Paskudny wieczór
Conte nie odejdzie Nitrogen tak opisywał, ja mu wierzę
no ok Inteer nic nie znaczył ,ale trzeba przyznać patrząc na transfery ,że wszystko idzie w dobryym kierunku
No wygrali 7 razy. Jasne. Nottingham Forest też wygrało kiedyś Puchar Europy, wiesz o tym?
Człowieku, ale Ty żyjesz światem realnym czy metryczką klubu na wikipedii?
szczerze moze i lepiej zeby Conte poszedl. Chinczyki chca zrobic dlugo falowy projekt, a COnte to najpozniej za rok odejdzie skoro teraz juz o rodzinie gada. Lepiej juz nie inwestowac w graczy pod 3-5-2 tylko pod taktyke ulozonego trenera na lata.
mateo a Milan też znaczy 0 i jakoś wygrali 7 razy LM
Super, 2 razy w latach 60, raz w 21 wieku, grande klub
Sevilla wygrywa 6ty puchar europejski w 15 lat.
Inter wygrał 3 razy ją więc nie porównuj mi jakiejś Sevilli do Interu
No Inter obiektywie od 10 lat w Europie znaczy prawie zero, więc usądźmy na tyłku wszyscy
A Inter co znaczy ?
Conte moim zdaniem potrzebuje jakiegoś wsparcia psychologa, ale jako człowiek - on ma tak krótki lont nerwowo, że nie da rady finału nigdy poprowadzić
Czy wygrala ja choc raz
taka Sevilla co znaczylla w normalnej LM
Welys
MU to najgorsza druzyna ostatnich 8 lat, patrzac na ich wydatki
A Inter nie ?
MU czy Inter czy Liverpool mają ją w dupie
Conte przede wszystkim nie ma glowy do pucharow on jest za nerwowy
wygrywają ligę europpy
Oni to jest supermarket dla lepszych klubów
ten Conte to zawsze potrafi byc wazniejszy niz wynik meczu
No nie za bardzo.
Chyba on znowu to zrobił
Taa Inter to 2 klasy wyżej od Sevilli
MU nie jest w niczym lepsze od Interu lol.
Conte: „Coś się wydarzyło w tym roku z klubem, nie ma sensu go omijać. Musimy zrozumieć, czy wszyscy mają wolę pójścia dalej i naprawienia tych rzeczy. Dobrze jest zrozumieć kilka rzeczy, ponieważ był to bardzo trudny rok i wszystko jest ograniczone ...
dokl Nitrogen
Taki to klub właśnie
A Interowi bardzo by się przydał
bo to topowe zespoły
w LM gówno znaczą np.dla Chelsea czy Mu ten puchar to jest jak oplucie w twarz
np.Sevilla
tylko kibice słabych klubów się jarają Ligą Europy
eliminacje do eliminacji maweryk co
na uj to rozbijali to nie wiem
Wygrana przynosi mniej emocji
chyba ,że Max przyjdzie
bo to intertoto cale to ze niby puchar ale tak naprawde eliminacje do uefa xD
Conte odejdzie to bez sens by był
tak wasz mokry sen
Zabawne
Conte odchodzi xd
Tak pucha włoch jest bardziej prestiżowoy
Conte powiedział Banedze że czeka na niego po meczu
Wiemy
Xdddddd
Éver Banega zaczepił Antonio Conte w trakcie meczu finałowego Ligi Europy pomiędzy Sevillą a Interem Mediolan (3:2). Argentyńczyk zarzucił Włochowi, że nosi perukę i chciał mu ją zerwać z głowy.
a co to jest?
dajcie chlopu czas
Wgl to był puchar za który nie dostawało się pucharu chyba xD
puchar wloch wazniejszy od LE? Co to za trolle tu przylazly?
ale zwalniac go po finale LM
?
dobrze ze to cale conference league wbija
ogolem conte dał dupy zmianami
ale fajny to byl puchar, bekowy
już puchar włoch ma większe znaczenie
no dokl
Pucharu Intertoto nie ma
za rok bedzie conference league, moze tam wygramy
twoim zdaniem puchar Intertoto tez cos wart
eh, można gdybać... co by było
radzę nabyć zdolność myślenia
scudetto to też nie wygrana w europie
Swoją drogą ciekawie też by było, nie pamietam czy było 1:0 czy już 1:1 jak była ta ręka i pokazałby na rzut karny a Diego Carlos dostał drugą żółtą kartkę i graliby w 10 jakby to się potoczyło
rozumiem olać puchar Wloch bo to rzeczywiscie gowno puchar. Ale smianie się z LE? Europejskiego trofeum?
to nie Scudetto czy LM
nie traktuje jako wygrania czegos w europie
może nie zmian trenera ale zmian
ibracadabra wygranie LE (trofeum dla przegrywów)
Tymbarka xd
xd z waas
szanse miał, z*jebaliśmy więc potrzeba zmian
po przegrranym finale pucharu tymbarka
Conte out xd
Moim zdaniem Conte next week out, rozwiąże kontrakt
więc odpowiedz sam sobie na to pytanie Welys
poza tym idąc twoim tokiem rozumowania Bologna znaczy więcej od Interu
a Sevilla pogra w ogórkowej lidze hiszpańskiej
to hiszpanie, oni to mają pięknie opakowane
Skoro wali o rodzinie to chyba zmierza faktycznie w stronę won
jak Inter będzie obok United najlepszym zespołem w europie
ale serio przykro się patrzyło na te przerwacanie się i udawanie graczy Sevilli. Jestem pod wrazeniem tego jacy oni są załośni w swoich poczynaniach na tym poziomie
Devo capire se la mia priorità è ancora il calcio o la mia famiglia. Devo capire fin dove il mio limite arriva, in base ad alcune situazioni che comunque chiariremo senza rancore. Se si potrà migliorare si migliorerà, altrimenti le mie idee le conoscete bene"
ciekawe o co biega Conte
tak za 2 lata pogadamy
chociaż Zhang w przeciwnym tonie mówi
Kogo mieli zatrudnić ? Albo zostawić Spalla
Ewidnetnie znaczy więcej niż Inter, sklepali nas ładnie.
No na LGDS już jest pasek że Conte "zmierza w kierunku odejścia"
Welys co Ty pier .. olisz
Barella ma pojęcie o grze do przodu, czasami zajebiście zagra, a nie jak Gaglia, Valero i Vecino statyści
lepiej być kibicem Interu niż jakiejś żałosnej Sevilli która nic nie znaczy w poważnej piłce
Dla 1 koszyka w LM
Zatrudnili Conte, więc jednak nie do końca wiedzą co robią
I po co komu trofeum dla przegrywów
Z Conte czy z innym trenerem Inter będzie rósł to pewne
jak Barella nie jest gotowy to kto jest gotowy na europe?
I bedzie koniec
do 2029 r.