Archiwum shoutboksa

mateo-mazzini 23.08.2020 11:09

będzie mercato lajf w tym roku?

Skepta 23.08.2020 11:09

wodogłowie unosi do gory

Nasir 23.08.2020 11:09

samo powietrze

Vancore 23.08.2020 11:09

czy wodoglowie pomoglby mu nie utonac czy wrecz przeciwnie?

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:08

Zostań

Nasir 23.08.2020 11:08

kusy z glowa twoich rozmiarow to kamizelka nie potrzebna co?

mateo-mazzini 23.08.2020 11:08

jeszcze o espresso i czy kupe zrobil

Kredence 23.08.2020 11:08

z pewnością jest Marta

Kredence 23.08.2020 11:08

jaki ajfon, spytaj go o te dupeczki co z nim leżą w tym basenie

Kusy 23.08.2020 11:07

Na leżaku popijając piwko, czytam co bredzicie, juz mnie nie ma, miłej konwersacji

Nasir 23.08.2020 11:07

menonfaja prosze podac wymiary basenu, jaka temp wody oraz czy na brzegu czekaja juz panieki w pelnym rozwarciu

Skepta 23.08.2020 11:07

kusy biznesmenie ewidentnie jestes chadem widac to

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:07

Kusy uwazaj zeby ci sie ajfon nienspierdo do wody

mateo-mazzini 23.08.2020 11:06

no niech przyjedzie i prowadzi

Vancore 23.08.2020 11:06

tylko lezal w basenie

Vancore 23.08.2020 11:06

no lezac w basenie z piwkiem nie pjerdolilbym na sb

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:06

Dokladnie kusa

Piekarz 23.08.2020 11:06

no tak bo my nie mamy graczy co lubią poszaleć xD

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:06

Xdddd

Kredence 23.08.2020 11:06

ale będę mu kibicowal jak przylezie bo co

Kusy 23.08.2020 11:06

Basen, piwko, jest pięknie, a Wy co kto będzie trenerem, wasze życie :)

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:06

Chyba trolluje maxa

Kredence 23.08.2020 11:05

to prawda CC

Guarin 23.08.2020 11:05

Ibra w MIlanie był koniem tam nie było trzeba nic robić

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:05

Lol krydens jak negatywnie nastawiony

Vancore 23.08.2020 11:05

i nocerino strzelajacy hattricki

Kusy 23.08.2020 11:05

Witam, standardowo ta sama ekipa jak zawsze xd

Vancore 23.08.2020 11:05

jakies robinie ibry botenki

Vancore 23.08.2020 11:05

milan maxa mial graczy co lubili poszalec

Guarin 23.08.2020 11:05

MIlan alegriego grał na Ibre tak samo jak Inter Manciniego

Kredence 23.08.2020 11:05

dokl

mateo-mazzini 23.08.2020 11:04

to nie jest gra defensywna xd

KoBa 23.08.2020 11:04

No ale Max to już przesada

Alfa 23.08.2020 11:04

zatrudniajac czy to conte czy to maxa klub na pewno byl swiadomy na co sie pisza

Vancore 23.08.2020 11:04

a nie albo w jedna albo gruga strone na maxa

mateo-mazzini 23.08.2020 11:04

nieumiejetnosc grania do przodu

Piekarz 23.08.2020 11:04

prawda jest taka że Milan Allegriego grał bardzo fajny dla oka futbol

KoBa 23.08.2020 11:04

Od zawsze

Vancore 23.08.2020 11:04

a nie mozna grac zrownowazonego futbolu

Kredence 23.08.2020 11:04

ale nie pasywnie KoBa

Guarin 23.08.2020 11:04

ale my nie graliśmy defensywnej piłki pzrecież o czym ty bredziesz

KoBa 23.08.2020 11:04

Prawda taka że najwięcej wygrywaliśmy grając defensywnie

Alfa 23.08.2020 11:04

z dupy filozofia 352 betonowosc no ale forza krul

Guarin 23.08.2020 11:04

Conte w kilka miechów nauczył tych amatorów grać w piłkę to ja widziałem w tym seoznie

Kredence 23.08.2020 11:03

i po skudetto

Kredence 23.08.2020 11:03

handa - young skriniar godin dd - vecino brozo gags - lukaku costa mandzukic allenatore max a.

Vancore 23.08.2020 11:03

jak 45

Vancore 23.08.2020 11:03

nie no 90 xD

Guarin 23.08.2020 11:03

co było?

