Archiwum shoutboksa

mateo-mazzini 22.08.2020 13:31

bo w 352 ważni są nie tylko wahadlowi

Klinsi64 22.08.2020 13:31

to ze jakies pionki z polsatu obejrza 2 mecze gdzie inter zagra na 0 nie oznacza ze nasza obrona jest wybitna

Klinsi64 22.08.2020 13:30

bo to nie jest druzyna idealna

Kredence 22.08.2020 13:29

niestety ale to sie regularnie powtarzalo w tym sezonie

Kredence 22.08.2020 13:29

wczoraj mniej wiecej od 60 min wlasnie tak bylo, naszym juz troche brakowalo sily, gra sie rozciagnela i mielismy ogromne problemy, niby gole stracilismy glownie po stalych fragmentach ale kompletnie nie moglismy przejac inicjatywy i bylismy ciagle spoznieni

Kredence 22.08.2020 13:28

jesli oni nadążają z asekuracja bocznych stref i pomagaja wahadłowym to nasza obrona jest bardzo dobra, gorzej jesli tego nie robia bo wtedy nasi wahadlowi czesto graja tak jak wczoraj przeciwko dwóm zawodnikom a w konsekwencji skrajni srodkowi obroncy musza grac 1 vs 1 ze skrzydlowymi co sprawia, ze sa z gory skazani na porazke

Kredence 22.08.2020 13:27

problemem samym w sobie nie sa srodkowi obroncy ale ogolnie sposob w jaki gramy w defensywie, rzecza najwazniejsza u nas jest asekuracja ze strony skrajnych srodkowych pomocnikow czyli w tym przypadku Barelli i Gagliardiniego

Kusy 22.08.2020 13:26

Jeśli jesteś mocny i dobrze przygotowany, nie ma znaczenia z kim jestest w grupie. Po prostu z niej wychodzisz.

WTC 22.08.2020 13:08

mecze*

WTC 22.08.2020 13:08

nie lubię oglądać spotkań Interu z pastuchami

WTC 22.08.2020 13:08

meczami z Borussią i Barceloną mnie emocjonowały a ze Slavią oglądałem z przyzwyczajenia i to mimo sytuacji w grupie

Guarin 22.08.2020 13:07

można być w 1 koszyku a trafic na najmocnjiejsze ekipy z 2,3 i 4

CzarodziejCzasu 22.08.2020 13:07

A w czwartego to dame ogory

CzarodziejCzasu 22.08.2020 13:07

W obu jest pare druzyn lekko do zrobienia

CzarodziejCzasu 22.08.2020 13:07

Bez przesady z ta sila drugiego i 1 koszyka

inter30 22.08.2020 13:06

ja nie mowie zeby ne grac tylko zowu problem z wyjsciem z grupy

Kamiliusz1908 22.08.2020 13:06

To prawda, zgadzam się, jak dla mnie to Inter może ttafić do grupy z Bayernecm, City i Realem, mam to w dupie, o to chodzi w LM żeby napieprzać się z topem.

WTC 22.08.2020 13:06

po to jest liga mistrzów żeby grać z najlepszymi

WTC 22.08.2020 13:06

no i jak nie chcesz grać z najlepszymi to se utwórz puchar intertoto z powrotem

WTC 22.08.2020 13:05

xddd

Alfa 22.08.2020 13:05

No nie znowu bo ostatnio był 4 xdd

inter30 22.08.2020 13:05

i znowu 3 koszyk i pewnie grupa smierci

WTC 22.08.2020 13:04

wczoraj cały Inter zawiódł od Trenera po piłkarzy i nie ma nad czym debatować

inter30 22.08.2020 13:04

przy 2-2 mysle ze rezerwowi by cos wcisneli, nie mam pojecia na co czekal jak nic sie nie kleilo

inter30 22.08.2020 13:03

ale to rola trenera zeby wymieniac najgorsze ogniwa

CzarodziejCzasu 22.08.2020 13:03

Cala nasza gra w tym sezonke to liczenie na duet napastnikow, jedynie na początku byl jeszcze ten Sensi

inter30 22.08.2020 13:03

nie spartolil nic wielkiego ale bezproduktywny i za tyle fauli co zrobil to nie jeden sedzia juz by mu czerwo pokazal

