Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Kredence 22.08.2020 13:54

masz racje skepta

Kredence 22.08.2020 13:53

no Allegri slynie z wygrywania finalow w europie

WTC 22.08.2020 13:53

no widocznie przeciwnik miał podobne zdanie

Skepta 22.08.2020 13:53

Ja mam LE generalniengdzies ale jak juz sie dochodzi do finalu to wypada juz wygrac

WTC 22.08.2020 13:53

no wyobraź sobie, że mecz ma to do siebie, że można wygrać albo przegrać

Skepta 22.08.2020 13:52

Gowno nas obchodza zblizenia, byla realna szansa na trofeowe rozdziewiczenie sie o i gowno znow wracamy do punktu wyjscia

WTC 22.08.2020 13:52

ten sobie wymyślił dojście do finału, a i tak przegraliśmy

WTC 22.08.2020 13:52

na 4 miejscu było nam wygodnie, a odpadanie z Wolfsburgami LE miało swój smaczek

WTC 22.08.2020 13:51

won z tym amatorem i niech nie wraca

Skepta 22.08.2020 13:51

Allegri bedzie gral na poczatku 3-5-2 bo jest na tyle inteligentnym trenerem ze wie ze trzeba przejsc plynnie z 3 na 2 srodkowych obroncow

WTC 22.08.2020 13:51

no chui iebany zbliżył nas do jakichkolwiek sukcesów, pierwszy raz od 9 lat, a to smieć

Skepta 22.08.2020 13:50

Conte wielki strateg z mentalem. Tfu

Klinsi64 22.08.2020 13:47

Banega z wlosow Conte zartowal a to cwel

Alfa 22.08.2020 13:43

musztarda na kanapce

Klinsi64 22.08.2020 13:42

truskawke na torcie

Alfa 22.08.2020 13:42

niestety

Kredence 22.08.2020 13:42

Sensiego nalezy traktowac jako opcje dodatkowa a nie kogos kto bedzie wstanie grac co tydzien po 90 min

Klinsi64 22.08.2020 13:41

cuda sie zdarzaja

WTC 22.08.2020 13:41

nie, bo nawet jak wróci do formy to zaraz się połamie ponownie

mateo-mazzini 22.08.2020 13:40

ktos tu wierzy ze Sensi da rade zagrac chociaz jeden sezon caly na poziomie poczatku ubiegłego?

Klinsi64 22.08.2020 13:40

musialby byc durniem by z hakimim swirowac

mateo-mazzini 22.08.2020 13:40

ale tak poważnie, bez beki

WTC 22.08.2020 13:39

gorzej jak wymyśli, że ten Hakimi to za cienki w obronie jak Cancelo i DD kolejnego prawego obrońce pośle poza klub

Kredence 22.08.2020 13:38

zostanie przy trojce z tylu czy jednak nie

Kredence 22.08.2020 13:38

ciekawe co ten Allegri wymysli

Kredence 22.08.2020 13:38

*można

WTC 22.08.2020 13:38

Sensi to potrafi ale on musi uciekać przed kontuzjami jeszcze

Kredence 22.08.2020 13:38

i moze sie z tego smiac ale tutaj mial racje

Kredence 22.08.2020 13:38

i wczorajszy mecz pokazal moim zdaniem czemu Conte tak strasznie chcial tego Vidala, brakowalo wczoraj klasowego latacza dziur a dziur bylo sporo

mateo-mazzini 22.08.2020 13:37

albo ktoś o jego charakterystyce

WTC 22.08.2020 13:37

w sumie to mamy takiego grajka

Kredence 22.08.2020 13:37

wiec bedzie trzeba troche na niego zaczekac

mateo-mazzini 22.08.2020 13:37

tu by się Alcantara przydal

Kredence 22.08.2020 13:37

jedyny minus ze mlodziutki jest

Kredence 22.08.2020 13:36

ma technike , wizje gry i potrafi ladnie przyspieszyc

WTC 22.08.2020 13:36

ktoś o charakterystyce młodszego Modricia by się przydał

mateo-mazzini 22.08.2020 13:36

w sensie z wychodzeniem

mateo-mazzini 22.08.2020 13:36

Tonali to nie wiem czy nas zbawi z tym pressingiem

Kredence 22.08.2020 13:36

tonali + nie wiem kto

Klinsi64 22.08.2020 13:36

Tonali a kto

Kredence 22.08.2020 13:36

do srodka?

mateo-mazzini 22.08.2020 13:35

Kredence kogo proponujesz

Alfa 22.08.2020 13:35

niestety nie

Klinsi64 22.08.2020 13:35

50 sek przed koncem wylaczylem Conte sie bil z banega?xd

Kredence 22.08.2020 13:35

panicz byl w kieszeni tego murzyna z obrony sevilli

mateo-mazzini 22.08.2020 13:35

a Conte w tym temacie to nie jest dobrym wzorem

Kredence 22.08.2020 13:35

tu potrzeba kogos kto jest wstanie zgubic pressing , sprobowac pchnac ta gre do przodu

mateo-mazzini 22.08.2020 13:35

ale Barella ma problemy z opanowaniem agresji i wkurwu

Klinsi64 22.08.2020 13:35

gdzie byl panicz?

