masz racje skepta
no Allegri slynie z wygrywania finalow w europie
no widocznie przeciwnik miał podobne zdanie
Ja mam LE generalniengdzies ale jak juz sie dochodzi do finalu to wypada juz wygrac
no wyobraź sobie, że mecz ma to do siebie, że można wygrać albo przegrać
Gowno nas obchodza zblizenia, byla realna szansa na trofeowe rozdziewiczenie sie o i gowno znow wracamy do punktu wyjscia
ten sobie wymyślił dojście do finału, a i tak przegraliśmy
na 4 miejscu było nam wygodnie, a odpadanie z Wolfsburgami LE miało swój smaczek
won z tym amatorem i niech nie wraca
Allegri bedzie gral na poczatku 3-5-2 bo jest na tyle inteligentnym trenerem ze wie ze trzeba przejsc plynnie z 3 na 2 srodkowych obroncow
no chui iebany zbliżył nas do jakichkolwiek sukcesów, pierwszy raz od 9 lat, a to smieć
Conte wielki strateg z mentalem. Tfu
Banega z wlosow Conte zartowal a to cwel
musztarda na kanapce
truskawke na torcie
niestety
Sensiego nalezy traktowac jako opcje dodatkowa a nie kogos kto bedzie wstanie grac co tydzien po 90 min
cuda sie zdarzaja
nie, bo nawet jak wróci do formy to zaraz się połamie ponownie
ktos tu wierzy ze Sensi da rade zagrac chociaz jeden sezon caly na poziomie poczatku ubiegłego?
musialby byc durniem by z hakimim swirowac
ale tak poważnie, bez beki
gorzej jak wymyśli, że ten Hakimi to za cienki w obronie jak Cancelo i DD kolejnego prawego obrońce pośle poza klub
zostanie przy trojce z tylu czy jednak nie
ciekawe co ten Allegri wymysli
*można
Sensi to potrafi ale on musi uciekać przed kontuzjami jeszcze
i moze sie z tego smiac ale tutaj mial racje
i wczorajszy mecz pokazal moim zdaniem czemu Conte tak strasznie chcial tego Vidala, brakowalo wczoraj klasowego latacza dziur a dziur bylo sporo
albo ktoś o jego charakterystyce
w sumie to mamy takiego grajka
wiec bedzie trzeba troche na niego zaczekac
tu by się Alcantara przydal
jedyny minus ze mlodziutki jest
ma technike , wizje gry i potrafi ladnie przyspieszyc
ktoś o charakterystyce młodszego Modricia by się przydał
w sensie z wychodzeniem
Tonali to nie wiem czy nas zbawi z tym pressingiem
tonali + nie wiem kto
Tonali a kto
do srodka?
Kredence kogo proponujesz
niestety nie
50 sek przed koncem wylaczylem Conte sie bil z banega?xd
panicz byl w kieszeni tego murzyna z obrony sevilli
a Conte w tym temacie to nie jest dobrym wzorem
tu potrzeba kogos kto jest wstanie zgubic pressing , sprobowac pchnac ta gre do przodu
ale Barella ma problemy z opanowaniem agresji i wkurwu
gdzie byl panicz?
nie jest wstanie nic zrobic przy pressingu rywala
brozo ponownie udowodnil ze to nie ten poziom
no tak, faktycznie
dal przy 1 golu
czesto spozniony a do przodu nie dal nic
no jak wszyscy
Barella wczoraj slabiutko, bardzo slabo niestety
ale co tam pite bylo za Inter!
doslownie, az mi wstyd
a tu kanał na środku nas pogrążał sukcesywnie
ojciec jak amator niestety
wszyscy się cały sezon skupialismy na drewnianych wahadlach
sam strzal oczywiscie zalosny ale sytuacja calkiem dobra
Gags mial okazje moses
strzal gagliardiniego zablokowany
no jednak lukaku wyszedl 1vs1
ale wczoraj polecialem, prawie jak Inter, morda obita, telefon zgubiony, no i jeszcze rozmowy ze swoja byla
no my tez nie
szkoda tylko ze stracilismy tak glupie bramki bo sevilla nie tworzyla nic konkretnego
wbrew temu co mówi mądrość Internetu
bo w 352 ważni są nie tylko wahadlowi
to ze jakies pionki z polsatu obejrza 2 mecze gdzie inter zagra na 0 nie oznacza ze nasza obrona jest wybitna
bo to nie jest druzyna idealna
niestety ale to sie regularnie powtarzalo w tym sezonie
wczoraj mniej wiecej od 60 min wlasnie tak bylo, naszym juz troche brakowalo sily, gra sie rozciagnela i mielismy ogromne problemy, niby gole stracilismy glownie po stalych fragmentach ale kompletnie nie moglismy przejac inicjatywy i bylismy ciagle spoznieni
jesli oni nadążają z asekuracja bocznych stref i pomagaja wahadłowym to nasza obrona jest bardzo dobra, gorzej jesli tego nie robia bo wtedy nasi wahadlowi czesto graja tak jak wczoraj przeciwko dwóm zawodnikom a w konsekwencji skrajni srodkowi obroncy musza grac 1 vs 1 ze skrzydlowymi co sprawia, ze sa z gory skazani na porazke
problemem samym w sobie nie sa srodkowi obroncy ale ogolnie sposob w jaki gramy w defensywie, rzecza najwazniejsza u nas jest asekuracja ze strony skrajnych srodkowych pomocnikow czyli w tym przypadku Barelli i Gagliardiniego
Jeśli jesteś mocny i dobrze przygotowany, nie ma znaczenia z kim jestest w grupie. Po prostu z niej wychodzisz.
mecze*
nie lubię oglądać spotkań Interu z pastuchami
meczami z Borussią i Barceloną mnie emocjonowały a ze Slavią oglądałem z przyzwyczajenia i to mimo sytuacji w grupie
można być w 1 koszyku a trafic na najmocnjiejsze ekipy z 2,3 i 4
A w czwartego to dame ogory
W obu jest pare druzyn lekko do zrobienia
Bez przesady z ta sila drugiego i 1 koszyka
ja nie mowie zeby ne grac tylko zowu problem z wyjsciem z grupy
To prawda, zgadzam się, jak dla mnie to Inter może ttafić do grupy z Bayernecm, City i Realem, mam to w dupie, o to chodzi w LM żeby napieprzać się z topem.
po to jest liga mistrzów żeby grać z najlepszymi
no i jak nie chcesz grać z najlepszymi to se utwórz puchar intertoto z powrotem
xddd
No nie znowu bo ostatnio był 4 xdd
i znowu 3 koszyk i pewnie grupa smierci
wczoraj cały Inter zawiódł od Trenera po piłkarzy i nie ma nad czym debatować
przy 2-2 mysle ze rezerwowi by cos wcisneli, nie mam pojecia na co czekal jak nic sie nie kleilo
ale to rola trenera zeby wymieniac najgorsze ogniwa
Cala nasza gra w tym sezonke to liczenie na duet napastnikow, jedynie na początku byl jeszcze ten Sensi
nie spartolil nic wielkiego ale bezproduktywny i za tyle fauli co zrobil to nie jeden sedzia juz by mu czerwo pokazal
Barella próbował szarpać ale też nic z tego nie wychodziło
dd tak samo slabizna
ale lukaku gdyby nie ten karny to murowany kandydat do flopa niestety
od przepuszczenia po przegraną główkę