będzie mercato lajf w tym roku?
wodogłowie unosi do gory
samo powietrze
czy wodoglowie pomoglby mu nie utonac czy wrecz przeciwnie?
Zostań
kusy z glowa twoich rozmiarow to kamizelka nie potrzebna co?
jeszcze o espresso i czy kupe zrobil
z pewnością jest Marta
jaki ajfon, spytaj go o te dupeczki co z nim leżą w tym basenie
Na leżaku popijając piwko, czytam co bredzicie, juz mnie nie ma, miłej konwersacji
menonfaja prosze podac wymiary basenu, jaka temp wody oraz czy na brzegu czekaja juz panieki w pelnym rozwarciu
kusy biznesmenie ewidentnie jestes chadem widac to
Kusy uwazaj zeby ci sie ajfon nienspierdo do wody
no niech przyjedzie i prowadzi
tylko lezal w basenie
no lezac w basenie z piwkiem nie pjerdolilbym na sb
Dokladnie kusa
no tak bo my nie mamy graczy co lubią poszaleć xD
Xdddd
ale będę mu kibicowal jak przylezie bo co
Basen, piwko, jest pięknie, a Wy co kto będzie trenerem, wasze życie
Chyba trolluje maxa
to prawda CC
Ibra w MIlanie był koniem tam nie było trzeba nic robić
Lol krydens jak negatywnie nastawiony
i nocerino strzelajacy hattricki
Witam, standardowo ta sama ekipa jak zawsze xd
jakies robinie ibry botenki
milan maxa mial graczy co lubili poszalec
MIlan alegriego grał na Ibre tak samo jak Inter Manciniego
dokl
to nie jest gra defensywna xd
No ale Max to już przesada
zatrudniajac czy to conte czy to maxa klub na pewno byl swiadomy na co sie pisza
a nie albo w jedna albo gruga strone na maxa
nieumiejetnosc grania do przodu
prawda jest taka że Milan Allegriego grał bardzo fajny dla oka futbol
Od zawsze
a nie mozna grac zrownowazonego futbolu
ale nie pasywnie KoBa
ale my nie graliśmy defensywnej piłki pzrecież o czym ty bredziesz
Prawda taka że najwięcej wygrywaliśmy grając defensywnie
z dupy filozofia 352 betonowosc no ale forza krul
Conte w kilka miechów nauczył tych amatorów grać w piłkę to ja widziałem w tym seoznie
i po skudetto
handa - young skriniar godin dd - vecino brozo gags - lukaku costa mandzukic allenatore max a.
jak 45
nie no 90 xD
co było?
guarin ale to samo bylo z conte przeciez
tfu, 45
w odwróceniu planszy ze skladem o 90 stopni
nie chce Allegro i jego z dupy filozofii że piłka to nie cyrk ale jak pzryjdzie to FORZA MAX
dokl
nie masz pewnie pojecia o co chodzxi w 2-7-2 motty
A Szymek Inzahowicz ?
2-7-2
Zenga za darmo by trenował
Thiago Motta
ja juz proponowalem wczoraj
Waltera Zenge od razu
o tak gościa co wygrał z chorobą nam trzeba
wygral z rakiem to moze i z juve wygra
potem bedzie zmienial
dajcei juz lepiej tego sinise
a nie jakies taksy ze skrzydłami
zacznie 352
jakis kurdupel sewilianski i conciak traci rozum
moze 4312
Max zacnie od grania 352
pomoc
tonali i barella ławeczka i ponoć gags vecino brozo, czekamy
my mamy sie rozwijać a nie oglądać soliidnego D:ambrisio
maksiu nie peka na robacie jak conciak
wisi mi to
nie trzeba jej zmieniac
bo kadra Interu jest przeciez taka idealna
jak beda wygrywać to może nawet Wim Jonk grać
my mamy sie rozwijać a nie oglądać soliidnego D:ambrisio
brozo na treq z tylu vecino i gaglia
uciekam bo zaczynacie mi obrzydzać przyjscie Allegriego
no allegri to zadntych transferow nie zrobi
jest solidny
Vecino tez
zasluzyl sobie ambrozy
Grande Inter
no i fajnie
perisic jedno skrzydło, mandzukic drugie
przeciez my Allegro to D" Ambrosio ma pewny plac
parafrazujac pewnego pana z peruką
jakie to będzie typowe o jezu
nie ma kim
wyląduję na ławce która mu pokaże D'Amborosio
moze nie bedzie gral 4-2-3-1
bedzie 4312 z messim na 10
mozesz sie najeść za 10 euro i możesz wyjść z pustym brzuchem a 100 euro
w lidze 4312 w lm 4231
dokl Claudio xDDD
jak przyjdzie Allegri to przy 4-2-3-1 Hakimi predzej wyladuje na skrzydle, a na boku obrony zagra D'Ambrosio
Mandzur i Matłidi ?