Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Czarson 22.08.2020 00:11

Paskudny wieczór

Kredence 22.08.2020 00:11

Conte nie odejdzie Nitrogen tak opisywał, ja mu wierzę

JoaoMario 22.08.2020 00:11

no ok Inteer nic nie znaczył ,ale trzeba przyznać patrząc na transfery ,że wszystko idzie w dobryym kierunku

mateo-mazzini 22.08.2020 00:10

No wygrali 7 razy. Jasne. Nottingham Forest też wygrało kiedyś Puchar Europy, wiesz o tym?

mateo-mazzini 22.08.2020 00:10

Człowieku, ale Ty żyjesz światem realnym czy metryczką klubu na wikipedii?

Claudio 22.08.2020 00:10

szczerze moze i lepiej zeby Conte poszedl. Chinczyki chca zrobic dlugo falowy projekt, a COnte to najpozniej za rok odejdzie skoro teraz juz o rodzinie gada. Lepiej juz nie inwestowac w graczy pod 3-5-2 tylko pod taktyke ulozonego trenera na lata.

JoaoMario 22.08.2020 00:09

mateo a Milan też znaczy 0 i jakoś wygrali 7 razy LM ??

Welys 22.08.2020 00:09

Super, 2 razy w latach 60, raz w 21 wieku, grande klub

mateo-mazzini 22.08.2020 00:09

Sevilla wygrywa 6ty puchar europejski w 15 lat.

JoaoMario 22.08.2020 00:09

Inter wygrał 3 razy ją więc nie porównuj mi jakiejś Sevilli do Interu

mateo-mazzini 22.08.2020 00:09

No Inter obiektywie od 10 lat w Europie znaczy prawie zero, więc usądźmy na tyłku wszyscy

Welys 22.08.2020 00:08

A Inter co znaczy ?

mateo-mazzini 22.08.2020 00:08

Conte moim zdaniem potrzebuje jakiegoś wsparcia psychologa, ale jako człowiek - on ma tak krótki lont nerwowo, że nie da rady finału nigdy poprowadzić

JoaoMario 22.08.2020 00:08

Czy wygrala ja choc raz ??

JoaoMario 22.08.2020 00:08

taka Sevilla co znaczylla w normalnej LM ??

JoaoMario 22.08.2020 00:08

Welys

HB 22.08.2020 00:08

MU to najgorsza druzyna ostatnich 8 lat, patrzac na ich wydatki

Welys 22.08.2020 00:08

A Inter nie ?

JoaoMario 22.08.2020 00:08

MU czy Inter czy Liverpool mają ją w dupie

Endru 22.08.2020 00:08

Conte przede wszystkim nie ma glowy do pucharow on jest za nerwowy

JoaoMario 22.08.2020 00:07

wygrywają ligę europpy

JoaoMario 22.08.2020 00:07

Oni to jest supermarket dla lepszych klubów

maverik 22.08.2020 00:07

ten Conte to zawsze potrafi byc wazniejszy niz wynik meczu

Welys 22.08.2020 00:07

No nie za bardzo.

Nitrogen 22.08.2020 00:07

Chyba on znowu to zrobił

JoaoMario 22.08.2020 00:07

Taa Inter to 2 klasy wyżej od Sevilli

HB 22.08.2020 00:07

MU nie jest w niczym lepsze od Interu lol.

maverik 22.08.2020 00:07

Conte: „Coś się wydarzyło w tym roku z klubem, nie ma sensu go omijać. Musimy zrozumieć, czy wszyscy mają wolę pójścia dalej i naprawienia tych rzeczy. Dobrze jest zrozumieć kilka rzeczy, ponieważ był to bardzo trudny rok i wszystko jest ograniczone ...

