Archiwum shoutboksa

Vancore 22.08.2020 20:52

dokladnie, to niemal pewne

Claudio 22.08.2020 20:49

Benfika zrezygnowala z Cavaniego ze wzgledu na jego wymagania finansowe. A ponoć już był ich zawodnikiem ;)

Vancore 22.08.2020 20:49

no stara sie

Kredence 22.08.2020 20:49

pamietam co o nim opisywales kiedys

Kredence 22.08.2020 20:48

:D

Vancore 22.08.2020 20:48

prosze o zmiane nicka na QuaresmaBoss

maniekfci 22.08.2020 20:43

@Lopez zgłos się

maniekfci 22.08.2020 20:43

SUMLIŃSKIE, KANIE, CONTE BĘDĄ WAM ODBIERALI SMAK ŻYCIA

Lopez 22.08.2020 20:41

Beton

Kredence 22.08.2020 20:41

tak to widze

maniekfci 22.08.2020 20:39

już mnie to nudzi

maniekfci 22.08.2020 20:39

nie no anwet nie chce mi się opisywać

Vancore 22.08.2020 20:39

nie da sie opisac wizji maxa bo on ma co mecz inna

Kredence 22.08.2020 20:39

on zrobi z niego nowego Mandzukicia

Kredence 22.08.2020 20:39

jesli Lukaku pokocha gre na skrzydle to tak

Alfa 22.08.2020 20:39

de sciglio gaglia i mandzukic do konca kariery

Klinsi64 22.08.2020 20:38

na maksa

Vancore 22.08.2020 20:38

bedzie go kochal na dystans

Klinsi64 22.08.2020 20:38

czy pokocha maksa

maniekfci 22.08.2020 20:38

no dobra, to może opiszemy wizje Interu Maksa

Klinsi64 22.08.2020 20:38

tylko co z Lukaku on kocha konciaka

Kredence 22.08.2020 20:38

najwyzej wymienimy jednego dobrego trenera na drugiego dobrego

Vancore 22.08.2020 20:37

kiedy to tylko kwestia czasu a inter kazda patologie powieksza wiec u nas zwyczajnie nastapilo to znacznie szybciej

Kredence 22.08.2020 20:37

teraz to mimo wsztystko kontrolowany burdel a nie to co rok temu xD

Lopez 22.08.2020 20:37

Kretyn po kazdym komentarzem odpowiada

Vancore 22.08.2020 20:37

i tak by wysapal jak nie teraz to za 2 miesiace, moze 6 a moze za rok

maniekfci 22.08.2020 20:37

nie wiem, żądam normalności i stabilizacji w tym klubie

Klinsi64 22.08.2020 20:37

by panu conte siem lepiej trenowao

Lopez 22.08.2020 20:37

Wiecie ze prawdopodobnie dominik janas spamuje nam fp

Klinsi64 22.08.2020 20:36

czystki jak w barcelonie

Kredence 22.08.2020 20:36

albo sam chce odejsc, nie wiadomo

FReeFonix 22.08.2020 20:36

Polska tzippa zostanie zbeszczeszczona

maniekfci 22.08.2020 20:36

no Ausilio ponoć na wylcoie

Vancore 22.08.2020 20:36

ale przynajmniej moze otworzy niektorym oczy

Kredence 22.08.2020 20:36

niereformowalny

Kredence 22.08.2020 20:35

on jest troche jak dominik janas, luj ogluchacz niczego nie da

Klinsi64 22.08.2020 20:35

po tej akcji z banega moze lepiej niech odejdzie :D

FReeFonix 22.08.2020 20:35

D

maniekfci 22.08.2020 20:35

czemu nie ma kogoś, kto otrzeźwi tego Conciaka jakimś plaskunem

FReeFonix 22.08.2020 20:35

No ja mam prey eyes Klinsi :/

maniekfci 22.08.2020 20:34

courva nie wierzę, że dojdzie do tej zmiany XD

FReeFonix 22.08.2020 20:34

Będzie się dławiła ciemną knagą Tyrona

Klinsi64 22.08.2020 20:34

FF wychodzi a te kukoldy "Pacz jaki incel wysiada"

