Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Claudio 22.08.2020 00:19

nie ma co ukrywac. Zrobilismy ogromny progres w porownaniu z poprzednimi sezonami. Ale kadra tez jest duzo mocniejsza

mateo-mazzini 22.08.2020 00:18

Niefortunny to jest niestety Conte dla Interu Zhanga

Kredence 22.08.2020 00:17

emocje chyba wzięły górę

pablo77 22.08.2020 00:17

Mi w sumie jest wszystko jedno czy zostanie Conte czy nie, I jakby przyszedl Max Allegri też by tragedii chyba nie było. Conte można zarówno obronić ale też można mu sporo zarzucić. Mam na to i na to argumenty.

maverik 22.08.2020 00:17

zreszta ja nie uwazam ze sezon byl mierny

Kredence 22.08.2020 00:17

tytuł mocno niefortunny

Claudio 22.08.2020 00:17

ale zobaczcie na jaki poziom wskoczylismy. 2 miejsce w SerieA, finał LE, półfinał CI ===== MIERNY SEZON

maverik 22.08.2020 00:17

wstawilem jedynie miniature oddajaca mecz

maverik 22.08.2020 00:17

naprawde

Kredence 22.08.2020 00:17

jest straszny

Nitrogen 22.08.2020 00:17

Na pewno?

Kredence 22.08.2020 00:16

dobrze ze nie ty xD

maverik 22.08.2020 00:16

nie ja

mateo-mazzini 22.08.2020 00:16

zacznijcie opisywać

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:16

Pewnie ty xd

HB 22.08.2020 00:16

mourinho nigdy nie wroci, bo nie da sie powtorzyc takiego sukcesu w 2 lata

maverik 22.08.2020 00:16

niepowiem

mateo-mazzini 22.08.2020 00:16

Chyba Max Allegri witamy

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:16

Opisz fast

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:16

Maverik co to za oszolom dal taki tytul

Kredence 22.08.2020 00:16

też mu dawałem 2 lata

mateo-mazzini 22.08.2020 00:15

Chyba Max

Claudio 22.08.2020 00:15

a tak powaznie ciekawe kiedy ten Simeone bedzie w Interze

maverik 22.08.2020 00:15

i myslalem ze moze za malo mu daje czasu

JoaoMario 22.08.2020 00:15

Liga Europy to żaden wyznacznik jednak jak przegra LM i Scudetto w przyszlym roku to wtedy out

maverik 22.08.2020 00:15

a ja rok temu opisywalem ze zostanie 2 lata

Claudio 22.08.2020 00:15

Mourinho wróci :D

Kredence 22.08.2020 00:15

allegri mnie przeraża no ale trudno

JoaoMario 22.08.2020 00:15

niech Conte zostanie

maverik 22.08.2020 00:15

a nie wiadomo kto bedzie trenerem i jak bedizemy grac

Kredence 22.08.2020 00:15

bardzo szanuje Conte ale jeśli on jest tak niestabilny to ciężko to widzę, klub potrzebuje spokoju i stabilizacji a nie non stop cyrku

JoaoMario 22.08.2020 00:15

i poem przegramy 0:10 z Juventusem

maverik 22.08.2020 00:14

hakimi przyszedl zeby grac przede wszystkim

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:14

To niech zatrudnia gasperiniego

Claudio 22.08.2020 00:14

Hakimi teraz lekko wkurzony bo przyszedl do nas zeby nie grac na boku obrony

Kondzik 22.08.2020 00:14

Jeszcze przed mercato

HB 22.08.2020 00:13

kazdy trener ma swoja date przydatnosci w klubie, tak jak pilkarze, nie ma cudotworcow

Kondzik 22.08.2020 00:13

On sapie

Kondzik 22.08.2020 00:13

Kupuja mu hakima a o

Claudio 22.08.2020 00:13

widze wypowiedzi Conte i chyba naprawde to bedzie koniec w Interze. Taka nostalgia w jego wypowiedziach

Nitrogen 22.08.2020 00:13

Jeśli odejdzie 3 razy przez swoje sapy to jest skończony

Kondzik 22.08.2020 00:13

Conte to psychol

JoaoMario 22.08.2020 00:13

przynajmniej jak odejdzie to nie bedzie trzeba mu bulic

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:13

Zawraca dupe

Nitrogen 22.08.2020 00:13

Raczej się żegna, ale cholera go wie

Kusy 22.08.2020 00:12

No właśnie on sie juz zegna, albo emocje nim targają

Kredence 22.08.2020 00:12

wiem, że odejdzie mav, piszę to od momentu wysapania po Bergamo

Nitrogen 22.08.2020 00:12

Kredensiak coś widzę, że zdecydowanie to zaproszenie do sapania

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:12

Przyjsc na rok i xhciec spiehhhdalac

JoaoMario 22.08.2020 00:12

wogole nie trzeba wygrywac trofeow by byc wielkim

maverik 22.08.2020 00:12

i tak gada jakby sie zegnal

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:12

Niech idzie bo to psychol

maverik 22.08.2020 00:12

cos pyerdoli o limitach

HB 22.08.2020 00:12

atleti, city, psg czy juve dalej nie maja CL w XXI w

mateo-mazzini 22.08.2020 00:12

Projekt Conte tak, projekt Interu może nie, to są jak widac dwie różne rzeczy

maverik 22.08.2020 00:11

odejdzie kredenc

JoaoMario 22.08.2020 00:11

i tylko debil twierdzic bedzie ze przegrana w jednym slabszym meczu sprawi ,ze projekt sie posypie

