Archiwum shoutboksa

Alfa 23.08.2020 10:06

nie moze chciec dwoch

WTC 23.08.2020 10:06

to Rakiticia wezmą

CzarodziejCzasu 23.08.2020 10:06

dawac edinsona

Claudio 23.08.2020 10:06

Coutinho Koeaman też chce

Alfa 23.08.2020 10:06

i suarec luis

WTC 23.08.2020 10:06

+ frytki z majonezem

Claudio 23.08.2020 10:05

Jeszcze Cavani przyjdzie

Alfa 23.08.2020 10:05

coutinho + firpo+ vidal

WTC 23.08.2020 10:05

Diego Costa zapraszamy

Claudio 23.08.2020 10:05

Ciekawy jestem tej oferty Barcelony :D

CzarodziejCzasu 23.08.2020 10:05

Xd

WTC 23.08.2020 10:05

ja już w nocy opisałem jaki napastnik przyjdzie dla Maxa

Alfa 23.08.2020 10:05

a w lm 4231

Alfa 23.08.2020 10:05

i 4312 maxa <3

Alfa 23.08.2020 10:04

no to lautaro out mandzukic in

WTC 23.08.2020 10:04

to prawda Skepta, ma kontrakt i pobiera pieniądze zapisane w kontrakcie, ale w moim odczuciu to jest żerowanie na klubie

Claudio 23.08.2020 10:04

Koeamn chce w Barcelonie Lautaro. Ma być przygotowana oferta dla Interu z Barcelony.

CzarodziejCzasu 23.08.2020 10:03

Albo +80 pkt i drugie miejsce

Skepta 23.08.2020 10:03

ale na czym on żeruje, on wypelnia kontrakt jaki mu Inter dal

WTC 23.08.2020 10:03

na szczęście jest to mało prawdopodobny scenariusz

Skepta 23.08.2020 10:03

WTC 23.08.2020 10:00 łysy dzban zbierający winogrona będzie żerował na Interze do 21 czy 22?

WTC 23.08.2020 10:02

i powrót o 4 miejsce do ostatniej kolejki serce

CzarodziejCzasu 23.08.2020 10:01

Możliwe ze tego dzbana bedziemy potrzebowali jak allegri odmowi

Kredence 23.08.2020 10:01

jeszcze rok

WTC 23.08.2020 10:00

łysy dzban zbierający winogrona będzie żerował na Interze do 21 czy 22?

KoBa 23.08.2020 09:57

Rozkmnve że Milan zwolnił kiedyś Allegrego i zatrudnił Seedorfa

WTC 23.08.2020 09:57

przecież to było jakoś na jesieni i co? teraz dopiero się zreflektował jakie to niby wielkie zagrożenie dla rodziny?

CzarodziejCzasu 23.08.2020 09:56

Wizja klubu na pewno byla przedstawiona na starcie umowy

WTC 23.08.2020 09:56

oburzenie o ten list z nabojem to też trochę grubymi nićmi szyty farmazon

KoBa 23.08.2020 09:55

Maxa może intrygować tonze mógłby jako 1 trener w historii wygrać Scudetto z 3 klubami

WTC 23.08.2020 09:55

no jeśli chce sam odejść to rzeczywiście powinien darować sobie odprawę

CzarodziejCzasu 23.08.2020 09:54

Żenujące

CzarodziejCzasu 23.08.2020 09:54

A tak serio to typ sapie i sapie i jeszcze bedzie odprawy sie domagał

Skepta 23.08.2020 09:54

musze skoczyc na klopa

Skepta 23.08.2020 09:53

jezu ale mnie przycisnęło...asamoah sie dobija

mateo-mazzini 23.08.2020 09:53

KoBa Sky podało wczoraj juz ze Max sam wyrazil zainteresowanie

mateo-mazzini 23.08.2020 09:53

Conte bedzie chcial kosztownych transferów na już, Zhang sie zgodzi moze na 1, ale nie odda mu wladzy nad transferami

CzarodziejCzasu 23.08.2020 09:52

Proponuje zwolnic marotte i conte, bedzie spokoj.

