Archiwum shoutboksa

Nasir 22.08.2020 09:16

szkoda czasu

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:16

MAX !! !!

Nasir 22.08.2020 09:16

dokl

Piter 22.08.2020 09:16

czekam na Maxa

Nasir 22.08.2020 09:16

szybciutko

Piter 22.08.2020 09:16

sorry Nasir nie chce mi sie nic pisać o tym bo obydwaj nic nie znaczą w wielkiej piłce

Nasir 22.08.2020 09:15

czekamy

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:15

GDS - w poniedziałek Conte pozegna sie z Interem

mateo-mazzini 22.08.2020 09:15

Conte juz sie z Curva Nord pożegnał nawet, robi out, Maksymilian Wesoły witamy

Skepta 22.08.2020 09:15

banega go wyjasnil

Nasir 22.08.2020 09:14

piter opisz zajscie banega vs conte

Piter 22.08.2020 09:14

pamięciówka na całe życie

Nasir 22.08.2020 09:13

175 ksztaltna jedrna blondi wlasnie w takich super krotkich szortach, szla ulica cos jej upadlo i zrobil sklon w przod pol dupy na wierzchu xddd

Piter 22.08.2020 09:12

opisz

Nasir 22.08.2020 09:12

no idealna byla

Nasir 22.08.2020 09:12

wczoraj jaka sztuke widzialem jezu slodki

Piter 22.08.2020 09:12

i one mają w dupie taką LE

Piter 22.08.2020 09:12

dokl

Nasir 22.08.2020 09:12

slonko swieci, zaraz juleczki wstana po piatkowych imprezach, zmienia majtki, zaloza ciasne spodenki i wyjda na miasto co nie piter

Skepta 22.08.2020 09:12

a kto by tam plakal po jakiejs ldize europy, wstyd w sumie miec takie trofeum w gablocie. tylko LM pamietajcie

mateo-mazzini 22.08.2020 09:11

Dla mnie podsumowaniem byl początek meczu, 14 minuta a Conte juz czerwony jak Oleksy w najlepszych latach

Piter 22.08.2020 09:11

największy smutek duszy miałem w 2014 roku po finale Atletico z realem xd

Nasir 22.08.2020 09:11

dokl

Piter 22.08.2020 09:11

ale smutku duszy nie ma

Skepta 22.08.2020 09:11

o tak tak slynny mental pana Cunte

Piter 22.08.2020 09:11

właśnie pitce z wczoraj jem, planów żadnych, wszystko w dupie

Piter 22.08.2020 09:11

witam Nasir

Nasir 22.08.2020 09:11

jakie plany jakie posilki

Piter 22.08.2020 09:11

szukanie winnego w nas, po prostu lopetegi nas wyruchał taktycznie

WTC 22.08.2020 09:11

każdy gol to tradycyjny farfocel

Nasir 22.08.2020 09:11

witam piter

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:11

Osrani grali ale z drugiej strony jesli conte jest psychopata to jak on mogl mentalnke zespol nakręcić? Xd

Nasir 22.08.2020 09:11

w takich chwilach mam powazne watpliwosci co do niektorych uzytkownikow tego portalu ktorzy chwalili Conte za mental

Piter 22.08.2020 09:11

tak tak xd

WTC 22.08.2020 09:11

ten mecz to my przegraliśmy bardziej niż Sevilla wygrała

pluto11 22.08.2020 09:10

Conte zawalil wystawieniem w pierwszym Gagli, nosz kurde gramy final to wystawiam najmocniejszy sklad. Nic nie mam do DD ale na Seville trzeba bylo wystawic Candreve i Eriksena to jest jeden ostatni mecz sezonu trzeba bylo ich zdominowac w srodku pola i ciagnac po wahadlach ale krul wymyslol sobie Gaglie ktory nic nie daje nigdzie

WTC 22.08.2020 09:10

tutaj akurat zgoda

Nasir 22.08.2020 09:10

ten gol lukaku to takie podsumowanie calego sezonu, znow przegrywamy sami ze soba

Rebelde 22.08.2020 09:10

ok

Nasir 22.08.2020 09:10

tak

Nasir 22.08.2020 09:10

wiec samoboj

Rebelde 22.08.2020 09:10

to wiem, ale czy oficialnie został samobójem

Nasir 22.08.2020 09:09

pilka nie zmierzala w swiatlo bramki

WTC 22.08.2020 09:09

no szkoda. że trener wpada w dyskusje z debilem i to jeszcze takim debilem jak Banega

mateo-mazzini 22.08.2020 09:09

Suning to nie Moratti, oni na dłuższą mete chcą zrobić z tego klubu swiatowa marke komercyjną a nie klub-kabaret

Rebelde 22.08.2020 09:09

ten 3 gol został uznany jako samobój Lukaku?