Kredence 22.08.2020 13:34

nie jest wstanie nic zrobic przy pressingu rywala

Kredence 22.08.2020 13:34

brozo ponownie udowodnil ze to nie ten poziom

Kredence 22.08.2020 13:34

no tak, faktycznie

Klinsi64 22.08.2020 13:34

dal przy 1 golu

Kredence 22.08.2020 13:33

czesto spozniony a do przodu nie dal nic

WTC 22.08.2020 13:33

no jak wszyscy

Kredence 22.08.2020 13:33

Barella wczoraj slabiutko, bardzo slabo niestety

Ojciec SB 22.08.2020 13:33

ale co tam pite bylo za Inter!

Ojciec SB 22.08.2020 13:33

doslownie, az mi wstyd

mateo-mazzini 22.08.2020 13:33

a tu kanał na środku nas pogrążał sukcesywnie

Alfa 22.08.2020 13:32

ojciec jak amator niestety :D

mateo-mazzini 22.08.2020 13:32

wszyscy się cały sezon skupialismy na drewnianych wahadlach

Kredence 22.08.2020 13:32

sam strzal oczywiscie zalosny ale sytuacja calkiem dobra

Klinsi64 22.08.2020 13:32

Gags mial okazje moses

Kredence 22.08.2020 13:32

strzal gagliardiniego zablokowany

Klinsi64 22.08.2020 13:32

no jednak lukaku wyszedl 1vs1

Ojciec SB 22.08.2020 13:32

ale wczoraj polecialem, prawie jak Inter, morda obita, telefon zgubiony, no i jeszcze rozmowy ze swoja byla :D

Alfa 22.08.2020 13:32

no my tez nie

Klinsi64 22.08.2020 13:31

szkoda tylko ze stracilismy tak glupie bramki bo sevilla nie tworzyla nic konkretnego

mateo-mazzini 22.08.2020 13:31

wbrew temu co mówi mądrość Internetu

mateo-mazzini 22.08.2020 13:31

bo w 352 ważni są nie tylko wahadlowi

Klinsi64 22.08.2020 13:31

to ze jakies pionki z polsatu obejrza 2 mecze gdzie inter zagra na 0 nie oznacza ze nasza obrona jest wybitna

Klinsi64 22.08.2020 13:30

bo to nie jest druzyna idealna

Kredence 22.08.2020 13:29

niestety ale to sie regularnie powtarzalo w tym sezonie

Kredence 22.08.2020 13:29

wczoraj mniej wiecej od 60 min wlasnie tak bylo, naszym juz troche brakowalo sily, gra sie rozciagnela i mielismy ogromne problemy, niby gole stracilismy glownie po stalych fragmentach ale kompletnie nie moglismy przejac inicjatywy i bylismy ciagle spoznieni

Kredence 22.08.2020 13:28

jesli oni nadążają z asekuracja bocznych stref i pomagaja wahadłowym to nasza obrona jest bardzo dobra, gorzej jesli tego nie robia bo wtedy nasi wahadlowi czesto graja tak jak wczoraj przeciwko dwóm zawodnikom a w konsekwencji skrajni srodkowi obroncy musza grac 1 vs 1 ze skrzydlowymi co sprawia, ze sa z gory skazani na porazke

Kredence 22.08.2020 13:27

problemem samym w sobie nie sa srodkowi obroncy ale ogolnie sposob w jaki gramy w defensywie, rzecza najwazniejsza u nas jest asekuracja ze strony skrajnych srodkowych pomocnikow czyli w tym przypadku Barelli i Gagliardiniego

Kusy 22.08.2020 13:26

Jeśli jesteś mocny i dobrze przygotowany, nie ma znaczenia z kim jestest w grupie. Po prostu z niej wychodzisz.

WTC 22.08.2020 13:08

mecze*

WTC 22.08.2020 13:08

nie lubię oglądać spotkań Interu z pastuchami

WTC 22.08.2020 13:08

meczami z Borussią i Barceloną mnie emocjonowały a ze Slavią oglądałem z przyzwyczajenia i to mimo sytuacji w grupie

Guarin 22.08.2020 13:07

można być w 1 koszyku a trafic na najmocnjiejsze ekipy z 2,3 i 4

CzarodziejCzasu 22.08.2020 13:07

A w czwartego to dame ogory

CzarodziejCzasu 22.08.2020 13:07

W obu jest pare druzyn lekko do zrobienia

CzarodziejCzasu 22.08.2020 13:07

Bez przesady z ta sila drugiego i 1 koszyka

inter30 22.08.2020 13:06

ja nie mowie zeby ne grac tylko zowu problem z wyjsciem z grupy

Kamiliusz1908 22.08.2020 13:06

To prawda, zgadzam się, jak dla mnie to Inter może ttafić do grupy z Bayernecm, City i Realem, mam to w dupie, o to chodzi w LM żeby napieprzać się z topem.

