Archiwum shoutboksa

Endru 22.08.2020 14:31

Allegri chce Mario Mandzukica

mateo-mazzini 22.08.2020 14:30

no i tyle, chociaz trzeba pomoc wzmocnic

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:30

Moze tego ndombela to allegri chce xd

Endru 22.08.2020 14:30

Pewnie myślałeś o tym z Realu Madryt

ZnawcaCalcio 22.08.2020 14:30

Prawych wahadlowych?

ZnawcaCalcio 22.08.2020 14:30

Chcesz 4 po

ZnawcaCalcio 22.08.2020 14:30

No wlasnie typie o to mi chodzi

mateo-mazzini 22.08.2020 14:30

Emerson będzie, Tonali i moze jakis naoastnik z odzysku

Nasir 22.08.2020 14:30

katastrofa to juz byla, najpierw w gupie LM, potem z bologna wczoraj z sevilla

Endru 22.08.2020 14:30

Z Realu Betis typie

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:30

Ja chyba zaczne robić screeny

ZnawcaCalcio 22.08.2020 14:30

Emerson z Realu?

Endru 22.08.2020 14:30

To juz wolalbym tego z Realu niestety

Nasir 22.08.2020 14:29

z chelsea

ZnawcaCalcio 22.08.2020 14:29

Jak odejdzie Conte to bedzie katastrofa

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:29

Z chelsea

Endru 22.08.2020 14:29

Ten z Realu?

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:29

Od wczoraj trabia gazety ze emerson juz jest klepnięty

Skepta 22.08.2020 14:29

Bo nie wiwdomo kto bedzie trenerem

Endru 22.08.2020 14:29

Przede wszystkim Allegri nie ma DNA w Juve

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:29

Tonali i Emerson przychodzą

mateo-mazzini 22.08.2020 14:28

będą memy z tego potem

Skepta 22.08.2020 14:28

Marotta nie moze nic zrobic bo nie wie jakich graczy kupic i kogo sprzedac

mateo-mazzini 22.08.2020 14:28

Max oklepie Pirlo na JStadium

Skepta 22.08.2020 14:28

Piekny bedxie z Allegrim

Nasir 22.08.2020 14:28

dokl czekamy mocno max prowadz nas

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:27

Masa osob niewidziana od momentu wczorajszej katastrofy, prawdopodobnie mamy do czynienia z zalamaniem nerwowym, ale niebawem powroca. Dobrze se wiekszosc ma sie jednak dobrze i z niecieroliwoscia czeka na kolejny sezon z pieknym Interem

mateo-mazzini 22.08.2020 14:27

Albo celowo koroniakiem sie zarazil żeby w samotnosci cierpieć na zakaznym

Skepta 22.08.2020 14:27

Pi wczorajszym meczu mozemy zapomniec o Messim

Nasir 22.08.2020 14:27

ja mysle ze przyjdzie i opisze ze nie interesje go jakas LE bo to rozgrywki drugorzedne

Endru 22.08.2020 14:26

Kapitaniak moze na dołku jak boruty sąsiadom zrobil

mateo-mazzini 22.08.2020 14:26

po kompro Konciaka

Nasir 22.08.2020 14:26

w taka pogode te monsterki pozwala jakos przetrwac

mateo-mazzini 22.08.2020 14:26

Wlasnie czy Kapytaniakowi wciąż serce krwawi

Skepta 22.08.2020 14:26

Dobre sa

Nasir 22.08.2020 14:26

dokl pango

Skepta 22.08.2020 14:26

Monsterki białe nasir co!

Nasir 22.08.2020 14:26

ManOnFire 08.03.2020 22:30 Kapitaniak nie wstydź się, pisz coś

Endru 22.08.2020 14:25

Gdzie jest Capitano

Nasir 22.08.2020 14:25

witam ja wlasnie wracam z galerii, tak jak przewidywalem, juleczki juz wstaly po piatkowych baletach, ciasne spodenki i kreca posladkami , przysiadlem na moment na lawce i moment 2 sie dosiadly, pytaly czy to niebieskie bmw g20 m sport to moje, przytaknalem, ja udach jednej z nich momentalnie pojawila sie ciecz, niezwruszony wstalem i udalem sie do pojazdu, odpalilem z glosnika Izabele Trojanowska i odjechalem w storne lidla gdzie zakupilem zgrzewke monstera o kcal

mateo-mazzini 22.08.2020 14:25

a potem juz pochłonąl go shoutbox

mateo-mazzini 22.08.2020 14:24

Cap zapraszal do wspolpracy

Endru 22.08.2020 14:24

Pamietajcie ze Klopp tez przegral final le pozniej reszta dziala sie sama :)

mateo-mazzini 22.08.2020 14:24

2008 rok to byl chyba

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:24

Xdddd

mateo-mazzini 22.08.2020 14:24

jeszcze kiedyś pamietam chcialem pisać felietony na stronie i mailowalem z niejakim Il Capitano ciekawe czy znacie typa

