Archiwum shoutboksa

maverik 22.08.2020 00:26

4312 tez moze byc

Kredence 22.08.2020 00:25

352 więcej niż możliwe więc nie cieszcie się za wcześnie panowie

maverik 22.08.2020 00:25

takze zobaczymy

mateo-mazzini 22.08.2020 00:25

Ani Milan, ani Juventus u Maxa nie wisiały na jednym schemacie rozegrania

maverik 22.08.2020 00:25

w 2014 sie z niego smiano jak przychodzil a potem zrobil lepsza robote od Conte

maverik 22.08.2020 00:25

Max jest elastyczniejszy

mateo-mazzini 22.08.2020 00:25

4-4-2/4-3-1-2

Claudio 22.08.2020 00:25

ale Eriksen by u Maxa chodzil

Kredence 22.08.2020 00:24

352 może też xD

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:24

Co mógłby

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:24

Ale moglb max ustawić u nas? No chyba to 4312

Kredence 22.08.2020 00:24

masakra więc jednak allegri

mateo-mazzini 22.08.2020 00:24

Allegri ma na pewno większą elastyczność taktyczną

maverik 22.08.2020 00:23

wiec my pewnie tak samo

maverik 22.08.2020 00:23

Sevilla chyba zaczyna od 3 kolejki La Lige, tylko ze oni ruszaja rowno z Premier Leauge 12.09

JoaoMario 22.08.2020 00:23

oraz bzdurne tytuly tych pseudo dziennikarzy tu to dopiero mem

Kredence 22.08.2020 00:22

to pewne mav że przeloza

JoaoMario 22.08.2020 00:22

i wasze komentarze pseudo znafcy

mateo-mazzini 22.08.2020 00:22

No jest jeszcze Poch wolny,

Claudio 22.08.2020 00:22

i ma fajne wyniki w LM

JoaoMario 22.08.2020 00:22

mem to zmiana trenera po dobrym sezonie

maverik 22.08.2020 00:22

bo 19-20.09 raczej przeloza

Claudio 22.08.2020 00:22

Allegri w Milanie chyba 4 a w Juve 5 lat był. Fajny kandydat na budowanie mocnej ekipy

Kredence 22.08.2020 00:22

oby mnie wyjaśnił

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:22

A ok

Czarson 22.08.2020 00:22

Ten klub to mem

maverik 22.08.2020 00:22

lige pewnie zaczniemy w ostatni weekend wrzesnia, to mamy miesiac na ogarniecie xd

Kredence 22.08.2020 00:22

mnie on nie przekonuje kompletnie, ale to jedyna kandydatura

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:22

Brawo Conte

mateo-mazzini 22.08.2020 00:21

tzn. pudruje słabe strony tak że ich w ogóle nie widać

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:21

Po takim zesraniu sie nie ma prawa zostacx niech w koncu bierze odpowiedzialnosc za slowa. Liga za pare tygodni i znowu burdel

mateo-mazzini 22.08.2020 00:21

Nie wadzi mi, dla mnie to jest technokrata, poza tym on ma taką cechę jak kiedyś miały zespoły Beniteza jak odnosiły sukcesy

Claudio 22.08.2020 00:21

Allegri to nie jest trener ktory po 1 czy 2 sezonach ucieka z klubu

Kredence 22.08.2020 00:20

ty dobrze rozumujesz

Claudio 22.08.2020 00:20

chyba najrozsadniejsza kandydatura

Kredence 22.08.2020 00:20

mateo jak się potencjalnie zapatrujesz na allegriego? opisz

mateo-mazzini 22.08.2020 00:20

Ale nie wiem czy potrzebny nam jest trener, któremu puszczają nerwy w 30 sekundzie meczu, który nie umie reagować trzeźwo w jego trakcie

Nitrogen 22.08.2020 00:20

Bez niespodzienek

Nitrogen 22.08.2020 00:20

Antonio Conte and Inter board are going to meet on next week. If he’ll decide to leave the club, Massimiliano Allegri is the favourite to join as new manager.

