Archiwum shoutboksa

Skepta 21.08.2020 22:44

tego sie nie da wyplenic dna przegrywowstwa

CzarodziejCzasu 21.08.2020 22:44

Masakra

CzarodziejCzasu 21.08.2020 22:44

4 piwa i pijany marcin

Skepta 21.08.2020 22:44

nie wierze w to conte jednak DNA przegrywow

ZnawcaCalcio 21.08.2020 22:44

Xddd

Nitrogen 21.08.2020 22:44

6 minut będzie dodane

MarcinPL2 21.08.2020 22:44

....

Avtvv 21.08.2020 22:44

w sumie typowy inter...po wysoko wygranym meczu jest dramat....

Welys 21.08.2020 22:44

Odmęty szaleństwa

MarcinPL2 21.08.2020 22:44

Piervole to... jestem już po 4 piwach i muszę wyjśc żeby nie bluzgać, cześć Panowie

Chuchu 21.08.2020 22:44

3 doda

Welys 21.08.2020 22:44

Czarodziej odleciał xD

KNP 21.08.2020 22:43

10 minut doliczonego

INTERkibic 21.08.2020 22:43

Kurva ci zmiany robią 5 minut :cenzor: kalosze

ANIOL 21.08.2020 22:43

2ga polowa to istny dramat

CzarodziejCzasu 21.08.2020 22:43

INTER !! !! !!

intermed1 21.08.2020 22:43

Po meczu

INTERkibic 21.08.2020 22:43

Przestałem wierzyć

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:43

i niech ten Eriksen zacznie ku*wa grać!

Raffal 21.08.2020 22:43

ofensywnybsanchez, eriksen ma lawce a on do 78 min czeka

Ojciec SB 21.08.2020 22:43

byle Conciakowi sprzedali tego gaglie by juz go wiecej nie wystawial

bartek17inter 21.08.2020 22:43

Lautaro gra?

MarcinPL2 21.08.2020 22:43

Nadzieja w mercato .... co do obrony.

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:43

nadal pressing na nas stawiany i zapominamy jak sie gra

ZnawcaCalcio 21.08.2020 22:43

To nadal tylko sport.

keler1S 21.08.2020 22:42

ej i dalej podawanie na wlasniej JEST POGRANE :cenzor:

MarcinPL2 21.08.2020 22:42

Nie zgodzę się z dobrą naszą oborną

HB 21.08.2020 22:42

lukaku i lautaro sa totalnie odcieci od podan, my nie mamy ofensywnej pomocy, nadzieja w mercato

ANIOL 21.08.2020 22:42

Lukaku qrwa !! !! Graj !! !

interfann 21.08.2020 22:42

5:0 z szachtarem przyćmiło co niektórym na FCI oczy

Welys 21.08.2020 22:42

Nie ma żadnego progresu, gra jest tak samo żenująca.

Roni86 21.08.2020 22:42

Tragedia 😂

Raffal 21.08.2020 22:42

5min do konca a u nas 5 obroncow

MarcinPL2 21.08.2020 22:42

No jest

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:42

jaką lepszą? obrona jak jakieś Benevento

Moldar3 21.08.2020 22:42

Dzisiaj jednak grają lepiej

Avtvv 21.08.2020 22:42

ja pierdole mamy pierwszą szanse na trofeum od 9 lat, dostajemy karnego na otwarcie, i dajemy sobie w :cenzor: 3 bramki z dosrodkowan...

HB 21.08.2020 22:42

2 miejsce w europa league, 2 miejsce w serie a, jest progress

keler1S 21.08.2020 22:42

ile tych dni bez trofeum?

MarcinPL2 21.08.2020 22:42

proszę Ciebie :(

MarcinPL2 21.08.2020 22:42

Lepszą ?

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:42

od Zhanga zjeba będzie

HB 21.08.2020 22:42

uspokojcie sie, trafilismy na troche lepsza druzyne i tyle

ANIOL 21.08.2020 22:41

Conte 10 kg w majtach

Raffal 21.08.2020 22:41

Pewnie trener nie beton

Dzonyy 21.08.2020 22:41

nie wierze w to co czytam na tym sb

MarcinPL2 21.08.2020 22:41

Ja nie radzę!

pablo77 21.08.2020 22:41

Nie wierze w to co się dzieje

MarcinPL2 21.08.2020 22:41

curva to jest prawda Lukaku dużo daje i zabiera w ważnych momentach :/ aż mi się curva sterling przpomina :(

keler1S 21.08.2020 22:41

niech przegraja chce widziec ich miny

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:41

jak Conte nie wygrywa z cienką Sevillą to ja nie wiem co nam pomoże

interfann 21.08.2020 22:41

0 charakteru.

inter30 21.08.2020 22:41

Conte i gaglia zawalili

CzarodziejCzasu 21.08.2020 22:41

Ta mina brozovicia :lol:

ANIOL 21.08.2020 22:41

Ogień ogieeeeeeeeeeeeeeń !! !

Welys 21.08.2020 22:41

0 gry

Welys 21.08.2020 22:41

Żałosna drużynka, wystarczy odrobinę lepsza drużyna i już nie ma kompletnie niczego

Skepta 21.08.2020 22:41

conte won

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:40

najlepsze jest to że nie byłoby gola żeby nie Lukak

ANIOL 21.08.2020 22:40

Lukaku qr......aaąa !! !

