pierdzi w ich barwy więc chyba nie
Czy hakimi jewt juventinin?
iks de
Zawodnik Kmity Zabierzów zignorował pozytywny wynik na koronawirusa i wziął udział w meczu. Grozi mu osiem lat więzienia
Ale wierze ze nie zesra
Jedynie wątpliwości co on zrobi z tym hakimim
zdecydowanie Eriksen
Eriksena to na pewno
Allegri moze podbuje skriniara
wybierając między Eriksenem a Conte wybieram Eriksena
szczerze mówiąc
dobrze że nie wszedł na stół i się nie zesrał wczoraj na konferencji
''A może on czegoś szuka? a może mu coś zaiebali?''
''Z Conte wiadomo, że nic nie wiadomo''
Glik poszedł do Benevento i u Conte wybiło szambo. Coś w tym może być
i Pazdan
Xd
GLIK
Rudygier i bonucci
Ciekawe co to za klasowy obrońca lepszy od Godina i Skriniara
Na pewno jest spina o eriksena
Pod jego system
Tak po krótce to on moze chciec wypier**** skriniara, Godina, Brozo, Eriksena, Vecino i sciagniecia za nich klasowychgraczy
i stąd masa problemów
Dario D'Ambrosio
Pirlo, ale ten zakończył karierę i trudno to pragnienie spełnić
Dżeko
ale kogo on moze chciec? kante vidal alonso
Moze allegri bedzie pierwszy ktory trenowal i cr7 i messiego
albo nie chce Messiego
Podejrzewam ze jakiegos duzego transferu chcw ktory jest nierealny
on by pewnie chciał Kante za 70 baniek
ten zwiazek nie ma najmniejszego sensu i kazdy bedzie sie ze soba meczyc
niekoniecznie
problem jest taki Conte chce zawodnikow na juz typu widal, a nasi chca budowac zespol na lata
Klasycznie narobil smrodu
Jeszcze skonczy sie na tym ze zostanie
di marzio znowu sapie że Inter nie zaspokoi wszystkich pragnien Conte i ma mu to dac do zrozumienia na spotkaniu
Elastico
dla mnie procz bokow obrony, pierwszy sklad mamy najlepszy w lidze
Allegri potrafi w sezonie grac 3 roznymi ustawieniami
Allegri będzie grał trójką w obronie?
Mamy zrobic krok w kierunku scudetto a nie wygrac tryplet. Duzo tej kadrze nie brakuje
Ustawienie
Przewracania
A co tu jest do przywracania
i nie bedzie wymyslał przewracajac wszystko do góry nogami
mam nadzieje że zaakceptuje miejsce do którego trafia
n o trudno trzeba z tym życ
juve kwiczy finansowo i messiego by wzieli
podobno mowia ze Allegro nas obejmie
a co?
sky to jakies wiarygodne zrodlo?
Hajto powiedział, że jakby Messi zarabiał w Interze 50 mln, to niektórzy zawodnicy przestali by grać na poziomie i rzucili cos w stylu, zarabiasz tyle, sam strzelaj xd
Yascarr 22.08.2020 17:00 Messi i Cristiano w jednej drużynie. Bankowo rekordy oglądalności miałby Juventus wieksza ogladalnosc zawsze bedzie gdy beda rywalizowac, gdyby byli w jednej druzynie zainteresowanie poczatkowo by bylo wysokie, ale szybko by spadlo
Ronaldo od 7 lat już nie potrafi wykonywać wolnych
nie ma szans bo ronaldo na to nie pozwoli
Karne i wolne na zmiane to Ronald bylby niezadowolony
z deszczu pod rynne, zmienic wypalona barce na wypalony juventus
Ronaldo musi być największą gwiazdą drużyny
Ciekawe jakby sie chlopaki dzielili stałymi fragmentami
Nie ma na to szans
a po co mialby isc do wypalonego juventusu?
Messi i Cristiano w jednej drużynie. Bankowo rekordy oglądalności miałby Juventus
W punkt
No właśnie Endru
Klinsi zauważyłem, ze bronisz Conte z każdej możliwej strony.
Ale Conte nikt nie chce zwalniać to on chce odejsc
Ma
a to tylko Conte sie finansowo zabezpiecza?
ta i jeszcze Mbappe
Clamoroso dalla Spagna: "C'è anche la Juve su Messi"! xd
Co by nie mówić, pan Conte potrafi sie finansowo zabezpieczyć. W Chelse piękna odprawa W Interze może być podobnie.
Moze Roma sie skusi
ale chyba juz nie obejmie zadnego wloskiego zespolu
bez znaczenia nie interesuje mnie przyszlosc Pana Conte, liczy sie tylko Inter
A gdzie bys widzial Conte?
ciekawe czy jak Conte obejmie inny klub to bedzie naciskal na transfer gagli tak jak na vidala
no i ten piep***** gagliardini + te zmiany w 80 minutach
ja nie mowie ze to slaby wynik, ale nie mowmy ze jest jakis super
no
Powodem jest slaba psychika Conte
bedzie co ma być,ale stawianie jako powód rozstania z Conte słabego wyniku sportowego jest komiczne
no dlatego mamy 10 lat posuchy
z mourinho tez nie zbudowalismy
i zeby nie bylo, nie oceniam zle kadencji Conte, oceniam ja dobrze, ale pozostaje duzy niedosyt i mam wrazenie ze to nie jest trener z ktorym zbudujemy zespol na dlugie lata
w świat idą liczby a nie analiza poszczególnych spotkań
sezon nie był idealny, ale jest to wciąż najlepszy sezon od 9 lat
niby 1pkt straty do juve ale mieli mistrza 2 kolejki przed koncem sezonu, rownie dobrze moglismy tracic 7pkt
równie dobrze można to napisać o Interze xD
Juve mialo wszystko pod kontrola
gdyby Lazio nie spuchlo to nie byloby tego 2 miejsca
no my też mieliśmy zadyszkę i Juventus też miał
Lazio po przerwie mocno spuchlo, jedynie Atalanta
Nie
Atalanta i Lazio nie byli konkurencyjni w tym sezonie?
ja tam jakos sie nie jaram tym rokiem Conte, byly duze oczekiwania a prawda jest taka ze niby mamy to 2 miejsce, ale to przez to ze nie bylo zadnej konkurencji, jedynie final LE to duzy progres, ale sam final zagralismy jak amatorzy
To tylko 1% powazasz?
Xddd