Czarson 22.08.2020 00:11

Paskudny wieczór

Kredence 22.08.2020 00:11

Conte nie odejdzie Nitrogen tak opisywał, ja mu wierzę

JoaoMario 22.08.2020 00:11

no ok Inteer nic nie znaczył ,ale trzeba przyznać patrząc na transfery ,że wszystko idzie w dobryym kierunku

mateo-mazzini 22.08.2020 00:10

No wygrali 7 razy. Jasne. Nottingham Forest też wygrało kiedyś Puchar Europy, wiesz o tym?

mateo-mazzini 22.08.2020 00:10

Człowieku, ale Ty żyjesz światem realnym czy metryczką klubu na wikipedii?

Claudio 22.08.2020 00:10

szczerze moze i lepiej zeby Conte poszedl. Chinczyki chca zrobic dlugo falowy projekt, a COnte to najpozniej za rok odejdzie skoro teraz juz o rodzinie gada. Lepiej juz nie inwestowac w graczy pod 3-5-2 tylko pod taktyke ulozonego trenera na lata.

JoaoMario 22.08.2020 00:09

mateo a Milan też znaczy 0 i jakoś wygrali 7 razy LM ??

Welys 22.08.2020 00:09

Super, 2 razy w latach 60, raz w 21 wieku, grande klub

mateo-mazzini 22.08.2020 00:09

Sevilla wygrywa 6ty puchar europejski w 15 lat.

JoaoMario 22.08.2020 00:09

Inter wygrał 3 razy ją więc nie porównuj mi jakiejś Sevilli do Interu

mateo-mazzini 22.08.2020 00:09

No Inter obiektywie od 10 lat w Europie znaczy prawie zero, więc usądźmy na tyłku wszyscy

Welys 22.08.2020 00:08

A Inter co znaczy ?

mateo-mazzini 22.08.2020 00:08

Conte moim zdaniem potrzebuje jakiegoś wsparcia psychologa, ale jako człowiek - on ma tak krótki lont nerwowo, że nie da rady finału nigdy poprowadzić

JoaoMario 22.08.2020 00:08

Czy wygrala ja choc raz ??

JoaoMario 22.08.2020 00:08

taka Sevilla co znaczylla w normalnej LM ??

JoaoMario 22.08.2020 00:08

Welys

HB 22.08.2020 00:08

MU to najgorsza druzyna ostatnich 8 lat, patrzac na ich wydatki

Welys 22.08.2020 00:08

A Inter nie ?

JoaoMario 22.08.2020 00:08

MU czy Inter czy Liverpool mają ją w dupie

Endru 22.08.2020 00:08

Conte przede wszystkim nie ma glowy do pucharow on jest za nerwowy

JoaoMario 22.08.2020 00:07

wygrywają ligę europpy

JoaoMario 22.08.2020 00:07

Oni to jest supermarket dla lepszych klubów

maverik 22.08.2020 00:07

ten Conte to zawsze potrafi byc wazniejszy niz wynik meczu

Welys 22.08.2020 00:07

No nie za bardzo.

Nitrogen 22.08.2020 00:07

Chyba on znowu to zrobił

JoaoMario 22.08.2020 00:07

Taa Inter to 2 klasy wyżej od Sevilli

HB 22.08.2020 00:07

MU nie jest w niczym lepsze od Interu lol.

maverik 22.08.2020 00:07

Conte: „Coś się wydarzyło w tym roku z klubem, nie ma sensu go omijać. Musimy zrozumieć, czy wszyscy mają wolę pójścia dalej i naprawienia tych rzeczy. Dobrze jest zrozumieć kilka rzeczy, ponieważ był to bardzo trudny rok i wszystko jest ograniczone ...

maverik 22.08.2020 00:07

dokl Nitrogen

Welys 22.08.2020 00:07

Taki to klub właśnie

Welys 22.08.2020 00:07

A Interowi bardzo by się przydał

JoaoMario 22.08.2020 00:07

bo to topowe zespoły

JoaoMario 22.08.2020 00:06

w LM gówno znaczą np.dla Chelsea czy Mu ten puchar to jest jak oplucie w twarz

JoaoMario 22.08.2020 00:06

np.Sevilla

JoaoMario 22.08.2020 00:06

tylko kibice słabych klubów się jarają Ligą Europy

Nitrogen 22.08.2020 00:06

eliminacje do eliminacji maweryk co

maverik 22.08.2020 00:06

na uj to rozbijali to nie wiem

Czarson 22.08.2020 00:06

Wygrana przynosi mniej emocji

JoaoMario 22.08.2020 00:06

chyba ,że Max przyjdzie

maverik 22.08.2020 00:05

bo to intertoto cale to ze niby puchar ale tak naprawde eliminacje do uefa xD

JoaoMario 22.08.2020 00:05

Conte odejdzie to bez sens by był

JoaoMario 22.08.2020 00:05

tak wasz mokry sen

Czarson 22.08.2020 00:05

Zabawne

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 20:15

Dani Ceballos oficjalnie odchodzi z Realu Madryt. Obie strony osiągnęły porozumienie ws. rozwiązania umowy

