Archiwum shoutboksa

Raffal 22.08.2020 10:26

Ok 40mln brutton to u nas pewnie kolo 25 ale fakt to za duzo.... pytanienkto bedzienutrzymywal conteb, czy bedziemybdalej mu placic

maniekfci 22.08.2020 10:24

a potem idziecie do urn i głosujecie

maniekfci 22.08.2020 10:24

czemu jesteście takimi ignorantami

maniekfci 22.08.2020 10:24

czemu tak pieprzycie nie interesując się tematem

maniekfci 22.08.2020 10:24

coś jeszcze?

maniekfci 22.08.2020 10:24

40 mln

Raffal 22.08.2020 10:23

ile ma pensji

CzarodziejCzasu 22.08.2020 10:23

Poczetino jest tski dobry ze barxelona i juve wolala postawic na zoltodziobra i jakiegos holendra

Raffal 22.08.2020 10:23

zeby miec tttuly trzeba dobrze grac a my gramy jeden schemat ktort sprawdza sie na przecietnendruzyny

Raffal 22.08.2020 10:23

ile simeone ma ?

CzarodziejCzasu 22.08.2020 10:23

A tytuły

Raffal 22.08.2020 10:22

brak nerwow debilnymi decyzjami

CzarodziejCzasu 22.08.2020 10:22

I teraz robisz to znów

CzarodziejCzasu 22.08.2020 10:22

Rafał zawsze mnie irytowales

CzarodziejCzasu 22.08.2020 10:22

Simeone jak chcesz wyciagnac z tskim kontraktem

maniekfci 22.08.2020 10:21

poczetino XD

maniekfci 22.08.2020 10:21

XD

CzarodziejCzasu 22.08.2020 10:21

I co ci gwarantuje ten poczet ino

Raffal 22.08.2020 10:20

oby zaden wloch

Raffal 22.08.2020 10:20

pochettino ,simeone

CzarodziejCzasu 22.08.2020 10:20

Bo akurat za 10 min najleoiej mi pasuje

CzarodziejCzasu 22.08.2020 10:20

Najlepiej to za 10 minut

mateo-mazzini 22.08.2020 10:05

przewidujesz

mateo-mazzini 22.08.2020 10:05

Czarodziej kiedy oficjal Maxa

CzarodziejCzasu 22.08.2020 10:01

Taknto bylo?

CzarodziejCzasu 22.08.2020 10:01

Rafl ragnick: Inter wyznacza trendy atrakcyjnego futbolu :lol:

Piter 22.08.2020 10:01

ale mam paskudne gazy po wczorajszej pitcy, boje sie że poleci z gruzem w końcu

Kunbaskier 22.08.2020 10:00

Po przeczytaniu newsa jak Banega zdenerwował Conte o jego włosach. Teraz rozumiem czemu Conte zapomniał o zmianach, jak chłop chodził naburzowany przyszłością obiecanego sparingu bokserskiego po meczu

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:59

Max czekamy

Vancore 22.08.2020 09:55

barmana

Kusy 22.08.2020 09:52

Właśnie kogo za kelnera

Kunbaskier 22.08.2020 09:52

Sprawę poaady trenera należy zrobić jak najszybciej. Albo rozwiązują za porozumieniem stron kontrakt albo zostaję. Za pierwszą opcję pewnie głosuję Eriksen oraz Skriniar (temu widać, że gra z 3 obrońcami nie pasuję). A za drugą pewnie Lukaku, Gaga xD

Piter 22.08.2020 09:50

taki maniek by się nadał

Piter 22.08.2020 09:50

zazdro kusy i najlepiej jakiś karakan chodzący z tacą i zwijką

maniekfci 22.08.2020 09:50

nie wiem kto jest większym królem życia @ManOnFire czy Spall

maniekfci 22.08.2020 09:50

coś pięknego

Kusy 22.08.2020 09:49

Lepiej na basenie prywatne spotkania z cateringiem

maniekfci 22.08.2020 09:49

za pieniążki oczywiście

Piter 22.08.2020 09:48

u mnie dizś wieczorem to wjeżdża 40% zmrożonej substancji 0,7l oraz kryształ jeszcze nie skruszony

maniekfci 22.08.2020 09:48

@ManOnFire może zaczniesz organizować dla wybranych trip po Piotrowskiej

mateo-mazzini 22.08.2020 09:48

Coś mu zapłacą, Marotta zrobi tak że Conte sam się odda na wypożyczenie z obowiązkiem autowykupu

Kusy 22.08.2020 09:48

Piter jakie plany na wieczór 🌃

maniekfci 22.08.2020 09:48

@Piter zapraszam do oggrodu

Piter 22.08.2020 09:48

taboret ale to nie ty go opłacasz więc nie sraj tak

mateo-mazzini 22.08.2020 09:47

Taboret on sam odejdzie, będzie porozumienie

Piter 22.08.2020 09:47

maniekfci nie prowokuj, ostanie ostrzeżenie

maniekfci 22.08.2020 09:47

joł joł

maniekfci 22.08.2020 09:47

przejoł

maniekfci 22.08.2020 09:47

Rebelde 22.08.2020 09:44 jak Allegri przejoł Juve po COnte, to chyba dalej grał 3 z tyłu?

