Archiwum shoutboksa

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:05

Conte odchodzi xd

JoaoMario 22.08.2020 00:05

Tak pucha włoch jest bardziej prestiżowoy

Ibracadabra eight 22.08.2020 00:05

Conte powiedział Banedze że czeka na niego po meczu

Nitrogen 22.08.2020 00:04

Wiemy

Kusy 22.08.2020 00:04

Xdddddd

Kusy 22.08.2020 00:04

Éver Banega zaczepił Antonio Conte w trakcie meczu finałowego Ligi Europy pomiędzy Sevillą a Interem Mediolan (3:2). Argentyńczyk zarzucił Włochowi, że nosi perukę i chciał mu ją zerwać z głowy.

Ibracadabra eight 22.08.2020 00:04

a co to jest?

JoaoMario 22.08.2020 00:04

dajcie chlopu czas

Nitrogen 22.08.2020 00:04

Wgl to był puchar za który nie dostawało się pucharu chyba xD

Claudio 22.08.2020 00:04

puchar wloch wazniejszy od LE? Co to za trolle tu przylazly?

JoaoMario 22.08.2020 00:04

ale zwalniac go po finale LM ?? ?

maverik 22.08.2020 00:04

dobrze ze to cale conference league wbija

JoaoMario 22.08.2020 00:04

ogolem conte dał dupy zmianami

maverik 22.08.2020 00:03

ale fajny to byl puchar, bekowy

JoaoMario 22.08.2020 00:03

już puchar włoch ma większe znaczenie

maverik 22.08.2020 00:03

no dokl

Nitrogen 22.08.2020 00:03

Pucharu Intertoto nie ma

maverik 22.08.2020 00:03

za rok bedzie conference league, moze tam wygramy

JoaoMario 22.08.2020 00:03

twoim zdaniem puchar Intertoto tez cos wart ??

pablo77 22.08.2020 00:03

eh, można gdybać... co by było

mateo-mazzini 22.08.2020 00:03

radzę nabyć zdolność myślenia

mateo-mazzini 22.08.2020 00:03

scudetto to też nie wygrana w europie

pablo77 22.08.2020 00:03

Swoją drogą ciekawie też by było, nie pamietam czy było 1:0 czy już 1:1 jak była ta ręka i pokazałby na rzut karny a Diego Carlos dostał drugą żółtą kartkę i graliby w 10 jakby to się potoczyło :)

Claudio 22.08.2020 00:03

rozumiem olać puchar Wloch bo to rzeczywiscie gowno puchar. Ale smianie się z LE? Europejskiego trofeum?

JoaoMario 22.08.2020 00:03

to nie Scudetto czy LM

JoaoMario 22.08.2020 00:03

nie traktuje jako wygrania czegos w europie

Ibracadabra eight 22.08.2020 00:02

może nie zmian trenera ale zmian

JoaoMario 22.08.2020 00:02

ibracadabra wygranie LE (trofeum dla przegrywów)

Kusy 22.08.2020 00:02

Tymbarka xd

JoaoMario 22.08.2020 00:02

xd z waas

Ibracadabra eight 22.08.2020 00:02

szanse miał, z*jebaliśmy więc potrzeba zmian

JoaoMario 22.08.2020 00:02

po przegrranym finale pucharu tymbarka

JoaoMario 22.08.2020 00:02

Conte out xd

mateo-mazzini 22.08.2020 00:01

Moim zdaniem Conte next week out, rozwiąże kontrakt

JoaoMario 22.08.2020 00:01

więc odpowiedz sam sobie na to pytanie Welys

JoaoMario 22.08.2020 00:01

poza tym idąc twoim tokiem rozumowania Bologna znaczy więcej od Interu

JoaoMario 22.08.2020 00:01

a Sevilla pogra w ogórkowej lidze hiszpańskiej

Ibracadabra eight 22.08.2020 00:01

to hiszpanie, oni to mają pięknie opakowane

Nitrogen 22.08.2020 00:01

Skoro wali o rodzinie to chyba zmierza faktycznie w stronę won

JoaoMario 22.08.2020 00:01

jak Inter będzie obok United najlepszym zespołem w europie

Claudio 22.08.2020 00:00

ale serio przykro się patrzyło na te przerwacanie się i udawanie graczy Sevilli. Jestem pod wrazeniem tego jacy oni są załośni w swoich poczynaniach na tym poziomie

