Archiwum shoutboksa

HB 22.08.2020 00:54

moglismy skonczyc na 4 miejscu bez LM w teorii

Piekarz 22.08.2020 00:54

Co

HB 22.08.2020 00:54

aa no z Atalanta jeszcze byly mega emocje, zal nie wspomniec

maverik 22.08.2020 00:53

ja to przez Conte juz zapomnialem ze jakis mecz w ogole gralismy

HB 22.08.2020 00:53

ja postawilem kase, zeby miec zagwarantowane emocje

Piekarz 22.08.2020 00:53

Tbh bardziej chciałem się dzisiaj emocjonować niż się emocjonowałem

HB 22.08.2020 00:53

z atakiem palacio rocchi

Piekarz 22.08.2020 00:52

Dzisiejszy mecz wiał chu.jem i graliśmy o trofeum dla ubogich

HB 22.08.2020 00:52

czyli to poczatek sezonu musial byc :P

Piekarz 22.08.2020 00:52

I byliśmy liderem

Piekarz 22.08.2020 00:52

W tym meczu były ogromne emocje

Piekarz 22.08.2020 00:51

No i co z tego jakie było miejsce na koniec xdd

HB 22.08.2020 00:51

za catania pamietam

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:51

Allegri benvenuto

HB 22.08.2020 00:51

wygralismy z juve, a miejsce bylo na koniec 9?

Piekarz 22.08.2020 00:51

Dokładnie

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:51

A co maja pisać

mateo-mazzini 22.08.2020 00:51

w papierowej LGDS

mateo-mazzini 22.08.2020 00:51

Ja sie odmeldowuje, rano przy porannym espresso zobaczę co piszą o Conte

Piekarz 22.08.2020 00:51

A negatywne to ciężko zliczyć

Piekarz 22.08.2020 00:50

Z pozytywnych emocji to chyba największe miałem jednak w meczu z Juve ze Stramą xdddddd

OstatniPrawdziwy 22.08.2020 00:50

W sumie może lepiej teraz niż w połowie sezonu

Kusy 22.08.2020 00:50

Na to wychodzi

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:50

Ojciec ocen xddddd

OstatniPrawdziwy 22.08.2020 00:50

I co ten psychopata już odchodzi

mateo-mazzini 22.08.2020 00:50

może nazwisko przekręciłem, sorry

HB 22.08.2020 00:50

a mecze o puchar to cos

HB 22.08.2020 00:50

nawet nie pamietam wynikow takich meczow jak wlasnie milan czy juve, bo sa gowno warte, wygrywa sie serie a z cagliari i torino

mateo-mazzini 22.08.2020 00:49

no ten typ z Legii czy jak on ma

Piekarz 22.08.2020 00:49

Co to Karbownik

mateo-mazzini 22.08.2020 00:49

No Maksiu witamy,, skudeto jest za rok

HB 22.08.2020 00:49

no serio, bo to byl mecz o cos. jestem starszy niz 10 lat temu, wiec ciezko to porownac, ale emocje w meczu z Milanem w jakims grudniu sa srednie

Piekarz 22.08.2020 00:49

Czyli co bierzemy tego Maksia?

mateo-mazzini 22.08.2020 00:49

Naplety celują w piłkarzy pokroju Karbownik i Veretout, to mówi samo za siebie

mateo-mazzini 22.08.2020 00:48

Roma prowincjusze, Atalanta sie porobi pod koniec roku

mateo-mazzini 22.08.2020 00:48

Juventus bez ataku, Milan wisi na Ibrze, Lazio to klub walony nawet przez emerytow jak David Silva

Claudio 22.08.2020 00:48

jakos na spokojnie do tego podszedlem. Final LM to byly nerwy

Piekarz 22.08.2020 00:48

Nudny był

Piekarz 22.08.2020 00:48

Dla mnie ten mecz nie byłby chyba w top 30 meczów post Mourinho

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:48

Ciekawe co teraz psychofan CONTE powie jak ten wypierhhdoli po jednym roku

Claudio 22.08.2020 00:48

kurde ja emocje czulem przy decyzjach sedziego :D

Kusy 22.08.2020 00:47

HB 10/10

mateo-mazzini 22.08.2020 00:47

rywale w rozsypce albo przebudowie, doskonały moment na rozpoczęcie cyklu wygrywania

Piekarz 22.08.2020 00:47

Serio HB?

