4312 tez moze byc
352 więcej niż możliwe więc nie cieszcie się za wcześnie panowie
takze zobaczymy
Ani Milan, ani Juventus u Maxa nie wisiały na jednym schemacie rozegrania
w 2014 sie z niego smiano jak przychodzil a potem zrobil lepsza robote od Conte
Max jest elastyczniejszy
4-4-2/4-3-1-2
ale Eriksen by u Maxa chodzil
352 może też xD
Co mógłby
Ale moglb max ustawić u nas? No chyba to 4312
masakra więc jednak allegri
Allegri ma na pewno większą elastyczność taktyczną
wiec my pewnie tak samo
Sevilla chyba zaczyna od 3 kolejki La Lige, tylko ze oni ruszaja rowno z Premier Leauge 12.09
oraz bzdurne tytuly tych pseudo dziennikarzy tu to dopiero mem
to pewne mav że przeloza
i wasze komentarze pseudo znafcy
No jest jeszcze Poch wolny,
i ma fajne wyniki w LM
mem to zmiana trenera po dobrym sezonie
bo 19-20.09 raczej przeloza
Allegri w Milanie chyba 4 a w Juve 5 lat był. Fajny kandydat na budowanie mocnej ekipy
oby mnie wyjaśnił
A ok
Ten klub to mem
lige pewnie zaczniemy w ostatni weekend wrzesnia, to mamy miesiac na ogarniecie xd
mnie on nie przekonuje kompletnie, ale to jedyna kandydatura
Brawo Conte
tzn. pudruje słabe strony tak że ich w ogóle nie widać
Po takim zesraniu sie nie ma prawa zostacx niech w koncu bierze odpowiedzialnosc za slowa. Liga za pare tygodni i znowu burdel
Nie wadzi mi, dla mnie to jest technokrata, poza tym on ma taką cechę jak kiedyś miały zespoły Beniteza jak odnosiły sukcesy
Allegri to nie jest trener ktory po 1 czy 2 sezonach ucieka z klubu
ty dobrze rozumujesz
chyba najrozsadniejsza kandydatura
mateo jak się potencjalnie zapatrujesz na allegriego? opisz
Ale nie wiem czy potrzebny nam jest trener, któremu puszczają nerwy w 30 sekundzie meczu, który nie umie reagować trzeźwo w jego trakcie
Bez niespodzienek
Antonio Conte and Inter board are going to meet on next week. If he’ll decide to leave the club, Massimiliano Allegri is the favourite to join as new manager.
ciagle idziemy do przodu i sie poprawiamy. Jest swiatełko w tunelu
dlatego przy umiejetnych wzmocnieniach moze bedzie jeszcze lepiej za rok
dokł Claudio
Niech on weźmie leki a nie papla
nie ma co ukrywac. Zrobilismy ogromny progres w porownaniu z poprzednimi sezonami. Ale kadra tez jest duzo mocniejsza
Niefortunny to jest niestety Conte dla Interu Zhanga
emocje chyba wzięły górę
Mi w sumie jest wszystko jedno czy zostanie Conte czy nie, I jakby przyszedl Max Allegri też by tragedii chyba nie było. Conte można zarówno obronić ale też można mu sporo zarzucić. Mam na to i na to argumenty.
zreszta ja nie uwazam ze sezon byl mierny
tytuł mocno niefortunny
ale zobaczcie na jaki poziom wskoczylismy. 2 miejsce w SerieA, finał LE, półfinał CI ===== MIERNY SEZON
wstawilem jedynie miniature oddajaca mecz
naprawde
jest straszny
Na pewno?
dobrze ze nie ty xD
nie ja
zacznijcie opisywać
Pewnie ty xd
mourinho nigdy nie wroci, bo nie da sie powtorzyc takiego sukcesu w 2 lata
niepowiem
Chyba Max Allegri witamy
Opisz fast
Maverik co to za oszolom dal taki tytul
też mu dawałem 2 lata
Chyba Max
a tak powaznie ciekawe kiedy ten Simeone bedzie w Interze
i myslalem ze moze za malo mu daje czasu
Liga Europy to żaden wyznacznik jednak jak przegra LM i Scudetto w przyszlym roku to wtedy out
a ja rok temu opisywalem ze zostanie 2 lata
Mourinho wróci
allegri mnie przeraża no ale trudno
niech Conte zostanie
a nie wiadomo kto bedzie trenerem i jak bedizemy grac
bardzo szanuje Conte ale jeśli on jest tak niestabilny to ciężko to widzę, klub potrzebuje spokoju i stabilizacji a nie non stop cyrku
i poem przegramy 0:10 z Juventusem
hakimi przyszedl zeby grac przede wszystkim
To niech zatrudnia gasperiniego
Hakimi teraz lekko wkurzony bo przyszedl do nas zeby nie grac na boku obrony
Jeszcze przed mercato
kazdy trener ma swoja date przydatnosci w klubie, tak jak pilkarze, nie ma cudotworcow
On sapie
Kupuja mu hakima a o
widze wypowiedzi Conte i chyba naprawde to bedzie koniec w Interze. Taka nostalgia w jego wypowiedziach
Jeśli odejdzie 3 razy przez swoje sapy to jest skończony
Conte to psychol
przynajmniej jak odejdzie to nie bedzie trzeba mu bulic
Zawraca dupe
Raczej się żegna, ale cholera go wie
No właśnie on sie juz zegna, albo emocje nim targają
wiem, że odejdzie mav, piszę to od momentu wysapania po Bergamo
Kredensiak coś widzę, że zdecydowanie to zaproszenie do sapania
Przyjsc na rok i xhciec spiehhhdalac
wogole nie trzeba wygrywac trofeow by byc wielkim
i tak gada jakby sie zegnal
Niech idzie bo to psychol
cos pyerdoli o limitach
atleti, city, psg czy juve dalej nie maja CL w XXI w
Projekt Conte tak, projekt Interu może nie, to są jak widac dwie różne rzeczy
odejdzie kredenc
i tylko debil twierdzic bedzie ze przegrana w jednym slabszym meczu sprawi ,ze projekt sie posypie
do 2029 r.