Nitrogen 22.08.2020 00:00

Devo capire se la mia priorità è ancora il calcio o la mia famiglia. Devo capire fin dove il mio limite arriva, in base ad alcune situazioni che comunque chiariremo senza rancore. Se si potrà migliorare si migliorerà, altrimenti le mie idee le conoscete bene"

HB 22.08.2020 00:00

ciekawe o co biega Conte

JoaoMario 22.08.2020 00:00

tak za 2 lata pogadamy

mateo-mazzini 22.08.2020 00:00

chociaż Zhang w przeciwnym tonie mówi

SETE 22.08.2020 00:00

Kogo mieli zatrudnić ? Albo zostawić Spalla

Welys 22.08.2020 00:00

Ewidnetnie znaczy więcej niż Inter, sklepali nas ładnie.

mateo-mazzini 22.08.2020 00:00

No na LGDS już jest pasek że Conte "zmierza w kierunku odejścia"

SETE 22.08.2020 00:00

Welys co Ty pier .. olisz

Ibracadabra eight 21.08.2020 23:59

Barella ma pojęcie o grze do przodu, czasami zajebiście zagra, a nie jak Gaglia, Valero i Vecino statyści

JoaoMario 21.08.2020 23:59

lepiej być kibicem Interu niż jakiejś żałosnej Sevilli która nic nie znaczy w poważnej piłce

SETE 21.08.2020 23:59

Dla 1 koszyka w LM

Welys 21.08.2020 23:59

Zatrudnili Conte, więc jednak nie do końca wiedzą co robią

JoaoMario 21.08.2020 23:59

I po co komu trofeum dla przegrywów

SETE 21.08.2020 23:59

Z Conte czy z innym trenerem Inter będzie rósł to pewne

Ibracadabra eight 21.08.2020 23:59

jak Barella nie jest gotowy to kto jest gotowy na europe?

CzarodziejCzasu 21.08.2020 23:59

I bedzie koniec

CzarodziejCzasu 21.08.2020 23:59

Po takim obiciu jakie zafundowala mu sevilla to moze wysapac dzisiaj :lol:

SETE 21.08.2020 23:58

Pełna zgoda z Claudio . Suning wie co robi

Alfa 21.08.2020 23:58

Czarnoniebieski rower

Kusy 21.08.2020 23:58

Koszulki chyba nikt nie wygra co

Alfa 21.08.2020 23:58

Czarnoniebieskie Koło

Claudio 21.08.2020 23:57

szczerze mi to lotto czy zostanie czy odejdzie. Co by nie bylo to Zhang z Marotta podejmą dobrą decyzje. Oni siedza w klubie i wiedza jak sprawy sie mają

Czarson 21.08.2020 23:57

Allegri teraz

CzarodziejCzasu 21.08.2020 23:56

welys xdddddd

Welys 21.08.2020 23:56

Jest nadzieja, że wypierdoli, oby się udało

SETE 21.08.2020 23:56

Kusy ja miałem wrażenie na odwrót :) tzn sevilla 1 polowe opanowała

Nitrogen 21.08.2020 23:56

:(

maverik 21.08.2020 23:56

amen

maverik 21.08.2020 23:56

Czarne kołoNiebieskie koło

Nitrogen 21.08.2020 23:56

@Romano

Nitrogen 21.08.2020 23:56

Antonio Conte to @SkySport : "We're going to meet on next week with the club and we'll decide about my future. I'm not sure that I'll be the Inter manager on next season, we'll decide together. Inter will plan the future with or without me..." Czarne kołoNiebieskie koło #Inter #Conte

Claudio 21.08.2020 23:56

prawda jest taka, że Barella to powinien byc taki straszak z lawki. To nie jest mocny zawodnik na mocna druzyne by grac w podstawie. Jeszcze nie ten poziom.

pablo77 21.08.2020 23:56

To prawda, oddaliśmy im grę od drugiej połowy powinny być zmiany. Conte nie zareagował i napisalem to, że czeka aż stracimy gola w 80 min i dopiero bedzie robić zmiany i tak było tylko, że szybciej straciliśmy gola.

