Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Kredence 22.08.2020 18:27

handa poprawił grę nogami ale daleko mu do tego aby móc powiedzieć że gra dobrze

Ojciec SB 22.08.2020 18:27

Handa i jego zabawy pod bramka, to jest porazka, nawet wczoraj odwalil taki numer

ZnawcaCalcio 22.08.2020 18:27

Zawsze spokojny jestem

WTC 22.08.2020 18:26

pamiętasz jak prawie sobie bramkę strzelił? xD

ZnawcaCalcio 22.08.2020 18:26

Ja nie mam haha

WTC 22.08.2020 18:26

no bo czasami sadził też niezłe babole

Klinsi64 22.08.2020 18:26

no jak widze te zabawy pod bramka handy to mam palpitacje

ZnawcaCalcio 22.08.2020 18:26

A niektorzy robia z niego przecietniaka w tym aspekcie

ZnawcaCalcio 22.08.2020 18:26

Handa

WTC 22.08.2020 18:26

nie ten wiek Klinsi

ZnawcaCalcio 22.08.2020 18:26

Akurat Ahnda gra dobrze nogami...

Klinsi64 22.08.2020 18:25

najlepiej nogami grała sharone stone w nagim instynkcie może ona?

Klinsi64 22.08.2020 18:25

WTC 22.08.2020 18:19 Handanović ze swoimi nieprzeciętnymi umiejętnościami grania nogą może okazać się dodatkową opcją w rozegraniu

mateo-mazzini 22.08.2020 18:25

wszystkie pieniądze bym dal zeby to zobaczyć

mateo-mazzini 22.08.2020 18:25

Hajto majacy dlugi u Brozovicia

WTC 22.08.2020 18:24

oddaje*

Ojciec SB 22.08.2020 18:24

a to nie wiedzialem

WTC 22.08.2020 18:24

w takim Interze miałby pole do popisu jeśli chodzi o pożyczki

WTC 22.08.2020 18:24

do dzisiaj długi oddaj byłym podopiecznym chyba

WTC 22.08.2020 18:24

przecież już się sprawdził w Jadze

Ojciec SB 22.08.2020 18:23

ciekawe jakby sie hajto sprawdziw w roli trenera

Ojciec SB 22.08.2020 18:22

Franz Smuda

WTC 22.08.2020 18:22

szansę*

WTC 22.08.2020 18:22

w Barcelonie dawał radę lat temu 15

WTC 22.08.2020 18:22

może dać szanse Frankowi Rijkardowi

mateo-mazzini 22.08.2020 18:22

4-2-Gagliardini

mateo-mazzini 22.08.2020 18:22

A może Leonardo i 4-2-fantazja

Ojciec SB 22.08.2020 18:21

zawsze moze byc spaleciak z ktorym mamy jeszcze umowe

WTC 22.08.2020 18:21

i lajk dys klab wery, wery macz

Nitrogen 22.08.2020 18:21

Z nim nie ma tak łatwo

Nitrogen 22.08.2020 18:21

Macari musi czuz dyz klab bikoz

Ojciec SB 22.08.2020 18:20

narzekamy ze Conte to beton jednego ustawienia to strama bylby idealny

WTC 22.08.2020 18:20

a Walter Mazzarri znalazł zatrudnienie? być może jego powrót byłby odpowiednim impulsem

CzarodziejCzasu 22.08.2020 18:20

Kurcze roma miala montelle, milan seedorfa czy pippo, juve ma pirlo. A my kiedy kogos wyprodukujemy? Cambiasso? Figo? Veron?

Ojciec SB 22.08.2020 18:19

a moze wielki powrot straMOUccioniego i jego elastycznosci?

