Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

KibicInteru 21.08.2020 23:11

no ocampos zszedł przez kontuzję

Kusy 21.08.2020 23:11

końcówka dramatyczna, zamiast atakować, zostali na swojej połowie

ANIOL 21.08.2020 23:11

Wtc chcwd tyle !! !

HB 21.08.2020 23:11

ta muzyka to hymn Europa League?

Ibracadabra eight 21.08.2020 23:11

panowie, w dogrywce by nas ograli i tyle. Conte dał dupy i nie ma co więcej gadać

WTC 21.08.2020 23:11

no i wiesz psychopato, że w piłce można wygrać lub przegrać, nie? a ty się zachowujesz, jakby ktoś ci zruchał matkę

KibicInteru 21.08.2020 23:11

jak zwykle histeria

ANIOL 21.08.2020 23:10

I sie dziwisz ludziom

Welys 21.08.2020 23:10

Następny finał to może będzie w '45

Kamiliusz1908 21.08.2020 23:10

w tym zespole jest zayebysty potencjał, no ale niestety nie pod geniusz taktyczny Conte i jego wybitne 3-5-2 którym se mogł grać 10 lat temu w tej gównianej lidze a nie w cywilizowanym świecie.

ANIOL 21.08.2020 23:10

Ty debilu skonczony.....10 lat czekania

maverik 21.08.2020 23:10

nie prawda kibic, ocampos wypyerdolil w 71

Raffal 21.08.2020 23:10

hamda tez bez szalu

keats 21.08.2020 23:10

powiem szczerze , brozovic sie cofnal w rozwoju, na nasze niwszczescie dambrosio 3 gole strzelil, ale to jest mega przecietny gracz, zero zagrozenia z jego strony , young te nic , be, wahadel nie da sie w tej taktyce ugrac niestwty. martinez obok meczu, lukaku...

ANIOL 21.08.2020 23:10

Wtc hahhahahha

Welys 21.08.2020 23:09

Chinole pewnie myślą jakby tu szybciutko się ulotnić, bo pewnie w końcu sobie uświadamiają, że nic z tego nie będzie

pablo77 21.08.2020 23:09

Liczę na dobre transfery Tonali, Kante/Ndombele. I jest już jakimi

WTC 21.08.2020 23:09

skończcie z tym płaczem, jak nie ten finał to następny

broda4991 21.08.2020 23:09

Gaglia dziś 2 gole dla przeciwnika

Raffal 21.08.2020 23:09

Skriniar , eriksen , moses powinni grac bo sa lepsi od kazdego, godina, ambrosio i tak trzeba bylonchciec grac a nie w 5 obroncow + 2 def i wqlczak

KibicInteru 21.08.2020 23:09

sevilla zrobili zmiany w tej samej minucie co my

Ibracadabra eight 21.08.2020 23:09

niestety tylko Mourinho miał jaja i dłuuuuuugo długo nic

KNP 21.08.2020 23:09

jak byly zmiany to sevilla juz byla nastawiona na destrukcje takze sory ale to nie wina ekirsen ze od poczatku drugiej polowy byla kupa a pobudka dopiero jak bramka padla

JoaoMario 21.08.2020 23:09

gaglia

broda4991 21.08.2020 23:08

Zmiany były po golu czy wiadomo że nic z tego

CzarodziejCzasu 21.08.2020 23:08

"Tragiczne zakonczenie miernego sezonu" :lol:

KibicInteru 21.08.2020 23:08

no a po zmianach byo takie ożywienie ze prawie ich zmietlismy

KNP 21.08.2020 23:08

naprawde jak my mamy cokolwiek wygrywac jak w srodku takie genialne 'podania' jak w tym meczu serwuja gaga czy borowik?

Ibracadabra eight 21.08.2020 23:07

tu każdy wiedział jak to sie skończy

ANIOL 21.08.2020 23:07

Lukaku "dziękujemy" !!

pablo77 21.08.2020 23:07

Mam nadzieje ze pożegnamy się z Brozoviciem, i galia

broda4991 21.08.2020 23:07

Mówię do mojej 70 minuta my bez zmian gra siadła zaraz gol dla Sevilli i po meczu. 30 sekund i stało się

HB 21.08.2020 23:07

witam Nasir

Yascarr 21.08.2020 23:07

Calcio to jest jednak sto lat za murzynami

Luki165 21.08.2020 23:06

Jezeli zespół pokazuje że są :cenzor: mi to nie zasługują na nic

ANIOL 21.08.2020 23:06

CONTE sie zesrał jak Smuda w 2012 roku .....