Gloin1989 21.08.2020 23:55

lady gaga za to w formie

Kusy 21.08.2020 23:55

W pierwszej połowie wyglądało to okej nawet, była waleczność. W drugiej nic nie było już.

CzarodziejCzasu 21.08.2020 23:55

To co do tej pory pokazal to jego maks

HB 21.08.2020 23:55

barella dzis najgorszy mecz po restarcie

CzarodziejCzasu 21.08.2020 23:54

A moim zdanien barollo nie ma potencjalu

SETE 21.08.2020 23:54

Oglądałem mecz z 3 kumplami i każdy z ich powiedział ze Sevilla bardziej chciała

pablo77 21.08.2020 23:54

Sevilla lepsza ale zdecydowanie do ogrania. Nie pokazali nic niesamowitego, żeby powiedzieć, że są klasę lepsi. Ale bardziej to my się sfrajerzyliśmy i sędzia przeszkadzał w graniu.

Claudio 21.08.2020 23:53

jakby nie glupie decyzje i pech (kontuzje) to mielibysmy mocna pomoc i pewne dzis cieszylibysmy sie z pucharu. Ostatnio wspominalem, że Barella to jeszcze nie jest wysoki poziom europejski, ale zamknal mi gebe meczem z Szachtarem. Dzis niestety potwierdzilo sie, że jeszcze mu sporo brakuje.

HB 21.08.2020 23:53

ja 200 na inter w 90', bez przesady :P

Alfa 21.08.2020 23:53

Nitro xdddddd

Woo-cash 21.08.2020 23:53

Moja wina moja wina dej te wina do uja

Ibracadabra eight 21.08.2020 23:53

nie była lepsza, byli ciency, my przegraliśmy dezycjami Conte i sposobem gry

SETE 21.08.2020 23:53

Kurs był 2,25

Nitrogen 21.08.2020 23:53

xDDD

HB 21.08.2020 23:53

lol

Nitrogen 21.08.2020 23:53

ky Sport Italia and Gazzetta dello Sport claim Ever Banega mocked Antonio Conte's hair during touchline row. Inter coach said he'd 'see him after the game'

SETE 21.08.2020 23:53

2 K

Gloin1989 21.08.2020 23:52

porażka to wina conte

HB 21.08.2020 23:52

ile postawiles?

SETE 21.08.2020 23:52

Sevilla była lepsza , nieznacznie ale jednak

SETE 21.08.2020 23:52

No cóż , nie dosc ze mecz przegrany to i 2 K poszło w sts

Woo-cash 21.08.2020 23:52

I trzeba przyjąć to na klate

Woo-cash 21.08.2020 23:51

Sewilla byla lepsza

Kusy 21.08.2020 23:51

Taka grupa byłaby okej

Kredence 21.08.2020 23:51

dokładnie CC

Claudio 21.08.2020 23:51

Radja przynajmniej ma charakter. Tego sie bał konciak ;)

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 20:15

Dani Ceballos oficjalnie odchodzi z Realu Madryt. Obie strony osiągnęły porozumienie ws. rozwiązania umowy

martins2000 26.06.2026 20:13

Como prowadzi rozmowy z Galatasaray w sprawie Davinsona Sáncheza! Negocjacje zostały wznowione, a Kolumbijczyk jest otwarty na transfer tego lata, aby grać w Lidze Mistrzów pod wodzą Cesca Fàbregasa.Galatasaray żąda 15 milionów euro za sfinalizowanie transakcji.

