Allegri albo Jose nikt inny
nie no nie ma przyszłości dla tego klubu co za klątwa
Na ten moment z wolnych trenerów najrozsądniejszy to Allegri
spaletti to giga chad
Sami sobie wzielismy trenera co gardzi skrzydłami, teraz mamy wziac trenera co bedzie chcial 4 skrzydlowych
l
Spall ciągle na kontrakcie zapraszam do dyskusji
Panowie
Pochettino to przegryw
bierzcie sobie poczetinów i nie zapomnijcie kupić 4 skrzydłowych na start
Poczetino to pies
pcozetino xddd
Xdd
A moze Poczetino ogarnal by
bo może jestem?
maniek brzmisz jak wyborca konfederacji
może Guardiola?
cos czuje ze conte ma w dupie pieniadze
aczkolwiek zatrudniłbym kogoś spoza włoskiego betonowego układu
no xd
Jak Conte chce odejść to niech daje wypowiedzenie. Pewnie by chciał odejść, ale żeby jeszcze mu płacili jak Spalowi.
no a Max może trochę bardziej stabilny emocjonalnie jest, takiego kogoś potrzebujemy, Conte niestety nie est zdrowy na umyśle
plany to trochę sprzątnąć dziś trzeba, generalnie planuję przy tym spalić około 900 kcal, potem jakaś jajaecznica na śniadanie, obecnie o 9 minut wgrywa się aktualizacja do ajfona, potem spacer
no ale zwalniać betona i iść mu na rękę też lipa bo będzie kase z klubu ciągnąć
Kontrakt na 4 lata i sobie o rodzinie przypomniał, pewnie do szpitala psychiatrycznego skierowanie ma
jaka waga ile procent baterii
jest za brzydki zeby wygrac cos w europie
maniek jakie plany jakie posilki
boi sie kobiet i wygrac cokolwiek tez sie boi
xd
Conte jest incelem
- W tym roku zdarzyło się kilka rzeczy, które mi się nie spodobały. Mam rodzinę i muszę się zastanowić, czy ona jest dla mnie priorytetem, czy piłka nożna. A jeśli niektóre sytuacje zaczynają mieć na nią wpływ, to mi się już nie podoba. Wszystko ma swoje granice, muszę zobaczyć, gdzie mam swoje
cześć maniek
witam maniek
@Piter witam
pewnie chcieli się pośmiać ale okazałem dominacje i miałem ich w dupie
witam @Nasir
wczoraj do mnie znajomi wydzwaniali w godzinach nocnych, najczęściej dobijającym się kontaktem był zapisany w telefonie "Alkomen". Na szczęście w iphone jest taki przycisk który wycisza telefon na amen i mogłem iść w spokoju spać
samo geste
no wczoraj na woronicza wybilo
xddd
:O
Klinsi64 22.08.2020 10:07 Szambo wybiło
Max potrafił na boku grać takim gównem jak de ciglio, ciekawe czy narzekał jak grzywka w mediach
352 brutalnie zgwalcone przez Bayern, psg i seville
bo nasza gra wahadłami to klasycznie wrzutka na ślepo albo wycofanie
jak Lukaku i Lautaro nie wymyślą nic to my nie potrafimy goli strzelać z akcji
wczoraj 352 zostało podsumowane przez Ocamposa i Suso czy potrzeba komuś coś więcej?
U nas to zawsze jest cyrk a mieli go zakazać
Handanovic; Hakimi, Skriniar, De Vrij, Alex Sandro; Barella, Tonali, Ndombele; Eriksen; Lautaro, Lukaku
Hakimi,Stefanek,Bastoni,Alaba-Barella,Tonalli,Eryksen-Messi-Lukaku,Lautaro
ale później 4312
jak przejął zespół po betonie to też grał 2 miesiące 352
Ja zaczynam
Chyba ze bedzie gral gowniamynm 352 to pjjerd ole go
to co panowie moze opiszemy wspolnie wizje pod dowodztwem maxa
i to jest moj trener
szkoda czasu
MAX
dokl
czekam na Maxa
szybciutko
sorry Nasir nie chce mi sie nic pisać o tym bo obydwaj nic nie znaczą w wielkiej piłce
czekamy
GDS - w poniedziałek Conte pozegna sie z Interem
Conte juz sie z Curva Nord pożegnał nawet, robi out, Maksymilian Wesoły witamy
banega go wyjasnil
piter opisz zajscie banega vs conte
pamięciówka na całe życie
175 ksztaltna jedrna blondi wlasnie w takich super krotkich szortach, szla ulica cos jej upadlo i zrobil sklon w przod pol dupy na wierzchu xddd
opisz
no idealna byla
wczoraj jaka sztuke widzialem jezu slodki
i one mają w dupie taką LE
dokl
slonko swieci, zaraz juleczki wstana po piatkowych imprezach, zmienia majtki, zaloza ciasne spodenki i wyjda na miasto co nie piter
a kto by tam plakal po jakiejs ldize europy, wstyd w sumie miec takie trofeum w gablocie. tylko LM pamietajcie
Dla mnie podsumowaniem byl początek meczu, 14 minuta a Conte juz czerwony jak Oleksy w najlepszych latach
największy smutek duszy miałem w 2014 roku po finale Atletico z realem xd
dokl
ale smutku duszy nie ma
o tak tak slynny mental pana Cunte
właśnie pitce z wczoraj jem, planów żadnych, wszystko w dupie
witam Nasir
jakie plany jakie posilki
szukanie winnego w nas, po prostu lopetegi nas wyruchał taktycznie
każdy gol to tradycyjny farfocel
witam piter
Osrani grali ale z drugiej strony jesli conte jest psychopata to jak on mogl mentalnke zespol nakręcić? Xd
w takich chwilach mam powazne watpliwosci co do niektorych uzytkownikow tego portalu ktorzy chwalili Conte za mental
tak tak xd
ten mecz to my przegraliśmy bardziej niż Sevilla wygrała
Conte zawalil wystawieniem w pierwszym Gagli, nosz kurde gramy final to wystawiam najmocniejszy sklad. Nic nie mam do DD ale na Seville trzeba bylo wystawic Candreve i Eriksena to jest jeden ostatni mecz sezonu trzeba bylo ich zdominowac w srodku pola i ciagnac po wahadlach ale krul wymyslol sobie Gaglie ktory nic nie daje nigdzie
tutaj akurat zgoda
ten gol lukaku to takie podsumowanie calego sezonu, znow przegrywamy sami ze soba
ok
tak
wiec samoboj
to wiem, ale czy oficialnie został samobójem
pilka nie zmierzala w swiatlo bramki
a co dopiero 80mln na Ramosa