Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Piter 22.08.2020 09:28

Allegri albo Jose nikt inny

maniekfci 22.08.2020 09:28

nie no nie ma przyszłości dla tego klubu co za klątwa

Claudio 22.08.2020 09:27

Na ten moment z wolnych trenerów najrozsądniejszy to Allegri

Nasir 22.08.2020 09:27

spaletti to giga chad

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:27

Sami sobie wzielismy trenera co gardzi skrzydłami, teraz mamy wziac trenera co bedzie chcial 4 skrzydlowych :lol: l

maniekfci 22.08.2020 09:27

Spall ciągle na kontrakcie zapraszam do dyskusji

maniekfci 22.08.2020 09:27

Panowie

Claudio 22.08.2020 09:27

Pochettino to przegryw

Piter 22.08.2020 09:26

bierzcie sobie poczetinów i nie zapomnijcie kupić 4 skrzydłowych na start

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:26

Poczetino to pies

maniekfci 22.08.2020 09:26

pcozetino xddd

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:26

Xdd

pluto11 22.08.2020 09:26

A moze Poczetino ogarnal by

maniekfci 22.08.2020 09:26

bo może jestem?

Piter 22.08.2020 09:26

maniek brzmisz jak wyborca konfederacji

maniekfci 22.08.2020 09:26

może Guardiola?

Skepta 22.08.2020 09:26

cos czuje ze conte ma w dupie pieniadze

maniekfci 22.08.2020 09:25

aczkolwiek zatrudniłbym kogoś spoza włoskiego betonowego układu

Piter 22.08.2020 09:25

no xd

Claudio 22.08.2020 09:25

Jak Conte chce odejść to niech daje wypowiedzenie. Pewnie by chciał odejść, ale żeby jeszcze mu płacili jak Spalowi.

maniekfci 22.08.2020 09:25

no a Max może trochę bardziej stabilny emocjonalnie jest, takiego kogoś potrzebujemy, Conte niestety nie est zdrowy na umyśle

maniekfci 22.08.2020 09:24

plany to trochę sprzątnąć dziś trzeba, generalnie planuję przy tym spalić około 900 kcal, potem jakaś jajaecznica na śniadanie, obecnie o 9 minut wgrywa się aktualizacja do ajfona, potem spacer

Piter 22.08.2020 09:24

no ale zwalniać betona i iść mu na rękę też lipa bo będzie kase z klubu ciągnąć

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:24

Kontrakt na 4 lata i sobie o rodzinie przypomniał, pewnie do szpitala psychiatrycznego skierowanie ma

Nasir 22.08.2020 09:24

jaka waga ile procent baterii

Skepta 22.08.2020 09:24

jest za brzydki zeby wygrac cos w europie

Nasir 22.08.2020 09:24

maniek jakie plany jakie posilki

Skepta 22.08.2020 09:23

boi sie kobiet i wygrac cokolwiek tez sie boi

Nasir 22.08.2020 09:23

xd

Skepta 22.08.2020 09:23

Conte jest incelem

Nasir 22.08.2020 09:23

- W tym roku zdarzyło się kilka rzeczy, które mi się nie spodobały. Mam rodzinę i muszę się zastanowić, czy ona jest dla mnie priorytetem, czy piłka nożna. A jeśli niektóre sytuacje zaczynają mieć na nią wpływ, to mi się już nie podoba. Wszystko ma swoje granice, muszę zobaczyć, gdzie mam swoje

Piter 22.08.2020 09:23

cześć maniek

Nasir 22.08.2020 09:23

witam maniek

maniekfci 22.08.2020 09:23

@Piter witam

Piter 22.08.2020 09:23

pewnie chcieli się pośmiać ale okazałem dominacje i miałem ich w dupie

maniekfci 22.08.2020 09:23

witam @Nasir

Piter 22.08.2020 09:23

wczoraj do mnie znajomi wydzwaniali w godzinach nocnych, najczęściej dobijającym się kontaktem był zapisany w telefonie "Alkomen". Na szczęście w iphone jest taki przycisk który wycisza telefon na amen i mogłem iść w spokoju spać