Claudio 22.08.2020 00:20

ciagle idziemy do przodu i sie poprawiamy. Jest swiatełko w tunelu

Claudio 22.08.2020 00:19

dlatego przy umiejetnych wzmocnieniach moze bedzie jeszcze lepiej za rok

mateo-mazzini 22.08.2020 00:19

dokł Claudio

Czarson 22.08.2020 00:19

Niech on weźmie leki a nie papla

Claudio 22.08.2020 00:19

nie ma co ukrywac. Zrobilismy ogromny progres w porownaniu z poprzednimi sezonami. Ale kadra tez jest duzo mocniejsza

mateo-mazzini 22.08.2020 00:18

Niefortunny to jest niestety Conte dla Interu Zhanga

Kredence 22.08.2020 00:17

emocje chyba wzięły górę

pablo77 22.08.2020 00:17

Mi w sumie jest wszystko jedno czy zostanie Conte czy nie, I jakby przyszedl Max Allegri też by tragedii chyba nie było. Conte można zarówno obronić ale też można mu sporo zarzucić. Mam na to i na to argumenty.

maverik 22.08.2020 00:17

zreszta ja nie uwazam ze sezon byl mierny

Kredence 22.08.2020 00:17

tytuł mocno niefortunny

Claudio 22.08.2020 00:17

ale zobaczcie na jaki poziom wskoczylismy. 2 miejsce w SerieA, finał LE, półfinał CI ===== MIERNY SEZON

maverik 22.08.2020 00:17

wstawilem jedynie miniature oddajaca mecz

maverik 22.08.2020 00:17

naprawde

Kredence 22.08.2020 00:17

jest straszny

Nitrogen 22.08.2020 00:17

Na pewno?

Kredence 22.08.2020 00:16

dobrze ze nie ty xD

maverik 22.08.2020 00:16

nie ja

mateo-mazzini 22.08.2020 00:16

zacznijcie opisywać

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:16

Pewnie ty xd

HB 22.08.2020 00:16

mourinho nigdy nie wroci, bo nie da sie powtorzyc takiego sukcesu w 2 lata

maverik 22.08.2020 00:16

niepowiem

mateo-mazzini 22.08.2020 00:16

Chyba Max Allegri witamy

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:16

Opisz fast

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:16

Maverik co to za oszolom dal taki tytul

Kredence 22.08.2020 00:16

też mu dawałem 2 lata

mateo-mazzini 22.08.2020 00:15

Chyba Max

Claudio 22.08.2020 00:15

a tak powaznie ciekawe kiedy ten Simeone bedzie w Interze

maverik 22.08.2020 00:15

i myslalem ze moze za malo mu daje czasu

JoaoMario 22.08.2020 00:15

Liga Europy to żaden wyznacznik jednak jak przegra LM i Scudetto w przyszlym roku to wtedy out

maverik 22.08.2020 00:15

a ja rok temu opisywalem ze zostanie 2 lata

Claudio 22.08.2020 00:15

Mourinho wróci :D

Kredence 22.08.2020 00:15

allegri mnie przeraża no ale trudno

JoaoMario 22.08.2020 00:15

niech Conte zostanie

maverik 22.08.2020 00:15

a nie wiadomo kto bedzie trenerem i jak bedizemy grac

Kredence 22.08.2020 00:15

bardzo szanuje Conte ale jeśli on jest tak niestabilny to ciężko to widzę, klub potrzebuje spokoju i stabilizacji a nie non stop cyrku

JoaoMario 22.08.2020 00:15

i poem przegramy 0:10 z Juventusem

maverik 22.08.2020 00:14

hakimi przyszedl zeby grac przede wszystkim

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:14

To niech zatrudnia gasperiniego

Claudio 22.08.2020 00:14

Hakimi teraz lekko wkurzony bo przyszedl do nas zeby nie grac na boku obrony

Kondzik 22.08.2020 00:14

Jeszcze przed mercato

HB 22.08.2020 00:13

kazdy trener ma swoja date przydatnosci w klubie, tak jak pilkarze, nie ma cudotworcow

Kondzik 22.08.2020 00:13

On sapie

Kondzik 22.08.2020 00:13

Kupuja mu hakima a o

Claudio 22.08.2020 00:13

widze wypowiedzi Conte i chyba naprawde to bedzie koniec w Interze. Taka nostalgia w jego wypowiedziach

