bo w 352 ważni są nie tylko wahadlowi
to ze jakies pionki z polsatu obejrza 2 mecze gdzie inter zagra na 0 nie oznacza ze nasza obrona jest wybitna
bo to nie jest druzyna idealna
niestety ale to sie regularnie powtarzalo w tym sezonie
wczoraj mniej wiecej od 60 min wlasnie tak bylo, naszym juz troche brakowalo sily, gra sie rozciagnela i mielismy ogromne problemy, niby gole stracilismy glownie po stalych fragmentach ale kompletnie nie moglismy przejac inicjatywy i bylismy ciagle spoznieni
jesli oni nadążają z asekuracja bocznych stref i pomagaja wahadłowym to nasza obrona jest bardzo dobra, gorzej jesli tego nie robia bo wtedy nasi wahadlowi czesto graja tak jak wczoraj przeciwko dwóm zawodnikom a w konsekwencji skrajni srodkowi obroncy musza grac 1 vs 1 ze skrzydlowymi co sprawia, ze sa z gory skazani na porazke
problemem samym w sobie nie sa srodkowi obroncy ale ogolnie sposob w jaki gramy w defensywie, rzecza najwazniejsza u nas jest asekuracja ze strony skrajnych srodkowych pomocnikow czyli w tym przypadku Barelli i Gagliardiniego
Jeśli jesteś mocny i dobrze przygotowany, nie ma znaczenia z kim jestest w grupie. Po prostu z niej wychodzisz.
mecze*
nie lubię oglądać spotkań Interu z pastuchami
meczami z Borussią i Barceloną mnie emocjonowały a ze Slavią oglądałem z przyzwyczajenia i to mimo sytuacji w grupie
można być w 1 koszyku a trafic na najmocnjiejsze ekipy z 2,3 i 4
A w czwartego to dame ogory
W obu jest pare druzyn lekko do zrobienia
Bez przesady z ta sila drugiego i 1 koszyka
ja nie mowie zeby ne grac tylko zowu problem z wyjsciem z grupy
To prawda, zgadzam się, jak dla mnie to Inter może ttafić do grupy z Bayernecm, City i Realem, mam to w dupie, o to chodzi w LM żeby napieprzać się z topem.
po to jest liga mistrzów żeby grać z najlepszymi
no i jak nie chcesz grać z najlepszymi to se utwórz puchar intertoto z powrotem
xddd
No nie znowu bo ostatnio był 4 xdd
i znowu 3 koszyk i pewnie grupa smierci
wczoraj cały Inter zawiódł od Trenera po piłkarzy i nie ma nad czym debatować
przy 2-2 mysle ze rezerwowi by cos wcisneli, nie mam pojecia na co czekal jak nic sie nie kleilo
ale to rola trenera zeby wymieniac najgorsze ogniwa
Cala nasza gra w tym sezonke to liczenie na duet napastnikow, jedynie na początku byl jeszcze ten Sensi
nie spartolil nic wielkiego ale bezproduktywny i za tyle fauli co zrobil to nie jeden sedzia juz by mu czerwo pokazal
Barella próbował szarpać ale też nic z tego nie wychodziło
dd tak samo slabizna
ale lukaku gdyby nie ten karny to murowany kandydat do flopa niestety
od przepuszczenia po przegraną główkę
Wyprowadzanie piłki i gra z Handanovicem to w ogóle jest kryminał, dają się zagonić pod własną bramkę i później jest panika
lautaro jeden z najgorszych bo odciety
Gagliardini to zrobił cały łańcuszek nieszczęść przy 2 bramce
...
gadasz tak jak znawca o gagli, ze ten wolny to nie jego wina bo MUSIAŁ faulowac, pierwszy gol nie jego bo tak i juz
Mowa ciala przy hymnie mowila: "Uwaga, jestesmy osrani"
i tak można wymieniać każdego kto grał
Godin bramka zawalona
De Vrij nic specjalnego
Bastoni który pięknie dotychczas wyprowadzał piłkę w tamtym meczu każdym podaniem obdarowywał przeciwnika i auty
no to nie godin zawalil pierwszego gola i asystowal przy trzecim
Wczorsaj to mentalnie sie osrali, zwycaajnie spieli sie pewnie conte histeryzowal i poszli za przykładem trenera
pomyśl jescze trochę to zaraz ci wyjdzie że Godin nic nie zepsuł
no wszyscy byli chuiowi i nie wiem po co ta debata
a co do not to patrze ze gaglia lepszy od barelli na whoscored i tyle w temacie tych zalosnych not
bo wspomnialem tylko o obronie co nie znaczy ze nie bylo gorszych
Xdd
I wszyscy stali w świetle bramki po tym wybiciu, a trzech graczy Sevilli swobodnie stało przed piłką
no i nawet Yascarr napisze coś mądrego raz w roku
przecież napisałeś tylko o Godinie z graczy
nie mowie ze koziol ale wczoraj slaby, to on wybil na przewrotke przy trzecim golu
Jak można szukać kozła ofiarnego po wczorajszym meczu? Wszyscy dali dupy równo
zdania ekspertów są podzielone
Godin nie ma dobrego sezonu ale od miesiąca był najlpszy
gosciu przez 3/4 byl pierwszy do odstrzalu, nasz najgorszy stoper
aa i tylko Ty jeden ogarniety no tak
to jeszcze powiedz ze ma dobry caly sezon LD
ale tu to norma, taki znawca uwaza ze gaglia jest dobry i tak musi byc bo on tak mysli
Godin w Niemczech był jednym z lepszych graczy ale jak się kogoś nie lubi to potem się tego nie widzi
sprawdx sobie noty po meczach i wróć tu
bo tak uwazasz?
a godin czemu bo co?
nie godin bo nie i chu...
zdym meczu bastoni gral lepiej
aha
na pewno nie godin
Skroniar?
i kto był najlepszym obrońćą w LE ?
ogladam dzieciaku
mecze oglądasz?
no hmmm
niby czemu
hmm?
zeby nie godin dzieciaku to interu by nie było w tym finale
i to w finale gdzie od niego oczekiwaloby sie najwiecej bo jest najbardziej doswiadczony
i nie umie bronić?
Allegri przygotowany do objecia posady, na stole dwuletnia umowa. Sztab z juve zaalarmowany
najslabszy z calej trojki byl wczoraj
ekspert taktyczny z FM 2005
bo ty tak napisałeś?
gorszy od skriniara
a z godina to taki stoper z trojka z tylu jak z koziej dupy traba
Wydał juz na ake 45
Conte zaspal i tyle gowno gralismy cala druga polowe do bramki
guardiola bez obrony wydaje 90 na atak? ok
90 mln to swietny hajs bralbym
Ale po co on tak dlugo czekal bylo widac ze zarowno Inter jak i Sevilla pod koniec oddychały rekawami
City gotowe wylozyc 90 mln za Martineza
można poczytać w necie
shaktar też miał mecz do wygrania bo gdyby coś tam
jprd
Nie zgadzam sie mecz byl do wygrania trener zaspał ze zmianami i wprowadzil za duzo nerwowości
otoż to, brawo
byliśmy słabsi od Sevilli to przegraliśmy, w tym meczu wylazly wszystkie nasze ułomności w obronie i tyle, reszta to tylko dorabianie teorii
co roku wszystko trener
bla bla wszystko trener
Albo to że piłkarze nie mają mentalności zwyciezcow od tego jest trener żeby taka mentalność w nich wyrobić
tak samo chińska partia komunistyczna musi dać zgode na zaangażowanie kapitału w transfer Messiego