Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

KibicInteru 21.08.2020 23:05

co to za gowno

Maxymiliannn 21.08.2020 23:04

Pięknie !! ! Merdy już nigdy nic nie ugracie

CzarodziejCzasu 21.08.2020 23:04

Najbardziej szkoda edwarta co postawil ostatnie piniondze na Inter

Raffal 21.08.2020 23:04

Coekaw jesrem ile mybgralismy na polowie sevilli

Cienty 21.08.2020 23:04

przy 2 tez zawalil przez co Brozovic faulował a pózniej nie pokrył

Kamiliusz1908 21.08.2020 23:03

Conte najbrdziej winny tej porażki, zero pomysłu. Dla mnie najbardziej "ikoniczną" akcją będzie 44 minuta gdy mamy wolny i zamiast grać do przodu żeby odsunąć zagrożenie na tę minute, to Bastoni podaje do tyłu a 30 sekund pózniej Banega wali wolnego że Handa ledwo broni.

HB 21.08.2020 23:03

lol mielismy wiecej posiadania pilki wg livescore. to chyba podania w poprzek boiska na naszej polowie. jakosciowo to bylo 65/35% posiadania dla S.

JoaoMario 21.08.2020 23:03

gagliardini niech won

HB 21.08.2020 23:02

tak

Welys 21.08.2020 23:02

Oczywiście, że tak

CzarodziejCzasu 21.08.2020 23:02

Kompromitacja

WTC 21.08.2020 23:02

trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i zrozumieć, że Interowi brakuje doświadczenia w finałach. Nie od razu Rzym zbudowano

KNP 21.08.2020 23:02

ale nasze bramki tez fartowne ile my tam mielismy okazji pod ich bramka raz lukak polecial i trafil w bramkarza?

Cienty 21.08.2020 23:02

gaga przy 3 faulowal ?

HB 21.08.2020 23:01

doman zamknij sie

Penetrator odbytu 21.08.2020 23:01

O.7 zrobione , szkoda

doman 21.08.2020 23:01

s :cenzor: syny pierdolone jak zwykle tylko wstyd przynosza i na dodatek jak zwykle przy wiekszym obciazeniu nie dziala ta :cenzor: strona !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !

Welys 21.08.2020 23:01

Trzeba jak najszybciej sprzedać grajków jak Bastoni, Skriniar czy inne Lukaki, bo się tylko marnują w tym gównianym klubiku

pluto11 21.08.2020 23:00

Conte zjebal to na calej lini za pozno zmiany jak, widzial ze srodek pola nie istnial to zmoany robisz

pablo77 21.08.2020 23:00

Prawda jest taka ze gg nie powinien wyjść na druga polowe. Nie podjęliśmy ryzyka żeby przycisnąć i zaatakować... szkoda

KibicInteru 21.08.2020 23:00

no gdyby zmiany byly wczesniej to lukaku wybilby za branke a nie do bramki

Raffal 21.08.2020 23:00

Slaby mecz i tyle , Conte jest ograniczony do jednego ustawienia i stylu.... zamiast dac w 60 min grac eriksenowi , pozniej grac na 3. Napastnikow to mybciagle to samo

pluto11 21.08.2020 22:59

Gdyby zmiane zrobil w 65 min to Gaglia by nie zrobil faulu i by nie bylo 3 bramki

CzarodziejCzasu 21.08.2020 22:59

Ludzie dramatuczny mecz z druzyna z nie najwyzszej polki a znajda sie tacy co beds bronic Conte :lol:

pablo77 21.08.2020 22:59

Niestety, jak siennie reaguje na wydarzenia na boisku i nie wykorzystuje sytuacji to te sytuacje się mszczą...

Nerazzurri83 21.08.2020 22:59

Conte wypie.........

interinho 21.08.2020 22:58

Najlepszy Bastoni , kawal grajka rosnie

pablo77 21.08.2020 22:58

Szkoda akcji Lukaku mogliśmy wyjść na 3:2

intermed1 21.08.2020 22:57

Przecież tych goli dało się uniknąć

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:57

jak rozumiem gre Dambrosio bo chłop ogarnia w obronie i strzela bramki to Gagliardiniego w podstawowej 11 za ch*ja nie rozumiem...

pablo77 21.08.2020 22:57

Jak frajerzy...

