z Maksiem albo Cambiasso
do zobaczenia w nowym sezonie
chuuuuuuj z tym wszystkim
dobra ludzie
teraz juz bedzie spokoj
trzesienie ziemi jak juz tak nazwac to bylo rok temu
nie będzie trzęsienia ziemi
Nie wiem dlatego pytam. Przy kolejnym trzęsieniu. Jak to wszytko zostanie poskładane
sa ale on nie docenia
To sa transfery Conte?
Co powiecie o Allegrim z Lukaku i Hakimin?
Jakby ktoś wygrał z Romą i z Lazio to z miejsca najlepszy trener w historii
przeciez oni nie maja kadry
ktos ogarnia co w ogole sie stalo z Lazio ze wygrali 17 spotkan pod rzad z dupy a potem z dupy stali sie gownem?
Z Romą coś wygrać to więcej niż wygrać z Milanem Interem i Juve tbh
sul campo to tylko na juvepoland sie liczy
Oficjalnie z 2
SUL CAMPO wygrał 3
Capello wygrywal z Roma a to juz osiagniecie, no ale 3 klubow nie ma
Spadam panowie, widzimy sie pewnie w dyskusji pod postem o nowym trenerze
tylko z 2
Dokł
Heh wygrał ale z Milanem jako piłkarz
aż to sprawdzę
A Trap?
Chociaż nie. Te 2 mu chyba zabrali xD
to będzie drugi
Capello wygrał z 3 drużynami
będzie się działo
Maks witamy
Allegri pragnie być pierwszym który zdobędzie scudetto z trzema drużynami
maks zasluguje na zemste na juve po tym jak go wyjebali
wyczuł że Conte może się wyautować, a Inter robi fajny projekt to zgłosił chęć współpracy
Mam wrażenie że Conte jest poje.bem
w końcu Maks jest podobno pragmatyczny więc się wszystko zgadza xD
Opisz mi to
on lata z wywieszonym jęzorem za szansą na trofeum jak pies za suką w parku
Czemu pies
Za rok Sarri a potem Pirlo
Max to jest taki pies totalny, i w sumie to mi sie w nim podoba
kto to schira
typowe xd
witamy po raz kolejny Maks
Schira właśnie wysapal, że Allegri już kilka tygodni temu wysapal do Marotty że jest gotowy
Co
moglismy skonczyc na 4 miejscu bez LM w teorii
Co
aa no z Atalanta jeszcze byly mega emocje, zal nie wspomniec
ja to przez Conte juz zapomnialem ze jakis mecz w ogole gralismy
ja postawilem kase, zeby miec zagwarantowane emocje
Tbh bardziej chciałem się dzisiaj emocjonować niż się emocjonowałem
z atakiem palacio rocchi
Dzisiejszy mecz wiał chu.jem i graliśmy o trofeum dla ubogich
czyli to poczatek sezonu musial byc
I byliśmy liderem
W tym meczu były ogromne emocje
No i co z tego jakie było miejsce na koniec xdd
za catania pamietam
Allegri benvenuto
wygralismy z juve, a miejsce bylo na koniec 9?
Dokładnie
A co maja pisać
w papierowej LGDS
Ja sie odmeldowuje, rano przy porannym espresso zobaczę co piszą o Conte
A negatywne to ciężko zliczyć
Z pozytywnych emocji to chyba największe miałem jednak w meczu z Juve ze Stramą xdddddd
W sumie może lepiej teraz niż w połowie sezonu
Na to wychodzi
Ojciec ocen xddddd
I co ten psychopata już odchodzi
może nazwisko przekręciłem, sorry
a mecze o puchar to cos
nawet nie pamietam wynikow takich meczow jak wlasnie milan czy juve, bo sa gowno warte, wygrywa sie serie a z cagliari i torino
no ten typ z Legii czy jak on ma
Co to Karbownik
No Maksiu witamy,, skudeto jest za rok
no serio, bo to byl mecz o cos. jestem starszy niz 10 lat temu, wiec ciezko to porownac, ale emocje w meczu z Milanem w jakims grudniu sa srednie
Czyli co bierzemy tego Maksia?
Naplety celują w piłkarzy pokroju Karbownik i Veretout, to mówi samo za siebie
Roma prowincjusze, Atalanta sie porobi pod koniec roku
Juventus bez ataku, Milan wisi na Ibrze, Lazio to klub walony nawet przez emerytow jak David Silva
jakos na spokojnie do tego podszedlem. Final LM to byly nerwy
Nudny był
Dla mnie ten mecz nie byłby chyba w top 30 meczów post Mourinho
Ciekawe co teraz psychofan CONTE powie jak ten wypierhhdoli po jednym roku
kurde ja emocje czulem przy decyzjach sedziego
HB 10/10
rywale w rozsypce albo przebudowie, doskonały moment na rozpoczęcie cyklu wygrywania
Serio HB?
lepszy niz Pirlo ale dalej bez szalu
pierwszy raz czulem takie emocje w meczu od 2010 roku
Maverik oceń pomysł Esteban Cambiasso
zeby czasem nie wpadl jakis Pochettino czy inny wynalazek
+1
fajnie było w tym roku, były emocje, są piłkarze z klasą, jest fajna paka, trzeba coś wygrać
Allegri Max witamy
racja, zapomnialem o Carlo
ja czekam na mercato live, osładza mi smak życia w lecie zawsze
No poza Ancelottim