maverik 22.08.2020 00:07

dokl Nitrogen

Welys 22.08.2020 00:07

Taki to klub właśnie

Welys 22.08.2020 00:07

A Interowi bardzo by się przydał

JoaoMario 22.08.2020 00:07

bo to topowe zespoły

JoaoMario 22.08.2020 00:06

w LM gówno znaczą np.dla Chelsea czy Mu ten puchar to jest jak oplucie w twarz

JoaoMario 22.08.2020 00:06

np.Sevilla

JoaoMario 22.08.2020 00:06

tylko kibice słabych klubów się jarają Ligą Europy

Nitrogen 22.08.2020 00:06

eliminacje do eliminacji maweryk co

maverik 22.08.2020 00:06

na uj to rozbijali to nie wiem

Czarson 22.08.2020 00:06

Wygrana przynosi mniej emocji

JoaoMario 22.08.2020 00:06

chyba ,że Max przyjdzie

maverik 22.08.2020 00:05

bo to intertoto cale to ze niby puchar ale tak naprawde eliminacje do uefa xD

JoaoMario 22.08.2020 00:05

Conte odejdzie to bez sens by był

JoaoMario 22.08.2020 00:05

tak wasz mokry sen

Czarson 22.08.2020 00:05

Zabawne

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:05

Conte odchodzi xd

JoaoMario 22.08.2020 00:05

Tak pucha włoch jest bardziej prestiżowoy

Ibracadabra eight 22.08.2020 00:05

Conte powiedział Banedze że czeka na niego po meczu

Nitrogen 22.08.2020 00:04

Wiemy

Kusy 22.08.2020 00:04

Xdddddd

Kusy 22.08.2020 00:04

Éver Banega zaczepił Antonio Conte w trakcie meczu finałowego Ligi Europy pomiędzy Sevillą a Interem Mediolan (3:2). Argentyńczyk zarzucił Włochowi, że nosi perukę i chciał mu ją zerwać z głowy.

Ibracadabra eight 22.08.2020 00:04

a co to jest?

JoaoMario 22.08.2020 00:04

dajcie chlopu czas

Nitrogen 22.08.2020 00:04

Wgl to był puchar za który nie dostawało się pucharu chyba xD

Claudio 22.08.2020 00:04

puchar wloch wazniejszy od LE? Co to za trolle tu przylazly?

JoaoMario 22.08.2020 00:04

ale zwalniac go po finale LM ?? ?

maverik 22.08.2020 00:04

dobrze ze to cale conference league wbija

JoaoMario 22.08.2020 00:04

ogolem conte dał dupy zmianami

maverik 22.08.2020 00:03

ale fajny to byl puchar, bekowy

JoaoMario 22.08.2020 00:03

już puchar włoch ma większe znaczenie

maverik 22.08.2020 00:03

no dokl

Nitrogen 22.08.2020 00:03

Pucharu Intertoto nie ma

maverik 22.08.2020 00:03

za rok bedzie conference league, moze tam wygramy

JoaoMario 22.08.2020 00:03

twoim zdaniem puchar Intertoto tez cos wart ??

pablo77 22.08.2020 00:03

eh, można gdybać... co by było

mateo-mazzini 22.08.2020 00:03

radzę nabyć zdolność myślenia

mateo-mazzini 22.08.2020 00:03

scudetto to też nie wygrana w europie

pablo77 22.08.2020 00:03

Swoją drogą ciekawie też by było, nie pamietam czy było 1:0 czy już 1:1 jak była ta ręka i pokazałby na rzut karny a Diego Carlos dostał drugą żółtą kartkę i graliby w 10 jakby to się potoczyło :)

Claudio 22.08.2020 00:03

rozumiem olać puchar Wloch bo to rzeczywiscie gowno puchar. Ale smianie się z LE? Europejskiego trofeum?

JoaoMario 22.08.2020 00:03

to nie Scudetto czy LM

JoaoMario 22.08.2020 00:03

nie traktuje jako wygrania czegos w europie

Ibracadabra eight 22.08.2020 00:02

może nie zmian trenera ale zmian

JoaoMario 22.08.2020 00:02

ibracadabra wygranie LE (trofeum dla przegrywów)

Kusy 22.08.2020 00:02

Tymbarka xd

JoaoMario 22.08.2020 00:02

xd z waas

Ibracadabra eight 22.08.2020 00:02

szanse miał, z*jebaliśmy więc potrzeba zmian

JoaoMario 22.08.2020 00:02

po przegrranym finale pucharu tymbarka

JoaoMario 22.08.2020 00:02

Conte out xd

mateo-mazzini 22.08.2020 00:01

Moim zdaniem Conte next week out, rozwiąże kontrakt

JoaoMario 22.08.2020 00:01

więc odpowiedz sam sobie na to pytanie Welys

JoaoMario 22.08.2020 00:01

poza tym idąc twoim tokiem rozumowania Bologna znaczy więcej od Interu

JoaoMario 22.08.2020 00:01

a Sevilla pogra w ogórkowej lidze hiszpańskiej

Ibracadabra eight 22.08.2020 00:01

to hiszpanie, oni to mają pięknie opakowane

Nitrogen 22.08.2020 00:01

Skoro wali o rodzinie to chyba zmierza faktycznie w stronę won

JoaoMario 22.08.2020 00:01

jak Inter będzie obok United najlepszym zespołem w europie

Claudio 22.08.2020 00:00

ale serio przykro się patrzyło na te przerwacanie się i udawanie graczy Sevilli. Jestem pod wrazeniem tego jacy oni są załośni w swoich poczynaniach na tym poziomie

