Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Kredence 22.08.2020 14:42

xD

mateo-mazzini 22.08.2020 14:41

jakby Oriali dal w zęby Banedze, Konciak by sie nie zagotowal

Dzonyy 22.08.2020 14:41

Ja pamiętam podniety na sb jak Fassone do nas przychodził xdfdd

WTC 22.08.2020 14:41

Skepta opisujący zwycięską mentalność Allegriego w finałach to absolutne mistrzostwo

WTC 22.08.2020 14:41

moja ulubiona już nastąpiła

mateo-mazzini 22.08.2020 14:41

a Banega i tak go zgasil

Nitrogen 22.08.2020 14:41

Orialy by strzelił to jeden na jeden i takie są fakty

Dzonyy 22.08.2020 14:41

Moja ulubiona część dnia

Klinsi64 22.08.2020 14:41

jeszcze te ogr 2 trener

mateo-mazzini 22.08.2020 14:40

Oriali mial Konciaka bronić

Dzonyy 22.08.2020 14:40

O przechodzi do rozliczania ludzi, o których pracy nie mamy pojecia

Kredence 22.08.2020 14:40

Oriali nie wykorzystal dogodnej sytuacji i dlatego przegralismy

Klinsi64 22.08.2020 14:40

dokl

Klinsi64 22.08.2020 14:40

i pintus

Nitrogen 22.08.2020 14:40

I Pyntus psychopata

Klinsi64 22.08.2020 14:40

Oriali glownym winowajca

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:40

A taki byl placz jak odchodził

WTC 22.08.2020 14:40

opcji jest mnóstwo w każdym razie

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:40

Oriali to zwykły paz conte a nie zaden dzialacz

Dzonyy 22.08.2020 14:40

Poczet nie dotrwa do grudnia

Kredence 22.08.2020 14:40

xD

mateo-mazzini 22.08.2020 14:40

mamy tez Orialego ktory jest pionkiem jak sie okazało

WTC 22.08.2020 14:40

on nie może dojść do finału ale w finale to obijałby pewnie

Kredence 22.08.2020 14:39

skepta pisal ze allegri ma odpowiednia mentalnosc i wczoraj by wygral ten final

Dzonyy 22.08.2020 14:39

Allegro w przeciwieństwie do poczęta cosnwygral

WTC 22.08.2020 14:39

Guardiola

Klinsi64 22.08.2020 14:39

Zidane?

Dzonyy 22.08.2020 14:39

XDddd

Klinsi64 22.08.2020 14:39

tylko kto?alegri i pochet rozkladaja nogi w finalach

WTC 22.08.2020 14:39

jednego mamy do trenowania, a drugiego do zbierania winogrona

WTC 22.08.2020 14:39

no nie mamy

mateo-mazzini 22.08.2020 14:39

wtc to my tak mamy przeciez

WTC 22.08.2020 14:38

trzeba zatrudnić 2 trenerów. Jednego na dojście do finału, a drugiego na rozegranie finału

mateo-mazzini 22.08.2020 14:38

Spall to dalej nasz pracownik, trzeba bylo mu dac final poprowadzić

Klinsi64 22.08.2020 14:38

czego on chce ochrony?

Kredence 22.08.2020 14:38

Conte szuka pretekstu i tyle, sam juz nie wie o co mu chodzi

WTC 22.08.2020 14:38

no chyba o to chodzi Klinsi

mateo-mazzini 22.08.2020 14:38

trzeba bylo trenerow zamienic przed finalem

Klinsi64 22.08.2020 14:38

a te sprawy rodzinne rzekome to nie ta akcja z nabojem wyslanym?