Nasir 22.08.2020 09:09

Argentynski emerytowany karakan bezceremonialne masakruje wloskiego trenera https://youtu.be/LqbHouMajas

mateo-mazzini 22.08.2020 09:08

Conte jest kompletnie nieprzewidywalny niestety dla klubu

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:08

Banega gral tu chyba 4 lata temu i zostal wypier***** a wczoraj zgwalcil nasza pomoc. Typ co po sezonie idzie z europy

Rebelde 22.08.2020 09:08

Brozovic był niewidoczny, a Gagliardini był widoczny przez swoje błędy

WTC 22.08.2020 09:08

ty uważasz, że ja bronię Conte, a ja po prostu poddaję w wątpliwość stwierdzenie, że inny trener osiągnie coś lepszego, na to nie ma gwarancji nigdy

Nasir 22.08.2020 09:08

machal rekami tradycyjnie a wczoraj to nawet nogami

Nasir 22.08.2020 09:07

gagliardini jak gagliardini ale pierwszy do zmiany to byl brozovic

WTC 22.08.2020 09:07

nie potrafiliśmy kreować sytuacji, nie potrafiliśmy wyjść kiedy Sevilla nakładała pressing, zmiany były późne, Gagliardini był błędem od początku

Skepta 22.08.2020 09:07

na szczescie era ronaldow i messich sie konczy

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:07

Akurat juve trafilo na teamy w gazie

Kusy 22.08.2020 09:07

Pluto dokl

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:07

To prawda

Skepta 22.08.2020 09:07

@CzarodziejCzasu gdyby nie fenomenalna barca i real w tym okresie, to pewnie by ten caly juventus wygral chociaz 1 z tych finalow

Nasir 22.08.2020 09:07

prosze opisz timing zmian

pluto11 22.08.2020 09:06

Chinczycy nie toleruja czegos takiego jaj wysapywanie na szefa i to jeszcze jak placisz im tyle kasy, nie zdziwie sie jak powiedzieli Conte ze ma robic wypad jak przegra

WTC 22.08.2020 09:06

no położył wczorajszy mecz koncertowo

Nasir 22.08.2020 09:06

jaki byl plan na zwyciestwo

Nasir 22.08.2020 09:06

wtc prosze opisz zalozenie taktyczne conte na wczorajszy mecz

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:06

Tez nie wygrał, ale dwa finały to duzy wynik

Kusy 22.08.2020 09:06

Max daje spokój, zero brudów publicznych

Skepta 22.08.2020 09:06

no ostatnich

WTC 22.08.2020 09:06

ostatnich 5 lat, czy których 5 lat?

Nasir 22.08.2020 09:06

no i typowo po poraznce wtc broni dzielnie swojego wodza

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:05

Allegri nie skompromitowal sie w europie z juve

Skepta 22.08.2020 09:05

czysto sportowo roznicy nie widzisz to ile trofeow wygral allegri w przeciagu 5 lat a ile ten cały Conciak

Nasir 22.08.2020 09:05

witam ja wlasnie koncze poranne espresso, za moment trening, jakie nastroje panowie czy conte juz sie obrazil?

WTC 22.08.2020 09:05

Allegri ma taką samą szansę wygrać Scudetto z Interem jak Conte

pluto11 22.08.2020 09:05

Ja sie zastanawiam czy ram nie bylo umowy miedzy Conte a Zhangiem. Wygrywasz puchar zostajesz, przegrywasz i sam odchodzisz po tym co wysapales

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:05

I jak chcemy stabilizacji to predzej dostaniemy ja od maxa nix od conte

WTC 22.08.2020 09:05

no największym minusem Conte jest wysrywanie się publicznie na własne kluby, ale czysto sportowo to ja większej różnicy nie widzę

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:03

Watpie ze allegri jest gorszy

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:03

Conte to debil przede wszystkim i psychopata

Skepta 22.08.2020 09:03

i nie bedzie sie obrazał

Skepta 22.08.2020 09:03

alegri to nam chociaz scudetto wygra

WTC 22.08.2020 09:02

tamten to przegryw z Juventusu, ale Allegri to Pan Zwycięzca, bo co?

Skepta 22.08.2020 09:02

martinez chyba bedzie chcial zostac czescia projektu odbuodwy Kataloni

WTC 22.08.2020 09:02

a co osiągnął Allegri, czego Conte nie zdołał? XDDD

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:02

Przede wszystkim nie ma ryzyka ze sie obrazi i bedzie odchodzil

mateo-mazzini 22.08.2020 09:02

se prezent zrobił

Skepta 22.08.2020 09:02

a nie jak ten cymbal

Skepta 22.08.2020 09:01

alegri to bedzie nam wygrywal te mecze 1:0, 2:1, ale bedzie wygrywal

mateo-mazzini 22.08.2020 09:01

Beka Martynec urodziny dzisiaj ma

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:01

troche to dywagacje bo moze allegri bedzie chcial co innego, no ale w cagliari i milanie to przeciez gral

Skepta 22.08.2020 09:01

albo Alegri

Skepta 22.08.2020 09:01

zapraszamy Pochetino

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:00

A Bastoni pewnie moze byc uzyty jako lo

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:00

No to chyba powazna druzyna na dwie pozycje ma 4 dobrydh grajków xd

Skepta 22.08.2020 09:00

przegrali bo conte to przegryw, proste DNA JUVENTUSU sie nie wypleni od tak

mateo-mazzini 22.08.2020 09:00

a zaden z nich na boku nie zagra

Skepta 22.08.2020 09:00

mam tylko nadzieje ze nie trzeba bedzie mu placic odprawy

WTC 22.08.2020 09:00

bo w finale przegrali?

mateo-mazzini 22.08.2020 09:00

bo 4 do grania na 2 miejsca to tlok

Skepta 22.08.2020 08:59

niestety? niech wypjer dala w podskokach

CzarodziejCzasu 22.08.2020 08:59

Czemu won?

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się