Archiwum shoutboksa

Endru 22.08.2020 14:30

Pewnie myślałeś o tym z Realu Madryt

ZnawcaCalcio 22.08.2020 14:30

Prawych wahadlowych?

ZnawcaCalcio 22.08.2020 14:30

Chcesz 4 po

ZnawcaCalcio 22.08.2020 14:30

No wlasnie typie o to mi chodzi

mateo-mazzini 22.08.2020 14:30

Emerson będzie, Tonali i moze jakis naoastnik z odzysku

Nasir 22.08.2020 14:30

katastrofa to juz byla, najpierw w gupie LM, potem z bologna wczoraj z sevilla

Endru 22.08.2020 14:30

Z Realu Betis typie

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:30

Ja chyba zaczne robić screeny

ZnawcaCalcio 22.08.2020 14:30

Emerson z Realu?

Endru 22.08.2020 14:30

To juz wolalbym tego z Realu niestety

Nasir 22.08.2020 14:29

z chelsea

ZnawcaCalcio 22.08.2020 14:29

Jak odejdzie Conte to bedzie katastrofa

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:29

Z chelsea

Endru 22.08.2020 14:29

Ten z Realu?

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:29

Od wczoraj trabia gazety ze emerson juz jest klepnięty

Skepta 22.08.2020 14:29

Bo nie wiwdomo kto bedzie trenerem

Endru 22.08.2020 14:29

Przede wszystkim Allegri nie ma DNA w Juve

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:29

Tonali i Emerson przychodzą

mateo-mazzini 22.08.2020 14:28

będą memy z tego potem

Skepta 22.08.2020 14:28

Marotta nie moze nic zrobic bo nie wie jakich graczy kupic i kogo sprzedac

mateo-mazzini 22.08.2020 14:28

Max oklepie Pirlo na JStadium

Skepta 22.08.2020 14:28

Piekny bedxie z Allegrim

Nasir 22.08.2020 14:28

dokl czekamy mocno max prowadz nas

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:27

Masa osob niewidziana od momentu wczorajszej katastrofy, prawdopodobnie mamy do czynienia z zalamaniem nerwowym, ale niebawem powroca. Dobrze se wiekszosc ma sie jednak dobrze i z niecieroliwoscia czeka na kolejny sezon z pieknym Interem

mateo-mazzini 22.08.2020 14:27

Albo celowo koroniakiem sie zarazil żeby w samotnosci cierpieć na zakaznym

Skepta 22.08.2020 14:27

Pi wczorajszym meczu mozemy zapomniec o Messim

Nasir 22.08.2020 14:27

ja mysle ze przyjdzie i opisze ze nie interesje go jakas LE bo to rozgrywki drugorzedne

Endru 22.08.2020 14:26

Kapitaniak moze na dołku jak boruty sąsiadom zrobil

mateo-mazzini 22.08.2020 14:26

po kompro Konciaka

Nasir 22.08.2020 14:26

w taka pogode te monsterki pozwala jakos przetrwac

mateo-mazzini 22.08.2020 14:26

Wlasnie czy Kapytaniakowi wciąż serce krwawi

Skepta 22.08.2020 14:26

Dobre sa

Nasir 22.08.2020 14:26

dokl pango

Skepta 22.08.2020 14:26

Monsterki białe nasir co!

Nasir 22.08.2020 14:26

ManOnFire 08.03.2020 22:30 Kapitaniak nie wstydź się, pisz coś

Endru 22.08.2020 14:25

Gdzie jest Capitano

Nasir 22.08.2020 14:25

witam ja wlasnie wracam z galerii, tak jak przewidywalem, juleczki juz wstaly po piatkowych baletach, ciasne spodenki i kreca posladkami , przysiadlem na moment na lawce i moment 2 sie dosiadly, pytaly czy to niebieskie bmw g20 m sport to moje, przytaknalem, ja udach jednej z nich momentalnie pojawila sie ciecz, niezwruszony wstalem i udalem sie do pojazdu, odpalilem z glosnika Izabele Trojanowska i odjechalem w storne lidla gdzie zakupilem zgrzewke monstera o kcal

mateo-mazzini 22.08.2020 14:25

a potem juz pochłonąl go shoutbox

mateo-mazzini 22.08.2020 14:24

Cap zapraszal do wspolpracy

Endru 22.08.2020 14:24

Pamietajcie ze Klopp tez przegral final le pozniej reszta dziala sie sama :)

mateo-mazzini 22.08.2020 14:24

2008 rok to byl chyba

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:24

Xdddd

mateo-mazzini 22.08.2020 14:24

jeszcze kiedyś pamietam chcialem pisać felietony na stronie i mailowalem z niejakim Il Capitano ciekawe czy znacie typa

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:23

Van der vaart to miekka cipa

Endru 22.08.2020 14:23

Skepta ale o co ci chodzi

Skepta 22.08.2020 14:22

A potem zamiast pojsc do powaznego klubu to poszedl do jakiegos Tottenhamu ktorego kazdy ma w dupie

