Archiwum shoutboksa

inter30 22.08.2020 16:09

obecnie stac nas na lepszych niz radja

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:09

:lol:

Klinsi64 22.08.2020 16:09

kazdy kto domaga sie tych banitów powinien z automatu lecieć bo to jest niesmaczne

Klinsi64 22.08.2020 16:08

perisic juz z lyonem sie wypiał

maniekfci 22.08.2020 16:08

Radji chyba też

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:08

Moze allegri postawi na asamoaha ⚽

maniekfci 22.08.2020 16:08

Perisicia nie ma co liczyć

Chuchu 22.08.2020 16:08

Do dupy

Chuchu 22.08.2020 16:08

I kolejny Włoch by był trenerem?

Yascarr 22.08.2020 16:07

Perisić już się wypiął na Inter i tak

Klinsi64 22.08.2020 16:07

gaspa oczywiscie nie licze

WTC 22.08.2020 16:06

chyba seksualnie

Klinsi64 22.08.2020 16:06

jak przyjdzie to tragedii nie bedzie bo nadal bedziemy mieli najlepszego trenera z czołówki

Endru 22.08.2020 16:06

Allegri moze wykorzysta Perisica i Nainggolana

Klinsi64 22.08.2020 16:06

powiem tak odnosnie Maxa

Yascarr 22.08.2020 16:05

Ten co w Lechu grał a teraz to nawet nie wiem co z nim się dzieje

Klinsi64 22.08.2020 16:04

zreszta to obojetne

Klinsi64 22.08.2020 16:04

który?

Yascarr 22.08.2020 16:03

Skończy jak Kownacki

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:03

Po pieniądze

Claudio 22.08.2020 16:03

po cholere te kmioty ida za granice nie znajac jakiegokolwiek jezyka?

Claudio 22.08.2020 16:03

Dyrektor Wolfsburga po pierwszym treningu Białka "- Jest z dala od domu, mówi tylko po polsku. Czasami taki piłkarz potrzebuje więcej czasu, a czasem dzieje się wszystko bardzo szybko - dodał. "

Klinsi64 22.08.2020 16:02

super skład zwłaszcza ten sanchez w ataku

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:02

Slynne 4231

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:02

A mkze tak handanovic; De Sciglio, Skriniar, de vrij, Emerson; Barella, Tonali; Hakimi, Eriksen, Sanchez; Lukaku

Klinsi64 22.08.2020 16:01

nie wiem w jakiej na pewno w jakiejś elsatycznej

Yascarr 22.08.2020 16:01

Conte nie wykorzysta jego potencjału

Lopez 22.08.2020 16:01

Dokł Klinsi. Peszko chciał zganić Stokowca,a wystawił mu laurtkę, to samo yascar zrobił conte

Yascarr 22.08.2020 16:00

O ile było wiadomo od początku że Lazaro będzie za cienki to Hakimi mógłby dać sporo Interowi ale nie z tym trenerem raczej.

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:00

Klinsi w jakiej taktyce widzisz Inter Maxa Allegriego

Klinsi64 22.08.2020 16:00

wiadomo że Conte miałby w dupie gole,asysty czy wykreowane okazje przez Hakimiego

Klinsi64 22.08.2020 15:58

widze że yascarr odlatuje jak Peszko ws Stokowca

Yascarr 22.08.2020 15:58

Nie to że coś jest nie tak z Conte, ale Hakimi nie ma racji bytu w świecie Conte. On lubi iść do przodu, ryzykować. Lazaro to mniejszy kaliber, ale styl podobny. To nie są roboty że będą idealnie ustawiać się w defensywie i wrzucać piłkę jak maszyna z linii

Lopez 22.08.2020 15:55

jak ktoś oczekuje sprowadzenia pracowitych zawodników, to yascarr masz racje, że coś z nim jest nie tak :D :D

CzarodziejCzasu 22.08.2020 15:51

Same robole

inter30 22.08.2020 15:51

moze sie okaze ze on n nie chcial tonalego i hakimiego

CzarodziejCzasu 22.08.2020 15:51

No a jaka on kadre powolal jak byl selekcnonerem xd

Yascarr 22.08.2020 15:51

Jakby taka Borussia grała w Serie A i Conte byłby trenerem to na wahadle grałby Piszczek, w Hazard, Sancho czy Reus mogliby się pakować

CzarodziejCzasu 22.08.2020 15:51

Czego chciec wiecen na tym etapie

CzarodziejCzasu 22.08.2020 15:50

Scudetto na wyciagniecie reki a ten wysapuje

Yascarr 22.08.2020 15:49

Roboli*

Yascarr 22.08.2020 15:49

Jak Conte ma zostać to dajmy sobie spokój z Eriksenem czy Hakimim. On chce pracowitych robili do składu.

CzarodziejCzasu 22.08.2020 15:49

Dziwny ten Conte. Dostałby Kumbulle i mial by gotowy srodek obrony. Tonali plus ktos i srodek ataku i jakos by to wyglądało. Jedynie czego naprawdę by brakowalo to lewe wahadlo

inter30 22.08.2020 15:47

wice*

inter30 22.08.2020 15:46

pewnie kwestie roli eriksena, przyszlosci skriniara, wiec lukaku itd sporo rozbieznosci, do tego pewnie standardowo vidal

Dzonyy 22.08.2020 15:43

A niech go wywala na zbity pysk. Płaczę jak skepta gdy murzyn mu do dzioba nie chce dac

mateo-mazzini 22.08.2020 15:41

*Allegri wyrazil

mateo-mazzini 22.08.2020 15:41

wyrazil zainteresowanie możliwością prowadzenia Interu

mateo-mazzini 22.08.2020 15:40

Sky: we wtorek spotkanie Zhang-Conte. Kluczem Mercato, ale Inter nie zamierza zaspokajać zachcianek Conte