WTC 22.08.2020 18:19

Handanović ze swoimi nieprzeciętnymi umiejętnościami grania nogą może okazać się dodatkową opcją w rozegraniu

mateo-mazzini 22.08.2020 18:19

Jerzy Engel włoskiej piłki

Nitrogen 22.08.2020 18:19

Futbol na Si

WTC 22.08.2020 18:19

to może zadziałać

WTC 22.08.2020 18:18

no idea Motty grania bramkarzem w środku pola jest imponująca

mateo-mazzini 22.08.2020 18:18

Inter grający 2-7-2 proszę oceńcie

Ojciec SB 22.08.2020 18:18

zalamie sie psychicznie i bede musial chodzic do terapeuty

mateo-mazzini 22.08.2020 18:18

Thiago Motta tez wolny, a trenerem jest wybitnyn co pokazal w Genui

WTC 22.08.2020 18:18

Ojciec co będziesz czuł jeśli Borowik zakończy karierę w Interze, a następnie ukończy kursy UEFA turbo pro i zostanie trenerem Interu

Ojciec SB 22.08.2020 18:17

Cambiasso

mateo-mazzini 22.08.2020 18:17

niech nas Stankovic przejmie

Ojciec SB 22.08.2020 18:17

i uwazam go za najwiekszy problem naszego klubu

Ojciec SB 22.08.2020 18:17

na borowika to patrzec nie moge

Nitrogen 22.08.2020 18:17

A Gagliardyny to Centinetri e moscoli

CzarodziejCzasu 22.08.2020 18:17

Ja bym chcial manciniego najbardziej

Nitrogen 22.08.2020 18:16

Borowik jest kluczowy

Ojciec SB 22.08.2020 18:16

obojetnie kto by nie przyszedl mam nadzieje ze pogoni borowika i gaglie

WTC 22.08.2020 18:15

do tego ma DNA Interu

WTC 22.08.2020 18:15

Santiago Solari jest wolny

Kusy 22.08.2020 18:15

Walter Zenga

Ojciec SB 22.08.2020 18:13

zdenek zeman

Klinsi64 22.08.2020 18:12

albo o Hiddinku

Klinsi64 22.08.2020 18:12

Chuchu marzy o Sergio Conceicao

Ojciec SB 22.08.2020 18:10

Jurguś Klopp stworzylby maszyne z Interu

Chuchu 22.08.2020 18:10

Włocha

Chuchu 22.08.2020 18:09

Żadnego Włoxha już nie chcę po prostu

Ojciec SB 22.08.2020 18:09

jak nie Allegro to jedyny ktory jest godny trenowac nasz klub to Pan Klopp

Kusy 22.08.2020 18:08

Ciekawe co dzisiaj pokaże Povetkin

Endru 22.08.2020 18:08

Wyglada jak wiewiórka

Endru 22.08.2020 18:07

Nie podoba mi sie ten Nagelsman ma za duza dupe

Klinsi64 22.08.2020 18:06

Tuchel z Nagelsmanem w duecie co

Endru 22.08.2020 18:05

Jak wygra lm z psg kto wie

Endru 22.08.2020 18:05

Jak nie Allegri to ewentualnie Tuchela bym chcial

Ojciec SB 22.08.2020 18:04

perspektywa Conciaka nie przerazala a przeraza Allegro?

Ojciec SB 22.08.2020 18:03

jak moze przerazac perspektywa Interu Allegrego

CzarodziejCzasu 22.08.2020 18:02

Zobacz jaki madry trener

Chuchu 22.08.2020 18:01

Za późno

CzarodziejCzasu 22.08.2020 17:59

Nie podniecaj sie

Chuchu 22.08.2020 17:58

Przeraża mnie perspektywa Interu Allegrego

CzarodziejCzasu 22.08.2020 17:58

Jezu jaka obrzydliwość

Klinsi64 22.08.2020 17:57

gismo22 sierpnia 2020 | 17:51 A jednak. Conte mimi wszystko moim zdaniem nie był najlepszym trenerem. 2 miejsce w lidze jest baaaardzo złudne bo połowa klubów z top grała słabo przez część sezonu. W LE też trafialiśmy na słabszych rywali. W LM nam pokazali gdzie nasze miejsce.

