Archiwum shoutboksa

Kamiliusz1908 22.08.2020 15:12

Kredence a co jest w tym zdjęciu jakiegoś dziwnego, niepoważnego czy takiego co wskazuję na głupotę ojca Icardiego ?

Kredence 22.08.2020 15:09

widac ze synek taki madry po tatusiu

Kredence 22.08.2020 15:08

pewnie puchar francji

Lopez 22.08.2020 15:08

popuś to ty?

maverik 22.08.2020 15:08

co on tam trzyma? puchar ligi francuskiej?

WTC 22.08.2020 15:08

to puchar francji jest?

WTC 22.08.2020 15:07

xdddd

maverik 22.08.2020 15:07

wyrownana seria, ale i tak niewazne kto awansuje to zbierze od Clippersow

Kredence 22.08.2020 15:07

ojciec icardiego kilka minut po zakonczeniu naszego meczu wrzucil takie oto zdjecie

CzarodziejCzasu 22.08.2020 15:06

Chyba sa podstawy ze tak bedzie

CzarodziejCzasu 22.08.2020 15:06

Beka to bedzie jak denver przesra z utah

Kredence 22.08.2020 15:04

jesli sie lowry gdzies nie rozleci po drodze bo beda niewygodni dla kazdego w serii

Kredence 22.08.2020 15:03

a oni w obronie sa nawet lepsi niz z nimi

Kredence 22.08.2020 15:03

no wlasnie dla mnie ich obrona jest troche niespodzianku bo odeszli Green i Leonard

CzarodziejCzasu 22.08.2020 15:03

A harell to gowno w papierku i niech sklei moze

CzarodziejCzasu 22.08.2020 15:02

No obrona to raczej niespodzianka ie jest po tym co zrobili w finalach z gsw, ale mozw zabraknac tego lidera

maverik 22.08.2020 15:02

skoro taka rownosc musi byc to Doncic powinien mu odpowiedziec

Klinsi64 22.08.2020 15:00

jest kreatura

Klinsi64 22.08.2020 15:00

co nas boli icardi?

Kredence 22.08.2020 14:59

i obrona chyba najlepsza w lidze obok bostonu wlasnie

Kredence 22.08.2020 14:58

ale oni graja swietnie caly sezon

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:58

Poczekam do polfinalow

Kredence 22.08.2020 14:58

a teraz to chyba jednak kanada

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:58

Brooklyn ma takienproblemy kadrowe ze toronto nie robi wrażenia na mnie

Kredence 22.08.2020 14:58

z nimi byloby dla mnie 50/50

Kredence 22.08.2020 14:58

to zrobi roznice

Kredence 22.08.2020 14:58

boston niestety bez haywarda

maverik 22.08.2020 14:57

zobaczymy z Bostonem kredenc

Kredence 22.08.2020 14:57

bo jestem pod wielkiem wrazeniem i moze cos wysape wieczorem na forumie

Kamiliusz1908 22.08.2020 14:57

Gagliardini będzie taką samą pijawą jak Ranokia, zobaczycie że nie odejdzie typ od nas przez długie lata

maverik 22.08.2020 14:57

Znawca, 44

Kredence 22.08.2020 14:57

Czarodziej co sadzisz o Toronto

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:56

Fenomenalne wystepy zrobiły swoje

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:55

Gagliardini jedzie ma kadrę

Lopez 22.08.2020 14:54

a pintus mi się od początku nie podobał

Lopez 22.08.2020 14:52

ja nie mam pretensji do Conte, dla mnie w tym sezonie zabrakło tylko pucharu LE, ale to pilkarze dali dupy przede wszystkim w drugiej połowie

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:51

Chyba pirlo go chcial

ZnawcaCalcio 22.08.2020 14:51

Kusy, ile pkt. ma Inter w rankingu?

