Gaurin no to nie do końca tak działa, pamiętaj że w Chinach decyzje takich rodzin jak Zhang muszą być akceptowane przez władze partii
Poza tym nie wiem co jego obecność by zmieniła
piehdole i nie wchodzę znowu w tę gadkę, bo to brzmi dla mnie zbyt abstrakcyjnie, żeby mieć pretensje o nieobecność Zhanga w Mediolanie i jeszcze oczekiwać, żeby nie wiem w jaki sposób się pojawił (Bo co miał niby zrobić? łapówki za wypuszczenie z Chin dawać? bo w piłeczkę grają? xD)
No nie wiem dziwne że jak tak to siedział tu cały czas a na koroniaka poleciał i pół roku nie wracał
Zhang po prostu sam nie wierzył ze w LE tak daleko dojdziemy
Ludzie mający tyle kasy nie mają zadnego problemy z lataniem obudźcie się
Chce vidala i dzeko a dostałby kogoś innego bo klub ich nie chce
No to swoją drogą ale u nas byłoby to samo
za prawie taki sam hajs
chcesz Lukaku, dostajesz Morate co w bramkę nie potrafi trafić
w Chelsea to akurat miał rację
no nie wiem czy zawsze
Przecież conte zawsze sobie szuka alibi
Tzn nie puszczali *
No przez koroniaka go nie mogli puścić
ja nadal uważam, że jest to problem kompletnie z dupy
Guarin, ale tam coś było, że Zhang i tak nie mógł przyjechać
Dokł
''a teraz idę się przejść po ulicach Mediolanu, żeby siem lepiej spało''
Conte dał się sprowokować jak amator na sb byłby liczony po 5 minutach
z tym Zhagiem to tez gruby nićmi szyte bo jak zoabczył ze doszliśmy daleko to raprtem się pojawił i selfiaczki
xDDD
Xddd
Zhang: "Przepraszam Cię Conte, bo powinienem tam być. Nigdy się nie zmieniaj, bo jesteś idealny"
ludzie związani z piłką to przeważnie głąby jednak
i propozycja bitki o włosy xDDD
Szczególnie że to nie zhanga wina że go z Chin nie chcieli wypuścić
jprd sapanie do Banegi to wczoraj niezłe kompro było
No on jest głąbem
ja nie wiem on odjedzie bo tego Zhanga nie było w kluczowym momentch sezonu? ja go rozumiem ocb ale już bez przesdady
Póki co brzmiał tak jakby już się pożegnał mimo że powiedział że za parę dni będą decyzję
i to byłoby najlepsze wyjście
ten 1% to charakter Conte który po killku dniach może dojść do myśli że jednak zostaje
1% to tak na wypadek jakiejś nagłej choroby Maxa, albo zawalenia się GM
no pewnie Allegri na 99% przyjdzie w przypadku odejścia Conte
Marotta na bank będzie forsowal maxa
on to i z 4 w obronie i z 3 i ze skrzydełkami i bez skrzydełek grywał
Marotta już postawonił dawno pewnie o tym Maxie
jeśli chcemy ofensywnego trenera i do tego elastycznego, to nie ma lepszego kandydata na rynku niż Argentyńskie Słoneczko - Mauricio Pochettino
Hakimiego
Myślę że Inter nie weźmie trenera który z miejsca odstrzeli graczy
Alfa się oszukuje
no trzeba pamiętać jednak o przygodzie Cancelaka na PO w Juventusie
U conte też
u Maxa trzeba najpierw umieć bronić
433
No aż tak to nie
Mnie fascynuje ze allegri w kazdym sezonie gral co innego. W barcelona w finake bylo 4312, z realem 3412 a z ajaxem juz 🥥
ale nie tak jak u COnte teraz
W 4312 boczni są ofensywni
to jest wahadłowoy a max gra więśzkość 4 z tyłu
Jak nie
ale Haikmi już nie
Erykcen też
Messi bardziej pasuje do maxa elastycznego taktycznego
tu nie miżna stracić a tylko zyskać pytanie ile
moim zdaniem nie ma ani jedneo minusy przyjscia messiego do interu
I cr7 też zresztą
No idziesz na największym zadupiu kupić koszulkę i zawsze będzie koszulka messiego do kupienia
Luca bobo jak tam caner erkin
ludzie nie kumają że messi to już dawno nie jest tylko piłkarz
Italian Media Report Inter & Antonio Conte Have Reached The End & Max Allegri Ready To Step in
przeciez na messiego to sie sponsorzy zleca jak bedzie legitna mozliwosc sprowadzenia go, ktorych w innym przypadku by nie bylo
luca bobek największy ultras z polski
no zależy ile sobie Messi zaśpiewa
Naczelny ekspert
O luca bobo juz sie zesral
jakie -300
Jak wyloza kase to czemu nie
legitny deal
no -300 milionów dla Interu za 33 letniego Messiego
bezgotówkowo ofc
a wymiana Messi - Lautaro oceń
oni nawet nie mają na kim zarobić
nie stać zraszaczy
czas na Lautaraka Blaugrane chyba
oho, Suarez robi out z Barcelony
Xd
może on nie wie, może jest niedojrzały emocjonalnie jak te laski od Nasira
Zakładasz że on wie czego chce
Czarson robisz błąd poznawczy
Ale i tak źle
Czego ten facet chce, przecież dostaje takie zabawki jakich pragnie
Konciak amator niestety, dał sie wyjasnic typowi przedemerytalnemu
Taaa
Na sb nie wytrzymał by 5 minut
I oczywiście Conte zachował się jak dzieciak w tej sytuacji
Cote dał się sprowokować jak amator
Konte wyszedl z siebie potem i *uja zrobil
Linia pomocy wczoraj zawiodła w 2 połowie
to byl element taktyki moim zdaniem
Myslicie ze zaczepke banegi wymyslil Lopetegui
Niesamowite. A w Interze przegrał ligę, puchar, a w finale zostal zgwalcony przez jakiegos pazia lopetegiego
Ale w Europie
przypominam
w Chelsea tytuł tez
Jakiś lopetegi wyłączył chłopu dwóch napastników, założył pressing i po zabawie
Nawet 3
No, ale on w Juventusie wygrał 2 razy Scudetto
Przegryw turyński i tyle