Nasir 21.08.2020 23:06

witam jakie plany na wieczor jakie posilki

pablo77 21.08.2020 23:06

Szkoda strasznie pracy wszystkich chłopaków. Niestety w kluczowych momentach jak zwykle frajerzymy się. Tak było z Borusia jak było 2:0 w Dortmundzie. Tak było z Barcelona w obu meczach. Tak było z Sassuolo czy Bologna.

HB 21.08.2020 23:05

Brozo faulował, bo musiał - Gaglia zgubił podanie od Younga

Ibracadabra eight 21.08.2020 23:05

my lecimy sezon za sezonem na farcie... ile można liczyć na gole Vecino, na farforle w 90 minucie i takie tam

Yascarr 21.08.2020 23:05

Mieliśmy rację, w finale widać było która drużyna ma jaja

Ibracadabra eight 21.08.2020 23:05

jufki się zaczynają :D

CzarodziejCzasu 21.08.2020 23:05

Oho xdddd

Kamiliusz1908 21.08.2020 23:05

xD

KibicInteru 21.08.2020 23:05

co to za gowno

Maxymiliannn 21.08.2020 23:04

Pięknie !! ! Merdy już nigdy nic nie ugracie

CzarodziejCzasu 21.08.2020 23:04

Najbardziej szkoda edwarta co postawil ostatnie piniondze na Inter

Raffal 21.08.2020 23:04

Coekaw jesrem ile mybgralismy na polowie sevilli

Cienty 21.08.2020 23:04

przy 2 tez zawalil przez co Brozovic faulował a pózniej nie pokrył

Kamiliusz1908 21.08.2020 23:03

Conte najbrdziej winny tej porażki, zero pomysłu. Dla mnie najbardziej "ikoniczną" akcją będzie 44 minuta gdy mamy wolny i zamiast grać do przodu żeby odsunąć zagrożenie na tę minute, to Bastoni podaje do tyłu a 30 sekund pózniej Banega wali wolnego że Handa ledwo broni.

HB 21.08.2020 23:03

lol mielismy wiecej posiadania pilki wg livescore. to chyba podania w poprzek boiska na naszej polowie. jakosciowo to bylo 65/35% posiadania dla S.

JoaoMario 21.08.2020 23:03

gagliardini niech won

HB 21.08.2020 23:02

tak

Welys 21.08.2020 23:02

Oczywiście, że tak

CzarodziejCzasu 21.08.2020 23:02

Kompromitacja

WTC 21.08.2020 23:02

trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i zrozumieć, że Interowi brakuje doświadczenia w finałach. Nie od razu Rzym zbudowano

KNP 21.08.2020 23:02

ale nasze bramki tez fartowne ile my tam mielismy okazji pod ich bramka raz lukak polecial i trafil w bramkarza?

Cienty 21.08.2020 23:02

gaga przy 3 faulowal ?

HB 21.08.2020 23:01

doman zamknij sie

Penetrator odbytu 21.08.2020 23:01

O.7 zrobione , szkoda

doman 21.08.2020 23:01

s :cenzor: syny pierdolone jak zwykle tylko wstyd przynosza i na dodatek jak zwykle przy wiekszym obciazeniu nie dziala ta :cenzor: strona !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !

Welys 21.08.2020 23:01

Trzeba jak najszybciej sprzedać grajków jak Bastoni, Skriniar czy inne Lukaki, bo się tylko marnują w tym gównianym klubiku

pluto11 21.08.2020 23:00

Conte zjebal to na calej lini za pozno zmiany jak, widzial ze srodek pola nie istnial to zmoany robisz

pablo77 21.08.2020 23:00

Prawda jest taka ze gg nie powinien wyjść na druga polowe. Nie podjęliśmy ryzyka żeby przycisnąć i zaatakować... szkoda

