Archiwum shoutboksa

Kusy 22.08.2020 09:36

Piter PDW

taboret 22.08.2020 09:36

witam wszystkich

Piter 22.08.2020 09:36

conte jest emocjonalnie niestabilny jak 13 latki i ktoś taki nie nadaje się do wielkich projektów więc won z nim i jego 352

maniekfci 22.08.2020 09:36

Piter pożegnaj się

Kusy 22.08.2020 09:35

Tak 🙆

Rebelde 22.08.2020 09:35

Conte znów sapie?

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:35

Oriali kierownik drużynyx tak wszyscy pragneli jego powrotu :lol: a to zwykly przydupas conte

Piter 22.08.2020 09:35

i co sapiesz parówo czyżby poziom cukru był debesta i agresja?

maniekfci 22.08.2020 09:34

no przyszła i chuy Ci do tego

Piter 22.08.2020 09:34

oriali

Skepta 22.08.2020 09:34

gagliardini

mateo-mazzini 22.08.2020 09:34

opiszcie kto zrobi won z Maxem na ławce

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:34

Czego sie nje zrobi dla promocji

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:34

Steven Zhang 2019: I am sure that Antonio Conte is the best coach :lol:

Piter 22.08.2020 09:33

:lol:

Piter 22.08.2020 09:33

i co mazurski karakanie koszuleczka przyszła a tu 3-2 opisz

Kusy 22.08.2020 09:33

Lucek wróci i cyk przedłużyła mu o kolejne trzy sezony kontrakt, potem znowu winogron

Claudio 22.08.2020 09:32

A tu Zhang: Lucek koniec laby. Wracasz trenować Inter.

Piter 22.08.2020 09:32

jak myślicie Allegri już dogadany

maniekfci 22.08.2020 09:32

a on nie by nie musiał robić

maniekfci 22.08.2020 09:32

p0lki yb mu ssały odbyt i jeszcze dopłacały

maniekfci 22.08.2020 09:32

bogaty elegancki starszy pan

maniekfci 22.08.2020 09:31

Spalletti to król życia

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:31

Conte swoimi sapami zablokowal okienko

Claudio 22.08.2020 09:31

Bo tak to wyjdzie że to pomysł Marotty

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:30

No wlasnie emerson jest oewny xd

Claudio 22.08.2020 09:30

Może jak odejdzie Conte to upadnie transfer Emersona Palmieriego

Nasir 22.08.2020 09:29

on po prostu zaklada wloskie pantofle, t shirt tommy hilifger a reszta dzieje sie sama

Nasir 22.08.2020 09:29

bo moze

Nasir 22.08.2020 09:29

nic jej nie mowi

Skepta 22.08.2020 09:29

jak idzie dymac kelnerki

Skepta 22.08.2020 09:29

ciekawe czy swojej żonie dalej mowi ze idzie do pracy na trening ;dd

Nasir 22.08.2020 09:28

wygryw

Skepta 22.08.2020 09:28

co za wygryw zyciowy

Skepta 22.08.2020 09:28

za nic nie robienie

Skepta 22.08.2020 09:28

skoro zbija kokosy od Interu wciąż

Skepta 22.08.2020 09:28

i ani mysli sie użeraći i isc w trenerke

Nasir 22.08.2020 09:28

ciagnie kase, calymi dniami chodzi upojony toskanskim winkiem i rucha lokalne kelnerki

Piter 22.08.2020 09:28

Allegri albo Jose nikt inny

maniekfci 22.08.2020 09:28

nie no nie ma przyszłości dla tego klubu co za klątwa

Claudio 22.08.2020 09:27

Na ten moment z wolnych trenerów najrozsądniejszy to Allegri

Nasir 22.08.2020 09:27

spaletti to giga chad

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:27

Sami sobie wzielismy trenera co gardzi skrzydłami, teraz mamy wziac trenera co bedzie chcial 4 skrzydlowych :lol: l

maniekfci 22.08.2020 09:27

Spall ciągle na kontrakcie zapraszam do dyskusji

maniekfci 22.08.2020 09:27

Panowie

Claudio 22.08.2020 09:27

Pochettino to przegryw

Piter 22.08.2020 09:26

bierzcie sobie poczetinów i nie zapomnijcie kupić 4 skrzydłowych na start

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:26

Poczetino to pies

maniekfci 22.08.2020 09:26

pcozetino xddd

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:26

Xdd

pluto11 22.08.2020 09:26

A moze Poczetino ogarnal by

maniekfci 22.08.2020 09:26

bo może jestem?

Piter 22.08.2020 09:26

maniek brzmisz jak wyborca konfederacji

maniekfci 22.08.2020 09:26

może Guardiola?