Nitrogen 22.08.2020 00:00

Devo capire se la mia priorità è ancora il calcio o la mia famiglia. Devo capire fin dove il mio limite arriva, in base ad alcune situazioni che comunque chiariremo senza rancore. Se si potrà migliorare si migliorerà, altrimenti le mie idee le conoscete bene"

HB 22.08.2020 00:00

ciekawe o co biega Conte

JoaoMario 22.08.2020 00:00

tak za 2 lata pogadamy

mateo-mazzini 22.08.2020 00:00

chociaż Zhang w przeciwnym tonie mówi

SETE 22.08.2020 00:00

Kogo mieli zatrudnić ? Albo zostawić Spalla

Welys 22.08.2020 00:00

Ewidnetnie znaczy więcej niż Inter, sklepali nas ładnie.

mateo-mazzini 22.08.2020 00:00

No na LGDS już jest pasek że Conte "zmierza w kierunku odejścia"

SETE 22.08.2020 00:00

Welys co Ty pier .. olisz

Ibracadabra eight 21.08.2020 23:59

Barella ma pojęcie o grze do przodu, czasami zajebiście zagra, a nie jak Gaglia, Valero i Vecino statyści

JoaoMario 21.08.2020 23:59

lepiej być kibicem Interu niż jakiejś żałosnej Sevilli która nic nie znaczy w poważnej piłce

SETE 21.08.2020 23:59

Dla 1 koszyka w LM

Welys 21.08.2020 23:59

Zatrudnili Conte, więc jednak nie do końca wiedzą co robią

JoaoMario 21.08.2020 23:59

I po co komu trofeum dla przegrywów

SETE 21.08.2020 23:59

Z Conte czy z innym trenerem Inter będzie rósł to pewne

Ibracadabra eight 21.08.2020 23:59

jak Barella nie jest gotowy to kto jest gotowy na europe?

CzarodziejCzasu 21.08.2020 23:59

I bedzie koniec

Shoutbox

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

AveCaesar 26.06.2026 10:50

Miki 39 lat ;)

AveCaesar 26.06.2026 10:49

No i zarobimy 20 mln, za dwa lata nie będzie Paza, Bare 31 lat, Hakan (o ile przedłużłby kontrakt, na co się nie zanosi) bedzie miał 34 lata,, Zielu (o ile przedłuży kontrakt) 34 lata. To zmienia naszą sytuację na chwilę. Tak się nie buduje drużyny. Chyba, że Club Brugge.

Klinsi64 26.06.2026 10:39

jakieś tam szanse na niego mamy oczywiscie biorąc pod uwage ktore ploty sa prawdziwe a ktore nie

Claudio 26.06.2026 10:33

przeciez Paz z miejsca daje Interowi mega kreatywnosc i nieprzewidywalnosc - czemu nie patrzysz na te aspekty? To juz nie jest mlokos ktorego trzeba nauczyc gry w pilke

Claudio 26.06.2026 10:33

oni nie chca sie go pozbyc definitywnie

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Żeby przy tym zarobić 20 mln ?

Claudio 26.06.2026 10:32

trzeba pamietac ze byly glosy, iż Real chcialby miec szanse na powrot Paza do Realu.

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Znaczy klubu na poziomie Como do ogrywania zawodników innym klubom ?

Claudio 26.06.2026 10:31

Paz juz teraz pokazal ze jest wartoscią dodaną w SerieA. Wybrany najlepszym pomocnikiem ligi. Jakby przez 2 lata miał grać świetnie w Interze i jeszcze mielibysmy za to dostac dodatkowo 20mln przy naprawdę małych szansach na jego transfer to nie wiem czy to az tak slabo wyglada. Trzeba znac swoje miejsce w szeregu

AveCaesar 26.06.2026 10:29

Z każdej strony to wygląda słabo. Paz już jest wyceniany na 80 mln. A jeszcze nie kopnął dobrze piłki w reprezentacji i nie grał w europejskich pucharach w ogóle.

Claudio 26.06.2026 10:29

zalozmy ze jest te 90mln, a przy 20% by było te 90mln musisz sprzedac za minimum te ok 113mln

AveCaesar 26.06.2026 10:28

Zarobimy 20 mln za jego pobyt 2 lata u nas.

Claudio 26.06.2026 10:27

ale bardziej trzeba nastawiac sie na 70 - 90mln, zamiast 60-80mln

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625493

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się