maniekfci 22.08.2020 20:34

to jedź stację dalej

FReeFonix 22.08.2020 20:34

Nie mogę bo zaraz wydgodze xdd

maniekfci 22.08.2020 20:34

u Conte oczywiście Robercik, u Maxa ten obrońca z milana

WTC 22.08.2020 20:34

licząc czas w którym odpisałem to nie mogłem się podczepić

FReeFonix 22.08.2020 20:33

I p0lka z Mokebe

maniekfci 22.08.2020 20:33

fast

maniekfci 22.08.2020 20:33

FONIAK foto

FReeFonix 22.08.2020 20:33

Ależ kukoldy w SKM

Klinsi64 22.08.2020 20:33

na marginesie 2 mistrzów świata

Klinsi64 22.08.2020 20:33

maniek o włochach pisał a ty sie podpiałeś i wymieniłeś stranierich

maniekfci 22.08.2020 20:32

klinsi wszedł i z marszu masakruje

maniekfci 22.08.2020 20:32

XD

WTC 22.08.2020 20:32

bo nie napisałeś precyzyjnie kogo pytasz

Klinsi64 22.08.2020 20:32

to po co sie wpiwprzasz

WTC 22.08.2020 20:32

to jego z tego rozliczaj

Klinsi64 22.08.2020 20:32

ale lasowy pisał

WTC 22.08.2020 20:32

ale ja nigdzie nie pisałem że to włosi

taboret 22.08.2020 20:32

dla mnie na imcom brak mosesa we flopie to jakas pomylka

Klinsi64 22.08.2020 20:31

ale to nie włosi

WTC 22.08.2020 20:31

Khedira Sami, Matuidi Blaise

Klinsi64 22.08.2020 20:31

kto?

WTC 22.08.2020 20:30

to jest nawet możliwe zważywszy kto grał ciągle w pomocy Juventusu za Maxa

maniekfci 22.08.2020 20:30

każdy włoski betonik ma swojego ulubionego włoskiego amatora

maniekfci 22.08.2020 20:30

to by było typow

Claudio 22.08.2020 20:30

ależ by to była piekna historia. Przychodzi Allegri, a jego ulubieńcem i podstawowym zawodnikiem - Gagliardini inlove

FReeFonix 22.08.2020 20:29

Techno w twierdzy Wisłoujście

maniekfci 22.08.2020 20:29

:czerwona: za bezbecje

maniekfci 22.08.2020 20:29

dokładnie

WTC 22.08.2020 20:28

:czerwona: za bezbecje

taboret 22.08.2020 20:28

''GAGLIARDINI'' jeśli to przeczytales musisz wysłać na SB wiadomość: #GagsOut, inaczej w nocy nawiedzi Cię POTĘŻNY ROBERTO, i włączy przy Tobie swoja kompilacje 'Roberto Gagliardini Skills 19/20 *amazing*'

maniekfci 22.08.2020 20:24

co to za event

FReeFonix 22.08.2020 20:24

Idzie ktoś na Wisłoujście?

Lopez 22.08.2020 20:24

8 osob zlapal cenzor

taboret 22.08.2020 20:23

chyba nikt konkursu nie wygral :D

Vancore 22.08.2020 20:23

odpalamy ps i zara bedo dowody zbrodni

Nitrogen 22.08.2020 20:22

Dowody zawsze można zrobić

Lopez 22.08.2020 20:22

Zobacze ile banow wczoraj weszlo

Vancore 22.08.2020 20:22

a co szukasz hakow na niego?

Lopez 22.08.2020 20:21

Nasir szalal wczoraj z radosci po meczu?

Kredence 22.08.2020 20:21

tutaj kazdy liczyl na potkniecie a jak sie zesralismy to juz pelna erekcja i mozna opisywac

Claudio 22.08.2020 20:21

Inter ostatni włoski klub który wygrał europejskie trofeum i ostatni klub który w tym finale grał.

Kredence 22.08.2020 20:20

Allegri ma duzo lepsza prase wiec nie beda tak ostro jechac jak z Conte

Vancore 22.08.2020 20:20

a deuga sprawa ze kibice interu tez tak wyolbrzymiaja kazda uszczypliwosc ze to az smieszne

Vancore 22.08.2020 20:20

inter jest najbardziej wloskim klubem z topu obecnie

Klinsi64 22.08.2020 20:19

no i podawał dalej gratulacje juve dla sevilli

Vancore 22.08.2020 20:19

swiecicki jest psycholem

Klinsi64 22.08.2020 20:19

zasrani fani całej włoskiej piłki

Nitrogen 22.08.2020 20:19

Święcicki akurat kocha Lukaku i on wczoraj opisywał

Klinsi64 22.08.2020 20:18

i te zakłamane szuje z elevenu też

Klinsi64 22.08.2020 20:18

przecież całe włochy czekały na wpjerdol z sevilla

Claudio 22.08.2020 20:18

Ausilio głównym kandydatem na dyrektora sportowego w Romie.

Kredence 22.08.2020 20:18

wtedy nie ma juz na 100%

Kredence 22.08.2020 20:17

szkoda, Nitrogen, ze tak ochoczo nie opisujesz o Milanie

Nitrogen 22.08.2020 20:17

Maweryk to dobrze opisał

Nitrogen 22.08.2020 20:17

Ale patrząc po nagłówkach w dzisiejszych gazetach to Conte i tak wczoraj skradł show

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się