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:51

Teraz z maxem ma przyjsc ten bertelli caly

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:50

A o orialim to tlumacze ze to zwykly paz conte

maniekfci 22.08.2020 14:50

ja to się zgadzam z czarodziejką jakbym spluwał

Lopez 22.08.2020 14:49

Niestety, ale zgodze się

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:48

A ze pintus zawalil przygotowanie fizyczne to zdania nie zmieniam

Kusy 22.08.2020 14:46

No właśnie nic nie napisałem odnośnie finału, a już atencjusze sapia w moim kierunku

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:46

Tak jakby ktos zle zyczyl Interowi

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:45

Co was tak boli ten perisic i Icardi. Tak sie pieklicie ze macie w dupie ze wygraja, a teraz jakies teksty w kierunku kusego i mnie

Lopez 22.08.2020 14:45

Klinsi widze,że zaczynasz pojmować o co w tym wszystkim chodzi

mateo-mazzini 22.08.2020 14:45

xd

Klinsi64 22.08.2020 14:45

jak lopez bedzie chcial

mateo-mazzini 22.08.2020 14:44

masz prawo do wlasnego zdania d

WTC 22.08.2020 14:44

no a że będziesz chciał to z pewnością napiszesz xd

Kredence 22.08.2020 14:44

dokl a my wiemy ze bedziesz chcial

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:44

Jak bede chcial to napisze

WTC 22.08.2020 14:44

ale napiszesz

Skepta 22.08.2020 14:44

Mam nadzieje ze bayeen wygra bo lewy zlota pilka nabbank wtedy

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:44

Moge slowa nawet nie napisać

Kusy 22.08.2020 14:44

Ja to nawet finału nie oglądam, ale widzę, ze wy się już podniecacie

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:44

:lol:

Kredence 22.08.2020 14:44

no amen xd

WTC 22.08.2020 14:44

Randama ma pretensje, bo on już ma ułożone zdanie na okoliczność wygranej LM przez Perisicia xD

Kredence 22.08.2020 14:44

Czarodziej juz pewnie przygotowany, caly dzien bedzie opisywal sukces Icardi lub Perisicia

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:43

Nie zesrajcie sie xd

Klinsi64 22.08.2020 14:43

kusy tylko konstruktywna krytyka

Kredence 22.08.2020 14:43

wtedy sie bedzie dzialo

mateo-mazzini 22.08.2020 14:43

mial byc Kostnerem dla Whitney Conte, a nie ogarbal

Kredence 22.08.2020 14:43

poczekaj jak PSG wygra XD

WTC 22.08.2020 14:43

on by i strzelił sam na sam i samobója by nie strzelił

Nitrogen 22.08.2020 14:43

Jutro może być wielki dzień Kusego

WTC 22.08.2020 14:42

czekam na Kusego opisującego Icardiego w finale w miejsce Lukaku

Klinsi64 22.08.2020 14:42

Oriali to gentelman

mateo-mazzini 22.08.2020 14:42

mowie Wam winny Lele, you had one job

Nitrogen 22.08.2020 14:42

Od razu może kosę pod żebra

mateo-mazzini 22.08.2020 14:42

i byśmy wygrali

Kredence 22.08.2020 14:42

i dzwignia na kolano

mateo-mazzini 22.08.2020 14:42

nie zapomnialby o zmianach

Kredence 22.08.2020 14:42

albo mógł mu w nogi wejsc

WTC 22.08.2020 14:42

czyli tak na dobrą sprawę winny jest Banega

Nitrogen 22.08.2020 14:42

Dokł xD

Kredence 22.08.2020 14:42

xD

mateo-mazzini 22.08.2020 14:41

jakby Oriali dal w zęby Banedze, Konciak by sie nie zagotowal

Dzonyy 22.08.2020 14:41

Ja pamiętam podniety na sb jak Fassone do nas przychodził xdfdd

WTC 22.08.2020 14:41

Skepta opisujący zwycięską mentalność Allegriego w finałach to absolutne mistrzostwo

