co to za gowno
Pięknie
! Merdy już nigdy nic nie ugracie
Najbardziej szkoda edwarta co postawil ostatnie piniondze na Inter
Coekaw jesrem ile mybgralismy na polowie sevilli
przy 2 tez zawalil przez co Brozovic faulował a pózniej nie pokrył
Conte najbrdziej winny tej porażki, zero pomysłu. Dla mnie najbardziej "ikoniczną" akcją będzie 44 minuta gdy mamy wolny i zamiast grać do przodu żeby odsunąć zagrożenie na tę minute, to Bastoni podaje do tyłu a 30 sekund pózniej Banega wali wolnego że Handa ledwo broni.
lol mielismy wiecej posiadania pilki wg livescore. to chyba podania w poprzek boiska na naszej polowie. jakosciowo to bylo 65/35% posiadania dla S.
gagliardini niech won
tak
Oczywiście, że tak
Kompromitacja
trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i zrozumieć, że Interowi brakuje doświadczenia w finałach. Nie od razu Rzym zbudowano
ale nasze bramki tez fartowne ile my tam mielismy okazji pod ich bramka raz lukak polecial i trafil w bramkarza?
gaga przy 3 faulowal ?
doman zamknij sie
O.7 zrobione , szkoda
s
syny pierdolone jak zwykle tylko wstyd przynosza i na dodatek jak zwykle przy wiekszym obciazeniu nie dziala ta
strona
!
Trzeba jak najszybciej sprzedać grajków jak Bastoni, Skriniar czy inne Lukaki, bo się tylko marnują w tym gównianym klubiku
Conte zjebal to na calej lini za pozno zmiany jak, widzial ze srodek pola nie istnial to zmoany robisz
Prawda jest taka ze gg nie powinien wyjść na druga polowe. Nie podjęliśmy ryzyka żeby przycisnąć i zaatakować... szkoda
no gdyby zmiany byly wczesniej to lukaku wybilby za branke a nie do bramki
Slaby mecz i tyle , Conte jest ograniczony do jednego ustawienia i stylu.... zamiast dac w 60 min grac eriksenowi , pozniej grac na 3. Napastnikow to mybciagle to samo
Gdyby zmiane zrobil w 65 min to Gaglia by nie zrobil faulu i by nie bylo 3 bramki
Ludzie dramatuczny mecz z druzyna z nie najwyzszej polki a znajda sie tacy co beds bronic Conte
Niestety, jak siennie reaguje na wydarzenia na boisku i nie wykorzystuje sytuacji to te sytuacje się mszczą...
Conte wypie.........
Najlepszy Bastoni , kawal grajka rosnie
Szkoda akcji Lukaku mogliśmy wyjść na 3:2
Przecież tych goli dało się uniknąć
jak rozumiem gre Dambrosio bo chłop ogarnia w obronie i strzela bramki to Gagliardiniego w podstawowej 11 za ch*ja nie rozumiem...
Jak frajerzy...
Śmieszny klubik
Anioł wyślij mi na DM swój adres wpadam tam w przyszłym tou ponapiehdalaky siebtroszkeb
Hamda, Godin , Gaglia zawiniali przy bramkach
Z pozno zrobil zmiane Gagli, Barella nie ostnial wogole srodek pola nie istniał
Conciak parówa powinni go wywalic ale nie beda chcieli placic jemu i Spalowi za nic wiec pewnie nastepny sezon znowu betoniarnia
przegryw turynski
Mieć zwycięstwo w ręce i to s
Ja jebieeeee
Jak można było to przegrać na własne życzenie... Gaga zawinił przy dwóch bramkach ktoś jeszcze chce go bronić ze lepiej pasuje do taktyki ?
brak slow Conte taktyczny gamoniu
aszli jang jeszcze popisal sie piekna interwencja na koniec
no i won konte smieciarzu betonie przebrzydly
ajjjjj szkoda
nawet jakby była dobgrywka to byśmy tego nie wygrali, proste
Nie idz chuchu
conte out
Kamilusz xDD
Dobra to dziękuję Panowie za wspólny sezon. Bez Was i SB te mecze były by katastrofa. Widzimy się w nowym sezonie! Trzymajcie się i odpoczywamy od Interu z DNA Juventusu
Sevilla była żałosna a i tak wygrala
po prostu to jest niewykorzystanie sytuacji... wygrywaliśmy, remisowaliśmy i ch.....
dobra ide spać
KONIEC
dobrze że już czopków brać nie muszę, bo po tym ruchańsku zaserwowanym przez Inter, to by mi każdy czopek z dupy wylecial.
tylko i wylacznie wina Conte niech spieprza
z conte pewnego poziomu nie przekroczymy
jprd
Z Conte gówno wygrają
....
nie chce Conte za trenera i tyle.. jest kolejnym wloskim betonem
Ktoś dobrze napisał stracimy golami obsrany contr dopiero zrobi zmiany jak już za pozno
może być tak że Conte zrobi wypad po sezonie
Haha DOBRANOC
!
dobra koniec
Niewazne ze nie wygramy, wazne ze Barollo pokazal charakter
Skoncz plakac Marcinku
moses mistrz mowilem ze nasi sami sie przewracaja
mecz pozegnalny Conteoby
ltrzymam przycisk power
mogliśmy odpaść z tym Szachtarem
MOŁZES WYPJERDALAJ
!
😂😂😂😂😂😂😂😂
My powinniśmy na nich siedzieć teraz, a nie się bronić
Szkoda. Sevilla lepsza dzisiaj, nasi niewiele grali
No tak to jest jak się zmiany robi w 80 minucie i liczy na cud gdzie wiadomo ze sevilla będzie próbować po prostu dociągnąć wynik do końca i nie zostawi miejsca na grę
i chu.. kolejne poczekamy 5-10 lat
tu leszke walesa by nawet nie obalyl tamci lepsi
Conte dziękujemy z jakże wspaniałe ustawienie i mental
Lukaku również ty SNAJPERZE
u nas ostatnia akcja i koniec
pasował do włoskiej ligi
The Special One
bo wszedl ma gre chaotyczna , nie ma normalnego tempa
Lukaku zniszczony psychicznie
Eriksen jest 5 minut na boisku
Z taką cienka Sevilla przegrać to wyczyn
Mou sie niczego nie bał
Co obi grają
Conte jednak nie ma tego czegoś co miał Mourinho
trzeba zapomniec ten sezon ;p
Eriksen nic nie dal...a srania bylo...
nie gra sie 8 def. Zaw9dnikami w finale
Tak Marcin po co ten placz?
Messi xddddddddddddddd zapomniałem o tym xd
inter by nie musial bo u nas gagila sam sie przewraca bez wzgledu na wynik
my gówno
Juve scudetto
dawać tego Messiego bo już nie mogę
Naprawde... liga hiszpanska polega na symulacji... co za beznadziejna liga
Ja pierdole, jestem wściekły
Inter pewnie jakby mial wynik pod siebie to by tak nie gral xddd
do 2029 r.