Dzonyy 23.08.2020 09:52

Zamiast mihajlowicza to już lepiej trener primki przynajmniej będzie jak poleci w grudniu

WTC 23.08.2020 09:52

zwłaszcza że Allegri jest dostępny i nic nie stoi na przeszkodzie w nawiązaniu współpracy

WTC 23.08.2020 09:51

nie chce mi się wierzyć że Chińczycy zdecydują się na powrót do zatrudniania średniaków w roli trenera

mateo-mazzini 23.08.2020 09:51

managerem w jednym

mateo-mazzini 23.08.2020 09:51

ale to od dawna wiadomo ze Conte chce prowadzić klub jak w UK, żeby byl trenerem i

KoBa 23.08.2020 09:50

Wszyscy zakładają że Max chce do nas a ja myślę że on nie chce

KoBa 23.08.2020 09:49

Wrzutki na Lukaka lepsze będą niż były na Icara

Dzonyy 23.08.2020 09:49

Powinien być jakiś tester czy jesteś po mefedron ie przed wejściem na sb

Dzonyy 23.08.2020 09:48

Lankor woli sinsie od allegriego

KoBa 23.08.2020 09:48

Albo Spalla przywrócimy xD

Dzonyy 23.08.2020 09:48

Co ja czytam Sinisa

Gloin1989 23.08.2020 09:46

Nie strasz nawet

Alfa 23.08.2020 09:46

Nie wiem WRC czy on ale daje mu największe szanse

KoBa 23.08.2020 09:46

Gdyby Conte odszedł a Max nie przyszedł to faktycznie Mihajlivice nam zostaną

Alfa 23.08.2020 09:46

No dalej beka z akcji na uniwersytecie

WTC 23.08.2020 09:45

myślisz że on chłapie dziobem?

Alfa 23.08.2020 09:45

Już conte przecież o nim wspominał że są ludzie którzy pamiętają czasy spala

Alfa 23.08.2020 09:45

Ja myślę że alzylio jest winowajcą

Gloin1989 23.08.2020 09:45

Ależ musi być gorąco na linii Marotta Conte

WTC 23.08.2020 09:44

jeśli sprawa była zgłoszona oczywiście

WTC 23.08.2020 09:44

no ale przeciek dotyczący tego listu mógł równie dobrze wyjść np. od policji

Alfa 23.08.2020 09:42

Conte also believes that there have been too many leaks, that's why he said that there was no protection by the club. The club received a letter that threaten him and his family last Nov. He wanted that to be kept a secret, it was leaked anyway (the bullet thing).

Alfa 23.08.2020 09:42

He feels that certain decisions were made without giving him consideration. Ex: Inter want to focus on younger talent while he wants experienced players who are ready to contribute right away.

Alfa 23.08.2020 09:41

CdS - Conte's real issue is with management, specifically Marotta/Ausilio, wants more power in decision making process at the club, wants to model the team after Juve. These demands are difficult to be met.

Piter 23.08.2020 09:40

#benventutoMax

Piter 23.08.2020 09:39

sinisa wywalony z mylana i toryno

Piter 23.08.2020 09:39

xdd

Klinsi64 23.08.2020 09:39

wezmy trenera z baiałaczka

Vancore 23.08.2020 09:38

oboje powinni z palcem w dupie skeduto ugrac

Vancore 23.08.2020 09:37

szczerze wolalbym sinise niz allegro

Klinsi64 23.08.2020 09:28

Allegri in pole,Mihajlovic l'alternativa xD

Piter 23.08.2020 09:09

klinsi postępowy, on na CZASKOSKIEGO głosował, kościołem pewnie gardzi

maniekfci 23.08.2020 09:05

klinsi do kościoła na mszę o której idziesz

Klinsi64 23.08.2020 09:01

3 lata do wyborow to sobie beda takie akcje robic by potem miec co w kampani wykorzystywać

Klinsi64 23.08.2020 08:59

zreszta pis to tylko rzucil zeby osmieszyc tych idiotow z opozycji

Klinsi64 23.08.2020 08:59

przed

maniekfci 23.08.2020 08:53

ale tę kwotę przed czy po podwyhżce

Klinsi64 23.08.2020 08:53

zmniejszyłbym o połowe

maniekfci 23.08.2020 08:46

w rzondzie

maniekfci 23.08.2020 08:46

pensji

Klinsi64 23.08.2020 08:46

czego?

