Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Guarin 23.08.2020 11:36

ach te 3-5-2

Vancore 23.08.2020 11:36

teoretycznie jako 2 bramkarza biora rejne ale sie nie zdziwie jak do pierwszego wejdzie szybko

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:36

Bo cos mi sie wydaje ze tak

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:35

No ale czy w 2 sezonie nie zmienil ustawienia na to swoje przebrzydle 352?o

Claudio 23.08.2020 11:35

chociaz trafiaja sie wyjatki

Vancore 23.08.2020 11:35

reina w lazio

maniekfci 23.08.2020 11:35

@Claudio amen

Claudio 23.08.2020 11:35

w sumie głupi murzyn...masło maślane

Guarin 23.08.2020 11:35

czsami się trafi mądry ale od razu go angole biorą

Claudio 23.08.2020 11:35

mecze Ligue1 sa straszne. Za dużo glupich murzynow tam biega

maniekfci 23.08.2020 11:34

bo widzę jakieś sapy nna fb

WTC 23.08.2020 11:34

czyli to może w Eriksenie jest problem?

maniekfci 23.08.2020 11:34

coś nowego w sprawie Conte

Vancore 23.08.2020 11:34

D

Vancore 23.08.2020 11:34

ja jestem fetyszysta ligue1 i powiem ze mnie nie dziwi ze jej nikt nie kupil

WTC 23.08.2020 11:34

no to jest dziwne, bo w Chelsea stworzył ustawienie, które pasowało zarówno jemu, jak i takim piłkarzom jak Hazard

Piekarz 23.08.2020 11:34

Randama nie wiem o co Ci znowu chodzi, ale piszesz do rzeczy.

Guarin 23.08.2020 11:34

ja wolę żeby klub kupywał piłkarzy z głową a nie bo jest okazaja

Claudio 23.08.2020 11:34

widzę, że kolejny już sezon nikt w polsce nie kupił licencji do tej genialnej i niedocenianej Ligue1

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:33

Ja tam wole trenerow ktorzy umieja dostosowac ustawienie to konkretnych grajkow. Grzechem bylo nje skorzystac z eriksena. A jak conte nie umie go ustawic to dla mnie to kest dziwne

Vancore 23.08.2020 11:32

jedno oko na conte drugie caly czas na maxie

Guarin 23.08.2020 11:32

on wsztstko widzi czego zwykli ludzie nie widza

Vancore 23.08.2020 11:32

on to widzi szerzej

Guarin 23.08.2020 11:32

Kobra jest jasnowidzem

Claudio 23.08.2020 11:31

no i to Beppe wysapał czy Conte w sierpniu?

Guarin 23.08.2020 11:31

Beppe zobaczysz w sieprniu

Guarin 23.08.2020 11:31

Conte_ Beppe po co mi ten Dunczyk?

Vancore 23.08.2020 11:31

marotta zrobil tak samo

Alfa 23.08.2020 11:31

kalispera max

Vancore 23.08.2020 11:30

kuzwa jak sa w lidlu klucze nasadowe za 39zl to mimo ze nie potrzebuje to biorte wazlize bez grymasow

Claudio 23.08.2020 11:30

ok

Guarin 23.08.2020 11:30

powiem dziś że ty tak mówisz

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:30

No i dobra

Claudio 23.08.2020 11:30

Marotta sam mowi o okazjach. Powiedz mu to

Kredence 23.08.2020 11:30

ostatnio CC coś pierdziales o wypominaniu a teraz sam to robisz, nieładnie

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:30

No ico Panowie, chyba bedzie zmiana warty, kto trollowal conte teraz bedzie bronil maxa i na odwrót

Vancore 23.08.2020 11:30

w spurs tez byla

Guarin 23.08.2020 11:30

okazja to masz w Lidu

mateo-mazzini 23.08.2020 11:30

tak więc benvenuto Max

Claudio 23.08.2020 11:30

kupil bo trafila sie okazja. Tyle

Alfa 23.08.2020 11:30

amen

Vancore 23.08.2020 11:30

a moze nie robmy nic na rynku zanim nie potwierdzimy kto bedzie trenereem

mateo-mazzini 23.08.2020 11:30

dokl

Guarin 23.08.2020 11:29

przecież Marotta wiedział jakim ustawieniem gra Conte i ze dla Eriksena nie ma miejsca, więc kupił Dunczyka już dla ALegro i zamykam dyskusje