WTC 22.08.2020 13:03

Barella próbował szarpać ale też nic z tego nie wychodziło

inter30 22.08.2020 13:02

dd tak samo slabizna

inter30 22.08.2020 13:02

ale lukaku gdyby nie ten karny to murowany kandydat do flopa niestety

WTC 22.08.2020 13:02

od przepuszczenia po przegraną główkę

Yascarr 22.08.2020 13:02

Wyprowadzanie piłki i gra z Handanovicem to w ogóle jest kryminał, dają się zagonić pod własną bramkę i później jest panika

inter30 22.08.2020 13:02

lautaro jeden z najgorszych bo odciety

WTC 22.08.2020 13:02

Gagliardini to zrobił cały łańcuszek nieszczęść przy 2 bramce

Guarin 22.08.2020 13:02

...

inter30 22.08.2020 13:01

gadasz tak jak znawca o gagli, ze ten wolny to nie jego wina bo MUSIAŁ faulowac, pierwszy gol nie jego bo tak i juz

CzarodziejCzasu 22.08.2020 13:01

Mowa ciala przy hymnie mowila: "Uwaga, jestesmy osrani"

WTC 22.08.2020 13:01

i tak można wymieniać każdego kto grał

WTC 22.08.2020 13:01

Godin bramka zawalona

WTC 22.08.2020 13:01

De Vrij nic specjalnego

WTC 22.08.2020 13:01

Bastoni który pięknie dotychczas wyprowadzał piłkę w tamtym meczu każdym podaniem obdarowywał przeciwnika i auty

inter30 22.08.2020 13:01

no to nie godin zawalil pierwszego gola i asystowal przy trzecim facepalm

CzarodziejCzasu 22.08.2020 13:00

Wczorsaj to mentalnie sie osrali, zwycaajnie spieli sie pewnie conte histeryzowal i poszli za przykładem trenera

Guarin 22.08.2020 13:00

pomyśl jescze trochę to zaraz ci wyjdzie że Godin nic nie zepsuł

WTC 22.08.2020 13:00

no wszyscy byli chuiowi i nie wiem po co ta debata

inter30 22.08.2020 13:00

a co do not to patrze ze gaglia lepszy od barelli na whoscored i tyle w temacie tych zalosnych not

inter30 22.08.2020 13:00

bo wspomnialem tylko o obronie co nie znaczy ze nie bylo gorszych

Alfa 22.08.2020 13:00

Xdd

Yascarr 22.08.2020 12:59

I wszyscy stali w świetle bramki po tym wybiciu, a trzech graczy Sevilli swobodnie stało przed piłką

WTC 22.08.2020 12:59

no i nawet Yascarr napisze coś mądrego raz w roku (Y)

Guarin 22.08.2020 12:59

przecież napisałeś tylko o Godinie z graczy

inter30 22.08.2020 12:59

nie mowie ze koziol ale wczoraj slaby, to on wybil na przewrotke przy trzecim golu

Yascarr 22.08.2020 12:58

Jak można szukać kozła ofiarnego po wczorajszym meczu? Wszyscy dali dupy równo

WTC 22.08.2020 12:58

zdania ekspertów są podzielone

Guarin 22.08.2020 12:58

Godin nie ma dobrego sezonu ale od miesiąca był najlpszy

inter30 22.08.2020 12:58

gosciu przez 3/4 byl pierwszy do odstrzalu, nasz najgorszy stoper

Guarin 22.08.2020 12:58

aa i tylko Ty jeden ogarniety no tak

inter30 22.08.2020 12:58

to jeszcze powiedz ze ma dobry caly sezon LD

inter30 22.08.2020 12:57

ale tu to norma, taki znawca uwaza ze gaglia jest dobry i tak musi byc bo on tak mysli

Guarin 22.08.2020 12:57

Godin w Niemczech był jednym z lepszych graczy ale jak się kogoś nie lubi to potem się tego nie widzi

Guarin 22.08.2020 12:57

sprawdx sobie noty po meczach i wróć tu

inter30 22.08.2020 12:56

bo tak uwazasz?

inter30 22.08.2020 12:56

a godin czemu bo co?