Welys 21.08.2020 22:57

Śmieszny klubik

Pader88 21.08.2020 22:56

Anioł wyślij mi na DM swój adres wpadam tam w przyszłym tou ponapiehdalaky siebtroszkeb

Raffal 21.08.2020 22:56

Hamda, Godin , Gaglia zawiniali przy bramkach

pluto11 21.08.2020 22:56

Z pozno zrobil zmiane Gagli, Barella nie ostnial wogole srodek pola nie istniał

Bloom99 21.08.2020 22:56

Conciak parówa powinni go wywalic ale nie beda chcieli placic jemu i Spalowi za nic wiec pewnie nastepny sezon znowu betoniarnia

maverik 21.08.2020 22:56

przegryw turynski

MarcinPL2 21.08.2020 22:56

Mieć zwycięstwo w ręce i to s :cenzor:

zv0d 21.08.2020 22:56

Ja jebieeeee

pablo77 21.08.2020 22:55

Jak można było to przegrać na własne życzenie... Gaga zawinił przy dwóch bramkach ktoś jeszcze chce go bronić ze lepiej pasuje do taktyki ?

Skepta 21.08.2020 22:55

brak slow Conte taktyczny gamoniu

KNP 21.08.2020 22:55

aszli jang jeszcze popisal sie piekna interwencja na koniec :D

minus09 21.08.2020 22:55

no i won konte smieciarzu betonie przebrzydly

Vancore 21.08.2020 22:55

ajjjjj szkoda

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:55

nawet jakby była dobgrywka to byśmy tego nie wygrali, proste

CzarodziejCzasu 21.08.2020 22:54

Nie idz chuchu

crislk 21.08.2020 22:54

conte out

Yascarr 21.08.2020 22:54

Kamilusz xDD

interfann 21.08.2020 22:54

Dobra to dziękuję Panowie za wspólny sezon. Bez Was i SB te mecze były by katastrofa. Widzimy się w nowym sezonie! Trzymajcie się i odpoczywamy od Interu z DNA Juventusu

inter30 21.08.2020 22:54

Sevilla była żałosna a i tak wygrala

MarcinPL2 21.08.2020 22:54

po prostu to jest niewykorzystanie sytuacji... wygrywaliśmy, remisowaliśmy i ch.....

Chuchu 21.08.2020 22:54

dobra ide spać

Nitrogen 21.08.2020 22:54

KONIEC !! !! !! !! !! !! !! !! !!

Kamiliusz1908 21.08.2020 22:54

dobrze że już czopków brać nie muszę, bo po tym ruchańsku zaserwowanym przez Inter, to by mi każdy czopek z dupy wylecial.

Bloom99 21.08.2020 22:54

tylko i wylacznie wina Conte niech spieprza

crislk 21.08.2020 22:54

z conte pewnego poziomu nie przekroczymy

mauroo1902 21.08.2020 22:53

jprd

Roni86 21.08.2020 22:53

Z Conte gówno wygrają

MarcinPL2 21.08.2020 22:53

:cenzor: ....

Raffal 21.08.2020 22:53

nie chce Conte za trenera i tyle.. jest kolejnym wloskim betonem

inter30 21.08.2020 22:53

Ktoś dobrze napisał stracimy golami obsrany contr dopiero zrobi zmiany jak już za pozno

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:53

może być tak że Conte zrobi wypad po sezonie

ANIOL 21.08.2020 22:53

Haha DOBRANOC !! !

Chuchu 21.08.2020 22:53

dobra koniec

CzarodziejCzasu 21.08.2020 22:53

Niewazne ze nie wygramy, wazne ze Barollo pokazal charakter

ZnawcaCalcio 21.08.2020 22:53

Skoncz plakac Marcinku

KNP 21.08.2020 22:53

moses mistrz mowilem ze nasi sami sie przewracaja :D

Bloom99 21.08.2020 22:53

mecz pozegnalny Conteoby

mauroo1902 21.08.2020 22:53

ltrzymam przycisk power

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:53

mogliśmy odpaść z tym Szachtarem

ANIOL 21.08.2020 22:53

MOŁZES WYPJERDALAJ !! !