KibicInteru 21.08.2020 23:00

no gdyby zmiany byly wczesniej to lukaku wybilby za branke a nie do bramki

Raffal 21.08.2020 23:00

Slaby mecz i tyle , Conte jest ograniczony do jednego ustawienia i stylu.... zamiast dac w 60 min grac eriksenowi , pozniej grac na 3. Napastnikow to mybciagle to samo

pluto11 21.08.2020 22:59

Gdyby zmiane zrobil w 65 min to Gaglia by nie zrobil faulu i by nie bylo 3 bramki

CzarodziejCzasu 21.08.2020 22:59

Ludzie dramatuczny mecz z druzyna z nie najwyzszej polki a znajda sie tacy co beds bronic Conte :lol:

pablo77 21.08.2020 22:59

Niestety, jak siennie reaguje na wydarzenia na boisku i nie wykorzystuje sytuacji to te sytuacje się mszczą...

Nerazzurri83 21.08.2020 22:59

Conte wypie.........

interinho 21.08.2020 22:58

Najlepszy Bastoni , kawal grajka rosnie

pablo77 21.08.2020 22:58

Szkoda akcji Lukaku mogliśmy wyjść na 3:2

intermed1 21.08.2020 22:57

Przecież tych goli dało się uniknąć

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:57

jak rozumiem gre Dambrosio bo chłop ogarnia w obronie i strzela bramki to Gagliardiniego w podstawowej 11 za ch*ja nie rozumiem...

pablo77 21.08.2020 22:57

Jak frajerzy...

Welys 21.08.2020 22:57

Śmieszny klubik

Pader88 21.08.2020 22:56

Anioł wyślij mi na DM swój adres wpadam tam w przyszłym tou ponapiehdalaky siebtroszkeb

Raffal 21.08.2020 22:56

Hamda, Godin , Gaglia zawiniali przy bramkach

pluto11 21.08.2020 22:56

Z pozno zrobil zmiane Gagli, Barella nie ostnial wogole srodek pola nie istniał

Bloom99 21.08.2020 22:56

Conciak parówa powinni go wywalic ale nie beda chcieli placic jemu i Spalowi za nic wiec pewnie nastepny sezon znowu betoniarnia

maverik 21.08.2020 22:56

przegryw turynski

MarcinPL2 21.08.2020 22:56

Mieć zwycięstwo w ręce i to s :cenzor:

zv0d 21.08.2020 22:56

Ja jebieeeee

pablo77 21.08.2020 22:55

Jak można było to przegrać na własne życzenie... Gaga zawinił przy dwóch bramkach ktoś jeszcze chce go bronić ze lepiej pasuje do taktyki ?

Skepta 21.08.2020 22:55

brak slow Conte taktyczny gamoniu

KNP 21.08.2020 22:55

aszli jang jeszcze popisal sie piekna interwencja na koniec :D

minus09 21.08.2020 22:55

no i won konte smieciarzu betonie przebrzydly

Vancore 21.08.2020 22:55

ajjjjj szkoda

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:55

nawet jakby była dobgrywka to byśmy tego nie wygrali, proste

CzarodziejCzasu 21.08.2020 22:54

Nie idz chuchu

crislk 21.08.2020 22:54

conte out

Yascarr 21.08.2020 22:54

Kamilusz xDD

interfann 21.08.2020 22:54

Dobra to dziękuję Panowie za wspólny sezon. Bez Was i SB te mecze były by katastrofa. Widzimy się w nowym sezonie! Trzymajcie się i odpoczywamy od Interu z DNA Juventusu

inter30 21.08.2020 22:54

Sevilla była żałosna a i tak wygrala

MarcinPL2 21.08.2020 22:54

po prostu to jest niewykorzystanie sytuacji... wygrywaliśmy, remisowaliśmy i ch.....

Chuchu 21.08.2020 22:54

dobra ide spać

Nitrogen 21.08.2020 22:54

KONIEC !! !! !! !! !! !! !! !! !!

Kamiliusz1908 21.08.2020 22:54

dobrze że już czopków brać nie muszę, bo po tym ruchańsku zaserwowanym przez Inter, to by mi każdy czopek z dupy wylecial.

Bloom99 21.08.2020 22:54

tylko i wylacznie wina Conte niech spieprza

crislk 21.08.2020 22:54

z conte pewnego poziomu nie przekroczymy

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 20:15

Dani Ceballos oficjalnie odchodzi z Realu Madryt. Obie strony osiągnęły porozumienie ws. rozwiązania umowy

martins2000 26.06.2026 20:13

Como prowadzi rozmowy z Galatasaray w sprawie Davinsona Sáncheza! Negocjacje zostały wznowione, a Kolumbijczyk jest otwarty na transfer tego lata, aby grać w Lidze Mistrzów pod wodzą Cesca Fàbregasa.Galatasaray żąda 15 milionów euro za sfinalizowanie transakcji.

