Archiwum shoutboksa

CzarodziejCzasu 21.08.2020 23:34

Ale co ci dadzaskrzydla jesli my mamy problem z wyjsciem spod pressingu?

Ibracadabra eight 21.08.2020 23:34

sezon będzie wyglądał tak samo, co tu dużo gadać

CzarodziejCzasu 21.08.2020 23:33

Apotem weryfikacja

Ibracadabra eight 21.08.2020 23:33

powtórka w SerieA, powtórka w LM i liczenie na farta w LE

pablo77 21.08.2020 23:33

Żeby grać tym ustawieniem potrzebujemy dobrych, szybkich skrzydłowych. Jest już Hakimi brakuje Lewego. I w Środku pola na pewno nie pasuje Gags i Brozo. Jeżeli to poprawimy możemy grać naprawde dobrze

CzarodziejCzasu 21.08.2020 23:33

Jest do dupy, ale sie podniecaja co niektorzy bo lipsk ogral atleti a lyon city

Ibracadabra eight 21.08.2020 23:32

ewntualnie 4-4-2

Welys 21.08.2020 23:32

To co, zaraz kolejny sezon, szybka kompromitacja w LM, szybka kompromitacja w Serie A i znowu po sezonie, szybko czas leci.

Raffal 21.08.2020 23:32

Kazda taktyka jest dobra jak pilkarze sa do nie dopasowani a u nas nie sa

Ibracadabra eight 21.08.2020 23:32

tylko 4-3-3 albo 4-2-3-1

Ibracadabra eight 21.08.2020 23:32

ja od dawna mówię że 3 z tyłu jesy ch*jowa do gry w europie

pablo77 21.08.2020 23:31

taktyka moim zdaniem nie jest zła tylko niektórzy piłkarze nie pasują do tej taktyki

HB 21.08.2020 23:30

ja mam żal do Interu o to, że tak mało dziś biegali. pytanie czy to strach czy Conte kazał im stać i murować. 0 pressingu

WTC 21.08.2020 23:30

no obrzydliwa jest, ale to nie taktyka straciła nam bramki, tylko indywidualne błędy

CzarodziejCzasu 21.08.2020 23:29

Ja nigdy nie polubie tej taktyki xddd

Claudio 21.08.2020 23:29

3-5-2 jest strasznie gowniany i mam dosc tej taktyki juz

Raffal 21.08.2020 23:28

Duzo mozna pisac ale zal moga miec do siebie bo trzeba bylo GRAĆ

CzarodziejCzasu 21.08.2020 23:28

Mnie dzisiaj handanovic przerazil. Jezu, jaki on byl osrany

WTC 21.08.2020 23:28

za rok

pablo77 21.08.2020 23:28

I sędzia też gwizdał zdecydowanie więcej pod Seville to jest bardzo ważne przy tak wyrównanym meczu, to też zmieniło obraz meczu

Ibracadabra eight 21.08.2020 23:27

kiedy coś wygramy?

HB 21.08.2020 23:27

trzeba tez przyznac, ze mielismy farta z drabinka. w 1/16 odpadlo mnostwo druzyn i z faworytow zostalismy nagle my, MU i Sevilla

mateo-mazzini 21.08.2020 23:27

i nasi napastnicy byli ustawieni odwrotnie, zamiast dać Lukaku na nizszego obrońcę to Conte kretyn zabrał mu przewagę fizyczną

Czarson 21.08.2020 23:27

Inter nie sprostał

Czarson 21.08.2020 23:26

Smutek

HB 21.08.2020 23:26

nie ogarniam w ogole tej strategii, ze 7 pilkarzy Interu ma stac na 30 metrze i sie nie ruszac do pilki, tylko tak stac jak pionki i robic za autobus

pablo77 21.08.2020 23:26

Byliśmy tak samo słabi jak Sevilla, straciliśmy głupie bramki po stałch fragmentach. Lukaku nie wykorzystał sam na sam. Moses też jakby lepiej przyjął miałby piłkę meczową na bucie

mateo-mazzini 21.08.2020 23:26

przegralismy Prawie WSZYSTKIE przebitki i drugie piłki w środku pola (podobno od tego jest wysoki Gags)

Krokodyl 21.08.2020 23:25

czy Wy nie widzieliscie ze koles ktory atakuje achillesy przy faulu Lukaku powinien dostac czerwo a usprawiedliwinia ze tam bylo 2 obroncow goniacych jest marne bo Lukaku jest lewo nozny i w tym momecie jest w swietle braki ?! 2. ten sam koles po podaniu w pole karne odbija pilke reka , 2 zolta i karny , nic nie ma ,nawet var nie reaguje a tyle gadaja ze jak obronca zagra reka w polu karnym jest karny a ruch do pilki byl. a potem ten sam koles co powinien wyleciec strzela bramke !