taboret 22.08.2020 09:47

ale po co mamy wyrzucac conte, skoro on inkasuje 11 milionow euro. znowu zostaniemy z kolem u wozu jak spaletti

mateo-mazzini 22.08.2020 09:46

już raz sprzątał po Perukarzu, wie co i jak

Piter 22.08.2020 09:46

no nie wiem, w tym roku rynek transferowy będzie na pewno dziwny troche i zobaczymy jakie będą ceny

mateo-mazzini 22.08.2020 09:46

Więc pan Maksymilian nie ma problemu z wejściem w trakcie roboty

taboret 22.08.2020 09:46

ze za*

taboret 22.08.2020 09:46

lotito nie pusci milinkovica chyba za za 70+

mateo-mazzini 22.08.2020 09:45

poza tym przypominam, że Conte zostawił wtedy Juve chyba w 3 dni okresu przygotowawczego, bo też sapał

Piter 22.08.2020 09:45

grał 2 miesiące taka prawda wiem bo dokonywałem rozeznania 3 tyg. temu

taboret 22.08.2020 09:45

drogi bardzo

mateo-mazzini 22.08.2020 09:45

Grał pare miesięcy, ale chwilę potem zmienił

Piter 22.08.2020 09:45

ja tam licze na bombe transferową jakiś SMS najlepiej do pomocy

Rebelde 22.08.2020 09:44

jak Allegri przejoł Juve po COnte, to chyba dalej grał 3 z tyłu?

maniekfci 22.08.2020 09:44

Max to szyk, klasa, elegancja, geniusz ijuvek

taboret 22.08.2020 09:44

czekam na newsy odnosnie transferow :kawa:

Kusy 22.08.2020 09:43

Max zgrzyty rozwiązuje bez mediów

mateo-mazzini 22.08.2020 09:43

i uśmieszki lekko zboczone

mateo-mazzini 22.08.2020 09:43

Pan Maksymilian teraz przychodzi będzie cichutko, wygrywanie i skudeto

mateo-mazzini 22.08.2020 09:43

Conte jest dobry jak trzeba zrobić zamieszanie, u nas trochę tego szumu się przydało, ale koniec sapania

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:42

MAX ALLEGRI BENVENUTO

taboret 22.08.2020 09:42

szczerze to nie ma co rozpamietywac tego sezonu, i tak wzgledem poprzednich duzy krok w przod i badanie terenu przez conte, w nastepnym sezonie licze bardzo na scudetto

Rebelde 22.08.2020 09:42

no i Conte dostał fajny zawodnikow na start. Pirlo, Vidal, Pogba czy Tevez

Kusy 22.08.2020 09:42

Teraz liga też nie jest zbytnio mocna

Piter 22.08.2020 09:42

a Max Allegri zrobił rekord punktowy całej ligi

Rebelde 22.08.2020 09:42

w Milanie też zrobił robote

Piter 22.08.2020 09:42

Conte wyciągnął juve z gówna ale pomogła mu w tym liga która była mega słaba wtedy, Inter chyba na 6 miejscu kończył ligę

mateo-mazzini 22.08.2020 09:41

Jak Allegri trenował Juventus to kasował konkurencję bez chwili słabości

Rebelde 22.08.2020 09:41

patrząc na całą kariere trenerską to Allegri >Conte .

taboret 22.08.2020 09:40

kazdy byl, mydlenie oczu

mateo-mazzini 22.08.2020 09:40

Prawda jest taka że Allegri był opór blisko wygrania LM

taboret 22.08.2020 09:40

le np

pluto11 22.08.2020 09:40

Jezeli chinczycy zdecyduja sie na rozstanie to tylko i wylacznie jak Conte sam zrezygnuje bo chinczucy nie beda mu tyle placic

Kusy 22.08.2020 09:40

A Conte co wygrywał xd

Piter 22.08.2020 09:40

rekord punktów w lidze to chyba Max zrobił

Piter 22.08.2020 09:40

nic więcej xd

taboret 22.08.2020 09:40

wygrywal mistrzostwa ale nic wiecej

Rebelde 22.08.2020 09:40

jak wygraja to mam gdzieś styl gry

mateo-mazzini 22.08.2020 09:40

To niech wprowadzi mononotnie wygrywania meczów

taboret 22.08.2020 09:39

nieprzyjemny dla oka

taboret 22.08.2020 09:39

ale allegri ma monotonny styl gry

Piter 22.08.2020 09:39

zrobimy scudetto z Maxem i konciak będzie płakać

Piter 22.08.2020 09:39

teraz będzie się ciągnęła za nami kolejna szuja jak benitez czy gasperini i w mediach co chwile sapy

Rebelde 22.08.2020 09:39

macie link do wywaidu? bo nie czytałem co sapał po meczu

pluto11 22.08.2020 09:38

Conte po pierwszyn wysapie i teraz po tym jak gada takie rzeczy ze dziekuje za mozliwosc prowadzenia Interu to chyba robi wypad

mateo-mazzini 22.08.2020 09:38

Nie moge przeżyć ze wyjaśnił nas Luuk De Jong, typ którego Spall neutralizowal z Asamoahem w skladzie

Rebelde 22.08.2020 09:38

niech się dogadają i zostaje, a jak nie to niech rozwiąże kontrakt i nara

Rebelde 22.08.2020 09:37

ale tarcia miedzy trenerem a zarządem, będą cały następny sezon wtedy

Kusy 22.08.2020 09:37

Grzecznie, przy muszyniance

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:37

To niech trenuje xddd

Rebelde 22.08.2020 09:36

gorzej jak Conte, zrobi wojne z zarządem a sam nie będzie chciał zerwać kontraktu .

Piter 22.08.2020 09:36

siemaneczko kusy jak tam nocka minęła

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:36

Conte to teraz tylko jakiś Milan

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się