obecnie stac nas na lepszych niz radja
kazdy kto domaga sie tych banitów powinien z automatu lecieć bo to jest niesmaczne
perisic juz z lyonem sie wypiał
Radji chyba też
Moze allegri postawi na asamoaha ⚽
Perisicia nie ma co liczyć
Do dupy
I kolejny Włoch by był trenerem?
Perisić już się wypiął na Inter i tak
gaspa oczywiscie nie licze
chyba seksualnie
jak przyjdzie to tragedii nie bedzie bo nadal bedziemy mieli najlepszego trenera z czołówki
Allegri moze wykorzysta Perisica i Nainggolana
powiem tak odnosnie Maxa
Ten co w Lechu grał a teraz to nawet nie wiem co z nim się dzieje
zreszta to obojetne
który?
Skończy jak Kownacki
Po pieniądze
po cholere te kmioty ida za granice nie znajac jakiegokolwiek jezyka?
Dyrektor Wolfsburga po pierwszym treningu Białka "- Jest z dala od domu, mówi tylko po polsku. Czasami taki piłkarz potrzebuje więcej czasu, a czasem dzieje się wszystko bardzo szybko - dodał. "
super skład zwłaszcza ten sanchez w ataku
Slynne 4231
A mkze tak handanovic; De Sciglio, Skriniar, de vrij, Emerson; Barella, Tonali; Hakimi, Eriksen, Sanchez; Lukaku
nie wiem w jakiej na pewno w jakiejś elsatycznej
Conte nie wykorzysta jego potencjału
Dokł Klinsi. Peszko chciał zganić Stokowca,a wystawił mu laurtkę, to samo yascar zrobił conte
O ile było wiadomo od początku że Lazaro będzie za cienki to Hakimi mógłby dać sporo Interowi ale nie z tym trenerem raczej.
Klinsi w jakiej taktyce widzisz Inter Maxa Allegriego
wiadomo że Conte miałby w dupie gole,asysty czy wykreowane okazje przez Hakimiego
widze że yascarr odlatuje jak Peszko ws Stokowca
Nie to że coś jest nie tak z Conte, ale Hakimi nie ma racji bytu w świecie Conte. On lubi iść do przodu, ryzykować. Lazaro to mniejszy kaliber, ale styl podobny. To nie są roboty że będą idealnie ustawiać się w defensywie i wrzucać piłkę jak maszyna z linii
jak ktoś oczekuje sprowadzenia pracowitych zawodników, to yascarr masz racje, że coś z nim jest nie tak
Same robole
moze sie okaze ze on n nie chcial tonalego i hakimiego
No a jaka on kadre powolal jak byl selekcnonerem xd
Jakby taka Borussia grała w Serie A i Conte byłby trenerem to na wahadle grałby Piszczek, w Hazard, Sancho czy Reus mogliby się pakować
Czego chciec wiecen na tym etapie
Scudetto na wyciagniecie reki a ten wysapuje
Roboli*
Jak Conte ma zostać to dajmy sobie spokój z Eriksenem czy Hakimim. On chce pracowitych robili do składu.
Dziwny ten Conte. Dostałby Kumbulle i mial by gotowy srodek obrony. Tonali plus ktos i srodek ataku i jakos by to wyglądało. Jedynie czego naprawdę by brakowalo to lewe wahadlo
wice*
pewnie kwestie roli eriksena, przyszlosci skriniara, wiec lukaku itd sporo rozbieznosci, do tego pewnie standardowo vidal
A niech go wywala na zbity pysk. Płaczę jak skepta gdy murzyn mu do dzioba nie chce dac
*Allegri wyrazil
wyrazil zainteresowanie możliwością prowadzenia Interu
Sky: we wtorek spotkanie Zhang-Conte. Kluczem Mercato, ale Inter nie zamierza zaspokajać zachcianek Conte
Ja bym tesknil za Conte
nie wiedziałem ze jak trenowal w C1 to oskarżal Juventus o korupcje xd
świetna biografia tego czlowieka jalo trenera w pigułce
bardzo polecam
Na głównej LGDS jest super artykuł o tym jak Conte wysapał dosłownie w każdym klubie gdzie trenował
Ale w jakiejś reprezentacji moze zaistniec
no to oczywiste, że jest on gwiazdą wśród trenerów i to leciutko
Jak odejdzie to kariera klubowa game over
conte pewnie sobie w tej swojej glowce mysli, ze on jakis gwiazdor i moze ze ktos tu jeszcze bedzie za nim tesknic xd
Moze niech za brzeczka przyjdzie
to gagliardini w pomocy italii
Ale tam dowodzi Pan Roberto :/
Sportmediaset informuje, ze Conte chcialby wrocic do pracy z reprezentacja
au nie no, coco na tym lokalu akurat sie kurczini nie pojawilo
au kuzynku pierwsze travisy tu leca
albo cichaczem wciągnął coco przygotowane dla cristiego
ale roznie bywa..
tym razem tylko mocz xd
masakra kristi jak ty to ogarniesz
to duzy pies wiec pewnie narżnął mocno
labrador
pewnie buldog francuski co
bede musial sprzatac zaraz xd
jeszcze piesek pod moja nieobecnosc odje maniane
wiec maasakra
no taa i jeszcze te szluczki palone byly
chociaz sobota wiec niewiadomo co jeszcze bedzie
pewnie sahara w ustach co
masakra jakas, dzis chyba trzeba finalnie odpoczac ;o
dwa dni pod rzad coco sie tu sypie ;o
au kuzynky
lat*
Allegri to nieybwale spokojny strateg, swoj testosteron wyladowywuje na mlodych dupeczkach a nie jak Conte na dziennikarzach i pilkarzach
przypominam tylko, że wcześniej to w tej LE wyjaśniały nas takie potęgi europejskiego footballu jak, VFL i Southampton, tak więc rzeczywiście uznaję dojście do finału za mały sukces względem lad poprzednich
warto dla tej roszady bylo przegrac ten final
jesli taki mial byc koszt dojscia allegriego to niech i tak sie stanie
ale przegrywanie finalow wiadomo w czym jest styl.
ale gdyby to byla lm.;
dobrze, ze to tylko liga europy wiec wiesz dla mnie to obojetne
ja to podsumuje tak
spokojnie kuzynku tutaj niektorych zadowala ze jestesmy FINALISTAMI LE a nie zwyciezcami
no niee Panowie ja tu conte juz zupelnie nie widze
Najglupsze w tym wszystkim jest to ze po bergamo mowil ze nie chodzi o rynek, a teraz potwierdzil, ze tak xd
i moze dobrze ze tak
na ostrej bombie jednak to ogladalem
nie wierze ze wczoraj to obejrzalem
jak ma byc nabuzowany i naburmuszony uj wie czym i z łaski trenowac to niech wyqrwia
Conte ochłonie xD