Kredence 26.06.2026 20:10

Jesteś absolutnym matołem

Kredence 26.06.2026 20:10

25 mln to próg powyżej którego może robić co chce ale powyżej musi prosić o zgodę :lol:

martins2000 26.06.2026 20:01

Oaktree posiada udziały w Interze za pośrednictwem funduszu o strukturze LP-GP i zazwyczaj dla takiej struktury wymagany jest komitet inwestycyjny, który głosuje i zatwierdza główne inwestycje. Więc 25 mln euro to próg, powyżej którego Beppe może robić, co chce, ale powyżej tego potrzebny jest głos IC

Kredence 26.06.2026 19:56

Gdzie to takie powstają

Kredence 26.06.2026 19:56

Skąd to się wzięło takie gówno

Kredence 26.06.2026 19:56

Absolutny jełop

martins2000 26.06.2026 19:56

wypad śmieciu

Kredence 26.06.2026 19:55

martinc0700 jak to jest być takim debilem jak ty

martins2000 26.06.2026 19:55

1⃣ Real Madryt płaci 10M€ za wykup i SPRZEDAJE go za 60M€ do Como 2⃣ Klub TRACI 50% kontroli nad jego prawami: Argentyńczyk będzie w 100% własnością Como 3⃣ Utrzymuje się opcja WYKUPU warta 80 MILIONÓW, którą będzie można zrealizować tylko latem 2027 roku 4⃣ Madryt ma TRUDNOŚCI z pozbyciem się zawodników, których nie chce, i dostrzegł bardzo jasną okazję do zarobienia pieniędzy na Nico Pazie, aby ruszyć z transferami 5⃣ Nico również nie był przekonany do powrotu, podobnie jak Víctor Muñoz, z powodu niewielkich szans na grę po tym, jak Real Madryt postawił na Bernardo Silvę

martins2000 26.06.2026 19:52

Ramos... nieźle hahaah

martins2000 26.06.2026 19:51

Transfer może nawet przekroczyć 60/70 milionów euro, wliczając bonusy, a Paris Saint-Germain zgarnie historyczną kwotę. ✅ Badania medyczne zostały już zakończone, a umowa jest w pełni zamknięta.

martins2000 26.06.2026 19:48

DeVrij opuszcza Inter,umowa z Panathinaikosem sfinalizowana, transakcja zamknięta. Obrońca wkrótce będzie w Atenach na badaniach medycznych i podpisanie dwuletniego kontraktu.

martins2000 26.06.2026 19:40

W przypadku Rafaela Leão sytuacja jest niezwykle dynamiczna. Portugalczyk dał upust swoim przemyśleniom jeszcze przed Mistrzostwami Świata, by nieco złagodzić ton po meczu z Uzbekistanem. Skrzydłowy z numerem 10 rozmawiał już z Amorimem, którego niezwykle ceni jako fachowca, jednak w powietrzu wciąż unosi się zapach transferu wychodzącego. Głównym problemem pozostaje znalezienie kupca, który wyłoży na stół adekwatną kwotę: na ten moment wokół Leão trwają jedynie niezobowiązujące zapytania i nic ponadto.

Nitrogen 26.06.2026 19:36

To źle słyszałeś bo Leao dał ten wywiad dawno po odejściu Allegriego

Xucatlan 26.06.2026 19:36

Ogólnie sytuacja Leao i to jak gnębił go Allegri przypomina trochę sytuację Hakana, który chciał uciekać po tym jak kazano mu się męczyć na lewym skrzydle.

Xucatlan 26.06.2026 19:34

Leao mówił o odejściu w innej rzeczywistości. Dużo się w Milanie zmieniło i ostatni raz kiedy był o przyszłość zapytany, to odpowiedział, że wszystkie decyzje po Mundialu.

martins2000 26.06.2026 19:34

jego rodak

martins2000 26.06.2026 19:33

jak był Max trenerem to słyszałem ale teraz jest inny wódz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625591

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się