WTC 22.08.2020 14:41

moja ulubiona już nastąpiła

mateo-mazzini 22.08.2020 14:41

a Banega i tak go zgasil

Nitrogen 22.08.2020 14:41

Orialy by strzelił to jeden na jeden i takie są fakty

Dzonyy 22.08.2020 14:41

Moja ulubiona część dnia

Klinsi64 22.08.2020 14:41

jeszcze te ogr 2 trener

mateo-mazzini 22.08.2020 14:40

Oriali mial Konciaka bronić

Dzonyy 22.08.2020 14:40

O przechodzi do rozliczania ludzi, o których pracy nie mamy pojecia

Kredence 22.08.2020 14:40

Oriali nie wykorzystal dogodnej sytuacji i dlatego przegralismy

Klinsi64 22.08.2020 14:40

dokl

Klinsi64 22.08.2020 14:40

i pintus

Nitrogen 22.08.2020 14:40

I Pyntus psychopata

Klinsi64 22.08.2020 14:40

Oriali glownym winowajca

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:40

A taki byl placz jak odchodził

WTC 22.08.2020 14:40

opcji jest mnóstwo w każdym razie

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:40

Oriali to zwykły paz conte a nie zaden dzialacz

Shoutbox

Jacenty 26.06.2026 18:06

bez 100 baniek jak widać nie podchodzi sie do powaznych piłkarzy :D

Jacenty 26.06.2026 18:05

Tonali blisko tottenhamu, kwota oscyluje ok 100mln funtów

Jacenty 26.06.2026 18:04

już się człowiek witał z gąską, a tu .uj

Jacenty 26.06.2026 18:04

mam podobne odczucia

Jacenty 26.06.2026 18:04

Claudio 26.06.2026 14:47 ale naprawę po tym jakie informacje podawali z FFP z roznych stron, że Como nie moze sobie pozwolic na ten transfer to jestem w szoku

timon 26.06.2026 17:17

Tylko wloska mentalnosc i tak nie pozwoli na promowanie mlodych. U nas przy 3-0 wolimy wpuszczac Darmiana czy Mikiego zamiast Topalovicia czy Cocchiego

timon 26.06.2026 17:17

Niemcy co chwile kogos do UK za gruby hajs sprzedaja, jezeli my nie mamy siana to powinnismy gruby hajs w scouting zainwestowac

Claudio 26.06.2026 17:03

Sandro Tonali is one of De Zerbi's biggest targets for Tottenham's transfer summer, but the first approach of €93M was rejected by Newcastle!

Piotrek85 26.06.2026 16:59

Borussia idzie po Guele Doue

martins2000 26.06.2026 16:45

Idrissa Touré kolejny?!

lord-gs 26.06.2026 16:37

Akurat City to klub kupujacy a nie sprzedajacy

lord-gs 26.06.2026 16:37

A skad to przekonanie?

martins2000 26.06.2026 16:28

Bastoni jakby grał w City to by go sprzedali 150 a Inter to taka biedronka

Claudio 26.06.2026 16:24

Niech idzie do AV

Claudio 26.06.2026 16:24

🚨 Mateo Kovacic stał się celem transferowym zarówno dla Nottingham Forest, jak i Aston Villa przed letnim oknem. Manchester City chętnie wysłucha ofert dla chorwackiego pomocnika, którego aktualna oferta ma wygaśnąć w przyszłym roku.

Claudio 26.06.2026 16:21

kiedys sie mowilo o arabach ze to zaraza, zło, psują futbol, ale jak angole robią dokladnie to samo tylko na wieksza skalę to już jest cacy

Claudio 26.06.2026 16:20

angole to zaraza obecnych czasów....

Claudio 26.06.2026 16:20

Wyścig o Yan Diomande się rozkręca! 🔥👀 Według raportów Lipsk odrzucił właśnie poprawę oferty Liverpoolu o około 116 mln euro.

AveCaesar 26.06.2026 16:15

O widzę, że Anglik 32 lata i więcej w szpitalu jak na boisku. Wycofuję wszystko.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Ten Molina byłby w porządku.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625573

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się