Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Chuchu 22.08.2020 16:36

Cambiasso vs Pirlo, coś pięknego by było

Yascarr 22.08.2020 16:36

Cambiasoo przecież miał być mega trenerem

WTC 22.08.2020 16:36

no Allegro na 100%

Nitrogen 22.08.2020 16:36

Zaliczył sam won jak ze wszystkich klubó

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:36

Esteban Cambiasso

Chuchu 22.08.2020 16:36

Allegro?

Nitrogen 22.08.2020 16:36

Wywalony na pewno nie, bo Inter by się skompromitował z opłacaniem mu 11 mln pensji

Chuchu 22.08.2020 16:36

I kto miałby go teraz zastąpić?

WTC 22.08.2020 16:35

Rafał 1976 wysłał mu nabój do domu a reszta działa się sama

Ojciec SB 22.08.2020 16:34

jak myslicie Conte zostal wywalony czy sam podjal decyzje odejscia?

Nitrogen 22.08.2020 16:33

Ale wrócę silniejszy już w najbliższych dniach

Lopez 22.08.2020 16:33

pewnie odgapił i napsiał to samo

WTC 22.08.2020 16:33

było się nie trudzić z pisaniem roku to byś zdążył

Nitrogen 22.08.2020 16:33

Niestety

maverik 22.08.2020 16:32

Nitrogen slabsza forma ostatnio

Nitrogen 22.08.2020 16:32

Ehhh sekundę spóźniony

Nitrogen 22.08.2020 16:32

19.09.2020

maverik 22.08.2020 16:32

19.09

Yascarr 22.08.2020 16:32

kiedy w ogóle rusza Serie A?

Lopez 22.08.2020 16:30

Tą emotkę podobno dodał ktoś z luton

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:29

😠😠😠😠😠😠😠😠

WTC 22.08.2020 16:29

to jest chyba emotka wpierdolka

WTC 22.08.2020 16:28

😠😠

maverik 22.08.2020 16:28

😠😠😠

Guarin 22.08.2020 16:28

jego nakręcają porażki a nie plusy

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:28

Zabawny jest

Klinsi64 22.08.2020 16:28

no i go nakreciłeś

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:28

Plusa

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:28

Dalem mu oluda tutaj

Klinsi64 22.08.2020 16:27

też bym sapał na przegrany finał,gdyby nie to że przez ostatnie 9 lat bylismy dnem w Europie

WTC 22.08.2020 16:27

xDDDDDD

WTC 22.08.2020 16:27

22.08.2020 o 00:29 przez Rafał 1976 -3 Rafał 1976 Cała prawda zawarta w tytule ❗Po prostu sezon z du.y jak zwykle spie...lony i to już tak trwa 10 pie...onych lat ❗A co nie którzy na tej stronie są szczęśliwi ch.j wie z strzego ❗😠😠😠

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:27

Barella pokazal charakter ale to nie wystarczylo, niesamowite

Guarin 22.08.2020 16:26

wystarczyło wygrać z szatarem 4-0 lub 5-1 a tak było 5-0 czyli nastepny mecz zawsze w plecy

Yascarr 22.08.2020 16:26

Finał zweryfikował

Yascarr 22.08.2020 16:26

Dokładnie, a nie jak Barella co po meczu z Leverkusen krzyczał że pokazali prawdziwy charakter

WTC 22.08.2020 16:25

no Marek sam sobie pomaga i nie czeka na pomoc innych

maverik 22.08.2020 16:25

fascynuje mnie Marek32, ma problem i potem sam go rozwiazuje

WTC 22.08.2020 16:25

😠no lepiej żeby cię przekonały😠

Nitrogen 22.08.2020 16:24

Dwa by nic nie dały, ale trzy to już jest zdecydowany sygnał

Nitrogen 22.08.2020 16:24

Te wykrzykniki mnie przekonały

WTC 22.08.2020 16:24

😠😠😠😠😠

WTC 22.08.2020 16:24

22.08.2020 o 16:08 przez Rafał 1976 0 Rafał 1976 Niech idzie w ch.j i zabiera tych nierobów ze sobą 😠😠😠I żadnego Włocha za trenera bo dalej będzie to samo u nas musi być ktoś taki jakim był Jose Mourinho ❗❗❗

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:22

Niesamowite

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:22

Gość nke zadowala die jakimś finalem, ma to w dupie. Chce tylko zwycięstwa

WTC 22.08.2020 16:22

Klinsi nie kąsaj 😠😠😠😠😠

WTC 22.08.2020 16:22

xD

Klinsi64 22.08.2020 16:21

czyli masz

WTC 22.08.2020 16:21

on musi być jakiś opóźniony

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:21

Chciałbym miec mental rafala

WTC 22.08.2020 16:21

22.08.2020 o 16:13 przez Rafał 1976 -1 Rafał 1976 Widzę że też ma pan klapki na oczach 😠😠😠😠😠

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:21

Zarzucasz komus a sam pieprzysz i pieprzysz

Klinsi64 22.08.2020 16:21

:D

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:20

Po co o nimpiszesz?

