Dominik kiedyś miałeś lepszy brzuch
wygladasz jak typowy gwałciciel
kur wy
LwG kolego
to ja
masz straszny burdel w pokoju
Dominik ale uwazaj na tym motorze mordko zebys dawca organów nie zostal
Fanaberie ze gra Godin zamiast niego
Generalnie kolejny odklejony gość
A no to widziałem
O Skriniara
I Conte go nienawidzi?
Znowu coś wysapał że Eriksen jest lekiem na całe zło?
Ale inter30 bredzi
Wiesz że byłeś w Faktach chwileczkę po Faktach w TVN24?
co tam się działo
Mow za siebie ja chce zobaczyc
opisz nam te tychy
endriu chce ty c w e l u
po co wrzucasz psycholu skoro Ci piszemy że nie chcemy
Pokaz to zdjecie
zapraszajcie do znajomych
Prosimy abyś nie dawał
i co teraz
są pewnie w policyjnej bazie poszukiwanych
dam link do mojego konta na fb
nie chcemy
chcecie moje zdjęcie zobaczyć?
wiemy
to ja dominik janas z bełchatowa
tylko zamiast złota w garncu to ma gówno
pewnie konar ci nie płonie i stąd kompleksy
I czemu prowadziłeś kiedyś tę stronę o Genoi?
KREDENS TO C W E L
Dominik mieszka pod tęczą niczym skrzaty w Irlandzkich legendach
co one ci zrobiły
Nitro ty C W E L U
gościu czemu dokuczales tym studentkom w Tychach?
xDDD
Nitrogej w szoku 🌈
Xdddd
No i amen
xddddd
XD
Javier Zanetti aresztowany! Znany piłkarz Interu Mediolan i rezerwowy reprezentacji Argentyny oskarżony został o pedofilię, której dopuszczał się w latach 1997-2017, lokalna społeczność w szoku. - ja pierdzielę, co się dzieje 😱
o kurde, czytacie co pisza wszystkie media we włoszech? już nawet onet podłapał
gdzie Rafał wysapał znowu
Ależ Rafał1976 się wściekł rany boskie xD
biegnij Endru i podpjerdol
Tak możesz już wysyłać pieniądze Lopezowi
Oo halogen przelogowal
Ja kiedys czytalem o Edersonie jakas analize i akurat jego gra to wiecej plusow dla Ciry niz minusow
xD
Musiałem się przelogować :(
czyżby sam się spacyfikował?
wypuścili cię już z aresztu?
Kredense cenzorze tak to ja
właśnie skończył zmianę na kopalni
Podczas pracy w klubie przez ostatni rok, Antonii Conte odkrył powiązania Javiera Zanettiego z Argentyńskim gangiem pedofilii, a Zhagn chce za wszelka cenę zamieść sprawę pod dywan
Podczas pracy w klubie przez ostatni rok, Antonii Conte odkrył powiązania Javiera Zanettiego z Argentyńskim gangiem pedofilii, a Zhagn chce za wszelka cenę zamieść sprawę pod dywan
Podczas pracy w klubie przez ostatni rok, Antonii Conte odkrył powiązania Javiera Zanettiego z Argentyńskim gangiem pedofilii, a Zhagn chce za wszelka cenę zamieść sprawę pod dywan
dominkjanaszbelchatowa
Podczas pracy w klubie przez ostatni rok, Antonii Conte odkrył powiązania Javiera Zanettiego z Argentyńskim gangiem pedofilii, a Zhagn chce za wszelka cenę zamieść sprawę pod dywan
Podczas pracy w klubie przez ostatni rok, Antonii Conte odkrył powiązania Javiera Zanettiego z Argentyńskim gangiem pedofilii, a Zhagn chce za wszelka cenę zamieść sprawę pod dywan
No tak witamy xD
xDDDD
wszystko jasne xD
Podczas pracy w klubie przez ostatni rok, Antonii Conte odkrył powiązania Javiera Zanettiego z Argentyńskim gangiem pedofilii, a Zhagn chce za wszelka cenę zamieść sprawę pod dywan,
Może to ten psychol Neracur osiemdziesiąty trzeci
no to możesz zawijać z tym trollingiem
sezonowiec
Data rejestracji 22.08.2020
Podobno z Conte to jest jakaś grubsza sprawa między nim a chińczykami,
wczoraj też odstawil cyrk przy akcji po której zrobił karnego Lukaku
handa ponoc ma słaby wzrok ale wstydzi sie w okularach bronic
Najlepsza połowa od czasów tripletty itp itd
wtedy co prowadziliśmy i ostatecznie był remis?
Pobiegł wgl w druga stronę
takie zalozenie Conte
No Handanowik speklakulatnie się jednak minął z piłką z Torynem rok temu
wcześniej tego nie robił
handa to ostatnio uwielbia wybiec na przedpole i minąć się z piłką, fascynuje mnie to
i twoim zdaniem był wart tych pieniędzy które zapłaciło City?
Potem uciekł do Guardioli. Wyłapał i Ederson witamy
Przecież Bravo grał świetnie w Barcelonie w pierwszym sezonie
jedyny bramkarz ktory moze byc pomocnikiem to przeklety neuer
no proszę cię, ten Ederson to debil jest
lub wydanie 65 baniek na Edersona bo nogami gra ale przy okazji notorycznie nokautuje rywali i go lobują
Z tego beka, ale widac ze on czy Ederson bardz dobrze czuja sie z pilka u nogi
ale prosto potrafi piłkę kopnąć
klub takie kwiatki jak wydanie kupy hajsu na Bravo 34 letniego który potem robi błąd za błędem
Nie no
chodzi mi przede wszystkim o takie kwiatki jak pisanie przez fanów Barcelony, że Ter Stegen może z powodzeniem grać w pomocy
nie trzeba opisywac, wystarczy dac przyklad ter sztegena z 8:2 barca bayern
Wszyscy tak graja przeciez
Opisz