Ojciec SB 22.08.2020 17:52

Conte badac nie trzeba, wiadomo ze on ma problemy psychiczne

Klinsi64 22.08.2020 17:48

powinni tych trenerów psychiatrycznie badac przed zatrudnieniem

Ojciec SB 22.08.2020 17:36

zachowania Conte to nikt nie rozumie od konca sezonu serie a :D

CzarodziejCzasu 22.08.2020 17:35

Biasin: Inter nie rozumie zachowania Conte i czeka do wtorku na wyjaśnienia

Ojciec SB 22.08.2020 17:29

siurka tez trzyma w ich barwach, tzn ze ich piep*y czy to z uczuciem?

CzarodziejCzasu 22.08.2020 17:28

Kawal byka

WTC 22.08.2020 17:28

pierdzi w ich barwy więc chyba nie

CzarodziejCzasu 22.08.2020 17:28

Czy hakimi jewt juventinin?

WTC 22.08.2020 17:27

iks de

WTC 22.08.2020 17:27

Zawodnik Kmity Zabierzów zignorował pozytywny wynik na koronawirusa i wziął udział w meczu. Grozi mu osiem lat więzienia

CzarodziejCzasu 22.08.2020 17:27

Ale wierze ze nie zesra

CzarodziejCzasu 22.08.2020 17:27

Jedynie wątpliwości co on zrobi z tym hakimim

Ojciec SB 22.08.2020 17:26

zdecydowanie Eriksen

CzarodziejCzasu 22.08.2020 17:25

Eriksena to na pewno

CzarodziejCzasu 22.08.2020 17:25

Allegri moze podbuje skriniara

Piekarz 22.08.2020 17:24

wybierając między Eriksenem a Conte wybieram Eriksena

Piekarz 22.08.2020 17:24

szczerze mówiąc

Yascarr 22.08.2020 17:23

dobrze że nie wszedł na stół i się nie zesrał wczoraj na konferencji

WTC 22.08.2020 17:22

''A może on czegoś szuka? a może mu coś zaiebali?''

WTC 22.08.2020 17:22

''Z Conte wiadomo, że nic nie wiadomo''

Shoutbox

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Claudio 25.06.2026 20:13

United - Bruno Fernandes, Arsenal - Odegaard, City - Cherki, Liverpool - Wirtz, Aston Villa - Rogers, Chelsea - Palmer

Claudio 25.06.2026 20:08

tak rzuciłem Bournemoyh, a oni tam zajęli 6 miejsce i zagrają w LE ;( 3pkt za LM

KibicInteru 25.06.2026 20:04

Zagrożenie stanowią czołowe kluby z Anglii ale nie znam się na ich sytuacji kadrowej żeby ogarnąć kto będzie chętny. Może City za Bernardo?

KibicInteru 25.06.2026 20:03

Nie sądzę żeby kluby pokroju Everyonu czy Bournemouth były problemem. Paz nawet nie spojrzy na ich oferty

Claudio 25.06.2026 19:56

Musmarra: „W zeszłym roku Oaktree narzekało na wyniki w Lidze Mistrzów. Jeśli jednak narzekasz na Ligę Mistrzów, to musisz dokonywać transferów na miarę Ligi Mistrzów: przed tym nie ma ucieczki”.

Claudio 25.06.2026 19:49

"Como wciąż ma możliwość jego pozyskania. Jeśli tego nie zrobi, Inter będzie mógł wtedy wykorzystać swoje dwa asy w rękawie: jeden to relacja między Marottą a Perezem, która wzmocniła się po meczu towarzyskim z Legends na początku tego miesiąca, a drugi to przyjaźń między Zanettim a ojcem Nico Paza” OHO mamy przewagę....

Claudio 25.06.2026 19:48

Paz to Lautaro już pewnie ma dość.

rchemik 25.06.2026 19:45

najgorsze, ze tu się nie skończy na 60 mln, tylko pewnie w okolicy 75 i to nas zdyskwalifikuje, patrząc że nadal brakuje nam wahadła i 2 obrońców

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625470

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się