HB 21.08.2020 23:25

Conte i Gagliardini dzis fatalnie

CzarodziejCzasu 21.08.2020 23:25

Godin i bastoni atakujacy bokami.... Co za genialny pomysł

pablo77 21.08.2020 23:24

Tak naprawdę to zabrakło szczęścia którego nie brakowało w ostatnich meczach.

mateo-mazzini 21.08.2020 23:24

To jest wina Conte dzisiaj, taktycznie przegrany mecz strasznie, dwie rzeczy zniszczyly nas

HB 21.08.2020 23:24

szkoda Handy, zasluzyl na puchar LE po tylu latach na swietnym poziomie w najgorszym Interze od 40 lat (2012-2017)

InteristaES 21.08.2020 23:24

zatem, proponuję to olać :)

HB 21.08.2020 23:23

:)

CzarodziejCzasu 21.08.2020 23:23

Ciekawe czy wysapie :lol:

HB 21.08.2020 23:23

InteristaES sorki, nie zapisuje nickow, to morze inwektyw ktore lecialo przez 10 min zlało mi się w 1 potok :)

mateo-mazzini 21.08.2020 23:23

Ale na Boga to zmieńmy ustawienie! nie grajmy dwojka na medianie! zagrajmy 343, cokolwiek

Snake86 21.08.2020 23:23

niektorzy tutaj pisza ze GG zaliczyl dobry odbior w meczu i to jest sukces

Raffal 21.08.2020 23:23

Licze ze Conte odejdzie...

maverik 21.08.2020 23:22

no patrz na takie ostatnie mecze, Gaglia gra i wygrywamy, a ile on nam w tym zwyciestwie pomaga

InteristaES 21.08.2020 23:22

HB kto to jest "Wy"? nie widzę, żeby każdy rzucał bluzgami, jesteś tak samo wybiórczy i niesprawiedliwy, jak ci, do których masz pretensje.

Dzonyy 21.08.2020 23:22

To zupełnie rozni pomocnicy. Plus druga sprawa jest taka, ze Erisken tez gowno gra

Welys 21.08.2020 23:22

A, należy pogłaskać po główce i krzyknąć 'nic się nie stało' ok

maverik 21.08.2020 23:22

z Gagliardinim wygrywamy wszystko

mateo-mazzini 21.08.2020 23:22

Pal licho pojedyncze błędy, ten typ kompletnie nie umie grać bez piłki, ta trwająca caly sezon padaka w wyjsciu spod bramki tp rowniez jego wina

InteristaES 21.08.2020 23:21

"Skoro Gagliardini gra, to znaczy, że jest lepszy aktualnie od Eriksena" zawsze ejst taki komentarz

Raffal 21.08.2020 23:21

mamy eriksena , final LE a gra Gagliardini....

CzarodziejCzasu 21.08.2020 23:21

Przyjds jakies eksperrt jutro i powiedza ze eriksen nie oasuje do ustawienia xd

HB 21.08.2020 23:21

konstruktywna krytyka to inna rzecz, Wy traktujecie Seville jak gowno i potem wielki szok, ze Inter przegral

Snake86 21.08.2020 23:20

Raffal wlasnie to napisalem w komentarzu pod newsem z meczu... zmiany w 75 minucie a taktyczne po 80tej... dramat

mateo-mazzini 21.08.2020 23:20

poza tym jak po tym meczu sie znajdzie jakiś obrońca Gagsa to chyba w ramach trollingu albo pijaństwa

HB 21.08.2020 23:20

napisalem, ze prawdziwy kibic Interu "nie pisze takich bzdur" w odniesieniu do wyzwisk w stosunku do Interu

Lucash 21.08.2020 23:20

wszyscy zagrali dobrze ale nikt wybitnie i to nas zgubiło. Nie mamy jeszcze gracza, który wygra nam trudy mecz. Może narodzi się w przyszłym sezonie. Ja jestem zadowolony. Kilku graczy odejdzie, przyjdą młodzi gniewni i będzie na pewno lepiej

Dzonyy 21.08.2020 23:20

hb to jakis oszolom, ktory sie pojawil w dzien finalu i medrkuje

pluto11 21.08.2020 23:19

Conte nie ogarnal ze po pierwszej polowie srodek pola nie istnieje i zostawil Gaglie

InteristaES 21.08.2020 23:19

HB przed chwilą mówiłeś, że prawdziwy fan Interu nie krtytykuje Interu, a teraz krytykujesz pomoc Interu. Lekki dysonans masz w głowie, chłopie

HB 21.08.2020 23:19

w Serie A nie gra sie wysokim pressingiem, wiec Inter nie umie grac na cos takiego