Nasir 22.08.2020 09:21

samo geste

Nasir 22.08.2020 09:21

no wczoraj na woronicza wybilo

Nasir 22.08.2020 09:21

xddd

Piter 22.08.2020 09:21

:O

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:21

Klinsi64 22.08.2020 10:07 Szambo wybiło

Piter 22.08.2020 09:20

Max potrafił na boku grać takim gównem jak de ciglio, ciekawe czy narzekał jak grzywka w mediach

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:19

352 brutalnie zgwalcone przez Bayern, psg i seville

Piter 22.08.2020 09:19

bo nasza gra wahadłami to klasycznie wrzutka na ślepo albo wycofanie

Piter 22.08.2020 09:19

jak Lukaku i Lautaro nie wymyślą nic to my nie potrafimy goli strzelać z akcji

Piter 22.08.2020 09:18

wczoraj 352 zostało podsumowane przez Ocamposa i Suso czy potrzeba komuś coś więcej?

Czarson 22.08.2020 09:18

U nas to zawsze jest cyrk a mieli go zakazać

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:18

Handanovic; Hakimi, Skriniar, De Vrij, Alex Sandro; Barella, Tonali, Ndombele; Eriksen; Lautaro, Lukaku

Nasir 22.08.2020 09:17

Hakimi,Stefanek,Bastoni,Alaba-Barella,Tonalli,Eryksen-Messi-Lukaku,Lautaro

Piter 22.08.2020 09:17

ale później 4312

Piter 22.08.2020 09:17

jak przejął zespół po betonie to też grał 2 miesiące 352

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:17

Ja zaczynam

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:16

Chyba ze bedzie gral gowniamynm 352 to pjjerd ole go

Nasir 22.08.2020 09:16

to co panowie moze opiszemy wspolnie wizje pod dowodztwem maxa

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:16

i to jest moj trener

Nasir 22.08.2020 09:16

szkoda czasu

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:16

MAX !! !!

Nasir 22.08.2020 09:16

dokl

Piter 22.08.2020 09:16

czekam na Maxa

Nasir 22.08.2020 09:16

szybciutko

Piter 22.08.2020 09:16

sorry Nasir nie chce mi sie nic pisać o tym bo obydwaj nic nie znaczą w wielkiej piłce

Nasir 22.08.2020 09:15

czekamy

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:15

GDS - w poniedziałek Conte pozegna sie z Interem

mateo-mazzini 22.08.2020 09:15

Conte juz sie z Curva Nord pożegnał nawet, robi out, Maksymilian Wesoły witamy

Skepta 22.08.2020 09:15

banega go wyjasnil

Nasir 22.08.2020 09:14

piter opisz zajscie banega vs conte

Piter 22.08.2020 09:14

pamięciówka na całe życie

Nasir 22.08.2020 09:13

175 ksztaltna jedrna blondi wlasnie w takich super krotkich szortach, szla ulica cos jej upadlo i zrobil sklon w przod pol dupy na wierzchu xddd

Piter 22.08.2020 09:12

opisz

Nasir 22.08.2020 09:12

no idealna byla

Nasir 22.08.2020 09:12

wczoraj jaka sztuke widzialem jezu slodki

Piter 22.08.2020 09:12

i one mają w dupie taką LE

Piter 22.08.2020 09:12

dokl

Nasir 22.08.2020 09:12

slonko swieci, zaraz juleczki wstana po piatkowych imprezach, zmienia majtki, zaloza ciasne spodenki i wyjda na miasto co nie piter

Skepta 22.08.2020 09:12

a kto by tam plakal po jakiejs ldize europy, wstyd w sumie miec takie trofeum w gablocie. tylko LM pamietajcie

mateo-mazzini 22.08.2020 09:11

Dla mnie podsumowaniem byl początek meczu, 14 minuta a Conte juz czerwony jak Oleksy w najlepszych latach

Piter 22.08.2020 09:11

największy smutek duszy miałem w 2014 roku po finale Atletico z realem xd

Nasir 22.08.2020 09:11

dokl

Piter 22.08.2020 09:11

ale smutku duszy nie ma

Skepta 22.08.2020 09:11

o tak tak slynny mental pana Cunte

Piter 22.08.2020 09:11

właśnie pitce z wczoraj jem, planów żadnych, wszystko w dupie

Piter 22.08.2020 09:11

witam Nasir

Nasir 22.08.2020 09:11

jakie plany jakie posilki

Piter 22.08.2020 09:11

szukanie winnego w nas, po prostu lopetegi nas wyruchał taktycznie

WTC 22.08.2020 09:11

każdy gol to tradycyjny farfocel

Nasir 22.08.2020 09:11

witam piter

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:11

Osrani grali ale z drugiej strony jesli conte jest psychopata to jak on mogl mentalnke zespol nakręcić? Xd