WTC 22.08.2020 13:06

po to jest liga mistrzów żeby grać z najlepszymi

WTC 22.08.2020 13:06

no i jak nie chcesz grać z najlepszymi to se utwórz puchar intertoto z powrotem

WTC 22.08.2020 13:05

xddd

Alfa 22.08.2020 13:05

No nie znowu bo ostatnio był 4 xdd

inter30 22.08.2020 13:05

i znowu 3 koszyk i pewnie grupa smierci

WTC 22.08.2020 13:04

wczoraj cały Inter zawiódł od Trenera po piłkarzy i nie ma nad czym debatować

inter30 22.08.2020 13:04

przy 2-2 mysle ze rezerwowi by cos wcisneli, nie mam pojecia na co czekal jak nic sie nie kleilo

inter30 22.08.2020 13:03

ale to rola trenera zeby wymieniac najgorsze ogniwa

CzarodziejCzasu 22.08.2020 13:03

Cala nasza gra w tym sezonke to liczenie na duet napastnikow, jedynie na początku byl jeszcze ten Sensi

inter30 22.08.2020 13:03

nie spartolil nic wielkiego ale bezproduktywny i za tyle fauli co zrobil to nie jeden sedzia juz by mu czerwo pokazal

WTC 22.08.2020 13:03

Barella próbował szarpać ale też nic z tego nie wychodziło

inter30 22.08.2020 13:02

dd tak samo slabizna

inter30 22.08.2020 13:02

ale lukaku gdyby nie ten karny to murowany kandydat do flopa niestety

WTC 22.08.2020 13:02

od przepuszczenia po przegraną główkę

Shoutbox

timon 26.06.2026 17:17

Tylko wloska mentalnosc i tak nie pozwoli na promowanie mlodych. U nas przy 3-0 wolimy wpuszczac Darmiana czy Mikiego zamiast Topalovicia czy Cocchiego

timon 26.06.2026 17:17

Niemcy co chwile kogos do UK za gruby hajs sprzedaja, jezeli my nie mamy siana to powinnismy gruby hajs w scouting zainwestowac

Claudio 26.06.2026 17:03

Sandro Tonali is one of De Zerbi's biggest targets for Tottenham's transfer summer, but the first approach of €93M was rejected by Newcastle!

Piotrek85 26.06.2026 16:59

Borussia idzie po Guele Doue

martins2000 26.06.2026 16:45

Idrissa Touré kolejny?!

lord-gs 26.06.2026 16:37

Akurat City to klub kupujacy a nie sprzedajacy

lord-gs 26.06.2026 16:37

A skad to przekonanie?

martins2000 26.06.2026 16:28

Bastoni jakby grał w City to by go sprzedali 150 a Inter to taka biedronka

Claudio 26.06.2026 16:24

Niech idzie do AV

Claudio 26.06.2026 16:24

🚨 Mateo Kovacic stał się celem transferowym zarówno dla Nottingham Forest, jak i Aston Villa przed letnim oknem. Manchester City chętnie wysłucha ofert dla chorwackiego pomocnika, którego aktualna oferta ma wygaśnąć w przyszłym roku.

Claudio 26.06.2026 16:21

kiedys sie mowilo o arabach ze to zaraza, zło, psują futbol, ale jak angole robią dokladnie to samo tylko na wieksza skalę to już jest cacy

Claudio 26.06.2026 16:20

angole to zaraza obecnych czasów....

Claudio 26.06.2026 16:20

Wyścig o Yan Diomande się rozkręca! 🔥👀 Według raportów Lipsk odrzucił właśnie poprawę oferty Liverpoolu o około 116 mln euro.

AveCaesar 26.06.2026 16:15

O widzę, że Anglik 32 lata i więcej w szpitalu jak na boisku. Wycofuję wszystko.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Ten Molina byłby w porządku.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Stones z Mancinim i obrona stanęłaby na nogi. Tylko kto na wahadełko ?

Piotrek85 26.06.2026 16:07

Przykre to ,ale liga włoska to dziadostwo

pluto11 26.06.2026 16:04

Solet + Stones lub Mancini do tego Provedel ktoś na wahadło i jak się uda Jones. Pozbyć się Asllaniego Pavarda Fratte

Borgen 26.06.2026 16:02

Chociaż ku mojemu zaskoczeniu wygląda na to, że chociaż LH czy Diouf nie wnieśli szczególnie dużo do klubu to finansowo jakoś specjalnie na nich nie stracimy... No, ale to nie może być nasza długofalowa strategia, że kupujemy przeciętniaków, próbujemy ich wypromować w LM i sprzedać 5-10 milionów drożej

El_Imprezatore 26.06.2026 15:59

Jak się hajsu niema to się kombinuje a nie kupuje pokemony z Francji jak diufa czy LH

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625565

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się