maverik 22.08.2020 00:47

lepszy niz Pirlo ale dalej bez szalu

HB 22.08.2020 00:47

pierwszy raz czulem takie emocje w meczu od 2010 roku

Piekarz 22.08.2020 00:47

Maverik oceń pomysł Esteban Cambiasso

Claudio 22.08.2020 00:47

zeby czasem nie wpadl jakis Pochettino czy inny wynalazek

HB 22.08.2020 00:47

+1

mateo-mazzini 22.08.2020 00:47

fajnie było w tym roku, były emocje, są piłkarze z klasą, jest fajna paka, trzeba coś wygrać

maverik 22.08.2020 00:46

Allegri Max witamy

HB 22.08.2020 00:46

racja, zapomnialem o Carlo

mateo-mazzini 22.08.2020 00:45

ja czekam na mercato live, osładza mi smak życia w lecie zawsze

Piekarz 22.08.2020 00:45

No poza Ancelottim

mateo-mazzini 22.08.2020 00:45

no nic, Max Allegri welcome, opisujcie, macie miesiąc

HB 22.08.2020 00:45

allegri to najlepszy wloski trener ostatnich 14 lat (od lippiego w MŚ).

mateo-mazzini 22.08.2020 00:44

przecież on na rybach to ze złości przekopie jezioro xd

Claudio 22.08.2020 00:44

to sie wkurzy jak mu ryby brac nie beda przez 10 minut

mateo-mazzini 22.08.2020 00:44

pamiętam stary mi to pokazywał, śmiał się że mamy trenera psychola

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:43

Tyo jest ewidentnie cbory psychicznie niech sobie znajdzie inne zajecie np wedkarstwo

Claudio 22.08.2020 00:43

zbyt ambitny

Kamiliusz1908 22.08.2020 00:43

Wyalienowany bardzo.

Piekarz 22.08.2020 00:43

Zbyt pięr.dolnięty

mateo-mazzini 22.08.2020 00:43

opowiadał, że nie śpi po nocach, że emocji nie umie opanować

Claudio 22.08.2020 00:43

zona pewnie pare razy z liscia zarobila i pozniej ciche dni mają

HB 22.08.2020 00:43

czyli conte to emo, moze juz sie nie nadaje do trenowania

mateo-mazzini 22.08.2020 00:43

No to było w październiku czy listopadzie

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:42

Co xddddd

Claudio 22.08.2020 00:42

xD

mateo-mazzini 22.08.2020 00:42

on tam opowiadał że jak wraca do domu po porażkach swojego zespołu to robi sajgon a potem musi żonę przepraszać

Piekarz 22.08.2020 00:42

Z Ibrą, Pato, Boatengiem

Claudio 22.08.2020 00:42

odejdzie Lautaro i w ataku bedzie duet Lukaku-Messi, a za nimi Eriksen. Cos pieknego

Piekarz 22.08.2020 00:42

No i to było dawno ale z tego co pamiętam to Milan Allegriego się naprawdę nieźle oglądało

mateo-mazzini 22.08.2020 00:41

tylko w jakimś talk show

HB 22.08.2020 00:41

i to nieraz w randomowych momentach

mateo-mazzini 22.08.2020 00:41

przy okazji jakiejś przerwy reprezentacyjnej był z nim wywiad we włoskiej telewizji ale nie w sportowej

HB 22.08.2020 00:41

no te jego zolte kartki co drugi mecz sa dziwne

mateo-mazzini 22.08.2020 00:41

ale tak powaznie mówie

mateo-mazzini 22.08.2020 00:41

Conte ma chyba serio problemy natury psychicznej

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:41

Wymowke musi miec

Kredence 22.08.2020 00:41

oby Piekarz tak było

pablo77 22.08.2020 00:40

prawda jest też taka, że Conte jednak dobre nazwiska przyciągnął, poukładał zespół i zrobiliśmy duży progres względem poprzedniego sezonu takie są fakty

HB 22.08.2020 00:40

ocb z tym zyciem prywatnym? co on trenuje pierwszy rok?

