nie moze chciec dwoch
to Rakiticia wezmą
dawac edinsona
Coutinho Koeaman też chce
i suarec luis
+ frytki z majonezem
Jeszcze Cavani przyjdzie
coutinho + firpo+ vidal
Diego Costa zapraszamy
Ciekawy jestem tej oferty Barcelony
Xd
ja już w nocy opisałem jaki napastnik przyjdzie dla Maxa
a w lm 4231
i 4312 maxa <3
no to lautaro out mandzukic in
to prawda Skepta, ma kontrakt i pobiera pieniądze zapisane w kontrakcie, ale w moim odczuciu to jest żerowanie na klubie
Koeamn chce w Barcelonie Lautaro. Ma być przygotowana oferta dla Interu z Barcelony.
Albo +80 pkt i drugie miejsce
ale na czym on żeruje, on wypelnia kontrakt jaki mu Inter dal
na szczęście jest to mało prawdopodobny scenariusz
WTC 23.08.2020 10:00 łysy dzban zbierający winogrona będzie żerował na Interze do 21 czy 22?
i powrót o 4 miejsce do ostatniej kolejki
Możliwe ze tego dzbana bedziemy potrzebowali jak allegri odmowi
jeszcze rok
łysy dzban zbierający winogrona będzie żerował na Interze do 21 czy 22?
Rozkmnve że Milan zwolnił kiedyś Allegrego i zatrudnił Seedorfa
przecież to było jakoś na jesieni i co? teraz dopiero się zreflektował jakie to niby wielkie zagrożenie dla rodziny?
Wizja klubu na pewno byla przedstawiona na starcie umowy
oburzenie o ten list z nabojem to też trochę grubymi nićmi szyty farmazon
Maxa może intrygować tonze mógłby jako 1 trener w historii wygrać Scudetto z 3 klubami
no jeśli chce sam odejść to rzeczywiście powinien darować sobie odprawę
Żenujące
A tak serio to typ sapie i sapie i jeszcze bedzie odprawy sie domagał
musze skoczyc na klopa
jezu ale mnie przycisnęło...asamoah sie dobija
KoBa Sky podało wczoraj juz ze Max sam wyrazil zainteresowanie
Conte bedzie chcial kosztownych transferów na już, Zhang sie zgodzi moze na 1, ale nie odda mu wladzy nad transferami
Proponuje zwolnic marotte i conte, bedzie spokoj.
Zamiast mihajlowicza to już lepiej trener primki przynajmniej będzie jak poleci w grudniu
zwłaszcza że Allegri jest dostępny i nic nie stoi na przeszkodzie w nawiązaniu współpracy
nie chce mi się wierzyć że Chińczycy zdecydują się na powrót do zatrudniania średniaków w roli trenera
managerem w jednym
ale to od dawna wiadomo ze Conte chce prowadzić klub jak w UK, żeby byl trenerem i
Wszyscy zakładają że Max chce do nas a ja myślę że on nie chce
Wrzutki na Lukaka lepsze będą niż były na Icara
Powinien być jakiś tester czy jesteś po mefedron ie przed wejściem na sb
Lankor woli sinsie od allegriego
Albo Spalla przywrócimy xD
Co ja czytam Sinisa
Nie strasz nawet
Nie wiem WRC czy on ale daje mu największe szanse
Gdyby Conte odszedł a Max nie przyszedł to faktycznie Mihajlivice nam zostaną
No dalej beka z akcji na uniwersytecie
myślisz że on chłapie dziobem?
Już conte przecież o nim wspominał że są ludzie którzy pamiętają czasy spala
Ja myślę że alzylio jest winowajcą
Ależ musi być gorąco na linii Marotta Conte
jeśli sprawa była zgłoszona oczywiście
no ale przeciek dotyczący tego listu mógł równie dobrze wyjść np. od policji
Conte also believes that there have been too many leaks, that's why he said that there was no protection by the club. The club received a letter that threaten him and his family last Nov. He wanted that to be kept a secret, it was leaked anyway (the bullet thing).
He feels that certain decisions were made without giving him consideration. Ex: Inter want to focus on younger talent while he wants experienced players who are ready to contribute right away.
CdS - Conte's real issue is with management, specifically Marotta/Ausilio, wants more power in decision making process at the club, wants to model the team after Juve. These demands are difficult to be met.
#benventutoMax
sinisa wywalony z mylana i toryno
xdd
wezmy trenera z baiałaczka
oboje powinni z palcem w dupie skeduto ugrac
szczerze wolalbym sinise niz allegro
Allegri in pole,Mihajlovic l'alternativa xD
klinsi postępowy, on na CZASKOSKIEGO głosował, kościołem pewnie gardzi
klinsi do kościoła na mszę o której idziesz
3 lata do wyborow to sobie beda takie akcje robic by potem miec co w kampani wykorzystywać
zreszta pis to tylko rzucil zeby osmieszyc tych idiotow z opozycji
przed
ale tę kwotę przed czy po podwyhżce
zmniejszyłbym o połowe
w rzondzie
pensji
czego?
Fury i tych 2 mudzinów i koniec wagi ciezkiej
co sądzisz o podwyżkach
a na boksie sie nie znam
klisni
sportowo 1 i 2 sie nie liczy
i tez bym się podniecał
jakby sie dwóch dziadków 75 letnich pod biedra biło to tez by mogły byc fajerwerki
zobacz co tam się dzialo gościu
przecież ten Whyte ledwo z Wachem wygrał
podniecacie sie dwoma emerytami bokserskimi
dobry link czarodziejka
DOBRANOC MUDZINA
typ już leżał
MASAKRA CO
SASZA
Ale whyte wylapal xddddd
Uuuuuuu LEBRON
skepta Conte to chad czy beciak raczej
ktory mu wjechal na jego najwiekszy kompleks czyli wlosy