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:29

Maverik pojmuje wyjątkowo ale wtedy dowalil mocno

mateo-mazzini 23.08.2020 11:29

więc go sprzedajmy zarobimy cos

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:29

Nie wypominam

mateo-mazzini 23.08.2020 11:29

no Eriksena Conte nie użyje, to pewne

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:29

No bo to zabawne

Claudio 23.08.2020 11:29

prawda jest taka, że przy Conte Eriksen jest zbędny i dla jego dobra lepiej jakby poprosil o transfer jak chce coś pograć w jakimś Benevento lub Spezzi

Vancore 23.08.2020 11:29

na trzezwo czesto xD

WTC 23.08.2020 11:29

jak tobie ktoś wypominał

Vancore 23.08.2020 11:29

po alko nie pisze

Piekarz 23.08.2020 11:29

xddddddddddd

WTC 23.08.2020 11:28

2 dni temu pytałeś się po co takie rzeczy wypominać

Guarin 23.08.2020 11:28

a ty po alko nie piszesz głupot? :)

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:28

Pamietam jak Maverkk opisywal ze PO CO NAM DYBALA JAK TO TEN SAM POZIOM CO POLITANO :lol:

WTC 23.08.2020 11:28

no a Eriksen jest wybitny tylko Conte jest zły

mateo-mazzini 23.08.2020 11:28

Juve potrzebuje hajsu a na nim najlatwiej duzo zarobic

mateo-mazzini 23.08.2020 11:28

on jest po prostu zbywalny

Claudio 23.08.2020 11:27

Dybala to co sezon jest nacenzurowany. Coś z chlopem chyba jest nie tak

Guarin 23.08.2020 11:27

Dybala miał u maxa dobre poł roku jak strzelał dla Barcelony potem było już tylko gorzej

mateo-mazzini 23.08.2020 11:27

typowe

Alfa 23.08.2020 11:27

bo nie bylo miejsca dla dybalki w 4231 niestety

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:27

A z realem w finale to kto byl opisywany jako lider

mateo-mazzini 23.08.2020 11:27

no i teraz tez go wypychaja

Vancore 23.08.2020 11:27

w zasadzie tak xD

WTC 23.08.2020 11:27

i co

Kredence 23.08.2020 11:27

i najgorszy też XD

WTC 23.08.2020 11:27

no a potem siedział na dupie i miał odejść jeśli Allegri pozostanie

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:27

Co to za argument z ta dy ala

Guarin 23.08.2020 11:27

XD

Piekarz 23.08.2020 11:27

xddddddddd

Guarin 23.08.2020 11:27

i dlatego go chcieli sprzedac do UTD?

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:27

No wlasnie xd

Vancore 23.08.2020 11:26

przypominam ze dybala najlepsyz sezon w karierze zagral u maxa

mateo-mazzini 23.08.2020 11:26

zadna, ale jest na to szansa, a Conte na bank go nie wykorzysta

Guarin 23.08.2020 11:26

szybciej podejdzie do Roberto i powie- Synu w końcu!

WTC 23.08.2020 11:26

przypominam że Allegri mocno szkalował technicznego Dybalę xd

Vancore 23.08.2020 11:26

no skad ta pewnosc ze max pierwsze c zrobi to podejdzie do erykcene obejmie go i powie "no juz juz"

ZnawcaCalcio 23.08.2020 11:26

Conte was tak nie wyruchal jak Max wyrucha

Guarin 23.08.2020 11:26

grunt że cały czas cos się dzieje

Claudio 23.08.2020 11:26

heh a myslalem ze sie to wzielo z jakiegos patologicznego polskiego nagrania :P

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:26

Massimiliano!