martins2000 26.06.2026 20:13

Como prowadzi rozmowy z Galatasaray w sprawie Davinsona Sáncheza! Negocjacje zostały wznowione, a Kolumbijczyk jest otwarty na transfer tego lata, aby grać w Lidze Mistrzów pod wodzą Cesca Fàbregasa.Galatasaray żąda 15 milionów euro za sfinalizowanie transakcji.

Kredence 26.06.2026 20:10

Jesteś absolutnym matołem

Kredence 26.06.2026 20:10

25 mln to próg powyżej którego może robić co chce ale powyżej musi prosić o zgodę :lol:

martins2000 26.06.2026 20:01

Oaktree posiada udziały w Interze za pośrednictwem funduszu o strukturze LP-GP i zazwyczaj dla takiej struktury wymagany jest komitet inwestycyjny, który głosuje i zatwierdza główne inwestycje. Więc 25 mln euro to próg, powyżej którego Beppe może robić, co chce, ale powyżej tego potrzebny jest głos IC

Kredence 26.06.2026 19:56

Gdzie to takie powstają

Kredence 26.06.2026 19:56

Skąd to się wzięło takie gówno

Kredence 26.06.2026 19:56

Absolutny jełop

martins2000 26.06.2026 19:56

wypad śmieciu

Kredence 26.06.2026 19:55

martinc0700 jak to jest być takim debilem jak ty

martins2000 26.06.2026 19:55

1⃣ Real Madryt płaci 10M€ za wykup i SPRZEDAJE go za 60M€ do Como 2⃣ Klub TRACI 50% kontroli nad jego prawami: Argentyńczyk będzie w 100% własnością Como 3⃣ Utrzymuje się opcja WYKUPU warta 80 MILIONÓW, którą będzie można zrealizować tylko latem 2027 roku 4⃣ Madryt ma TRUDNOŚCI z pozbyciem się zawodników, których nie chce, i dostrzegł bardzo jasną okazję do zarobienia pieniędzy na Nico Pazie, aby ruszyć z transferami 5⃣ Nico również nie był przekonany do powrotu, podobnie jak Víctor Muñoz, z powodu niewielkich szans na grę po tym, jak Real Madryt postawił na Bernardo Silvę

martins2000 26.06.2026 19:52

Ramos... nieźle hahaah

martins2000 26.06.2026 19:51

Transfer może nawet przekroczyć 60/70 milionów euro, wliczając bonusy, a Paris Saint-Germain zgarnie historyczną kwotę. ✅ Badania medyczne zostały już zakończone, a umowa jest w pełni zamknięta.

martins2000 26.06.2026 19:48

DeVrij opuszcza Inter,umowa z Panathinaikosem sfinalizowana, transakcja zamknięta. Obrońca wkrótce będzie w Atenach na badaniach medycznych i podpisanie dwuletniego kontraktu.

martins2000 26.06.2026 19:40

W przypadku Rafaela Leão sytuacja jest niezwykle dynamiczna. Portugalczyk dał upust swoim przemyśleniom jeszcze przed Mistrzostwami Świata, by nieco złagodzić ton po meczu z Uzbekistanem. Skrzydłowy z numerem 10 rozmawiał już z Amorimem, którego niezwykle ceni jako fachowca, jednak w powietrzu wciąż unosi się zapach transferu wychodzącego. Głównym problemem pozostaje znalezienie kupca, który wyłoży na stół adekwatną kwotę: na ten moment wokół Leão trwają jedynie niezobowiązujące zapytania i nic ponadto.

Nitrogen 26.06.2026 19:36

To źle słyszałeś bo Leao dał ten wywiad dawno po odejściu Allegriego

Xucatlan 26.06.2026 19:36

Ogólnie sytuacja Leao i to jak gnębił go Allegri przypomina trochę sytuację Hakana, który chciał uciekać po tym jak kazano mu się męczyć na lewym skrzydle.

Xucatlan 26.06.2026 19:34

Leao mówił o odejściu w innej rzeczywistości. Dużo się w Milanie zmieniło i ostatni raz kiedy był o przyszłość zapytany, to odpowiedział, że wszystkie decyzje po Mundialu.

martins2000 26.06.2026 19:34

jego rodak

martins2000 26.06.2026 19:33

jak był Max trenerem to słyszałem ale teraz jest inny wódz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625591

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się