moglismy skonczyc na 4 miejscu bez LM w teorii
Co
aa no z Atalanta jeszcze byly mega emocje, zal nie wspomniec
ja to przez Conte juz zapomnialem ze jakis mecz w ogole gralismy
ja postawilem kase, zeby miec zagwarantowane emocje
Tbh bardziej chciałem się dzisiaj emocjonować niż się emocjonowałem
z atakiem palacio rocchi
Dzisiejszy mecz wiał chu.jem i graliśmy o trofeum dla ubogich
czyli to poczatek sezonu musial byc
I byliśmy liderem
W tym meczu były ogromne emocje
No i co z tego jakie było miejsce na koniec xdd
za catania pamietam
Allegri benvenuto
wygralismy z juve, a miejsce bylo na koniec 9?
Dokładnie
A co maja pisać
w papierowej LGDS
Ja sie odmeldowuje, rano przy porannym espresso zobaczę co piszą o Conte
A negatywne to ciężko zliczyć
Z pozytywnych emocji to chyba największe miałem jednak w meczu z Juve ze Stramą xdddddd
W sumie może lepiej teraz niż w połowie sezonu
Na to wychodzi
Ojciec ocen xddddd
I co ten psychopata już odchodzi
może nazwisko przekręciłem, sorry
a mecze o puchar to cos
nawet nie pamietam wynikow takich meczow jak wlasnie milan czy juve, bo sa gowno warte, wygrywa sie serie a z cagliari i torino
no ten typ z Legii czy jak on ma
Co to Karbownik
No Maksiu witamy,, skudeto jest za rok
no serio, bo to byl mecz o cos. jestem starszy niz 10 lat temu, wiec ciezko to porownac, ale emocje w meczu z Milanem w jakims grudniu sa srednie
Czyli co bierzemy tego Maksia?
Naplety celują w piłkarzy pokroju Karbownik i Veretout, to mówi samo za siebie
Roma prowincjusze, Atalanta sie porobi pod koniec roku
Juventus bez ataku, Milan wisi na Ibrze, Lazio to klub walony nawet przez emerytow jak David Silva
jakos na spokojnie do tego podszedlem. Final LM to byly nerwy
Nudny był
Dla mnie ten mecz nie byłby chyba w top 30 meczów post Mourinho
Ciekawe co teraz psychofan CONTE powie jak ten wypierhhdoli po jednym roku
kurde ja emocje czulem przy decyzjach sedziego
HB 10/10
rywale w rozsypce albo przebudowie, doskonały moment na rozpoczęcie cyklu wygrywania
Serio HB?
lepszy niz Pirlo ale dalej bez szalu
pierwszy raz czulem takie emocje w meczu od 2010 roku
Maverik oceń pomysł Esteban Cambiasso
zeby czasem nie wpadl jakis Pochettino czy inny wynalazek
+1
fajnie było w tym roku, były emocje, są piłkarze z klasą, jest fajna paka, trzeba coś wygrać
Allegri Max witamy
racja, zapomnialem o Carlo
ja czekam na mercato live, osładza mi smak życia w lecie zawsze
No poza Ancelottim
no nic, Max Allegri welcome, opisujcie, macie miesiąc
allegri to najlepszy wloski trener ostatnich 14 lat (od lippiego w MŚ).
przecież on na rybach to ze złości przekopie jezioro xd
to sie wkurzy jak mu ryby brac nie beda przez 10 minut
pamiętam stary mi to pokazywał, śmiał się że mamy trenera psychola
Tyo jest ewidentnie cbory psychicznie niech sobie znajdzie inne zajecie np wedkarstwo
zbyt ambitny
Wyalienowany bardzo.
Zbyt pięr.dolnięty
opowiadał, że nie śpi po nocach, że emocji nie umie opanować
zona pewnie pare razy z liscia zarobila i pozniej ciche dni mają
czyli conte to emo, moze juz sie nie nadaje do trenowania
No to było w październiku czy listopadzie
Co xddddd
xD
on tam opowiadał że jak wraca do domu po porażkach swojego zespołu to robi sajgon a potem musi żonę przepraszać
Z Ibrą, Pato, Boatengiem
odejdzie Lautaro i w ataku bedzie duet Lukaku-Messi, a za nimi Eriksen. Cos pieknego
No i to było dawno ale z tego co pamiętam to Milan Allegriego się naprawdę nieźle oglądało
tylko w jakimś talk show
i to nieraz w randomowych momentach
przy okazji jakiejś przerwy reprezentacyjnej był z nim wywiad we włoskiej telewizji ale nie w sportowej
no te jego zolte kartki co drugi mecz sa dziwne
ale tak powaznie mówie
Conte ma chyba serio problemy natury psychicznej
Wymowke musi miec
oby Piekarz tak było
prawda jest też taka, że Conte jednak dobre nazwiska przyciągnął, poukładał zespół i zrobiliśmy duży progres względem poprzedniego sezonu takie są fakty
ocb z tym zyciem prywatnym? co on trenuje pierwszy rok?
Ciężko mi sobie wyobrazić że nie będzie się dało patrzeć na zespół z Lukaku, Lautaro, Hakimim, Eriksenem
Wystawienie Gagliardiniego w finale europejskich rozgrywek, kiedy dostépni sá wszyscy pikarze zasuguje na wasná powieç, tylko nie do koca wiem jaki gatunek. Krymina, dramat, czy komedia?
Pewnie będzie rozwiązanie za porozumieniem stron, po wakacjach Max już z potwierdzonym Tonalim, dadzą mu jeszcze ze 2 piłkarzy, może odejdzie ktoś pokroju Brozo
to tak jakby Guardiola przyszedl i klepal tiki take z Gagliardinim
No to koniec
czasem sie nie da po prostu
My jednak mamy dużo ciekawszą drużynę niż Juve miało, może nie lepszą ale ciekawszą
Conte: bardzo dziekuje grupie sunning, ale istnieje takze zycie prywatne
Allegrego krytykowane w juve za brak stylu, mial przyjsc Sarri z sarrismo i gowno
tez zalezy od skladu
nie ma co ukrywac, ale z Juve mial w LM naprawde swietne rezultaty
czekamy na oficjalną decyzję ja wiem, że będzie słuszna nie zależnie czy będzie Conte czy Allegri
1-0 i obrona czestochowy...ale wyniki byly
ale może będą wyniki
skoro ktoś narzekał teraz na styl to dopiero za Allegrego będzie wyzywanie
ja Allegriego bardzo cenię i mysle ze bylby to strzal w 10. Do Conte mialem obiekcje, ale przy Maxie jestem spokojny
do 2029 r.