Skepta 22.08.2020 14:22

Van der vaart to byl dopiero crack swego czasu jak w hsv gral ale niestety skknczyl sie w realu

maniekfci 22.08.2020 14:22

kolejna zmiana trenera courva niech to się nie stanie

mateo-mazzini 22.08.2020 14:21

Nawet nie pamietam jaki nick mialem, ale to bylo w tak zamierzchlych czasach ze sie na jakims pierwotnym shoutboxie klocilem sie z kims o transfer Van der Vaarta do Interu xd

maniekfci 22.08.2020 14:21

a

maniekfci 22.08.2020 14:21

żonka się postarał

Dzonyy 22.08.2020 14:21

Podobno Allegro ma wziąć trenera2703 do przygotowania fizycznego

maniekfci 22.08.2020 14:21

po pryncypałkach dobre nabicie mięśniowe glikogenem

Dzonyy 22.08.2020 14:20

Maniek forma kosencja?

maniekfci 22.08.2020 14:20

masz doczepiany kaptur?

maniekfci 22.08.2020 14:20

nor fejsa? zaprosiła cię na fejsa?

mateo-mazzini 22.08.2020 14:19

Zadne, ja tu mialem konto chyba w latach 2007-2011, teraz sie przez fejsa loguje

Skepta 22.08.2020 14:18

Mateo mazzini kuzynku jakie poprzednie konto napisz fast

mateo-mazzini 22.08.2020 14:17

Tonali powaznego meczu w zycju nie zagral a Sensi szpitalny turysta

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:17

Non77 overalla troche chu owo

Skepta 22.08.2020 14:17

Randama ten young razi w oczy

mateo-mazzini 22.08.2020 14:16

no ta pomoc nie urywa

maniekfci 22.08.2020 14:16

już widzę jak sobie Tonali lepiej radzi od Brozo w takim meczu jak wczoraj

maniekfci 22.08.2020 14:16

Tonali i Tonali

maniekfci 22.08.2020 14:16

jaka pomoc beka

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:15

Ja juz taktykę zmieniłem

Skepta 22.08.2020 14:14

Albo mi sie juz odechcialo bo musialbym logopacki i facepacki znow sciagnac to pjer dole

Skepta 22.08.2020 14:13

Mam ochote na football managera chyba sobie fm 2012 znow sciagne i zrobie potege z Interu. Pirlo slyszalem tez sie szklolil na wakacjach pod parasolka na tablecie grał

Alfa 22.08.2020 14:12

to moze i wujek wroci co

maniekfci 22.08.2020 14:12

HARDE MAJONEZISKO

Nitrogen 22.08.2020 14:11

Oho Majonec xDD

Kredence 22.08.2020 14:06

toś napisał

Kredence 22.08.2020 14:06

xDDDDDD

Kredence 22.08.2020 14:06

Endru 22.08.2020 14:04 Mam prawo do wlasnego zdania :)

Klinsi64 22.08.2020 14:06

Bielsa to tylko oszolom

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:06

...

Klinsi64 22.08.2020 14:06

z ta roznica ze conte cos wygral

Skepta 22.08.2020 14:05

Zamiast sie skupic na robocie, zamknac morde w mediach to kłapie i kłapie tą jadaczką

Skepta 22.08.2020 14:05

2 niespelna rozumu trenerzy dogadaliby sie

Skepta 22.08.2020 14:04

Conte to wloski Bielsa

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:04

E tam

Nitrogen 22.08.2020 14:04

Ale trener świetny

Kredence 22.08.2020 14:04

*bedziesz

Nitrogen 22.08.2020 14:04

Nikt raczej nie ma wątpliwości ze Conte w pełni władz umysłowych to nie jest Randama

Kredence 22.08.2020 14:04

no to ucieknie i bedzie mial trenera elastico

Endru 22.08.2020 14:04

Mam prawo do wlasnego zdania :)

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:03

I co to za porownania do kloppa xd klopp sie nie obrazil indalej pracowal a ten jeden rok i ucieka z okretu.

Klinsi64 22.08.2020 14:03

Endru to foliarz

Nitrogen 22.08.2020 14:03

Plus podpisał pakt z mruwą xD

WTC 22.08.2020 14:03

no wiatr zawieje i Endru zmienia kierunek

WTC 22.08.2020 14:03

przypomnijmy, że po drodze użytkownik Ender współtworzył niejaki #TeamJose

Kredence 22.08.2020 14:03

z tego co pamietam to w pierwszym sezonie Klopp tez przegral final z Sevilla i byl przegrywem , teraz jest juz buk i wygryw

Klinsi64 22.08.2020 14:02

ze szmate z ali kupiles?

Klinsi64 22.08.2020 14:02

kim ty jestes i co zrobiles dla Interu by wymagac?

WTC 22.08.2020 14:02

xDDD

Alfa 22.08.2020 14:02

xdd

Nitrogen 22.08.2020 14:02

No czyli sam siebie znowu zaorałeś?

Endru 22.08.2020 14:02

No i nie dal trofea wiec won

Klinsi64 22.08.2020 14:01

rodzyny mu wygrzebie

Shoutbox

Cny 26.06.2026 06:34

Do wczoraj to chciał tylko Como. Po tym jak wbila Czelsi to serio byle gówniany Tottenham też może nam tak zrobić

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29495

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625476

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się