Nitrogen 22.08.2020 00:13

Jeśli odejdzie 3 razy przez swoje sapy to jest skończony

Kondzik 22.08.2020 00:13

Conte to psychol

JoaoMario 22.08.2020 00:13

przynajmniej jak odejdzie to nie bedzie trzeba mu bulic

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:13

Zawraca dupe

Nitrogen 22.08.2020 00:13

Raczej się żegna, ale cholera go wie

Kusy 22.08.2020 00:12

No właśnie on sie juz zegna, albo emocje nim targają

Kredence 22.08.2020 00:12

wiem, że odejdzie mav, piszę to od momentu wysapania po Bergamo

Nitrogen 22.08.2020 00:12

Kredensiak coś widzę, że zdecydowanie to zaproszenie do sapania

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:12

Przyjsc na rok i xhciec spiehhhdalac

JoaoMario 22.08.2020 00:12

wogole nie trzeba wygrywac trofeow by byc wielkim

maverik 22.08.2020 00:12

i tak gada jakby sie zegnal

CzarodziejCzasu 22.08.2020 00:12

Niech idzie bo to psychol

maverik 22.08.2020 00:12

cos pyerdoli o limitach

HB 22.08.2020 00:12

atleti, city, psg czy juve dalej nie maja CL w XXI w

mateo-mazzini 22.08.2020 00:12

Projekt Conte tak, projekt Interu może nie, to są jak widac dwie różne rzeczy

maverik 22.08.2020 00:11

odejdzie kredenc

JoaoMario 22.08.2020 00:11

i tylko debil twierdzic bedzie ze przegrana w jednym slabszym meczu sprawi ,ze projekt sie posypie

Shoutbox

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

AveCaesar 26.06.2026 10:50

Miki 39 lat ;)

AveCaesar 26.06.2026 10:49

No i zarobimy 20 mln, za dwa lata nie będzie Paza, Bare 31 lat, Hakan (o ile przedłużłby kontrakt, na co się nie zanosi) bedzie miał 34 lata,, Zielu (o ile przedłuży kontrakt) 34 lata. To zmienia naszą sytuację na chwilę. Tak się nie buduje drużyny. Chyba, że Club Brugge.

Klinsi64 26.06.2026 10:39

jakieś tam szanse na niego mamy oczywiscie biorąc pod uwage ktore ploty sa prawdziwe a ktore nie

Claudio 26.06.2026 10:33

przeciez Paz z miejsca daje Interowi mega kreatywnosc i nieprzewidywalnosc - czemu nie patrzysz na te aspekty? To juz nie jest mlokos ktorego trzeba nauczyc gry w pilke

Claudio 26.06.2026 10:33

oni nie chca sie go pozbyc definitywnie

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Żeby przy tym zarobić 20 mln ?

Claudio 26.06.2026 10:32

trzeba pamietac ze byly glosy, iż Real chcialby miec szanse na powrot Paza do Realu.

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Znaczy klubu na poziomie Como do ogrywania zawodników innym klubom ?

Claudio 26.06.2026 10:31

Paz juz teraz pokazal ze jest wartoscią dodaną w SerieA. Wybrany najlepszym pomocnikiem ligi. Jakby przez 2 lata miał grać świetnie w Interze i jeszcze mielibysmy za to dostac dodatkowo 20mln przy naprawdę małych szansach na jego transfer to nie wiem czy to az tak slabo wyglada. Trzeba znac swoje miejsce w szeregu

AveCaesar 26.06.2026 10:29

Z każdej strony to wygląda słabo. Paz już jest wyceniany na 80 mln. A jeszcze nie kopnął dobrze piłki w reprezentacji i nie grał w europejskich pucharach w ogóle.

Claudio 26.06.2026 10:29

zalozmy ze jest te 90mln, a przy 20% by było te 90mln musisz sprzedac za minimum te ok 113mln

AveCaesar 26.06.2026 10:28

Zarobimy 20 mln za jego pobyt 2 lata u nas.

Claudio 26.06.2026 10:27

ale bardziej trzeba nastawiac sie na 70 - 90mln, zamiast 60-80mln

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625493

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się