Piekarz 22.08.2020 00:40

Ciężko mi sobie wyobrazić że nie będzie się dało patrzeć na zespół z Lukaku, Lautaro, Hakimim, Eriksenem

Xucatlan 22.08.2020 00:40

Wystawienie Gagliardiniego w finale europejskich rozgrywek, kiedy dostépni sá wszyscy pikarze zasuguje na wasná powieç, tylko nie do koca wiem jaki gatunek. Krymina, dramat, czy komedia?

mateo-mazzini 22.08.2020 00:40

Pewnie będzie rozwiązanie za porozumieniem stron, po wakacjach Max już z potwierdzonym Tonalim, dadzą mu jeszcze ze 2 piłkarzy, może odejdzie ktoś pokroju Brozo

maverik 22.08.2020 00:40

to tak jakby Guardiola przyszedl i klepal tiki take z Gagliardinim

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:40

No to koniec

maverik 22.08.2020 00:40

czasem sie nie da po prostu

Piekarz 22.08.2020 00:40

My jednak mamy dużo ciekawszą drużynę niż Juve miało, może nie lepszą ale ciekawszą

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:40

Conte: bardzo dziekuje grupie sunning, ale istnieje takze zycie prywatne

maverik 22.08.2020 00:40

Allegrego krytykowane w juve za brak stylu, mial przyjsc Sarri z sarrismo i gowno

maverik 22.08.2020 00:39

tez zalezy od skladu

Claudio 22.08.2020 00:39

nie ma co ukrywac, ale z Juve mial w LM naprawde swietne rezultaty

pablo77 22.08.2020 00:39

czekamy na oficjalną decyzję ja wiem, że będzie słuszna nie zależnie czy będzie Conte czy Allegri

Claudio 22.08.2020 00:39

1-0 i obrona czestochowy...ale wyniki byly

Kredence 22.08.2020 00:38

ale może będą wyniki

Kredence 22.08.2020 00:38

skoro ktoś narzekał teraz na styl to dopiero za Allegrego będzie wyzywanie

Claudio 22.08.2020 00:38

ja Allegriego bardzo cenię i mysle ze bylby to strzal w 10. Do Conte mialem obiekcje, ale przy Maxie jestem spokojny

Shoutbox

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

AveCaesar 26.06.2026 10:50

Miki 39 lat ;)

AveCaesar 26.06.2026 10:49

No i zarobimy 20 mln, za dwa lata nie będzie Paza, Bare 31 lat, Hakan (o ile przedłużłby kontrakt, na co się nie zanosi) bedzie miał 34 lata,, Zielu (o ile przedłuży kontrakt) 34 lata. To zmienia naszą sytuację na chwilę. Tak się nie buduje drużyny. Chyba, że Club Brugge.

Klinsi64 26.06.2026 10:39

jakieś tam szanse na niego mamy oczywiscie biorąc pod uwage ktore ploty sa prawdziwe a ktore nie

Claudio 26.06.2026 10:33

przeciez Paz z miejsca daje Interowi mega kreatywnosc i nieprzewidywalnosc - czemu nie patrzysz na te aspekty? To juz nie jest mlokos ktorego trzeba nauczyc gry w pilke

Claudio 26.06.2026 10:33

oni nie chca sie go pozbyc definitywnie

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Żeby przy tym zarobić 20 mln ?

Claudio 26.06.2026 10:32

trzeba pamietac ze byly glosy, iż Real chcialby miec szanse na powrot Paza do Realu.

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Znaczy klubu na poziomie Como do ogrywania zawodników innym klubom ?

Claudio 26.06.2026 10:31

Paz juz teraz pokazal ze jest wartoscią dodaną w SerieA. Wybrany najlepszym pomocnikiem ligi. Jakby przez 2 lata miał grać świetnie w Interze i jeszcze mielibysmy za to dostac dodatkowo 20mln przy naprawdę małych szansach na jego transfer to nie wiem czy to az tak slabo wyglada. Trzeba znac swoje miejsce w szeregu

AveCaesar 26.06.2026 10:29

Z każdej strony to wygląda słabo. Paz już jest wyceniany na 80 mln. A jeszcze nie kopnął dobrze piłki w reprezentacji i nie grał w europejskich pucharach w ogóle.

Claudio 26.06.2026 10:29

zalozmy ze jest te 90mln, a przy 20% by było te 90mln musisz sprzedac za minimum te ok 113mln

AveCaesar 26.06.2026 10:28

Zarobimy 20 mln za jego pobyt 2 lata u nas.

Claudio 26.06.2026 10:27

ale bardziej trzeba nastawiac sie na 70 - 90mln, zamiast 60-80mln

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625493

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się