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:23

Van der vaart to miekka cipa

Endru 22.08.2020 14:23

Skepta ale o co ci chodzi

Skepta 22.08.2020 14:22

A potem zamiast pojsc do powaznego klubu to poszedl do jakiegos Tottenhamu ktorego kazdy ma w dupie

Skepta 22.08.2020 14:22

Van der vaart to byl dopiero crack swego czasu jak w hsv gral ale niestety skknczyl sie w realu

maniekfci 22.08.2020 14:22

kolejna zmiana trenera courva niech to się nie stanie

mateo-mazzini 22.08.2020 14:21

Nawet nie pamietam jaki nick mialem, ale to bylo w tak zamierzchlych czasach ze sie na jakims pierwotnym shoutboxie klocilem sie z kims o transfer Van der Vaarta do Interu xd

maniekfci 22.08.2020 14:21

a

maniekfci 22.08.2020 14:21

żonka się postarał

Dzonyy 22.08.2020 14:21

Podobno Allegro ma wziąć trenera2703 do przygotowania fizycznego

maniekfci 22.08.2020 14:21

po pryncypałkach dobre nabicie mięśniowe glikogenem

Dzonyy 22.08.2020 14:20

Maniek forma kosencja?

maniekfci 22.08.2020 14:20

masz doczepiany kaptur?

maniekfci 22.08.2020 14:20

nor fejsa? zaprosiła cię na fejsa?

mateo-mazzini 22.08.2020 14:19

Zadne, ja tu mialem konto chyba w latach 2007-2011, teraz sie przez fejsa loguje

Skepta 22.08.2020 14:18

Mateo mazzini kuzynku jakie poprzednie konto napisz fast

mateo-mazzini 22.08.2020 14:17

Tonali powaznego meczu w zycju nie zagral a Sensi szpitalny turysta

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:17

Non77 overalla troche chu owo

Skepta 22.08.2020 14:17

Randama ten young razi w oczy

mateo-mazzini 22.08.2020 14:16

no ta pomoc nie urywa

maniekfci 22.08.2020 14:16

już widzę jak sobie Tonali lepiej radzi od Brozo w takim meczu jak wczoraj

maniekfci 22.08.2020 14:16

Tonali i Tonali

maniekfci 22.08.2020 14:16

jaka pomoc beka

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:15

Ja juz taktykę zmieniłem

Skepta 22.08.2020 14:14

Albo mi sie juz odechcialo bo musialbym logopacki i facepacki znow sciagnac to pjer dole

Skepta 22.08.2020 14:13

Mam ochote na football managera chyba sobie fm 2012 znow sciagne i zrobie potege z Interu. Pirlo slyszalem tez sie szklolil na wakacjach pod parasolka na tablecie grał

Alfa 22.08.2020 14:12

to moze i wujek wroci co

maniekfci 22.08.2020 14:12

HARDE MAJONEZISKO

Nitrogen 22.08.2020 14:11

Oho Majonec xDD

Kredence 22.08.2020 14:06

toś napisał

Kredence 22.08.2020 14:06

xDDDDDD

Kredence 22.08.2020 14:06

Endru 22.08.2020 14:04 Mam prawo do wlasnego zdania :)

Klinsi64 22.08.2020 14:06

Bielsa to tylko oszolom

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:06

...

Klinsi64 22.08.2020 14:06

z ta roznica ze conte cos wygral

Skepta 22.08.2020 14:05

Zamiast sie skupic na robocie, zamknac morde w mediach to kłapie i kłapie tą jadaczką

Skepta 22.08.2020 14:05

2 niespelna rozumu trenerzy dogadaliby sie

Skepta 22.08.2020 14:04

Conte to wloski Bielsa

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:04

E tam

Nitrogen 22.08.2020 14:04

Ale trener świetny

Kredence 22.08.2020 14:04

*bedziesz

Nitrogen 22.08.2020 14:04

Nikt raczej nie ma wątpliwości ze Conte w pełni władz umysłowych to nie jest Randama

Kredence 22.08.2020 14:04

no to ucieknie i bedzie mial trenera elastico

Endru 22.08.2020 14:04

Mam prawo do wlasnego zdania :)

CzarodziejCzasu 22.08.2020 14:03

I co to za porownania do kloppa xd klopp sie nie obrazil indalej pracowal a ten jeden rok i ucieka z okretu.

Klinsi64 22.08.2020 14:03

Endru to foliarz

Nitrogen 22.08.2020 14:03

Plus podpisał pakt z mruwą xD

WTC 22.08.2020 14:03

no wiatr zawieje i Endru zmienia kierunek

WTC 22.08.2020 14:03

przypomnijmy, że po drodze użytkownik Ender współtworzył niejaki #TeamJose

Kredence 22.08.2020 14:03

z tego co pamietam to w pierwszym sezonie Klopp tez przegral final z Sevilla i byl przegrywem , teraz jest juz buk i wygryw

Klinsi64 22.08.2020 14:02

ze szmate z ali kupiles?

Klinsi64 22.08.2020 14:02

kim ty jestes i co zrobiles dla Interu by wymagac?

WTC 22.08.2020 14:02

xDDD

Alfa 22.08.2020 14:02

xdd

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625623

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się