Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Piekarz 22.08.2020 01:07

z Maksiem albo Cambiasso

Piekarz 22.08.2020 01:07

do zobaczenia w nowym sezonie

Piekarz 22.08.2020 01:07

chuuuuuuj z tym wszystkim

Piekarz 22.08.2020 01:07

dobra ludzie

maverik 22.08.2020 01:06

teraz juz bedzie spokoj

maverik 22.08.2020 01:06

trzesienie ziemi jak juz tak nazwac to bylo rok temu

Kredence 22.08.2020 01:05

nie będzie trzęsienia ziemi

Krisu 22.08.2020 01:05

Nie wiem dlatego pytam. Przy kolejnym trzęsieniu. Jak to wszytko zostanie poskładane

maverik 22.08.2020 01:04

sa ale on nie docenia

Krisu 22.08.2020 01:04

To sa transfery Conte?

Krisu 22.08.2020 01:04

Co powiecie o Allegrim z Lukaku i Hakimin?

Piekarz 22.08.2020 01:02

Jakby ktoś wygrał z Romą i z Lazio to z miejsca najlepszy trener w historii

HB 22.08.2020 01:02

przeciez oni nie maja kadry

HB 22.08.2020 01:02

ktos ogarnia co w ogole sie stalo z Lazio ze wygrali 17 spotkan pod rzad z dupy a potem z dupy stali sie gownem?

Piekarz 22.08.2020 01:01

Z Romą coś wygrać to więcej niż wygrać z Milanem Interem i Juve tbh

maverik 22.08.2020 01:01

sul campo to tylko na juvepoland sie liczy

Nitrogen 22.08.2020 01:01

Oficjalnie z 2

Nitrogen 22.08.2020 01:00

SUL CAMPO wygrał 3

maverik 22.08.2020 01:00

Capello wygrywal z Roma a to juz osiagniecie, no ale 3 klubow nie ma

mateo-mazzini 22.08.2020 01:00

Spadam panowie, widzimy sie pewnie w dyskusji pod postem o nowym trenerze

maverik 22.08.2020 00:59

tylko z 2

Nitrogen 22.08.2020 00:59

Dokł

Piekarz 22.08.2020 00:59

Heh wygrał ale z Milanem jako piłkarz

Kredence 22.08.2020 00:59

aż to sprawdzę

Piekarz 22.08.2020 00:58

A Trap?

Nitrogen 22.08.2020 00:58

Chociaż nie. Te 2 mu chyba zabrali xD

Kredence 22.08.2020 00:58

to będzie drugi

Nitrogen 22.08.2020 00:58

Capello wygrał z 3 drużynami

mateo-mazzini 22.08.2020 00:58

będzie się działo

mateo-mazzini 22.08.2020 00:58

Maks witamy

Kredence 22.08.2020 00:57

Allegri pragnie być pierwszym który zdobędzie scudetto z trzema drużynami

HB 22.08.2020 00:57

maks zasluguje na zemste na juve po tym jak go wyjebali

mateo-mazzini 22.08.2020 00:57

wyczuł że Conte może się wyautować, a Inter robi fajny projekt to zgłosił chęć współpracy

Piekarz 22.08.2020 00:57

Mam wrażenie że Conte jest poje.bem

Kredence 22.08.2020 00:56

w końcu Maks jest podobno pragmatyczny więc się wszystko zgadza xD

Piekarz 22.08.2020 00:56

Opisz mi to

mateo-mazzini 22.08.2020 00:56

on lata z wywieszonym jęzorem za szansą na trofeum jak pies za suką w parku

Piekarz 22.08.2020 00:56

Czemu pies

Piekarz 22.08.2020 00:55

Za rok Sarri a potem Pirlo

mateo-mazzini 22.08.2020 00:55

Max to jest taki pies totalny, i w sumie to mi sie w nim podoba

HB 22.08.2020 00:55

kto to schira

mateo-mazzini 22.08.2020 00:55

typowe xd

maverik 22.08.2020 00:55

witamy po raz kolejny Maks

Kredence 22.08.2020 00:55

Schira właśnie wysapal, że Allegri już kilka tygodni temu wysapal do Marotty że jest gotowy

