a nie grę w golfa
Ale też nie ma się co dziwić. Wielu patrzy tylko pod kątem piłki. A to jest zwykle życie. Dostajesz hgruba kasę, masz już swój wiek. Nie chcesz zmian Ty i twoja rodzina. Świetnie się czujecie w danym mieście. Po co wywracać wszystko do góry nogami by sobie jeszcze pograć w wieku 32-33 lat? Jest kontrakt to nie można mieć do takiej osoby pretensji
potem forma ucieka i z takim gościem nie ma co zrobić
dzisiaj liczy sie $$$ a nie przywiazanie do barw
często jest tak, że klub podpisuje długoterminowe kontrakty z danym graczem, bo ten w danym momencie świetnie gra
no ale kazdy by tak robil jezeli wie ze ma wazny kontrakt
wyciągnie ostatnie euro i dopiero odejdzie
no to jest prawda
weźmy takiego bale
generalnie kluby są coraz większymi zakladnikami wysokich pensji graczy
no te sumy to się pojawiały na rok przed przyjściem De Jonga chyba, tak?
Dokł
no i on nie chciał odejść
Dopiero od roku on jest na celowniku ostrym
No, ale po MS Barcelona jeszcze nie była jakoś super chętna go sprzedawać
o PSG się sporo pisało
po MS owszem
Zależy jakie media
nie o takich sumach w kontekście Rakitica w PSG pisały media?
80-90 za Rakitika?
zamiast dostać 80-90 baniek dostaną dyszkę
no w każdym razie dobrze się stało
jedynie do Sevilli ale ci grosza nie chcą płacić za niego xD
Taki jeden piłkarz że swoim koniem też nie chciał odejść a jak odejść to tylko do Juve...
on się zapieral, że nie odejdzie i uj
Wyicardowac go
ivanka tez lysy namowil
z tego co kojarzę
to bardziej chyba trener się uparł że ma zostać
rakitic nie chcial odejść, co mieli zrobić
inna sprawa że oni stracili na tym większe pieniądze
albo lautaro albo coutinho
swoją drogą oni z Rakiticiem postąpili jak my z Perisiciem