Archiwum shoutboksa

Lopez 22.08.2020 21:04

Ale kolo mnie burza szaleje

Skepta 22.08.2020 21:04

Emerson powaznie brzmiace nazwisko kojarzy mi sie z jakims pomocnikiem z realu

Alfa 22.08.2020 21:04

no to krul zostaje jednak

maniekfci 22.08.2020 21:04

powitamy Emeresona, a pożegnamy COnte, typowe

Lopez 22.08.2020 21:04

Oby nie

Kredence 22.08.2020 21:04

*dywan

Kredence 22.08.2020 21:04

vancore juz rozklada czerwony dyan

Kredence 22.08.2020 21:04

czyli lada moment witamy emersona

Nitrogen 22.08.2020 21:04

Potwierdzam

maniekfci 22.08.2020 21:04

kto to chillwell

Kredence 22.08.2020 21:03

chilwell w chelsea

Skepta 22.08.2020 21:03

Jest taka druzyna ktora zwie sie

Lopez 22.08.2020 21:03

Klinsiego to pare lat temu chcial Piekarz nabic na pal

Skepta 22.08.2020 21:03

W pewnym polskim miescie gdzie wodeczka leje sie

Skepta 22.08.2020 21:02

Czy wnuczek

Skepta 22.08.2020 21:02

Dominik janas to jakis syn pawla janasa?

Lopez 22.08.2020 21:02

Nabicie na pal lukaku

Skepta 22.08.2020 21:02

W ogniem i mieczem nabijali ukraincow na pal

CzarodziejCzasu 22.08.2020 21:02

Dawac Cavaniego donInteru

Lopez 22.08.2020 21:02

Nawet dominik janas nie pisze takich glupot jak ty skepcia. Wiec ciebie zawsze rozpoznam

Skepta 22.08.2020 21:01

Przebicie butlą na wylot jak kiedys na pal nabijali xD

Kredence 22.08.2020 21:01

śmierć przez posadzenie na butli

Skepta 22.08.2020 21:01

To juz wole egzekucje

Lopez 22.08.2020 21:00

Do 2090

Lopez 22.08.2020 21:00

Podszyl sie pod skepte zaraz banuje

Skepta 22.08.2020 21:00

Fascynuje mnie lukaszenka od 20 lat 80 procent poparcia niebywale ludzie musza go kochac jak na niego tak glosuja. Taki prezydent to skarb a nie to co duda

Skepta 22.08.2020 20:58

Kto zaatrElil lukasEnke

maniekfci 22.08.2020 20:58

co mi zostało

maniekfci 22.08.2020 20:58

pogram se w csa

Kredence 22.08.2020 20:56

Aleksander z Tychów

Klinsi64 22.08.2020 20:56

wbijasz do takiego smiecia sprawdzasz mu kompa,sąd 24 godzinny i pod cele

maniekfci 22.08.2020 20:55

tak też czasem trzeba

Klinsi64 22.08.2020 20:55

maniek wylewanie żółci na sb

Klinsi64 22.08.2020 20:55

no ale ziobro ma inne zajecia ciekawsze

Klinsi64 22.08.2020 20:54

przecież taki stalker to potencjalny morderca wsadzic gnoja do pierdla i niech sie nim zajmą

Klinsi64 22.08.2020 20:53

jakiegoś pedałka spałować a z takimi oszołomami sobie poradzic nie potrafia

maniekfci 22.08.2020 20:53

klinsi jakie planyh na wieczór

Klinsi64 22.08.2020 20:53

typowe

Vancore 22.08.2020 20:52

dokladnie, to niemal pewne

Claudio 22.08.2020 20:49

Benfika zrezygnowala z Cavaniego ze wzgledu na jego wymagania finansowe. A ponoć już był ich zawodnikiem ;)

Vancore 22.08.2020 20:49

no stara sie

Kredence 22.08.2020 20:49

pamietam co o nim opisywales kiedys

Kredence 22.08.2020 20:48

:D

Vancore 22.08.2020 20:48

prosze o zmiane nicka na QuaresmaBoss

maniekfci 22.08.2020 20:43

@Lopez zgłos się

maniekfci 22.08.2020 20:43

SUMLIŃSKIE, KANIE, CONTE BĘDĄ WAM ODBIERALI SMAK ŻYCIA

Lopez 22.08.2020 20:41

Beton

Kredence 22.08.2020 20:41

tak to widze

maniekfci 22.08.2020 20:39

już mnie to nudzi

maniekfci 22.08.2020 20:39

nie no anwet nie chce mi się opisywać

Vancore 22.08.2020 20:39

nie da sie opisac wizji maxa bo on ma co mecz inna

Kredence 22.08.2020 20:39

on zrobi z niego nowego Mandzukicia

Kredence 22.08.2020 20:39

jesli Lukaku pokocha gre na skrzydle to tak

Alfa 22.08.2020 20:39

de sciglio gaglia i mandzukic do konca kariery

Klinsi64 22.08.2020 20:38

na maksa

Vancore 22.08.2020 20:38

bedzie go kochal na dystans

Klinsi64 22.08.2020 20:38

czy pokocha maksa

maniekfci 22.08.2020 20:38

no dobra, to może opiszemy wizje Interu Maksa

Klinsi64 22.08.2020 20:38

tylko co z Lukaku on kocha konciaka

Kredence 22.08.2020 20:38

najwyzej wymienimy jednego dobrego trenera na drugiego dobrego

Vancore 22.08.2020 20:37

kiedy to tylko kwestia czasu a inter kazda patologie powieksza wiec u nas zwyczajnie nastapilo to znacznie szybciej