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:20

No i co? To jego zycie. Nie wchodz do niego ze swoimi bucioramj

Klinsi64 22.08.2020 16:20

w sampie skreslony w Interze też

Klinsi64 22.08.2020 16:19

gosc kariere zakonczy i w kazdym klubie bedą go mieli w dupie

Klinsi64 22.08.2020 16:19

stary jakims zdjeciem wysapał

Klinsi64 22.08.2020 16:18

widze że cała familia Icardich sie brzydko zabawia

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:18

Ciekawe czy Ivanek czy Maurito jutro

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:18

Skoro tak to here we go

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:17

Pfffff

Klinsi64 22.08.2020 16:15

no i to jest temat dla czarodzieja a nie pisanie o calcio

maniekfci 22.08.2020 16:15

XD

WTC 22.08.2020 16:15

kreatywna reklama zawsze w cenie

WTC 22.08.2020 16:14

po czym odpowiedział mu Marek 32 sugerując użycie jakiejś tam stronki

inter30 22.08.2020 16:14

teoretycznie nic wielkiego nie zrobil jeszcze zeby go oskaraz o sabotaz

WTC 22.08.2020 16:14

Marek 32 założył temat na forum ''Problem z laptopem'' gdzie zapytał o dobrego laptopa

inter30 22.08.2020 16:14

jakby sie uparl to by zrobil tak ze by osiagnal swoje

Klinsi64 22.08.2020 16:14

jak powiedział A to musi B powiedziec

inter30 22.08.2020 16:14

ze za prozumieniem?

Klinsi64 22.08.2020 16:14

wysapać na pracodawce i liczyc na odprawe

Klinsi64 22.08.2020 16:13

inter30 to byłoby za proste nie sądzisz? :D

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:13

Scudetto pewnie przegrane po pogróżki

inter30 22.08.2020 16:12

bo niby czemu mialby rezygnowac z kasy

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:12

Yuto nagatomo na lewe wahadlo

inter30 22.08.2020 16:12

a pisza cos o rozwiazaniu z porozumieniem wiec to chyba tez kwestia ze dostaje pogrozki tak mi sie wydaje

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:12

Sapiesz i sapiesz

Klinsi64 22.08.2020 16:12

to zacznijcie mądrzej opisywac

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:11

Po co sie meczyc

Klinsi64 22.08.2020 16:11

mozna mi wszystko zarzucić ale nie chorobe psychiczną bez jaj

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:11

Jak ci sie nie podoba na sb to sie wynos

maniekfci 22.08.2020 16:11

może Kross i Bale

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:11

Psycha ewidentnie siada

maniekfci 22.08.2020 16:11

generalnie jesteśmy w takiej sytuaci dzięki Zhangom, że jeśli nie wrócą Iwan i Radja, to lekko ktoś z topu za nich

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:10

Klinsi wez leki

Klinsi64 22.08.2020 16:10

przyszedł Lukaku i top 2 od razu

Klinsi64 22.08.2020 16:10

racja za ich czasów inter był w top 5

inter30 22.08.2020 16:10

guarin i palacio tez byli w tej grupie wiec...

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:10

Yascarr top 5. Razem z Maurito

inter30 22.08.2020 16:10

a perisicu nei wspomne bo kopal sie tu po czole ostatni sezon

Yascarr 22.08.2020 16:09

Ivanek był jaki był, ale w ostatnich 8-9 latach pewnie w top 10 najlepszych piłkarzy jacy tu grali

inter30 22.08.2020 16:09

obecnie stac nas na lepszych niz radja

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:09

:lol:

Klinsi64 22.08.2020 16:09

kazdy kto domaga sie tych banitów powinien z automatu lecieć bo to jest niesmaczne

Klinsi64 22.08.2020 16:08

perisic juz z lyonem sie wypiał

maniekfci 22.08.2020 16:08

Radji chyba też

CzarodziejCzasu 22.08.2020 16:08

Moze allegri postawi na asamoaha ⚽

maniekfci 22.08.2020 16:08

Perisicia nie ma co liczyć

Chuchu 22.08.2020 16:08

Do dupy

Shoutbox

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Claudio 25.06.2026 20:13

United - Bruno Fernandes, Arsenal - Odegaard, City - Cherki, Liverpool - Wirtz, Aston Villa - Rogers, Chelsea - Palmer

Claudio 25.06.2026 20:08

tak rzuciłem Bournemoyh, a oni tam zajęli 6 miejsce i zagrają w LE ;( 3pkt za LM

KibicInteru 25.06.2026 20:04

Zagrożenie stanowią czołowe kluby z Anglii ale nie znam się na ich sytuacji kadrowej żeby ogarnąć kto będzie chętny. Może City za Bernardo?

KibicInteru 25.06.2026 20:03

Nie sądzę żeby kluby pokroju Everyonu czy Bournemouth były problemem. Paz nawet nie spojrzy na ich oferty

Claudio 25.06.2026 19:56

Musmarra: „W zeszłym roku Oaktree narzekało na wyniki w Lidze Mistrzów. Jeśli jednak narzekasz na Ligę Mistrzów, to musisz dokonywać transferów na miarę Ligi Mistrzów: przed tym nie ma ucieczki”.

Claudio 25.06.2026 19:49

"Como wciąż ma możliwość jego pozyskania. Jeśli tego nie zrobi, Inter będzie mógł wtedy wykorzystać swoje dwa asy w rękawie: jeden to relacja między Marottą a Perezem, która wzmocniła się po meczu towarzyskim z Legends na początku tego miesiąca, a drugi to przyjaźń między Zanettim a ojcem Nico Paza” OHO mamy przewagę....

Claudio 25.06.2026 19:48

Paz to Lautaro już pewnie ma dość.

rchemik 25.06.2026 19:45

najgorsze, ze tu się nie skończy na 60 mln, tylko pewnie w okolicy 75 i to nas zdyskwalifikuje, patrząc że nadal brakuje nam wahadła i 2 obrońców

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625470

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się