CzarodziejCzasu 21.08.2020 22:40

Hahaahahahah

Welys 21.08.2020 22:40

Hahahhaha

KNP 21.08.2020 22:40

ale ta bramka lukaka to ladna nawet szkoda ze do swojej bramki

interfann 21.08.2020 22:40

Kyrie elejson

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:40

Lukaku, załatw to!

pablo77 21.08.2020 22:39

Jaki pech

KNP 21.08.2020 22:39

matko jedyno...

interfann 21.08.2020 22:39

No jeszcze 3 leżących to nie widziałem😂

MarcinPL2 21.08.2020 22:39

będzie do gola

MarcinPL2 21.08.2020 22:39

Tak myślałem że ten Finał się tak skońćzy

ANIOL 21.08.2020 22:39

Haha moses jacprdle !! !

INTERkibic 21.08.2020 22:39

Kurva kombinują !! !!

Chuchu 21.08.2020 22:39

Moses kurłaaaaaaaaaaaaaa

Chuchu 21.08.2020 22:39

aaaaaaaaaaaaaa

CzarodziejCzasu 21.08.2020 22:39

Jezu

keler1S 21.08.2020 22:39

KLEPIA DALEJ !! !! ! BRAWO

INTERkibic 21.08.2020 22:39

Nasi obrońcy są tak słabi dziś ze dobrze ze nie gramy z sassuolo

Chuchu 21.08.2020 22:39

ajajajajajjjjjj

inter30 21.08.2020 22:39

Minął jego bo nie nadążał i się ratowal

Welys 21.08.2020 22:38

Dawać na 4, a nie

intermed1 21.08.2020 22:38

Po meczu

Moldar3 21.08.2020 22:38

I klepią na własnej połowie, masakra

inter30 21.08.2020 22:38

A ten wolny co zrobił był kretynski

ZnawcaCalcio 21.08.2020 22:38

A faul byl akurat dobra decuzja bo navas minal obroncow naszych

KNP 21.08.2020 22:38

spoko 10 min do konca klepiemy od polowy boiska z powrotem do obroncow :D

inter30 21.08.2020 22:38

On tam był i on zawalil

HB 21.08.2020 22:38

technicznie odstajemy, przeciez co chwila jest faul z naszej strony albo stójka

MarcinPL2 21.08.2020 22:38

Keler15 racja

Kamiliusz1908 21.08.2020 22:38

Inter się sam gwałci tym cipowatym graniem wszędzie tylko nie do przodu, albo przerzucaniem piłki na drugą stronę przez 20 sekund, gdzie już wszyscy z sevilli zdazą wrócić i kapnąc się co alej nasi zrobią

Welys 21.08.2020 22:38

Obudził się jak gierka już zakończona xD

ZnawcaCalcio 21.08.2020 22:38

Zawalila cala linia obrony

keler1S 21.08.2020 22:38

my z ta kadra i tak za daleko zaszlismy

inter30 21.08.2020 22:38

Spartolil setkę też nie jego

Gloin1989 21.08.2020 22:38

Eriksen ma wyj na conte

vieri32 21.08.2020 22:38

Spokojnie jeszcze gramy

Yascarr 21.08.2020 22:38

Conte nawet potrójną zmianę pod dogrywkę już zrobił

MarcinPL2 21.08.2020 22:38

obrona taka ?

inter30 21.08.2020 22:38

Zawalił krycie zrobił wolnego ale to nie jego wina

Claudio 21.08.2020 22:38

szybciej trzeba grac, a nie na stojaco

MarcinPL2 21.08.2020 22:38

Nienawiśc nie nienawiśc

Shoutbox

Claudio 26.06.2026 15:08

a LGDS wydała dziś wydanie i na pierwszej stronie Paz z napisem, że chce do Interu :D

Kredence 26.06.2026 15:08

Tyle jest warte to co piszą te dzienikarzyny, kibice im wierzą a potem wyzywają dyrektorów

Claudio 26.06.2026 15:07

5h temu xD

Claudio 26.06.2026 15:07

CorSera - Pomiędzy Beppe Marotta i Florentino Perez toczy się związek wielkiego szacunku i uczucia

Sub-Zero 26.06.2026 15:01

I Zaniolo xd

Sub-Zero 26.06.2026 15:01

Panie Areczku. Paz jest dla zarządu, dla pana jest Lazar Samardzić w promocji

El_Imprezatore 26.06.2026 14:56

Okienko się zaczyna to może Ałsilio znowu na wakacjach

martins2000 26.06.2026 14:54

BREAKING: Real Madrid's new €80M buy-back clause for Nico Paz will ONLY be valid in summer 2027.

ZnawcaCalcio 26.06.2026 14:53

Śmieszniej będzie jak Paz pójdzie do Como, a my oddamy Bastoniego do Realu

HB 26.06.2026 14:52

zrobiło*

HB 26.06.2026 14:52

Como kupiło dosyć poważny ruch

Claudio 26.06.2026 14:51

okienko bedzie trwalo 2 miesiace to bedzie dopiero RollerCoaster!

Claudio 26.06.2026 14:50

ale nie ma co plakac...powiedzcie kto we wloszech zrobil jakies powazniejsze ruchy? Bieda jest i tyle.

El_Imprezatore 26.06.2026 14:49

Jak niema wzmocnień? Przecież Miki przedłużył kontrakt

HB 26.06.2026 14:47

czy uda się dograć Dodo?

Claudio 26.06.2026 14:47

ale naprawę po tym jakie informacje podawali z FFP z roznych stron, że Como nie moze sobie pozwolic na ten transfer to jestem w szoku

HB 26.06.2026 14:47

skończyło się w sposób oczywisty

HB 26.06.2026 14:47

xD

Claudio 26.06.2026 14:46

wiec kto wie czy inni nie odpuscili widzac co i jak. Placicie 70mln, a za rok moze go odkupimy za 80mln...

Claudio 26.06.2026 14:46

pamietajmy ze Como mialo znizki, a dla reszty mialy byc gorsze warunki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625526

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się