ZnawcaCalcio 22.08.2020 15:37

Ja bym tesknil za Conte

mateo-mazzini 22.08.2020 15:34

nie wiedziałem ze jak trenowal w C1 to oskarżal Juventus o korupcje xd

mateo-mazzini 22.08.2020 15:34

świetna biografia tego czlowieka jalo trenera w pigułce

mateo-mazzini 22.08.2020 15:33

bardzo polecam

mateo-mazzini 22.08.2020 15:33

Na głównej LGDS jest super artykuł o tym jak Conte wysapał dosłownie w każdym klubie gdzie trenował

CzarodziejCzasu 22.08.2020 15:33

Ale w jakiejś reprezentacji moze zaistniec

WTC 22.08.2020 15:33

no to oczywiste, że jest on gwiazdą wśród trenerów i to leciutko

CzarodziejCzasu 22.08.2020 15:33

Jak odejdzie to kariera klubowa game over

FENDI_SOSA 22.08.2020 15:33

conte pewnie sobie w tej swojej glowce mysli, ze on jakis gwiazdor i moze ze ktos tu jeszcze bedzie za nim tesknic xd

CzarodziejCzasu 22.08.2020 15:33

Moze niech za brzeczka przyjdzie

FENDI_SOSA 22.08.2020 15:32

to gagliardini w pomocy italii

Nitrogen 22.08.2020 15:32

Ale tam dowodzi Pan Roberto :/

CzarodziejCzasu 22.08.2020 15:32

Sportmediaset informuje, ze Conte chcialby wrocic do pracy z reprezentacja

FENDI_SOSA 22.08.2020 15:31

au nie no, coco na tym lokalu akurat sie kurczini nie pojawilo

FENDI_SOSA 22.08.2020 15:30

au kuzynku pierwsze travisy tu leca

WTC 22.08.2020 15:30

albo cichaczem wciągnął coco przygotowane dla cristiego

FENDI_SOSA 22.08.2020 15:30

ale roznie bywa..

FENDI_SOSA 22.08.2020 15:29

tym razem tylko mocz xd

Kredence 22.08.2020 15:29

masakra kristi jak ty to ogarniesz

Kredence 22.08.2020 15:29

to duzy pies wiec pewnie narżnął mocno

FENDI_SOSA 22.08.2020 15:29

labrador

Kredence 22.08.2020 15:29

pewnie buldog francuski co

FENDI_SOSA 22.08.2020 15:28

bede musial sprzatac zaraz xd

FENDI_SOSA 22.08.2020 15:28

jeszcze piesek pod moja nieobecnosc odje maniane

FENDI_SOSA 22.08.2020 15:27

wiec maasakra

FENDI_SOSA 22.08.2020 15:27

no taa i jeszcze te szluczki palone byly

FENDI_SOSA 22.08.2020 15:27

chociaz sobota wiec niewiadomo co jeszcze bedzie

Skepta 22.08.2020 15:27

pewnie sahara w ustach co

FENDI_SOSA 22.08.2020 15:27

masakra jakas, dzis chyba trzeba finalnie odpoczac ;o

FENDI_SOSA 22.08.2020 15:27

dwa dni pod rzad coco sie tu sypie ;o

FENDI_SOSA 22.08.2020 15:27

au kuzynky

WTC 22.08.2020 15:26

lat*

Skepta 22.08.2020 15:26

Allegri to nieybwale spokojny strateg, swoj testosteron wyladowywuje na mlodych dupeczkach a nie jak Conte na dziennikarzach i pilkarzach

WTC 22.08.2020 15:26

przypominam tylko, że wcześniej to w tej LE wyjaśniały nas takie potęgi europejskiego footballu jak, VFL i Southampton, tak więc rzeczywiście uznaję dojście do finału za mały sukces względem lad poprzednich

FENDI_SOSA 22.08.2020 15:26

warto dla tej roszady bylo przegrac ten final

FENDI_SOSA 22.08.2020 15:25

jesli taki mial byc koszt dojscia allegriego to niech i tak sie stanie

FENDI_SOSA 22.08.2020 15:25

ale przegrywanie finalow wiadomo w czym jest styl.

FENDI_SOSA 22.08.2020 15:24

ale gdyby to byla lm.;

FENDI_SOSA 22.08.2020 15:24

dobrze, ze to tylko liga europy wiec wiesz dla mnie to obojetne

FENDI_SOSA 22.08.2020 15:24

ja to podsumuje tak

Skepta 22.08.2020 15:24

spokojnie kuzynku tutaj niektorych zadowala ze jestesmy FINALISTAMI LE a nie zwyciezcami

FENDI_SOSA 22.08.2020 15:24

no niee Panowie ja tu conte juz zupelnie nie widze

CzarodziejCzasu 22.08.2020 15:24

Najglupsze w tym wszystkim jest to ze po bergamo mowil ze nie chodzi o rynek, a teraz potwierdzil, ze tak xd

FENDI_SOSA 22.08.2020 15:23

i moze dobrze ze tak

FENDI_SOSA 22.08.2020 15:23

na ostrej bombie jednak to ogladalem

FENDI_SOSA 22.08.2020 15:23

nie wierze ze wczoraj to obejrzalem

Skepta 22.08.2020 15:23

jak ma byc nabuzowany i naburmuszony uj wie czym i z łaski trenowac to niech wyqrwia

Skepta 22.08.2020 15:23

Conte ochłonie xD

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się