Raffal 21.08.2020 23:19

wlosinsa betonami taktycznymi ... im mysl skonczyla sie 15 lat temu

ANIOL 21.08.2020 23:18

dobrze mówisz cenzorku !! !

mateo-mazzini 21.08.2020 23:18

Lopetegui skasowal Conte zupełnie

HB 21.08.2020 23:18

Banega to zjada cala pomoc Interu akurat

Raffal 21.08.2020 23:18

a i tak nas zjedli

ANIOL 21.08.2020 23:18

Hb zak

HB 21.08.2020 23:18

Roma nawet nie miala 1 celnego strzalu z Sevilla, mimo ze byla w gazie po wznowieniu rozgrywek

CzarodziejCzasu 21.08.2020 23:17

W sevilli graja takie ogory jak suso i banega, zadna wielka drużyna

mateo-mazzini 21.08.2020 23:17

ludzie, przecież oni nas zjedli organizacją gry, pomysłem i pewnością siebie, to jest naprawde sztuka zamienić ostatnie 15 minut meczu w jedna wielka przerwe w grze

KibicInteru 21.08.2020 23:17

Conte nakazał lukaku strzelic swojaka niestety

Kusy 21.08.2020 23:17

Taktycznie polegliśmy w drugiej połowie, zamiast atakować po stracie bramki, mieliśmy trudności z opuszczeniem własnej połowy.

CzarodziejCzasu 21.08.2020 23:17

No i ??

Yascarr 21.08.2020 23:17

to wyjście z piłką ze strefy obronnej pod pressingiem wygląda beznadziejnie i nie tylko dzisiaj było to widać

Ibracadabra eight 21.08.2020 23:16

my jesteśmy Inter a nie jakaś podrzędna Sevilla symulanci

HB 21.08.2020 23:16

sevilla miala tyle pkt co atletico w la liga

Ibracadabra eight 21.08.2020 23:16

Sevilla masa strat i pomyłek, różnicy nie widziałem, przegrał tylko i wyłącznie Conte

HB 21.08.2020 23:15

to spadajcie na strone realu czy bayernu. prawdziwy fan interu, jak ja od 98, nie pisalby takich zalosnych bzdur

Snake86 21.08.2020 23:15

ie Conte

Snake86 21.08.2020 23:15

dokladnie Raffal

KNP 21.08.2020 23:15

barca to mniej niz klub wiec niech sie ciesza ze wogole ktos ich jeszcze oglada

Raffal 21.08.2020 23:15

sevillensie fajnie ogladalo, my klepiemy w obronie i dzida do przodu i przypadek

Ibracadabra eight 21.08.2020 23:15

nie, Sevilla jest cienka i powinnyśmy ją rozjechać jak Szachtar, a że Conte trzyma klasowych graczy na ławce to już nie nasza wina

HB 21.08.2020 23:14

jak sie ma czuc Barca przy swoim budzecie, swoich gwiazdach i braku zwyciestwa w LM od 6 lat

ANIOL 21.08.2020 23:14

Pozytywne męczarnie.... Tyle

InteristaES 21.08.2020 23:14

no właśnie to Sevilla jest w budowie

KNP 21.08.2020 23:14

projent inter kurła ile to juz lat? :D

Ibracadabra eight 21.08.2020 23:14

eee tam pokazała, samobója strzeliliśmy i tyle

HB 21.08.2020 23:13

to jest pilka, cieszcie sie, ze dzieki Interowi mielismy tyle wieczorow pelnych pozytywnych emocji. Sevilla to uksztaltowany, markowy zespol. Inter jest w budowie.

Raffal 21.08.2020 23:13

pewnie , Godin mial udzial przy 3. Bramkachndzis

KNP 21.08.2020 23:13

no moze i sam na sam nie byl ale do wlasnej bramki nie musial ladowac :D

mateo-mazzini 21.08.2020 23:13

Niestety, ale dzisiaj Sevilla nam pokazała jak sie gra finały

Dzonyy 21.08.2020 23:13

PEwnie Skriniar zamiast Godina xD

Ibracadabra eight 21.08.2020 23:12

Conte albo ogarnie temat i zmiany albo wypad

Raffal 21.08.2020 23:12

Nie o bramk chodzi ale o to ze zostawilismybgre sevilli liczac na przebitki i przypadjowe akcje

Yascarr 21.08.2020 23:12

3 koszyk i nie bedzie meczu o superpuchar, co za porażka...

HB 21.08.2020 23:12

nie byl sam na sam, z obu stron byl otoczony obroncami

ANIOL 21.08.2020 23:12

Non stop przegryw !!

WTC 21.08.2020 23:12

weź leki i idź do wyra bo źle ci służy pisanie tutaj

ANIOL 21.08.2020 23:12

10 lat cwelu !! !

