dokladnie, to niemal pewne
Benfika zrezygnowala z Cavaniego ze wzgledu na jego wymagania finansowe. A ponoć już był ich zawodnikiem
no stara sie
pamietam co o nim opisywales kiedys
prosze o zmiane nicka na QuaresmaBoss
@Lopez zgłos się
SUMLIŃSKIE, KANIE, CONTE BĘDĄ WAM ODBIERALI SMAK ŻYCIA
Beton
tak to widze
już mnie to nudzi
nie no anwet nie chce mi się opisywać
nie da sie opisac wizji maxa bo on ma co mecz inna
on zrobi z niego nowego Mandzukicia
jesli Lukaku pokocha gre na skrzydle to tak
de sciglio gaglia i mandzukic do konca kariery
na maksa
bedzie go kochal na dystans
czy pokocha maksa
no dobra, to może opiszemy wizje Interu Maksa
tylko co z Lukaku on kocha konciaka
najwyzej wymienimy jednego dobrego trenera na drugiego dobrego
kiedy to tylko kwestia czasu a inter kazda patologie powieksza wiec u nas zwyczajnie nastapilo to znacznie szybciej
teraz to mimo wsztystko kontrolowany burdel a nie to co rok temu xD
Kretyn po kazdym komentarzem odpowiada
i tak by wysapal jak nie teraz to za 2 miesiace, moze 6 a moze za rok
nie wiem, żądam normalności i stabilizacji w tym klubie
by panu conte siem lepiej trenowao
Wiecie ze prawdopodobnie dominik janas spamuje nam fp
czystki jak w barcelonie
albo sam chce odejsc, nie wiadomo
Polska tzippa zostanie zbeszczeszczona
no Ausilio ponoć na wylcoie
ale przynajmniej moze otworzy niektorym oczy
niereformowalny
on jest troche jak dominik janas, luj ogluchacz niczego nie da
po tej akcji z banega moze lepiej niech odejdzie
D
czemu nie ma kogoś, kto otrzeźwi tego Conciaka jakimś plaskunem
No ja mam prey eyes Klinsi :/
courva nie wierzę, że dojdzie do tej zmiany XD
Będzie się dławiła ciemną knagą Tyrona
FF wychodzi a te kukoldy "Pacz jaki incel wysiada"
to jedź stację dalej
Nie mogę bo zaraz wydgodze xdd
u Conte oczywiście Robercik, u Maxa ten obrońca z milana
licząc czas w którym odpisałem to nie mogłem się podczepić
I p0lka z Mokebe
fast
FONIAK foto
Ależ kukoldy w SKM
na marginesie 2 mistrzów świata
maniek o włochach pisał a ty sie podpiałeś i wymieniłeś stranierich
klinsi wszedł i z marszu masakruje
XD
bo nie napisałeś precyzyjnie kogo pytasz
to po co sie wpiwprzasz
to jego z tego rozliczaj
ale lasowy pisał
ale ja nigdzie nie pisałem że to włosi
dla mnie na imcom brak mosesa we flopie to jakas pomylka
ale to nie włosi
Khedira Sami, Matuidi Blaise
kto?
to jest nawet możliwe zważywszy kto grał ciągle w pomocy Juventusu za Maxa
każdy włoski betonik ma swojego ulubionego włoskiego amatora
to by było typow
ależ by to była piekna historia. Przychodzi Allegri, a jego ulubieńcem i podstawowym zawodnikiem - Gagliardini
Techno w twierdzy Wisłoujście
za bezbecje
dokładnie
za bezbecje
''GAGLIARDINI'' jeśli to przeczytales musisz wysłać na SB wiadomość: #GagsOut, inaczej w nocy nawiedzi Cię POTĘŻNY ROBERTO, i włączy przy Tobie swoja kompilacje 'Roberto Gagliardini Skills 19/20 *amazing*'
co to za event
Idzie ktoś na Wisłoujście?
8 osob zlapal cenzor
chyba nikt konkursu nie wygral
odpalamy ps i zara bedo dowody zbrodni
Dowody zawsze można zrobić
Zobacze ile banow wczoraj weszlo
a co szukasz hakow na niego?
Nasir szalal wczoraj z radosci po meczu?
tutaj kazdy liczyl na potkniecie a jak sie zesralismy to juz pelna erekcja i mozna opisywac
Inter ostatni włoski klub który wygrał europejskie trofeum i ostatni klub który w tym finale grał.
Allegri ma duzo lepsza prase wiec nie beda tak ostro jechac jak z Conte
a deuga sprawa ze kibice interu tez tak wyolbrzymiaja kazda uszczypliwosc ze to az smieszne
inter jest najbardziej wloskim klubem z topu obecnie
no i podawał dalej gratulacje juve dla sevilli
swiecicki jest psycholem
zasrani fani całej włoskiej piłki
Święcicki akurat kocha Lukaku i on wczoraj opisywał
i te zakłamane szuje z elevenu też
przecież całe włochy czekały na wpjerdol z sevilla
Ausilio głównym kandydatem na dyrektora sportowego w Romie.
wtedy nie ma juz na 100%
szkoda, Nitrogen, ze tak ochoczo nie opisujesz o Milanie
Maweryk to dobrze opisał
Ale patrząc po nagłówkach w dzisiejszych gazetach to Conte i tak wczoraj skradł show