Archiwum shoutboksa

Nitrogen 22.08.2020 18:45

Znowu coś wysapał że Eriksen jest lekiem na całe zło?

ZnawcaCalcio 22.08.2020 18:45

Ale inter30 bredzi

Nitrogen 22.08.2020 18:44

Wiesz że byłeś w Faktach chwileczkę po Faktach w TVN24?

Kredence 22.08.2020 18:44

co tam się działo

Endru 22.08.2020 18:44

Mow za siebie ja chce zobaczyc

Kredence 22.08.2020 18:44

opisz nam te tychy

ZanettiBoss 22.08.2020 18:44

endriu chce ty c w e l u

Kredence 22.08.2020 18:43

po co wrzucasz psycholu skoro Ci piszemy że nie chcemy

Endru 22.08.2020 18:43

Pokaz to zdjecie

ZanettiBoss 22.08.2020 18:43

zapraszajcie do znajomych

Nitrogen 22.08.2020 18:43

Prosimy abyś nie dawał

Kredence 22.08.2020 18:43

i co teraz

WTC 22.08.2020 18:43

są pewnie w policyjnej bazie poszukiwanych

ZanettiBoss 22.08.2020 18:43

dam link do mojego konta na fb

Kredence 22.08.2020 18:43

nie chcemy

ZanettiBoss 22.08.2020 18:42

chcecie moje zdjęcie zobaczyć?

WTC 22.08.2020 18:42

wiemy

ZanettiBoss 22.08.2020 18:42

to ja dominik janas z bełchatowa

WTC 22.08.2020 18:42

tylko zamiast złota w garncu to ma gówno

Kredence 22.08.2020 18:42

pewnie konar ci nie płonie i stąd kompleksy

Nitrogen 22.08.2020 18:42

I czemu prowadziłeś kiedyś tę stronę o Genoi?

ZanettiBoss 22.08.2020 18:42

KREDENS TO C W E L

WTC 22.08.2020 18:42

Dominik mieszka pod tęczą niczym skrzaty w Irlandzkich legendach

Kredence 22.08.2020 18:42

co one ci zrobiły

ZanettiBoss 22.08.2020 18:42

Nitro ty C W E L U

Kredence 22.08.2020 18:42

gościu czemu dokuczales tym studentkom w Tychach?

Nitrogen 22.08.2020 18:41

xDDD

ZanettiBoss 22.08.2020 18:41

Nitrogej w szoku 🌈

Alfa 22.08.2020 18:41

Xdddd

Nitrogen 22.08.2020 18:41

No i amen

WTC 22.08.2020 18:41

xddddd

Kredence 22.08.2020 18:41

XD

ZanettiBoss 22.08.2020 18:41

Javier Zanetti aresztowany! Znany piłkarz Interu Mediolan i rezerwowy reprezentacji Argentyny oskarżony został o pedofilię, której dopuszczał się w latach 1997-2017, lokalna społeczność w szoku. - ja pierdzielę, co się dzieje 😱

ZanettiBoss 22.08.2020 18:41

o kurde, czytacie co pisza wszystkie media we włoszech? już nawet onet podłapał

WTC 22.08.2020 18:41

gdzie Rafał wysapał znowu

Nitrogen 22.08.2020 18:40

Ależ Rafał1976 się wściekł rany boskie xD

WTC 22.08.2020 18:40

biegnij Endru i podpjerdol

Nitrogen 22.08.2020 18:40

Tak możesz już wysyłać pieniądze Lopezowi

Endru 22.08.2020 18:40

Oo halogen przelogowal

ZnawcaCalcio 22.08.2020 18:39

Ja kiedys czytalem o Edersonie jakas analize i akurat jego gra to wiecej plusow dla Ciry niz minusow

WTC 22.08.2020 18:39

xD

Nitrogen 22.08.2020 18:39

Musiałem się przelogować :(

WTC 22.08.2020 18:38

czyżby sam się spacyfikował?

Kredence 22.08.2020 18:38

wypuścili cię już z aresztu?