Ibracadabra eight 21.08.2020 23:11

na farcie nie da się lecieć cały sezon, fart że jesteśmy w SerieA na 2 miejscu w ogóle

broda4991 21.08.2020 23:11

Prawda jest taka że Jakby Lukaku strzelił sam na sam inaczej byśmy tu gadali

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 20:15

Dani Ceballos oficjalnie odchodzi z Realu Madryt. Obie strony osiągnęły porozumienie ws. rozwiązania umowy

martins2000 26.06.2026 20:13

Como prowadzi rozmowy z Galatasaray w sprawie Davinsona Sáncheza! Negocjacje zostały wznowione, a Kolumbijczyk jest otwarty na transfer tego lata, aby grać w Lidze Mistrzów pod wodzą Cesca Fàbregasa.Galatasaray żąda 15 milionów euro za sfinalizowanie transakcji.

Kredence 26.06.2026 20:10

Jesteś absolutnym matołem

Kredence 26.06.2026 20:10

25 mln to próg powyżej którego może robić co chce ale powyżej musi prosić o zgodę :lol:

martins2000 26.06.2026 20:01

Oaktree posiada udziały w Interze za pośrednictwem funduszu o strukturze LP-GP i zazwyczaj dla takiej struktury wymagany jest komitet inwestycyjny, który głosuje i zatwierdza główne inwestycje. Więc 25 mln euro to próg, powyżej którego Beppe może robić, co chce, ale powyżej tego potrzebny jest głos IC

Kredence 26.06.2026 19:56

Gdzie to takie powstają

Kredence 26.06.2026 19:56

Skąd to się wzięło takie gówno

Kredence 26.06.2026 19:56

Absolutny jełop

martins2000 26.06.2026 19:56

wypad śmieciu

Kredence 26.06.2026 19:55

martinc0700 jak to jest być takim debilem jak ty

martins2000 26.06.2026 19:55

1⃣ Real Madryt płaci 10M€ za wykup i SPRZEDAJE go za 60M€ do Como 2⃣ Klub TRACI 50% kontroli nad jego prawami: Argentyńczyk będzie w 100% własnością Como 3⃣ Utrzymuje się opcja WYKUPU warta 80 MILIONÓW, którą będzie można zrealizować tylko latem 2027 roku 4⃣ Madryt ma TRUDNOŚCI z pozbyciem się zawodników, których nie chce, i dostrzegł bardzo jasną okazję do zarobienia pieniędzy na Nico Pazie, aby ruszyć z transferami 5⃣ Nico również nie był przekonany do powrotu, podobnie jak Víctor Muñoz, z powodu niewielkich szans na grę po tym, jak Real Madryt postawił na Bernardo Silvę

martins2000 26.06.2026 19:52

Ramos... nieźle hahaah

martins2000 26.06.2026 19:51

Transfer może nawet przekroczyć 60/70 milionów euro, wliczając bonusy, a Paris Saint-Germain zgarnie historyczną kwotę. ✅ Badania medyczne zostały już zakończone, a umowa jest w pełni zamknięta.

martins2000 26.06.2026 19:48

DeVrij opuszcza Inter,umowa z Panathinaikosem sfinalizowana, transakcja zamknięta. Obrońca wkrótce będzie w Atenach na badaniach medycznych i podpisanie dwuletniego kontraktu.

martins2000 26.06.2026 19:40

W przypadku Rafaela Leão sytuacja jest niezwykle dynamiczna. Portugalczyk dał upust swoim przemyśleniom jeszcze przed Mistrzostwami Świata, by nieco złagodzić ton po meczu z Uzbekistanem. Skrzydłowy z numerem 10 rozmawiał już z Amorimem, którego niezwykle ceni jako fachowca, jednak w powietrzu wciąż unosi się zapach transferu wychodzącego. Głównym problemem pozostaje znalezienie kupca, który wyłoży na stół adekwatną kwotę: na ten moment wokół Leão trwają jedynie niezobowiązujące zapytania i nic ponadto.

Nitrogen 26.06.2026 19:36

To źle słyszałeś bo Leao dał ten wywiad dawno po odejściu Allegriego

Xucatlan 26.06.2026 19:36

Ogólnie sytuacja Leao i to jak gnębił go Allegri przypomina trochę sytuację Hakana, który chciał uciekać po tym jak kazano mu się męczyć na lewym skrzydle.

Xucatlan 26.06.2026 19:34

Leao mówił o odejściu w innej rzeczywistości. Dużo się w Milanie zmieniło i ostatni raz kiedy był o przyszłość zapytany, to odpowiedział, że wszystkie decyzje po Mundialu.

martins2000 26.06.2026 19:34

jego rodak

martins2000 26.06.2026 19:33

jak był Max trenerem to słyszałem ale teraz jest inny wódz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625591

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się