ach te 3-5-2
teoretycznie jako 2 bramkarza biora rejne ale sie nie zdziwie jak do pierwszego wejdzie szybko
Bo cos mi sie wydaje ze tak
No ale czy w 2 sezonie nie zmienil ustawienia na to swoje przebrzydle 352?o
chociaz trafiaja sie wyjatki
reina w lazio
@Claudio amen
w sumie głupi murzyn...masło maślane
czsami się trafi mądry ale od razu go angole biorą
mecze Ligue1 sa straszne. Za dużo glupich murzynow tam biega
bo widzę jakieś sapy nna fb
czyli to może w Eriksenie jest problem?
coś nowego w sprawie Conte
D
ja jestem fetyszysta ligue1 i powiem ze mnie nie dziwi ze jej nikt nie kupil
no to jest dziwne, bo w Chelsea stworzył ustawienie, które pasowało zarówno jemu, jak i takim piłkarzom jak Hazard
Randama nie wiem o co Ci znowu chodzi, ale piszesz do rzeczy.
ja wolę żeby klub kupywał piłkarzy z głową a nie bo jest okazaja
widzę, że kolejny już sezon nikt w polsce nie kupił licencji do tej genialnej i niedocenianej Ligue1
Ja tam wole trenerow ktorzy umieja dostosowac ustawienie to konkretnych grajkow. Grzechem bylo nje skorzystac z eriksena. A jak conte nie umie go ustawic to dla mnie to kest dziwne
jedno oko na conte drugie caly czas na maxie
on wsztstko widzi czego zwykli ludzie nie widza
on to widzi szerzej
Kobra jest jasnowidzem
no i to Beppe wysapał czy Conte w sierpniu?
Beppe zobaczysz w sieprniu
Conte_ Beppe po co mi ten Dunczyk?
marotta zrobil tak samo
kalispera max
kuzwa jak sa w lidlu klucze nasadowe za 39zl to mimo ze nie potrzebuje to biorte wazlize bez grymasow
ok
powiem dziś że ty tak mówisz
No i dobra
Marotta sam mowi o okazjach. Powiedz mu to
ostatnio CC coś pierdziales o wypominaniu a teraz sam to robisz, nieładnie
No ico Panowie, chyba bedzie zmiana warty, kto trollowal conte teraz bedzie bronil maxa i na odwrót
w spurs tez byla
okazja to masz w Lidu
tak więc benvenuto Max
kupil bo trafila sie okazja. Tyle
amen
a moze nie robmy nic na rynku zanim nie potwierdzimy kto bedzie trenereem
dokl
przecież Marotta wiedział jakim ustawieniem gra Conte i ze dla Eriksena nie ma miejsca, więc kupił Dunczyka już dla ALegro i zamykam dyskusje
Maverik pojmuje wyjątkowo ale wtedy dowalil mocno
więc go sprzedajmy zarobimy cos
Nie wypominam
no Eriksena Conte nie użyje, to pewne
No bo to zabawne
prawda jest taka, że przy Conte Eriksen jest zbędny i dla jego dobra lepiej jakby poprosil o transfer jak chce coś pograć w jakimś Benevento lub Spezzi
na trzezwo czesto xD
jak tobie ktoś wypominał
po alko nie pisze
xddddddddddd
2 dni temu pytałeś się po co takie rzeczy wypominać
a ty po alko nie piszesz głupot?
Pamietam jak Maverkk opisywal ze PO CO NAM DYBALA JAK TO TEN SAM POZIOM CO POLITANO
no a Eriksen jest wybitny tylko Conte jest zły
Juve potrzebuje hajsu a na nim najlatwiej duzo zarobic
on jest po prostu zbywalny
Dybala to co sezon jest nacenzurowany. Coś z chlopem chyba jest nie tak
Dybala miał u maxa dobre poł roku jak strzelał dla Barcelony potem było już tylko gorzej
typowe
bo nie bylo miejsca dla dybalki w 4231 niestety
A z realem w finale to kto byl opisywany jako lider
no i teraz tez go wypychaja
w zasadzie tak xD
i co
i najgorszy też XD
no a potem siedział na dupie i miał odejść jeśli Allegri pozostanie
Co to za argument z ta dy ala
XD
xddddddddd
i dlatego go chcieli sprzedac do UTD?
No wlasnie xd
przypominam ze dybala najlepsyz sezon w karierze zagral u maxa
zadna, ale jest na to szansa, a Conte na bank go nie wykorzysta
szybciej podejdzie do Roberto i powie- Synu w końcu!
przypominam że Allegri mocno szkalował technicznego Dybalę xd
no skad ta pewnosc ze max pierwsze c zrobi to podejdzie do erykcene obejmie go i powie "no juz juz"
Conte was tak nie wyruchal jak Max wyrucha
grunt że cały czas cos się dzieje
heh a myslalem ze sie to wzielo z jakiegos patologicznego polskiego nagrania
Massimiliano!
ruchani na maxa przez maxa
totalnie przyszedl po jego smsach "chodz, mamy miekkie fotele na lawce"
np Eriksen
Wybudowal, ale rzucil narzedzia w cholere
będziemy ruchani na maxa i taka prawda
niektorzsy gracze przyszli tylko da niego
Max
troche wybudowal
o prosze
Przegraliśmy i od wczorajszego poranka wiadomo kto opisuje wiadomo co XD tak bardzo typowe
no bo Conte to taki wielki budowniczy w Interze sie okazal
Maksiu Allegri witamy i kochamy
No i mial tez przecietnjakow
w Milanie miał najmocniejsza kadrę w lidze i Ibre w primie
z milanu to allegro na taczkach wywiezli
odchodzili tez bonu i bufon