Kredence 22.08.2020 20:37

teraz to mimo wsztystko kontrolowany burdel a nie to co rok temu xD

Lopez 22.08.2020 20:37

Kretyn po kazdym komentarzem odpowiada

Vancore 22.08.2020 20:37

i tak by wysapal jak nie teraz to za 2 miesiace, moze 6 a moze za rok

maniekfci 22.08.2020 20:37

nie wiem, żądam normalności i stabilizacji w tym klubie

Klinsi64 22.08.2020 20:37

by panu conte siem lepiej trenowao

Lopez 22.08.2020 20:37

Wiecie ze prawdopodobnie dominik janas spamuje nam fp

Klinsi64 22.08.2020 20:36

czystki jak w barcelonie

Kredence 22.08.2020 20:36

albo sam chce odejsc, nie wiadomo

FReeFonix 22.08.2020 20:36

Polska tzippa zostanie zbeszczeszczona

maniekfci 22.08.2020 20:36

no Ausilio ponoć na wylcoie

Vancore 22.08.2020 20:36

ale przynajmniej moze otworzy niektorym oczy

Kredence 22.08.2020 20:36

niereformowalny

Kredence 22.08.2020 20:35

on jest troche jak dominik janas, luj ogluchacz niczego nie da

Klinsi64 22.08.2020 20:35

po tej akcji z banega moze lepiej niech odejdzie :D

FReeFonix 22.08.2020 20:35

D

maniekfci 22.08.2020 20:35

czemu nie ma kogoś, kto otrzeźwi tego Conciaka jakimś plaskunem

FReeFonix 22.08.2020 20:35

No ja mam prey eyes Klinsi :/

maniekfci 22.08.2020 20:34

courva nie wierzę, że dojdzie do tej zmiany XD

FReeFonix 22.08.2020 20:34

Będzie się dławiła ciemną knagą Tyrona

Klinsi64 22.08.2020 20:34

FF wychodzi a te kukoldy "Pacz jaki incel wysiada"

maniekfci 22.08.2020 20:34

to jedź stację dalej

FReeFonix 22.08.2020 20:34

Nie mogę bo zaraz wydgodze xdd

maniekfci 22.08.2020 20:34

u Conte oczywiście Robercik, u Maxa ten obrońca z milana

WTC 22.08.2020 20:34

licząc czas w którym odpisałem to nie mogłem się podczepić

FReeFonix 22.08.2020 20:33

I p0lka z Mokebe

maniekfci 22.08.2020 20:33

fast

maniekfci 22.08.2020 20:33

FONIAK foto

FReeFonix 22.08.2020 20:33

Ależ kukoldy w SKM

Klinsi64 22.08.2020 20:33

na marginesie 2 mistrzów świata

Klinsi64 22.08.2020 20:33

maniek o włochach pisał a ty sie podpiałeś i wymieniłeś stranierich

maniekfci 22.08.2020 20:32

klinsi wszedł i z marszu masakruje

maniekfci 22.08.2020 20:32

XD

WTC 22.08.2020 20:32

bo nie napisałeś precyzyjnie kogo pytasz

Klinsi64 22.08.2020 20:32

to po co sie wpiwprzasz

WTC 22.08.2020 20:32

to jego z tego rozliczaj

Klinsi64 22.08.2020 20:32

ale lasowy pisał

WTC 22.08.2020 20:32

ale ja nigdzie nie pisałem że to włosi

Shoutbox

rchemik 25.06.2026 16:33

my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

Szczupac_FCI 25.06.2026 16:14

Enzo* 80 zdaje sie z benfiki do chelsea

Szczupac_FCI 25.06.2026 16:13

tu tyle samo bedzie'

HB 25.06.2026 16:12

enzo fernandez poszedł za 120 kilka lat temu

HB 25.06.2026 16:11

tych 55-60 mln za Paza to raczej hurra optymistyczna teza

AveCaesar 25.06.2026 16:07

Ważne żeby ta sytuacja wyjaśniła się szybko bo będzie powtórka z poprzedniego letniego okienka.

Matti 25.06.2026 15:56

ale no nie sądzę, że to się wydarzy i tak

Matti 25.06.2026 15:55

i już wtedy Nico nie chciał odchodzić pomimo, że oferta kontraktu była wysoka

Matti 25.06.2026 15:55

oferta Spurs była rok temu

AveCaesar 25.06.2026 15:54

dla nas*

AveCaesar 25.06.2026 15:54

Paz był dla Como za 60 mln. Pewnie później Real by go zgarnął. Dla pewnie będzie drożej i nie będziemy chcieli się bawić w odkupy z Perezem tylko mieć swojego zawodnika.

martins2000 25.06.2026 15:53

Spurs z 1 ofertą 70 mln

Claudio 25.06.2026 15:51

Marotta z Perezem w przeciwieństwie do Percassiego ma dobre stosunki więc jeśli Paz mieści się w kwocie 60mln to niech nie przedłużają tego bo Angole tylko czekają jak te hieny. Marotta i Ausilio możecie załatwić nam mercato.

Jacenty 25.06.2026 15:30

Pedulla: #Real potwierdził #Como swoją wolę wznowienia [transferu] Nico #Paz (to był najbardziej prawdopodobny scenariusz) i ponownego wystawienia go na rynek za 55-60 milionów

Jacenty 25.06.2026 15:27

Caramazza: zaczyna się właśnie wyścig po NIco Paza

Lopez 25.06.2026 14:52

ale to już chyba dawno

Jaszczu91 25.06.2026 14:52

Wanda już ma młodszego naganiacza :brawo:

Lopez 25.06.2026 14:52

chciałbym icardiego w serie a znowu

Est 25.06.2026 12:58

dawno nie wiedziałem o nim żadnych newsów, ale on chyba już bez Wandy

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625458

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się