handa poprawił grę nogami ale daleko mu do tego aby móc powiedzieć że gra dobrze
Handa i jego zabawy pod bramka, to jest porazka, nawet wczoraj odwalil taki numer
Zawsze spokojny jestem
pamiętasz jak prawie sobie bramkę strzelił? xD
Ja nie mam haha
no bo czasami sadził też niezłe babole
no jak widze te zabawy pod bramka handy to mam palpitacje
A niektorzy robia z niego przecietniaka w tym aspekcie
Handa
nie ten wiek Klinsi
Akurat Ahnda gra dobrze nogami...
najlepiej nogami grała sharone stone w nagim instynkcie może ona?
WTC 22.08.2020 18:19 Handanović ze swoimi nieprzeciętnymi umiejętnościami grania nogą może okazać się dodatkową opcją w rozegraniu
wszystkie pieniądze bym dal zeby to zobaczyć
Hajto majacy dlugi u Brozovicia
oddaje*
a to nie wiedzialem
w takim Interze miałby pole do popisu jeśli chodzi o pożyczki
do dzisiaj długi oddaj byłym podopiecznym chyba
przecież już się sprawdził w Jadze
ciekawe jakby sie hajto sprawdziw w roli trenera
Franz Smuda
szansę*
w Barcelonie dawał radę lat temu 15
może dać szanse Frankowi Rijkardowi
4-2-Gagliardini
A może Leonardo i 4-2-fantazja
zawsze moze byc spaleciak z ktorym mamy jeszcze umowe
i lajk dys klab wery, wery macz
Z nim nie ma tak łatwo
Macari musi czuz dyz klab bikoz
narzekamy ze Conte to beton jednego ustawienia to strama bylby idealny
a Walter Mazzarri znalazł zatrudnienie? być może jego powrót byłby odpowiednim impulsem
Kurcze roma miala montelle, milan seedorfa czy pippo, juve ma pirlo. A my kiedy kogos wyprodukujemy? Cambiasso? Figo? Veron?
a moze wielki powrot straMOUccioniego i jego elastycznosci?
Handanović ze swoimi nieprzeciętnymi umiejętnościami grania nogą może okazać się dodatkową opcją w rozegraniu
Jerzy Engel włoskiej piłki
Futbol na Si
to może zadziałać
no idea Motty grania bramkarzem w środku pola jest imponująca
Inter grający 2-7-2 proszę oceńcie
zalamie sie psychicznie i bede musial chodzic do terapeuty
Thiago Motta tez wolny, a trenerem jest wybitnyn co pokazal w Genui
Ojciec co będziesz czuł jeśli Borowik zakończy karierę w Interze, a następnie ukończy kursy UEFA turbo pro i zostanie trenerem Interu
Cambiasso
niech nas Stankovic przejmie
i uwazam go za najwiekszy problem naszego klubu
na borowika to patrzec nie moge
A Gagliardyny to Centinetri e moscoli
Ja bym chcial manciniego najbardziej
Borowik jest kluczowy
obojetnie kto by nie przyszedl mam nadzieje ze pogoni borowika i gaglie
do tego ma DNA Interu
Santiago Solari jest wolny
Walter Zenga
zdenek zeman
albo o Hiddinku
Chuchu marzy o Sergio Conceicao
Jurguś Klopp stworzylby maszyne z Interu
Włocha
Żadnego Włoxha już nie chcę po prostu
jak nie Allegro to jedyny ktory jest godny trenowac nasz klub to Pan Klopp
Ciekawe co dzisiaj pokaże Povetkin
Wyglada jak wiewiórka
Nie podoba mi sie ten Nagelsman ma za duza dupe
Tuchel z Nagelsmanem w duecie co
Jak wygra lm z psg kto wie
Jak nie Allegri to ewentualnie Tuchela bym chcial
perspektywa Conciaka nie przerazala a przeraza Allegro?
jak moze przerazac perspektywa Interu Allegrego
Zobacz jaki madry trener
Za późno
Nie podniecaj sie
Przeraża mnie perspektywa Interu Allegrego
Jezu jaka obrzydliwość
gismo22 sierpnia 2020 | 17:51 A jednak. Conte mimi wszystko moim zdaniem nie był najlepszym trenerem. 2 miejsce w lidze jest baaaardzo złudne bo połowa klubów z top grała słabo przez część sezonu. W LE też trafialiśmy na słabszych rywali. W LM nam pokazali gdzie nasze miejsce.
Conte badac nie trzeba, wiadomo ze on ma problemy psychiczne
powinni tych trenerów psychiatrycznie badac przed zatrudnieniem
zachowania Conte to nikt nie rozumie od konca sezonu serie a
Biasin: Inter nie rozumie zachowania Conte i czeka do wtorku na wyjaśnienia
siurka tez trzyma w ich barwach, tzn ze ich piep*y czy to z uczuciem?
Kawal byka
pierdzi w ich barwy więc chyba nie
Czy hakimi jewt juventinin?
iks de
Zawodnik Kmity Zabierzów zignorował pozytywny wynik na koronawirusa i wziął udział w meczu. Grozi mu osiem lat więzienia
Ale wierze ze nie zesra
Jedynie wątpliwości co on zrobi z tym hakimim
zdecydowanie Eriksen
Eriksena to na pewno
Allegri moze podbuje skriniara
wybierając między Eriksenem a Conte wybieram Eriksena
szczerze mówiąc
dobrze że nie wszedł na stół i się nie zesrał wczoraj na konferencji
''A może on czegoś szuka? a może mu coś zaiebali?''
''Z Conte wiadomo, że nic nie wiadomo''
3pkt za LM