Ale kolo mnie burza szaleje
Emerson powaznie brzmiace nazwisko kojarzy mi sie z jakims pomocnikiem z realu
no to krul zostaje jednak
powitamy Emeresona, a pożegnamy COnte, typowe
Oby nie
*dywan
vancore juz rozklada czerwony dyan
czyli lada moment witamy emersona
Potwierdzam
kto to chillwell
chilwell w chelsea
Jest taka druzyna ktora zwie sie
Klinsiego to pare lat temu chcial Piekarz nabic na pal
W pewnym polskim miescie gdzie wodeczka leje sie
Czy wnuczek
Dominik janas to jakis syn pawla janasa?
Nabicie na pal lukaku
W ogniem i mieczem nabijali ukraincow na pal
Dawac Cavaniego donInteru
Nawet dominik janas nie pisze takich glupot jak ty skepcia. Wiec ciebie zawsze rozpoznam
Przebicie butlą na wylot jak kiedys na pal nabijali xD
śmierć przez posadzenie na butli
To juz wole egzekucje
Do 2090
Podszyl sie pod skepte zaraz banuje
Fascynuje mnie lukaszenka od 20 lat 80 procent poparcia niebywale ludzie musza go kochac jak na niego tak glosuja. Taki prezydent to skarb a nie to co duda
Kto zaatrElil lukasEnke
co mi zostało
pogram se w csa
Aleksander z Tychów
wbijasz do takiego smiecia sprawdzasz mu kompa,sąd 24 godzinny i pod cele
tak też czasem trzeba
maniek wylewanie żółci na sb
no ale ziobro ma inne zajecia ciekawsze
przecież taki stalker to potencjalny morderca wsadzic gnoja do pierdla i niech sie nim zajmą
jakiegoś pedałka spałować a z takimi oszołomami sobie poradzic nie potrafia
klinsi jakie planyh na wieczór
typowe
dokladnie, to niemal pewne
Benfika zrezygnowala z Cavaniego ze wzgledu na jego wymagania finansowe. A ponoć już był ich zawodnikiem
no stara sie
pamietam co o nim opisywales kiedys
prosze o zmiane nicka na QuaresmaBoss
@Lopez zgłos się
SUMLIŃSKIE, KANIE, CONTE BĘDĄ WAM ODBIERALI SMAK ŻYCIA
Beton
tak to widze
już mnie to nudzi
nie no anwet nie chce mi się opisywać
nie da sie opisac wizji maxa bo on ma co mecz inna
on zrobi z niego nowego Mandzukicia
jesli Lukaku pokocha gre na skrzydle to tak
de sciglio gaglia i mandzukic do konca kariery
na maksa
bedzie go kochal na dystans
czy pokocha maksa
no dobra, to może opiszemy wizje Interu Maksa
tylko co z Lukaku on kocha konciaka
najwyzej wymienimy jednego dobrego trenera na drugiego dobrego
kiedy to tylko kwestia czasu a inter kazda patologie powieksza wiec u nas zwyczajnie nastapilo to znacznie szybciej
teraz to mimo wsztystko kontrolowany burdel a nie to co rok temu xD
Kretyn po kazdym komentarzem odpowiada
i tak by wysapal jak nie teraz to za 2 miesiace, moze 6 a moze za rok
nie wiem, żądam normalności i stabilizacji w tym klubie
by panu conte siem lepiej trenowao
Wiecie ze prawdopodobnie dominik janas spamuje nam fp
czystki jak w barcelonie
albo sam chce odejsc, nie wiadomo
Polska tzippa zostanie zbeszczeszczona
no Ausilio ponoć na wylcoie
ale przynajmniej moze otworzy niektorym oczy
niereformowalny
on jest troche jak dominik janas, luj ogluchacz niczego nie da
po tej akcji z banega moze lepiej niech odejdzie
D
czemu nie ma kogoś, kto otrzeźwi tego Conciaka jakimś plaskunem
No ja mam prey eyes Klinsi :/
courva nie wierzę, że dojdzie do tej zmiany XD
Będzie się dławiła ciemną knagą Tyrona
FF wychodzi a te kukoldy "Pacz jaki incel wysiada"
to jedź stację dalej
Nie mogę bo zaraz wydgodze xdd
u Conte oczywiście Robercik, u Maxa ten obrońca z milana
licząc czas w którym odpisałem to nie mogłem się podczepić
I p0lka z Mokebe
fast
FONIAK foto
Ależ kukoldy w SKM
na marginesie 2 mistrzów świata
maniek o włochach pisał a ty sie podpiałeś i wymieniłeś stranierich
klinsi wszedł i z marszu masakruje
XD
bo nie napisałeś precyzyjnie kogo pytasz
to po co sie wpiwprzasz
to jego z tego rozliczaj
ale lasowy pisał
ale ja nigdzie nie pisałem że to włosi
optymistyczna teza