Skepta 22.08.2020 09:26

cos czuje ze conte ma w dupie pieniadze

maniekfci 22.08.2020 09:25

aczkolwiek zatrudniłbym kogoś spoza włoskiego betonowego układu

Piter 22.08.2020 09:25

no xd

Claudio 22.08.2020 09:25

Jak Conte chce odejść to niech daje wypowiedzenie. Pewnie by chciał odejść, ale żeby jeszcze mu płacili jak Spalowi.

maniekfci 22.08.2020 09:25

no a Max może trochę bardziej stabilny emocjonalnie jest, takiego kogoś potrzebujemy, Conte niestety nie est zdrowy na umyśle

maniekfci 22.08.2020 09:24

plany to trochę sprzątnąć dziś trzeba, generalnie planuję przy tym spalić około 900 kcal, potem jakaś jajaecznica na śniadanie, obecnie o 9 minut wgrywa się aktualizacja do ajfona, potem spacer

Piter 22.08.2020 09:24

no ale zwalniać betona i iść mu na rękę też lipa bo będzie kase z klubu ciągnąć

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:24

Kontrakt na 4 lata i sobie o rodzinie przypomniał, pewnie do szpitala psychiatrycznego skierowanie ma

Nasir 22.08.2020 09:24

jaka waga ile procent baterii

Skepta 22.08.2020 09:24

jest za brzydki zeby wygrac cos w europie

Nasir 22.08.2020 09:24

maniek jakie plany jakie posilki

Skepta 22.08.2020 09:23

boi sie kobiet i wygrac cokolwiek tez sie boi

Nasir 22.08.2020 09:23

xd

Skepta 22.08.2020 09:23

Conte jest incelem

Nasir 22.08.2020 09:23

- W tym roku zdarzyło się kilka rzeczy, które mi się nie spodobały. Mam rodzinę i muszę się zastanowić, czy ona jest dla mnie priorytetem, czy piłka nożna. A jeśli niektóre sytuacje zaczynają mieć na nią wpływ, to mi się już nie podoba. Wszystko ma swoje granice, muszę zobaczyć, gdzie mam swoje

Piter 22.08.2020 09:23

cześć maniek

Nasir 22.08.2020 09:23

witam maniek

maniekfci 22.08.2020 09:23

@Piter witam

Piter 22.08.2020 09:23

pewnie chcieli się pośmiać ale okazałem dominacje i miałem ich w dupie

maniekfci 22.08.2020 09:23

witam @Nasir

Piter 22.08.2020 09:23

wczoraj do mnie znajomi wydzwaniali w godzinach nocnych, najczęściej dobijającym się kontaktem był zapisany w telefonie "Alkomen". Na szczęście w iphone jest taki przycisk który wycisza telefon na amen i mogłem iść w spokoju spać

Nasir 22.08.2020 09:21

samo geste

Nasir 22.08.2020 09:21

no wczoraj na woronicza wybilo

Nasir 22.08.2020 09:21

xddd

Piter 22.08.2020 09:21

:O

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:21

Klinsi64 22.08.2020 10:07 Szambo wybiło

Piter 22.08.2020 09:20

Max potrafił na boku grać takim gównem jak de ciglio, ciekawe czy narzekał jak grzywka w mediach

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:19

352 brutalnie zgwalcone przez Bayern, psg i seville

Piter 22.08.2020 09:19

bo nasza gra wahadłami to klasycznie wrzutka na ślepo albo wycofanie

Piter 22.08.2020 09:19

jak Lukaku i Lautaro nie wymyślą nic to my nie potrafimy goli strzelać z akcji

Piter 22.08.2020 09:18

wczoraj 352 zostało podsumowane przez Ocamposa i Suso czy potrzeba komuś coś więcej?

Czarson 22.08.2020 09:18

U nas to zawsze jest cyrk a mieli go zakazać

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:18

Handanovic; Hakimi, Skriniar, De Vrij, Alex Sandro; Barella, Tonali, Ndombele; Eriksen; Lautaro, Lukaku

Nasir 22.08.2020 09:17

Hakimi,Stefanek,Bastoni,Alaba-Barella,Tonalli,Eryksen-Messi-Lukaku,Lautaro

Piter 22.08.2020 09:17

ale później 4312

Piter 22.08.2020 09:17

jak przejął zespół po betonie to też grał 2 miesiące 352

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:17

Ja zaczynam

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:16

Chyba ze bedzie gral gowniamynm 352 to pjjerd ole go

Nasir 22.08.2020 09:16

to co panowie moze opiszemy wspolnie wizje pod dowodztwem maxa

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:16

i to jest moj trener

Nasir 22.08.2020 09:16

szkoda czasu

CzarodziejCzasu 22.08.2020 09:16

MAX !! !!

Nasir 22.08.2020 09:16

dokl

Piter 22.08.2020 09:16

czekam na Maxa

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625475

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się