Nitrogen 22.08.2020 14:38

Dokładnie to samo mu napisałem xD

Dzonyy 22.08.2020 14:38

Ja to teraz mam beke z plaży że skriniar na lawce

WTC 22.08.2020 14:37

Spalletti słynie z wygranych finałów, więc nie wiem co w tym dziwnego

Dzonyy 22.08.2020 14:37

XDdddd

Nitrogen 22.08.2020 14:37

Albo chociaż do niego doszedł tak jak Conte

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:37

Gorzej jak on wysapal w nerwach a jutro orzemysli i jednak zmieni zdanie xddd

Klinsi64 22.08.2020 14:37

konto

Nitrogen 22.08.2020 14:37

Claudio to wczoraj opisywał zę Spaletti by ten finał wygra

mateo-mazzini 22.08.2020 14:37

Może Baresi

Klinsi64 22.08.2020 14:37

on by na sb usuwal kobto po kilku godzinach

Klinsi64 22.08.2020 14:36

banega sie z jego wlosow smial i krul sie zagotowal

WTC 22.08.2020 14:36

a ja widzę nadzieję w Vekim

Kredence 22.08.2020 14:36

2 letni ma

Dzonyy 22.08.2020 14:36

Ja chce powrotu Stramoucioniego

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:36

Bedzie rozwiazanie za porozumieniem

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:36

Jak ma kontrakt 3 letni

Kredence 22.08.2020 14:36

po kazdej porazce sporo tego typu madrosci na SB

Klinsi64 22.08.2020 14:36

dokl

Dzonyy 22.08.2020 14:36

XDdd

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:36

No a jak go maja zwolnić

Kredence 22.08.2020 14:36

wczoraj Claudio opisywal wieczorem, ze Conte boi sie mocnych charakterow i dlatego odpalil Radje xD

mateo-mazzini 22.08.2020 14:36

powrot lysego geniusza z Cetaldo

Klinsi64 22.08.2020 14:36

jak odejdzie sam to krzyz na droge jego wybor

mateo-mazzini 22.08.2020 14:35

jest opcja low cost jeszcze

Dzonyy 22.08.2020 14:35

Ja uwielbiam wysrywy taktyków takich jak endru lub skepta

mateo-mazzini 22.08.2020 14:35

Przypominam tez, ze mamy na payrollu dwoch trenerow teraz

Dzonyy 22.08.2020 14:35

Tak jest zawsze

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:35

Ale on sam sie wywala

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:35

Xd

Klinsi64 22.08.2020 14:35

co przed meczem pisalem?ze przegramy to sie zacznie wywalanie wszystkich

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:34

To nie nasza wina ze conte primadonna ma problemy psychiczne i chce sobie out ot tak zrobic

mateo-mazzini 22.08.2020 14:34

pora na Maksa

mateo-mazzini 22.08.2020 14:34

Trap, Baggio, Vieri, Pirlo - wszyscy wybitni Włosi w calcio łączyli trzy kluby

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:34

Sapiesz wyjatkowo

Klinsi64 22.08.2020 14:33

przegrywa finaly

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:33

Klinsi czemu jestes obrazony

Nitrogen 22.08.2020 14:33

I Cagliari

ZnawcaCalcio 22.08.2020 14:33

I ucieka sprzed ołtarza

Klinsi64 22.08.2020 14:33

no i wlosy ma swoje to kluczowe

ZnawcaCalcio 22.08.2020 14:33

Xdd

Klinsi64 22.08.2020 14:32

alegri ma dna juve i milanu idealny kandydat

Endru 22.08.2020 14:32

Conte to typ ktory poluje na odszkodowania

ZnawcaCalcio 22.08.2020 14:32

Swietna zmiana

mateo-mazzini 22.08.2020 14:32

moze Conte wysapal ze odejdzie juz miesiąc temu

Endru 22.08.2020 14:32

I to jest ta roznica Conte chce dziadów za ktorych trzeba placic a Pan Allegri chce Mario Mandzukica za darmo

mateo-mazzini 22.08.2020 14:32

zresztą co my wiemy, moze Marotta dopina od dawna transfery pod Maxa

ZnawcaCalcio 22.08.2020 14:31

Realu Madryt*

mateo-mazzini 22.08.2020 14:31

znawca LOL

ZnawcaCalcio 22.08.2020 14:31

Nie ma w Realu Emersona, typie

Endru 22.08.2020 14:31

Allegri chce Mario Mandzukica

mateo-mazzini 22.08.2020 14:30

no i tyle, chociaz trzeba pomoc wzmocnic

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:30

Moze tego ndombela to allegri chce xd

Endru 22.08.2020 14:30

Pewnie myślałeś o tym z Realu Madryt

ZnawcaCalcio 22.08.2020 14:30

Prawych wahadlowych?

ZnawcaCalcio 22.08.2020 14:30

Chcesz 4 po

ZnawcaCalcio 22.08.2020 14:30

No wlasnie typie o to mi chodzi

mateo-mazzini 22.08.2020 14:30

Emerson będzie, Tonali i moze jakis naoastnik z odzysku

Nasir 22.08.2020 14:30

katastrofa to juz byla, najpierw w gupie LM, potem z bologna wczoraj z sevilla

Endru 22.08.2020 14:30

Z Realu Betis typie

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:30

Ja chyba zaczne robić screeny

ZnawcaCalcio 22.08.2020 14:30

Emerson z Realu?

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się