MourinhoBoss 22.08.2020 18:38

Kredense cenzorze tak to ja

WTC 22.08.2020 18:37

właśnie skończył zmianę na kopalni

MourinhoBoss 22.08.2020 18:37

Podczas pracy w klubie przez ostatni rok, Antonii Conte odkrył powiązania Javiera Zanettiego z Argentyńskim gangiem pedofilii, a Zhagn chce za wszelka cenę zamieść sprawę pod dywan

MourinhoBoss 22.08.2020 18:37

Podczas pracy w klubie przez ostatni rok, Antonii Conte odkrył powiązania Javiera Zanettiego z Argentyńskim gangiem pedofilii, a Zhagn chce za wszelka cenę zamieść sprawę pod dywan

MourinhoBoss 22.08.2020 18:37

Podczas pracy w klubie przez ostatni rok, Antonii Conte odkrył powiązania Javiera Zanettiego z Argentyńskim gangiem pedofilii, a Zhagn chce za wszelka cenę zamieść sprawę pod dywan

Kredence 22.08.2020 18:37

dominkjanaszbelchatowa

MourinhoBoss 22.08.2020 18:37

Podczas pracy w klubie przez ostatni rok, Antonii Conte odkrył powiązania Javiera Zanettiego z Argentyńskim gangiem pedofilii, a Zhagn chce za wszelka cenę zamieść sprawę pod dywan

MourinhoBoss 22.08.2020 18:37

Podczas pracy w klubie przez ostatni rok, Antonii Conte odkrył powiązania Javiera Zanettiego z Argentyńskim gangiem pedofilii, a Zhagn chce za wszelka cenę zamieść sprawę pod dywan

Nitrogen 22.08.2020 18:37

No tak witamy xD

WTC 22.08.2020 18:37

xDDDD

Kredence 22.08.2020 18:37

wszystko jasne xD

MourinhoBoss 22.08.2020 18:37

Podczas pracy w klubie przez ostatni rok, Antonii Conte odkrył powiązania Javiera Zanettiego z Argentyńskim gangiem pedofilii, a Zhagn chce za wszelka cenę zamieść sprawę pod dywan,

Nitrogen 22.08.2020 18:36

Może to ten psychol Neracur osiemdziesiąty trzeci

WTC 22.08.2020 18:35

no to możesz zawijać z tym trollingiem

Klinsi64 22.08.2020 18:35

sezonowiec

WTC 22.08.2020 18:35

Data rejestracji 22.08.2020

MourinhoBoss 22.08.2020 18:35

Podobno z Conte to jest jakaś grubsza sprawa między nim a chińczykami,

Kredence 22.08.2020 18:34

wczoraj też odstawil cyrk przy akcji po której zrobił karnego Lukaku

Klinsi64 22.08.2020 18:34

handa ponoc ma słaby wzrok ale wstydzi sie w okularach bronic

Nitrogen 22.08.2020 18:34

Najlepsza połowa od czasów tripletty itp itd

WTC 22.08.2020 18:34

wtedy co prowadziliśmy i ostatecznie był remis?

Nitrogen 22.08.2020 18:34

Pobiegł wgl w druga stronę

Ojciec SB 22.08.2020 18:34

takie zalozenie Conte

Nitrogen 22.08.2020 18:34

No Handanowik speklakulatnie się jednak minął z piłką z Torynem rok temu

Kredence 22.08.2020 18:33

wcześniej tego nie robił

Kredence 22.08.2020 18:33

handa to ostatnio uwielbia wybiec na przedpole i minąć się z piłką, fascynuje mnie to

WTC 22.08.2020 18:33

i twoim zdaniem był wart tych pieniędzy które zapłaciło City?

Nitrogen 22.08.2020 18:33

Potem uciekł do Guardioli. Wyłapał i Ederson witamy

Nitrogen 22.08.2020 18:33

Przecież Bravo grał świetnie w Barcelonie w pierwszym sezonie

Ojciec SB 22.08.2020 18:33

jedyny bramkarz ktory moze byc pomocnikiem to przeklety neuer

WTC 22.08.2020 18:33

no proszę cię, ten Ederson to debil jest

WTC 22.08.2020 18:32

lub wydanie 65 baniek na Edersona bo nogami gra ale przy okazji notorycznie nokautuje rywali i go lobują