Klinsi64 23.08.2020 08:46

Fury i tych 2 mudzinów i koniec wagi ciezkiej

maniekfci 23.08.2020 08:46

co sądzisz o podwyżkach

Klinsi64 23.08.2020 08:45

a na boksie sie nie znam

maniekfci 23.08.2020 08:45

klisni

Klinsi64 23.08.2020 08:45

sportowo 1 i 2 sie nie liczy

maniekfci 23.08.2020 08:45

i tez bym się podniecał

Klinsi64 23.08.2020 08:45

jakby sie dwóch dziadków 75 letnich pod biedra biło to tez by mogły byc fajerwerki

maniekfci 23.08.2020 08:44

zobacz co tam się dzialo gościu

Klinsi64 23.08.2020 08:44

przecież ten Whyte ledwo z Wachem wygrał

Klinsi64 23.08.2020 08:44

podniecacie sie dwoma emerytami bokserskimi

maniekfci 23.08.2020 08:40

dobry link czarodziejka

CzarodziejCzasu 23.08.2020 08:40

DOBRANOC MUDZINA

maniekfci 23.08.2020 08:40

typ już leżał

maniekfci 23.08.2020 08:40

MASAKRA CO

CzarodziejCzasu 23.08.2020 08:39

SASZA

CzarodziejCzasu 23.08.2020 08:39

Ale whyte wylapal xddddd

CzarodziejCzasu 23.08.2020 08:39

Uuuuuuu LEBRON

maniekfci 23.08.2020 08:29

skepta Conte to chad czy beciak raczej

Skepta 23.08.2020 08:11

ktory mu wjechal na jego najwiekszy kompleks czyli wlosy

Shoutbox

Est 25.06.2026 12:58

dawno nie wiedziałem o nim żadnych newsów, ale on chyba już bez Wandy

Claudio 25.06.2026 12:57

Na wahadle to tylko Wanda

Jaszczu91 25.06.2026 12:46

Icardi nie ma klubu. Może on na wahadełko? :lol:

HB 25.06.2026 12:43

:serce:

Rebelde 25.06.2026 12:39

Ale uda sie z Dodo

HB 25.06.2026 12:21

jak nie udalo sie z Palestrą, to tym bardziej nie uda się z Pazem

Claudio 25.06.2026 12:18

Dobrze ze Bayern ma dobrze obsadzone pozycje i Musiała wrócił bo jeszcze by oni się rzucili na Paza

El_Imprezatore 25.06.2026 12:12

albo się dogadaja albo pójdzie do anglii, Inter ma szanse na ten transfer tak może 5%

broda4991 25.06.2026 12:11

Real na pewno będzie chciał od nas 60 plus odkup za 80 mln to jest na bank pewne. To że on do nas przyjdzie nie znaczy że będzie nasz

broda4991 25.06.2026 12:08

Coś mam jakieś złe przeczucie ze jednak Como się dogada.

Jacenty 25.06.2026 12:03

Nie kupią teraz Olise, mają pakt z Niemcami o "wzajemnym szacunku" to jedna rzecz, a druga - napastnik to 3 pozycja w ich kolejce. Przede wszystkim Mourinho zależy na technicznym i pracującym w obydwu fazach rozgrywającym w stylu Modricia (stąd zainteresowanie Enzo Fernandezem). Mają sporo piłkarzy do pożegnania, ale żaden z zawodników nie chce odchodzić, Ceballos nawet za darmo nie chce. Agenci Camavingi też wydają komunikaty, ze jest mu dobrze i nigdzie się nie rusza. Sta też pomysł, że nawet Tchoumenii, który w tym sezoni był naprawdę dobry, moze odejść. Real potrzebuje gotówki na cito, bo inaczej będzie zablokowany, a Mourinho żąda właśnie ww. pomocnika i środkowego obrońcy, a w sprzyjających warunkach jak zrealizują dwa powyższe cele mają poszukać srodkowego napastnika.

Dzonyy 25.06.2026 11:56

Klinsi a jakie warunki ma Real?

Matti 25.06.2026 11:51

wiec jak Real go wykupi z Como za 9 baniek to nie bedzie mogl go sprzedac definitiywnie Interowi z tego co kojarze

Matti 25.06.2026 11:51

nie wiem jak tam dokladnie te przepisy UEFA wygladaja, ale nie mozna w przeciagu 16 tygodni dwa razu klubu zmienic

Klinsi64 25.06.2026 11:51

ale nie ma sie co podniecać bo juz tyle mokrych szmat na morde dostalismy

Matti 25.06.2026 11:50

Paz to może nawet być na wypo z obligo wziety

Klinsi64 25.06.2026 11:50

co do Paza to warunki Realu są skrojone pod Inter

Klinsi64 25.06.2026 11:49

na wahadle mamy Dioufa i LH nie przesadzajmy

Chuchu 25.06.2026 11:46

Paz do nas, na prawe wahadło Darmian i ogień!

tylkointer3 25.06.2026 11:33

Paz to jest ktos kogo nam brakuje od początków Sensiego u Conte

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625432

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się