Kredence 26.06.2026 20:10

Jesteś absolutnym matołem

Kredence 26.06.2026 20:10

25 mln to próg powyżej którego może robić co chce ale powyżej musi prosić o zgodę :lol:

martins2000 26.06.2026 20:01

Oaktree posiada udziały w Interze za pośrednictwem funduszu o strukturze LP-GP i zazwyczaj dla takiej struktury wymagany jest komitet inwestycyjny, który głosuje i zatwierdza główne inwestycje. Więc 25 mln euro to próg, powyżej którego Beppe może robić, co chce, ale powyżej tego potrzebny jest głos IC

Kredence 26.06.2026 19:56

Gdzie to takie powstają

Kredence 26.06.2026 19:56

Skąd to się wzięło takie gówno

Kredence 26.06.2026 19:56

Absolutny jełop

martins2000 26.06.2026 19:56

wypad śmieciu

Kredence 26.06.2026 19:55

martinc0700 jak to jest być takim debilem jak ty

martins2000 26.06.2026 19:55

1⃣ Real Madryt płaci 10M€ za wykup i SPRZEDAJE go za 60M€ do Como 2⃣ Klub TRACI 50% kontroli nad jego prawami: Argentyńczyk będzie w 100% własnością Como 3⃣ Utrzymuje się opcja WYKUPU warta 80 MILIONÓW, którą będzie można zrealizować tylko latem 2027 roku 4⃣ Madryt ma TRUDNOŚCI z pozbyciem się zawodników, których nie chce, i dostrzegł bardzo jasną okazję do zarobienia pieniędzy na Nico Pazie, aby ruszyć z transferami 5⃣ Nico również nie był przekonany do powrotu, podobnie jak Víctor Muñoz, z powodu niewielkich szans na grę po tym, jak Real Madryt postawił na Bernardo Silvę

martins2000 26.06.2026 19:52

Ramos... nieźle hahaah

martins2000 26.06.2026 19:51

Transfer może nawet przekroczyć 60/70 milionów euro, wliczając bonusy, a Paris Saint-Germain zgarnie historyczną kwotę. ✅ Badania medyczne zostały już zakończone, a umowa jest w pełni zamknięta.

martins2000 26.06.2026 19:48

DeVrij opuszcza Inter,umowa z Panathinaikosem sfinalizowana, transakcja zamknięta. Obrońca wkrótce będzie w Atenach na badaniach medycznych i podpisanie dwuletniego kontraktu.

martins2000 26.06.2026 19:40

W przypadku Rafaela Leão sytuacja jest niezwykle dynamiczna. Portugalczyk dał upust swoim przemyśleniom jeszcze przed Mistrzostwami Świata, by nieco złagodzić ton po meczu z Uzbekistanem. Skrzydłowy z numerem 10 rozmawiał już z Amorimem, którego niezwykle ceni jako fachowca, jednak w powietrzu wciąż unosi się zapach transferu wychodzącego. Głównym problemem pozostaje znalezienie kupca, który wyłoży na stół adekwatną kwotę: na ten moment wokół Leão trwają jedynie niezobowiązujące zapytania i nic ponadto.

Nitrogen 26.06.2026 19:36

To źle słyszałeś bo Leao dał ten wywiad dawno po odejściu Allegriego

Xucatlan 26.06.2026 19:36

Ogólnie sytuacja Leao i to jak gnębił go Allegri przypomina trochę sytuację Hakana, który chciał uciekać po tym jak kazano mu się męczyć na lewym skrzydle.

Xucatlan 26.06.2026 19:34

Leao mówił o odejściu w innej rzeczywistości. Dużo się w Milanie zmieniło i ostatni raz kiedy był o przyszłość zapytany, to odpowiedział, że wszystkie decyzje po Mundialu.

martins2000 26.06.2026 19:34

jego rodak

martins2000 26.06.2026 19:33

jak był Max trenerem to słyszałem ale teraz jest inny wódz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625591

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się