Roni86 21.08.2020 22:52

😂😂😂😂😂😂😂😂

Chuchu 21.08.2020 22:52

My powinniśmy na nich siedzieć teraz, a nie się bronić

Moldar3 21.08.2020 22:52

Szkoda. Sevilla lepsza dzisiaj, nasi niewiele grali

Kamiliusz1908 21.08.2020 22:52

No tak to jest jak się zmiany robi w 80 minucie i liczy na cud gdzie wiadomo ze sevilla będzie próbować po prostu dociągnąć wynik do końca i nie zostawi miejsca na grę

MarcinPL2 21.08.2020 22:52

i chu.. kolejne poczekamy 5-10 lat

KNP 21.08.2020 22:52

tu leszke walesa by nawet nie obalyl tamci lepsi

ANIOL 21.08.2020 22:52

Conte dziękujemy z jakże wspaniałe ustawienie i mental !! Lukaku również ty SNAJPERZE

mauroo1902 21.08.2020 22:52

u nas ostatnia akcja i koniec

MarcinPL2 21.08.2020 22:52

pasował do włoskiej ligi

MarcinPL2 21.08.2020 22:52

The Special One

Raffal 21.08.2020 22:51

bo wszedl ma gre chaotyczna , nie ma normalnego tempa

interfann 21.08.2020 22:51

Lukaku zniszczony psychicznie

fmlyhm 21.08.2020 22:51

Eriksen jest 5 minut na boisku

inter30 21.08.2020 22:51

Z taką cienka Sevilla przegrać to wyczyn

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:51

Mou sie niczego nie bał

pablo77 21.08.2020 22:51

Co obi grają

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:51

Conte jednak nie ma tego czegoś co miał Mourinho

crislk 21.08.2020 22:51

trzeba zapomniec ten sezon ;p

Claudio 21.08.2020 22:51

Eriksen nic nie dal...a srania bylo...

Raffal 21.08.2020 22:51

nie gra sie 8 def. Zaw9dnikami w finale

ZnawcaCalcio 21.08.2020 22:50

Tak Marcin po co ten placz?

Kamiliusz1908 21.08.2020 22:50

Messi xddddddddddddddd zapomniałem o tym xd

KNP 21.08.2020 22:50

inter by nie musial bo u nas gagila sam sie przewraca bez wzgledu na wynik

MarcinPL2 21.08.2020 22:50

my gówno

MarcinPL2 21.08.2020 22:50

Juve scudetto

El_Imprezatore 21.08.2020 22:50

dawać tego Messiego bo już nie mogę ;)

mauroo1902 21.08.2020 22:50

Naprawde... liga hiszpanska polega na symulacji... co za beznadziejna liga

MarcinPL2 21.08.2020 22:50

Ja pierdole, jestem wściekły

ZnawcaCalcio 21.08.2020 22:50

Inter pewnie jakby mial wynik pod siebie to by tak nie gral xddd

Shoutbox

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

wiadomo, że się połamie pewnie, ale może jakbyśmy nim dobrze zarządzali to mógłby więcej grać

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

Brałbym tego Stonesa przy rozsądnej pensji

Lopez 26.06.2026 12:37

Doskonałe relacje były też z ojcem tego z udine

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

XD

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

Tak właśnie będzie według Włochów

Claudio 26.06.2026 11:54

Perez "Beppe mój przyjacielu, ależ mamy doskonałe realcje! Do tego Javier się zna z tatą Paza. Niebywałe! W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak odrzucić ofertę klubów angielskich wartą 10mln euro większą i oczywiście przyjąć Twoje - one są niepodważalne i mocne!"

Klinsi64 26.06.2026 11:47

w licytacji nie mamy nawet co startować

Klinsi64 26.06.2026 11:47

no na tym jedynie możemy opierać nadzieje + ten odkup

Jacenty 26.06.2026 11:40

wg Corsera Inter liczy w duzej mierze na relacje Marotta-Perez oraz Zanetti_Paz (senior). I podobno nie przewidujemy transakcji łączonej z Bastonim

Piotrek85 26.06.2026 11:34

Newcastle chce ponad 100 mln euro

Piotrek85 26.06.2026 11:30

I Van Hecke chyba ok 60 mln

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Senesi i Robertson przyszli już z wolnego transferu.

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Tottenham oferuje 80 mln euro za Tonaliego. Ale tam w Anglii idą z rozmachem.

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625497

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się