Kredence 23.08.2020 11:25

ruchani na maxa przez maxa

mateo-mazzini 23.08.2020 11:25

totalnie przyszedl po jego smsach "chodz, mamy miekkie fotele na lawce"

mateo-mazzini 23.08.2020 11:25

np Eriksen

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:25

Wybudowal, ale rzucil narzedzia w cholere

WTC 23.08.2020 11:25

będziemy ruchani na maxa i taka prawda

Vancore 23.08.2020 11:25

niektorzsy gracze przyszli tylko da niego

CzarodziejCzasu 23.08.2020 11:25

Max !! !!

Vancore 23.08.2020 11:25

troche wybudowal

mateo-mazzini 23.08.2020 11:25

o prosze

IlCapitano 23.08.2020 11:24

Przegraliśmy i od wczorajszego poranka wiadomo kto opisuje wiadomo co XD tak bardzo typowe

mateo-mazzini 23.08.2020 11:24

no bo Conte to taki wielki budowniczy w Interze sie okazal

Piekarz 23.08.2020 11:24

Maksiu Allegri witamy i kochamy

mateo-mazzini 23.08.2020 11:24

No i mial tez przecietnjakow

Kredence 23.08.2020 11:24

w Milanie miał najmocniejsza kadrę w lidze i Ibre w primie

Guarin 23.08.2020 11:24

z milanu to allegro na taczkach wywiezli

Vancore 23.08.2020 11:24

odchodzili tez bonu i bufon

Shoutbox

Matti 25.06.2026 15:56

ale no nie sądzę, że to się wydarzy i tak

Matti 25.06.2026 15:55

i już wtedy Nico nie chciał odchodzić pomimo, że oferta kontraktu była wysoka

Matti 25.06.2026 15:55

oferta Spurs była rok temu

AveCaesar 25.06.2026 15:54

dla nas*

AveCaesar 25.06.2026 15:54

Paz był dla Como za 60 mln. Pewnie później Real by go zgarnął. Dla pewnie będzie drożej i nie będziemy chcieli się bawić w odkupy z Perezem tylko mieć swojego zawodnika.

martins2000 25.06.2026 15:53

Spurs z 1 ofertą 70 mln

Claudio 25.06.2026 15:51

Marotta z Perezem w przeciwieństwie do Percassiego ma dobre stosunki więc jeśli Paz mieści się w kwocie 60mln to niech nie przedłużają tego bo Angole tylko czekają jak te hieny. Marotta i Ausilio możecie załatwić nam mercato.

Jacenty 25.06.2026 15:30

Pedulla: #Real potwierdził #Como swoją wolę wznowienia [transferu] Nico #Paz (to był najbardziej prawdopodobny scenariusz) i ponownego wystawienia go na rynek za 55-60 milionów

Jacenty 25.06.2026 15:27

Caramazza: zaczyna się właśnie wyścig po NIco Paza

Lopez 25.06.2026 14:52

ale to już chyba dawno

Jaszczu91 25.06.2026 14:52

Wanda już ma młodszego naganiacza :brawo:

Lopez 25.06.2026 14:52

chciałbym icardiego w serie a znowu

Est 25.06.2026 12:58

dawno nie wiedziałem o nim żadnych newsów, ale on chyba już bez Wandy

Claudio 25.06.2026 12:57

Na wahadle to tylko Wanda

Jaszczu91 25.06.2026 12:46

Icardi nie ma klubu. Może on na wahadełko? :lol:

HB 25.06.2026 12:43

:serce:

Rebelde 25.06.2026 12:39

Ale uda sie z Dodo

HB 25.06.2026 12:21

jak nie udalo sie z Palestrą, to tym bardziej nie uda się z Pazem

Claudio 25.06.2026 12:18

Dobrze ze Bayern ma dobrze obsadzone pozycje i Musiała wrócił bo jeszcze by oni się rzucili na Paza

El_Imprezatore 25.06.2026 12:12

albo się dogadaja albo pójdzie do anglii, Inter ma szanse na ten transfer tak może 5%

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625450

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się