Pewnie myślałeś o tym z Realu Madryt
Prawych wahadlowych?
Chcesz 4 po
No wlasnie typie o to mi chodzi
Emerson będzie, Tonali i moze jakis naoastnik z odzysku
katastrofa to juz byla, najpierw w gupie LM, potem z bologna wczoraj z sevilla
Z Realu Betis typie
Ja chyba zaczne robić screeny
Emerson z Realu?
To juz wolalbym tego z Realu niestety
z chelsea
Jak odejdzie Conte to bedzie katastrofa
Z chelsea
Ten z Realu?
Od wczoraj trabia gazety ze emerson juz jest klepnięty
Bo nie wiwdomo kto bedzie trenerem
Przede wszystkim Allegri nie ma DNA w Juve
Tonali i Emerson przychodzą
będą memy z tego potem
Marotta nie moze nic zrobic bo nie wie jakich graczy kupic i kogo sprzedac
Max oklepie Pirlo na JStadium
Piekny bedxie z Allegrim
dokl czekamy mocno max prowadz nas
Masa osob niewidziana od momentu wczorajszej katastrofy, prawdopodobnie mamy do czynienia z zalamaniem nerwowym, ale niebawem powroca. Dobrze se wiekszosc ma sie jednak dobrze i z niecieroliwoscia czeka na kolejny sezon z pieknym Interem
Albo celowo koroniakiem sie zarazil żeby w samotnosci cierpieć na zakaznym
Pi wczorajszym meczu mozemy zapomniec o Messim
ja mysle ze przyjdzie i opisze ze nie interesje go jakas LE bo to rozgrywki drugorzedne
Kapitaniak moze na dołku jak boruty sąsiadom zrobil
po kompro Konciaka
w taka pogode te monsterki pozwala jakos przetrwac
Wlasnie czy Kapytaniakowi wciąż
krwawi
Dobre sa
dokl pango
Monsterki białe nasir co!
ManOnFire 08.03.2020 22:30 Kapitaniak nie wstydź się, pisz coś
Gdzie jest Capitano
witam ja wlasnie wracam z galerii, tak jak przewidywalem, juleczki juz wstaly po piatkowych baletach, ciasne spodenki i kreca posladkami , przysiadlem na moment na lawce i moment 2 sie dosiadly, pytaly czy to niebieskie bmw g20 m sport to moje, przytaknalem, ja udach jednej z nich momentalnie pojawila sie ciecz, niezwruszony wstalem i udalem sie do pojazdu, odpalilem z glosnika Izabele Trojanowska i odjechalem w storne lidla gdzie zakupilem zgrzewke monstera o kcal
a potem juz pochłonąl go shoutbox
Cap zapraszal do wspolpracy
Pamietajcie ze Klopp tez przegral final le pozniej reszta dziala sie sama
2008 rok to byl chyba
Xdddd
jeszcze kiedyś pamietam chcialem pisać felietony na stronie i mailowalem z niejakim Il Capitano ciekawe czy znacie typa
Van der vaart to miekka cipa
Skepta ale o co ci chodzi
A potem zamiast pojsc do powaznego klubu to poszedl do jakiegos Tottenhamu ktorego kazdy ma w dupie
Van der vaart to byl dopiero crack swego czasu jak w hsv gral ale niestety skknczyl sie w realu
kolejna zmiana trenera courva niech to się nie stanie
Nawet nie pamietam jaki nick mialem, ale to bylo w tak zamierzchlych czasach ze sie na jakims pierwotnym shoutboxie klocilem sie z kims o transfer Van der Vaarta do Interu xd
a
żonka się postarał
Podobno Allegro ma wziąć trenera2703 do przygotowania fizycznego
po pryncypałkach dobre nabicie mięśniowe glikogenem
Maniek forma kosencja?
masz doczepiany kaptur?
nor fejsa? zaprosiła cię na fejsa?
Zadne, ja tu mialem konto chyba w latach 2007-2011, teraz sie przez fejsa loguje
Mateo mazzini kuzynku jakie poprzednie konto napisz fast
Tonali powaznego meczu w zycju nie zagral a Sensi szpitalny turysta
Non77 overalla troche chu owo
Randama ten young razi w oczy
no ta pomoc nie urywa
już widzę jak sobie Tonali lepiej radzi od Brozo w takim meczu jak wczoraj
Tonali i Tonali
jaka pomoc beka
Ja juz taktykę zmieniłem
Albo mi sie juz odechcialo bo musialbym logopacki i facepacki znow sciagnac to pjer dole
Mam ochote na football managera chyba sobie fm 2012 znow sciagne i zrobie potege z Interu. Pirlo slyszalem tez sie szklolil na wakacjach pod parasolka na tablecie grał
to moze i wujek wroci co
HARDE MAJONEZISKO
Oho Majonec xDD
toś napisał
xDDDDDD
Endru 22.08.2020 14:04 Mam prawo do wlasnego zdania
Bielsa to tylko oszolom
...
z ta roznica ze conte cos wygral
Zamiast sie skupic na robocie, zamknac morde w mediach to kłapie i kłapie tą jadaczką
2 niespelna rozumu trenerzy dogadaliby sie
Conte to wloski Bielsa
E tam
Ale trener świetny
*bedziesz
Nikt raczej nie ma wątpliwości ze Conte w pełni władz umysłowych to nie jest Randama
no to ucieknie i bedzie mial trenera elastico
Mam prawo do wlasnego zdania
I co to za porownania do kloppa xd klopp sie nie obrazil indalej pracowal a ten jeden rok i ucieka z okretu.
Endru to foliarz
Plus podpisał pakt z mruwą xD
no wiatr zawieje i Endru zmienia kierunek
przypomnijmy, że po drodze użytkownik Ender współtworzył niejaki #TeamJose
z tego co pamietam to w pierwszym sezonie Klopp tez przegral final z Sevilla i byl przegrywem , teraz jest juz buk i wygryw
ze szmate z ali kupiles?
kim ty jestes i co zrobiles dla Interu by wymagac?
xDDD
xdd
No czyli sam siebie znowu zaorałeś?
No i nie dal trofea wiec won
rodzyny mu wygrzebie