Guarin 22.08.2020 12:56

nie godin bo nie i chu... :)

inter30 22.08.2020 12:56

zdym meczu bastoni gral lepiej

Guarin 22.08.2020 12:56

aha

inter30 22.08.2020 12:56

na pewno nie godin

Guarin 22.08.2020 12:56

Skroniar?

Guarin 22.08.2020 12:56

i kto był najlepszym obrońćą w LE ?

inter30 22.08.2020 12:56

ogladam dzieciaku

Guarin 22.08.2020 12:55

mecze oglądasz?

Guarin 22.08.2020 12:55

no hmmm

inter30 22.08.2020 12:55

niby czemu

inter30 22.08.2020 12:55

hmm?

Guarin 22.08.2020 12:55

zeby nie godin dzieciaku to interu by nie było w tym finale

inter30 22.08.2020 12:55

i to w finale gdzie od niego oczekiwaloby sie najwiecej bo jest najbardziej doswiadczony

Guarin 22.08.2020 12:55

i nie umie bronić?

CzarodziejCzasu 22.08.2020 12:55

Allegri przygotowany do objecia posady, na stole dwuletnia umowa. Sztab z juve zaalarmowany

inter30 22.08.2020 12:55

najslabszy z calej trojki byl wczoraj

Guarin 22.08.2020 12:54

ekspert taktyczny z FM 2005

Guarin 22.08.2020 12:54

bo ty tak napisałeś?

Nitrogen 22.08.2020 12:54

facepalm

inter30 22.08.2020 12:54

gorszy od skriniara

inter30 22.08.2020 12:54

a z godina to taki stoper z trojka z tylu jak z koziej dupy traba

Endru 22.08.2020 12:53

Wydał juz na ake 45

inter30 22.08.2020 12:53

Conte zaspal i tyle gowno gralismy cala druga polowe do bramki

Guarin 22.08.2020 12:53

guardiola bez obrony wydaje 90 na atak? ok

Endru 22.08.2020 12:53

90 mln to swietny hajs bralbym

Endru 22.08.2020 12:53

Ale po co on tak dlugo czekal bylo widac ze zarowno Inter jak i Sevilla pod koniec oddychały rekawami

CzarodziejCzasu 22.08.2020 12:53

City gotowe wylozyc 90 mln za Martineza

Guarin 22.08.2020 12:52

można poczytać w necie

Guarin 22.08.2020 12:52

shaktar też miał mecz do wygrania bo gdyby coś tam

Guarin 22.08.2020 12:52

jprd

Endru 22.08.2020 12:52

Nie zgadzam sie mecz byl do wygrania trener zaspał ze zmianami i wprowadzil za duzo nerwowości

Guarin 22.08.2020 12:51

otoż to, brawo

Kredence 22.08.2020 12:50

byliśmy słabsi od Sevilli to przegraliśmy, w tym meczu wylazly wszystkie nasze ułomności w obronie i tyle, reszta to tylko dorabianie teorii

Guarin 22.08.2020 12:48

co roku wszystko trener

Guarin 22.08.2020 12:48

bla bla wszystko trener

Alfa 22.08.2020 12:41

Albo to że piłkarze nie mają mentalności zwyciezcow od tego jest trener żeby taka mentalność w nich wyrobić

mateo-mazzini 22.08.2020 12:41

tak samo chińska partia komunistyczna musi dać zgode na zaangażowanie kapitału w transfer Messiego

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się