Piekarz 22.08.2020 00:54

Co

HB 22.08.2020 00:54

moglismy skonczyc na 4 miejscu bez LM w teorii

Piekarz 22.08.2020 00:54

Co

HB 22.08.2020 00:54

aa no z Atalanta jeszcze byly mega emocje, zal nie wspomniec

maverik 22.08.2020 00:53

ja to przez Conte juz zapomnialem ze jakis mecz w ogole gralismy

HB 22.08.2020 00:53

ja postawilem kase, zeby miec zagwarantowane emocje

Piekarz 22.08.2020 00:53

Tbh bardziej chciałem się dzisiaj emocjonować niż się emocjonowałem

HB 22.08.2020 00:53

z atakiem palacio rocchi

Piekarz 22.08.2020 00:52

Dzisiejszy mecz wiał chu.jem i graliśmy o trofeum dla ubogich

HB 22.08.2020 00:52

czyli to poczatek sezonu musial byc :P

Piekarz 22.08.2020 00:52

I byliśmy liderem

Piekarz 22.08.2020 00:52

W tym meczu były ogromne emocje

Piekarz 22.08.2020 00:51

No i co z tego jakie było miejsce na koniec xdd

HB 22.08.2020 00:51

za catania pamietam

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:51

Allegri benvenuto

HB 22.08.2020 00:51

wygralismy z juve, a miejsce bylo na koniec 9?

Piekarz 22.08.2020 00:51

Dokładnie

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:51

A co maja pisać

mateo-mazzini 22.08.2020 00:51

w papierowej LGDS

mateo-mazzini 22.08.2020 00:51

Ja sie odmeldowuje, rano przy porannym espresso zobaczę co piszą o Conte

Piekarz 22.08.2020 00:51

A negatywne to ciężko zliczyć

Piekarz 22.08.2020 00:50

Z pozytywnych emocji to chyba największe miałem jednak w meczu z Juve ze Stramą xdddddd

OstatniPrawdziwy 22.08.2020 00:50

W sumie może lepiej teraz niż w połowie sezonu

Kusy 22.08.2020 00:50

Na to wychodzi

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:50

Ojciec ocen xddddd

OstatniPrawdziwy 22.08.2020 00:50

I co ten psychopata już odchodzi

mateo-mazzini 22.08.2020 00:50

może nazwisko przekręciłem, sorry

HB 22.08.2020 00:50

a mecze o puchar to cos

HB 22.08.2020 00:50

nawet nie pamietam wynikow takich meczow jak wlasnie milan czy juve, bo sa gowno warte, wygrywa sie serie a z cagliari i torino

mateo-mazzini 22.08.2020 00:49

no ten typ z Legii czy jak on ma

Piekarz 22.08.2020 00:49

Co to Karbownik

mateo-mazzini 22.08.2020 00:49

No Maksiu witamy,, skudeto jest za rok

HB 22.08.2020 00:49

no serio, bo to byl mecz o cos. jestem starszy niz 10 lat temu, wiec ciezko to porownac, ale emocje w meczu z Milanem w jakims grudniu sa srednie

Piekarz 22.08.2020 00:49

Czyli co bierzemy tego Maksia?

mateo-mazzini 22.08.2020 00:49

Naplety celują w piłkarzy pokroju Karbownik i Veretout, to mówi samo za siebie

mateo-mazzini 22.08.2020 00:48

Roma prowincjusze, Atalanta sie porobi pod koniec roku

mateo-mazzini 22.08.2020 00:48

Juventus bez ataku, Milan wisi na Ibrze, Lazio to klub walony nawet przez emerytow jak David Silva

Claudio 22.08.2020 00:48

jakos na spokojnie do tego podszedlem. Final LM to byly nerwy

Piekarz 22.08.2020 00:48

Nudny był

Piekarz 22.08.2020 00:48

Dla mnie ten mecz nie byłby chyba w top 30 meczów post Mourinho

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:48

Ciekawe co teraz psychofan CONTE powie jak ten wypierhhdoli po jednym roku

Claudio 22.08.2020 00:48

kurde ja emocje czulem przy decyzjach sedziego :D

Kusy 22.08.2020 00:47

HB 10/10

mateo-mazzini 22.08.2020 00:47

rywale w rozsypce albo przebudowie, doskonały moment na rozpoczęcie cyklu wygrywania

Piekarz 22.08.2020 00:47

Serio HB?

maverik 22.08.2020 00:47

lepszy niz Pirlo ale dalej bez szalu

HB 22.08.2020 00:47

pierwszy raz czulem takie emocje w meczu od 2010 roku

Piekarz 22.08.2020 00:47

Maverik oceń pomysł Esteban Cambiasso

Claudio 22.08.2020 00:47

zeby czasem nie wpadl jakis Pochettino czy inny wynalazek

HB 22.08.2020 00:47

+1

mateo-mazzini 22.08.2020 00:47

fajnie było w tym roku, były emocje, są piłkarze z klasą, jest fajna paka, trzeba coś wygrać

maverik 22.08.2020 00:46

Allegri Max witamy

HB 22.08.2020 00:46

racja, zapomnialem o Carlo

mateo-mazzini 22.08.2020 00:45

ja czekam na mercato live, osładza mi smak życia w lecie zawsze

Piekarz 22.08.2020 00:45

No poza Ancelottim

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się