Alfa 23.08.2020 11:03

guarin ale to samo bylo z conte przeciez

mateo-mazzini 23.08.2020 11:03

tfu, 45

mateo-mazzini 23.08.2020 11:03

w odwróceniu planszy ze skladem o 90 stopni

Guarin 23.08.2020 11:03

nie chce Allegro i jego z dupy filozofii że piłka to nie cyrk ale jak pzryjdzie to FORZA MAX

Alfa 23.08.2020 11:02

dokl

Vancore 23.08.2020 11:02

nie masz pewnie pojecia o co chodzxi w 2-7-2 motty

KoBa 23.08.2020 11:02

A Szymek Inzahowicz ?

mateo-mazzini 23.08.2020 11:02

2-7-2

Guarin 23.08.2020 11:02

Zenga za darmo by trenował

mateo-mazzini 23.08.2020 11:02

Thiago Motta

mateo-mazzini 23.08.2020 11:02

ja juz proponowalem wczoraj

KoBa 23.08.2020 11:02

Waltera Zenge od razu

Guarin 23.08.2020 11:01

o tak gościa co wygrał z chorobą nam trzeba

Vancore 23.08.2020 11:01

wygral z rakiem to moze i z juve wygra

mateo-mazzini 23.08.2020 11:01

potem bedzie zmienial

Vancore 23.08.2020 11:01

dajcei juz lepiej tego sinise

Michellaga 23.08.2020 11:01

a nie jakies taksy ze skrzydłami

mateo-mazzini 23.08.2020 11:01

zacznie 352

Nasir 23.08.2020 11:01

jakis kurdupel sewilianski i conciak traci rozum

Michellaga 23.08.2020 11:01

moze 4312

Michellaga 23.08.2020 11:01

Max zacnie od grania 352

Kredence 23.08.2020 11:01

pomoc

Kredence 23.08.2020 11:01

tonali i barella ławeczka i ponoć gags vecino brozo, czekamy

Guarin 23.08.2020 11:01

my mamy sie rozwijać a nie oglądać soliidnego D:ambrisio

Nasir 23.08.2020 11:01

maksiu nie peka na robacie jak conciak

mateo-mazzini 23.08.2020 11:01

wisi mi to

Alfa 23.08.2020 11:01

nie trzeba jej zmieniac

Alfa 23.08.2020 11:01

bo kadra Interu jest przeciez taka idealna

mateo-mazzini 23.08.2020 11:01

jak beda wygrywać to może nawet Wim Jonk grać

Guarin 23.08.2020 11:01

my mamy sie rozwijać a nie oglądać soliidnego D:ambrisio

Vancore 23.08.2020 11:01

brozo na treq z tylu vecino i gaglia

Claudio 23.08.2020 11:00

uciekam bo zaczynacie mi obrzydzać przyjscie Allegriego

Alfa 23.08.2020 11:00

no allegri to zadntych transferow nie zrobi

Nasir 23.08.2020 11:00

jest solidny

KoBa 23.08.2020 11:00

Vecino tez

Nasir 23.08.2020 11:00

zasluzyl sobie ambrozy

Kredence 23.08.2020 11:00

Grande Inter

Nasir 23.08.2020 11:00

no i fajnie

Kredence 23.08.2020 11:00

perisic jedno skrzydło, mandzukic drugie

Guarin 23.08.2020 11:00

przeciez my Allegro to D" Ambrosio ma pewny plac

mateo-mazzini 23.08.2020 11:00

parafrazujac pewnego pana z peruką

Kredence 23.08.2020 11:00

jakie to będzie typowe o jezu

Vancore 23.08.2020 10:59

nie ma kim

Guarin 23.08.2020 10:59

wyląduję na ławce która mu pokaże D'Amborosio

Vancore 23.08.2020 10:59

moze nie bedzie gral 4-2-3-1

Nasir 23.08.2020 10:59

bedzie 4312 z messim na 10

mateo-mazzini 23.08.2020 10:59

mozesz sie najeść za 10 euro i możesz wyjść z pustym brzuchem a 100 euro

Alfa 23.08.2020 10:59

w lidze 4312 w lm 4231

Kredence 23.08.2020 10:59

dokl Claudio xDDD

Claudio 23.08.2020 10:59

jak przyjdzie Allegri to przy 4-2-3-1 Hakimi predzej wyladuje na skrzydle, a na boku obrony zagra D'Ambrosio

KoBa 23.08.2020 10:59

Mandzur i Matłidi ?

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się