Nasir 22.08.2020 09:11

w takich chwilach mam powazne watpliwosci co do niektorych uzytkownikow tego portalu ktorzy chwalili Conte za mental

Piter 22.08.2020 09:11

tak tak xd

WTC 22.08.2020 09:11

ten mecz to my przegraliśmy bardziej niż Sevilla wygrała

pluto11 22.08.2020 09:10

Conte zawalil wystawieniem w pierwszym Gagli, nosz kurde gramy final to wystawiam najmocniejszy sklad. Nic nie mam do DD ale na Seville trzeba bylo wystawic Candreve i Eriksena to jest jeden ostatni mecz sezonu trzeba bylo ich zdominowac w srodku pola i ciagnac po wahadlach ale krul wymyslol sobie Gaglie ktory nic nie daje nigdzie

WTC 22.08.2020 09:10

tutaj akurat zgoda

Nasir 22.08.2020 09:10

ten gol lukaku to takie podsumowanie calego sezonu, znow przegrywamy sami ze soba

Rebelde 22.08.2020 09:10

ok

Nasir 22.08.2020 09:10

tak

Nasir 22.08.2020 09:10

wiec samoboj

Rebelde 22.08.2020 09:10

to wiem, ale czy oficialnie został samobójem

Nasir 22.08.2020 09:09

pilka nie zmierzala w swiatlo bramki

Shoutbox

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Claudio 27.06.2026 12:01

[AKTUALIZACJA]: W ostatnich godzinach pojawiały się informacje, że kwota, jaką Milan wyłoży na Gonçalo Ramosa, wyniesie 65 milionów euro podstawy oraz 5 milionów w formie bonusów. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon…

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Trudno, już się przyznałem.

Claudio 27.06.2026 12:01

tego nie napsialem

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Tak jestem ukrytym Milanistą

Claudio 27.06.2026 12:00

Jestes swietnie zorientowany w srodowisku Milanu to powinienes nam powiedziec :)

AveCaesar 27.06.2026 12:00

może się okazać, że zamknie się w 60 z bomusami

AveCaesar 27.06.2026 11:59

Jest Oficjalka już ?

Cyrax 27.06.2026 11:59

bo ciężko mi znaleźć argumenty, że Ramos za prawie 80 mln to dobry ruch xD

Claudio 27.06.2026 11:58

Ale tutaj nawet wybrzydalismy kwotą 50mln za Palestrę :D a co dopiero 80mln na Ramosa :D

AveCaesar 27.06.2026 11:58

Ale co ma do tego Inter ?

Cyrax 27.06.2026 11:58

xD

AveCaesar 27.06.2026 11:58

Tak Dodo będzie świetnym ruchem za 100 mln XD

Claudio 27.06.2026 11:57

Druga sprawa nadal nie rozumiesz. Wydawanie wiekszej czesci srodków budzetu na transfer jednego zawodnika, któy nigdy wybitny nie byl mając spore problemy na innych pozycjach to średnia opcja. Ale na szczescie takie rzeczy nie dzieja sie w Interze. Patrzac na komentarze kibicow Milanu podzielają moje zdanie, a ja ich.

Cyrax 27.06.2026 11:57

Czyli jak Inter wyda 75 mln na Dodo, to trzeba uznać to za dobry ruch, bo potrzebowali wahadłowego i udało się go załatwić w 3 dni? No nie. Będzie to przepłacony transfer, tak jak Milan przepłacił za Ramosa

Claudio 27.06.2026 11:56

przeciez to z bonusai moze byc najdrozszy transfer do SerieA. Tutaj przychodzili zdecydowanie lepsi napastnicy. Da się.

AveCaesar 27.06.2026 11:53

"Jakby wydali 80mln na zawodnika ogromnej" zawodnik ogromnej klasy kupiony przez włoski klub i jeszcze napastnik. Co wy wypisujecie XD

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625662

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się