ZnawcaCalcio 22.08.2020 18:32

Z tego beka, ale widac ze on czy Ederson bardz dobrze czuja sie z pilka u nogi

WTC 22.08.2020 18:32

ale prosto potrafi piłkę kopnąć

WTC 22.08.2020 18:32

klub takie kwiatki jak wydanie kupy hajsu na Bravo 34 letniego który potem robi błąd za błędem

ZnawcaCalcio 22.08.2020 18:32

Nie no

WTC 22.08.2020 18:32

chodzi mi przede wszystkim o takie kwiatki jak pisanie przez fanów Barcelony, że Ter Stegen może z powodzeniem grać w pomocy

Ojciec SB 22.08.2020 18:32

nie trzeba opisywac, wystarczy dac przyklad ter sztegena z 8:2 barca bayern

ZnawcaCalcio 22.08.2020 18:31

Wszyscy tak graja przeciez

ZnawcaCalcio 22.08.2020 18:31

Opisz

ZnawcaCalcio 22.08.2020 18:31

WTC 22.08.2020 18:28 w ogóle ta mityczna gra nogami u bramkarz jest trochę śmieszna

CzarodziejCzasu 22.08.2020 18:31

Tag massimo moratti polecam. Niesamowite pierdoły

Ojciec SB 22.08.2020 18:30

Moratti i te jego wypowiedzi BAN

WTC 22.08.2020 18:30

no i cieszmy się że on już niczego w klubie wybierać nie może

Kredence 22.08.2020 18:29

już kiedyś go wybrał

CzarodziejCzasu 22.08.2020 18:29

Wybrałbym Lippiego :lol:

CzarodziejCzasu 22.08.2020 18:29

Tak mi sie przypomnialo a propo nowego trenera :lol:

WTC 22.08.2020 18:29

no to jest ewidentnie pomysł Conte

Kredence 22.08.2020 18:29

a przynajmniej był

Kredence 22.08.2020 18:29

nie to, że chce tylko taki jest plan

WTC 22.08.2020 18:28

bramkarzy* urwa

Ojciec SB 22.08.2020 18:28

on nie mysli, zamiast wywalic lage do przodu to chce sie bawic

WTC 22.08.2020 18:28

w ogóle ta mityczna gra nogami u bramkarz jest trochę śmieszna

Kredence 22.08.2020 18:28

bywa strasznie niepewny

Shoutbox

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Claudio 25.06.2026 20:13

United - Bruno Fernandes, Arsenal - Odegaard, City - Cherki, Liverpool - Wirtz, Aston Villa - Rogers, Chelsea - Palmer

Claudio 25.06.2026 20:08

tak rzuciłem Bournemoyh, a oni tam zajęli 6 miejsce i zagrają w LE ;( 3pkt za LM

KibicInteru 25.06.2026 20:04

Zagrożenie stanowią czołowe kluby z Anglii ale nie znam się na ich sytuacji kadrowej żeby ogarnąć kto będzie chętny. Może City za Bernardo?

KibicInteru 25.06.2026 20:03

Nie sądzę żeby kluby pokroju Everyonu czy Bournemouth były problemem. Paz nawet nie spojrzy na ich oferty

Claudio 25.06.2026 19:56

Musmarra: „W zeszłym roku Oaktree narzekało na wyniki w Lidze Mistrzów. Jeśli jednak narzekasz na Ligę Mistrzów, to musisz dokonywać transferów na miarę Ligi Mistrzów: przed tym nie ma ucieczki”.

Claudio 25.06.2026 19:49

"Como wciąż ma możliwość jego pozyskania. Jeśli tego nie zrobi, Inter będzie mógł wtedy wykorzystać swoje dwa asy w rękawie: jeden to relacja między Marottą a Perezem, która wzmocniła się po meczu towarzyskim z Legends na początku tego miesiąca, a drugi to przyjaźń między Zanettim a ojcem Nico Paza” OHO mamy przewagę....

Claudio 25.06.2026 19:48

Paz to Lautaro już pewnie ma dość.

rchemik 25.06.2026 19:45

najgorsze, ze tu się nie skończy na 60 mln, tylko pewnie w okolicy 75 i to nas zdyskwalifikuje, patrząc że nadal brakuje nam wahadła i 2 obrońców

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625470

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się