w Chelsea tytuł tez
Jakiś lopetegi wyłączył chłopu dwóch napastników, założył pressing i po zabawie
Nawet 3
No, ale on w Juventusie wygrał 2 razy Scudetto
Przegryw turyński i tyle
Człowiek z juventusa wyjdzie ale juventus z człowieka nigdy
No Conte wczoraj zawiodl po calosci
Powinien mieć pretensje do siebie za wczoraj nasz perukarz
jak nas Juve oklepie z Locatellim na rozegraniu to jesteśmy juz chyba skazani na wieczny przegryw
Conte to szaleniec jeśli odejdzie
Wypozyczyc go do atalanty
Jak usłyszy ze krul out to pewnie transfer odwoła
Hakimi to w styczniu robi out na wypożyczenie
jest nim od wielu lat
i tu sie mylisz, allegri nie bedzie betonem po miesiacu
Z frankiem de burem również
Z Banega w skladzie pokonywaliśmy Juve
Gaglia tez sobie troche popyka
Allegri betonem bedzie po miesiacu jak wystawi pare razy DD zamiast Hakimiego
Banega wyłączył Conte w pierwszej połowie, reszta stała sie potem sama
Ale jaja, banega dobry wariat
XD
skupil sie na peruce zamiast na zmianach, ot cala historia
to starcie tylko w ppv
"Kiedy Conte protestował wobec decyzji sędziego, Banega podszedł do linii bocznej, przeczesał dłonią własne włosy i rzekomo powiedział: „Zobaczmy, czy ta peruka jest prawdziwa”. Conte się wściekł, jego menadżer zespołu Lele Oriali interweniował, aby go uspokoić, ale obiecali sobie, że spotkają się ponownie pod koniec meczu" ...
A witamy maxa, mabdzukicia i de sciglio
No to żegnamy krula
Antonio Conte: “Thank You Zhang Family, Inter Experience Was Worth It No Matter What Happens”
Przyjdzie mecz lm i hakimi lawka
On tutak bedzie mial swego de szilio w postaci danilo
tego sie mozesz bac
jak allegri sciagnie de sciglio pierwszego dnia
Troche mnie przeraza rok z biraghim i youngiem jako lewymi obroncami
Ja chce trenera ktory wykorzysta Eriksena w koncu
Kapitaniak jeszcze sie nie pojawił po wczorajszym spotkaniu, martwię sie o niego, tak bardzo był za Panem Conte
Czyli co mandzukic in
Zaraz przyjdzie kapitano i napisze ze klopp tez przegral final le z sevilla a pozniej wygral wszystko
Muringo wyrocznia
Aaaach, niesamowite
Bo mourinho pieprzyl ze jest trenerm na boisku i ustawia wszystkich
On wogole cos robi w tym kierubku?
Nie wiem skad sie wziela plotka ze cambiasso to bedsie kiedys wielki trener
Opisywales kiedys ze cambiasso ma zly charakter
Skoro juve wzielo pirlo to moze my Xambiasso
Moze pieprzyc trenera niech Messi przyjdzie zrobic porzadek
Ever okazal pelna dominacje
Jesli tak bylo to Conte pokazal slabosc niestety i brak dystansu do siebie nie przetrwałby na sb
Beka z tego sroga
dawac tego banege na sb
XDXDXD
Kiedy Conte protestował wobec decyzji sędziego, Banega podszedł do linii bocznej, przeczesał dłonią własne włosy i rzekomo powiedział: „Zobaczmy, czy ta peruka jest prawdziwa”.
Conte zmasakrowany przez patusa z argentyny
Pewnie Grzywka odejdzie, a Marotta zrobi swietne transfery i cos wygramy z Allegrim typowe by bylo czekam na to
antonio zegnamy nie dziekujemy
link
gdzie tak powiedział
czyli koniec Conte
"Bardzo sie ciesze, zemoglem prowadzic zespol w tym sezonie"
"Chce podziekowac klubowi za umozliwienie mi prowadzenia Interu. "
Zhangi na bank nie chcieliby wywalać teraz Conte, ale on sam tak do tego dąży, że za chwilę nie da im wyboru
Chyna gotow jest mu laske zrobić
Ale ten koba broni tego conte
Wiec tutaj nie ma czego popsuć
Balbym sie Allegriego gdyby dostal kadre bez nazwisk ale jest Hakimi, Eriksen, Lukaku, De Vrij czy Lautaro
na szczescie od jutra ochlodzenie w koncu bedzie mozna zalozyc marynarke
ja wlasnie szukam technika od klimatyzacji, rano tylko uslyszalem brbrbrbrbrbr i przestalo dmuchac
Nasir witam, w pyzde gorąco, nie da się funkcjonować, jem se pryncypalki, ale wszystko wliczone w makro, dzisiaj spacer i generalnie lenistwo
troche szkoda było by Conte, jednak progres był
Witam wszystkich
witam ja wlasnie koncze monsterka 0 kcal juz po treningu za moment paczkomat i budowa
witam maniek jaka temperatura u ciebie jaki outfit
foto
Conte przyjechal do appiano. Z bagaznikanwyciagnal kartonowe pudelka
pronto rapido fast
jak najszybciej
Kiedy oficjalnie Conte odchodzi? W poniedzialek?
ManOnFire 08.03.2020 22:30 Kapitaniak nie wstydź się, pisz coś
Inter*
Zmien tylko w opisie Juventus na inter i bedzie pasowac do twojego FP
Xdddd
masz zdjecie maksia
Bo co mi zrobisz?
Ojooooj
Odemnie to 2 metry gościu.
A to ma byc trener Interu
Bo wszysrkie ktore znalazlem to wyglada jak kot srajacy na pustyni
Np teraz szukam odpowiedniego zdjecia maxa
Nie bede robil czegos za kogos
Jestem zajety rozwojem fanpagea
przydaj się do czegoś
przetłumacz i wrzuć na fb, a ja wtedy wkleję na stronę gotowe
Jak kondzik opisywal
Pewnie kazdy mial rodzine tefo wieczora
Przykro mi chlopaki, ale tak
A jeszcze bardziej jestem zawiedziony mentalnoscia redakcji ktora po tak waznym meczu nie zamieszcza wypowiedzi pomeczowych
wyłożyć fortunę za Oblaka
Straaasznie