Zaraz przyjdzie kapitano i napisze ze klopp tez przegral final le z sevilla a pozniej wygral wszystko
Muringo wyrocznia
Aaaach, niesamowite
Bo mourinho pieprzyl ze jest trenerm na boisku i ustawia wszystkich
On wogole cos robi w tym kierubku?
Nie wiem skad sie wziela plotka ze cambiasso to bedsie kiedys wielki trener
Opisywales kiedys ze cambiasso ma zly charakter
Skoro juve wzielo pirlo to moze my Xambiasso
Moze pieprzyc trenera niech Messi przyjdzie zrobic porzadek
Ever okazal pelna dominacje
Jesli tak bylo to Conte pokazal slabosc niestety i brak dystansu do siebie nie przetrwałby na sb
Beka z tego sroga
dawac tego banege na sb
XDXDXD
Kiedy Conte protestował wobec decyzji sędziego, Banega podszedł do linii bocznej, przeczesał dłonią własne włosy i rzekomo powiedział: „Zobaczmy, czy ta peruka jest prawdziwa”.
Conte zmasakrowany przez patusa z argentyny
Pewnie Grzywka odejdzie, a Marotta zrobi swietne transfery i cos wygramy z Allegrim typowe by bylo czekam na to
antonio zegnamy nie dziekujemy
link
gdzie tak powiedział
czyli koniec Conte
"Bardzo sie ciesze, zemoglem prowadzic zespol w tym sezonie"
"Chce podziekowac klubowi za umozliwienie mi prowadzenia Interu. "
Zhangi na bank nie chcieliby wywalać teraz Conte, ale on sam tak do tego dąży, że za chwilę nie da im wyboru
Chyna gotow jest mu laske zrobić
Ale ten koba broni tego conte
Wiec tutaj nie ma czego popsuć
Balbym sie Allegriego gdyby dostal kadre bez nazwisk ale jest Hakimi, Eriksen, Lukaku, De Vrij czy Lautaro
na szczescie od jutra ochlodzenie w koncu bedzie mozna zalozyc marynarke
ja wlasnie szukam technika od klimatyzacji, rano tylko uslyszalem brbrbrbrbrbr i przestalo dmuchac
Nasir witam, w pyzde gorąco, nie da się funkcjonować, jem se pryncypalki, ale wszystko wliczone w makro, dzisiaj spacer i generalnie lenistwo
troche szkoda było by Conte, jednak progres był
Witam wszystkich
witam ja wlasnie koncze monsterka 0 kcal juz po treningu za moment paczkomat i budowa
witam maniek jaka temperatura u ciebie jaki outfit
foto
Conte przyjechal do appiano. Z bagaznikanwyciagnal kartonowe pudelka
pronto rapido fast
jak najszybciej
Kiedy oficjalnie Conte odchodzi? W poniedzialek?
ManOnFire 08.03.2020 22:30 Kapitaniak nie wstydź się, pisz coś
Inter*
Zmien tylko w opisie Juventus na inter i bedzie pasowac do twojego FP
Xdddd
masz zdjecie maksia
Bo co mi zrobisz?
Ojooooj
Odemnie to 2 metry gościu.
A to ma byc trener Interu
Bo wszysrkie ktore znalazlem to wyglada jak kot srajacy na pustyni
Np teraz szukam odpowiedniego zdjecia maxa
Nie bede robil czegos za kogos
Jestem zajety rozwojem fanpagea
przydaj się do czegoś
przetłumacz i wrzuć na fb, a ja wtedy wkleję na stronę gotowe
Jak kondzik opisywal
Pewnie kazdy mial rodzine tefo wieczora
Przykro mi chlopaki, ale tak
A jeszcze bardziej jestem zawiedziony mentalnoscia redakcji ktora po tak waznym meczu nie zamieszcza wypowiedzi pomeczowych
wyłożyć fortunę za Oblaka
Straaasznie
Handa osrany
swoja droga Handanovic tez wcz9raj sie nie popisal
Zero szacunku do siebie
Widze ze uzytkownicy portalu bronia tego placzka co po prxegranym finale sie poplakal i chce odejsc. Typowa mentalnosc polaczkow
Ok 40mln brutton to u nas pewnie kolo 25 ale fakt to za duzo.... pytanienkto bedzienutrzymywal conteb, czy bedziemybdalej mu placic
a potem idziecie do urn i głosujecie
czemu jesteście takimi ignorantami
czemu tak pieprzycie nie interesując się tematem
coś jeszcze?
40 mln
ile ma pensji
Poczetino jest tski dobry ze barxelona i juve wolala postawic na zoltodziobra i jakiegos holendra
zeby miec tttuly trzeba dobrze grac a my gramy jeden schemat ktort sprawdza sie na przecietnendruzyny
ile simeone ma ?
A tytuły
brak nerwow debilnymi decyzjami
I teraz robisz to znów
Rafał zawsze mnie irytowales
Simeone jak chcesz wyciagnac z tskim kontraktem
poczetino XD
XD
I co ci gwarantuje ten poczet ino
oby zaden wloch
pochettino ,simeone
Bo akurat za 10 min najleoiej mi pasuje
Najlepiej to za 10 minut
przewidujesz
Czarodziej kiedy oficjal Maxa
Taknto bylo?
Rafl ragnick: Inter wyznacza trendy atrakcyjnego futbolu
ale mam paskudne gazy po wczorajszej pitcy, boje sie że poleci z gruzem w końcu
Po przeczytaniu newsa jak Banega zdenerwował Conte o jego włosach. Teraz rozumiem czemu Conte zapomniał o zmianach, jak chłop chodził naburzowany przyszłością obiecanego sparingu bokserskiego po meczu
Max czekamy
barmana
Właśnie kogo za kelnera
Sprawę poaady trenera należy zrobić jak najszybciej. Albo rozwiązują za porozumieniem stron kontrakt albo zostaję. Za pierwszą opcję pewnie głosuję Eriksen oraz Skriniar (temu widać, że gra z 3 obrońcami nie pasuję). A za drugą pewnie Lukaku, Gaga xD
do 2029 r.