Relacje

Cagliari - Inter: 19 powołanych (19)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: inter.it
prawie 17 lat temu
386
19
Jose Mourinho powołał 19 piłkarzy na jutrzejsze spotkanie z Cagliari w ramach 4. kolejki Serie A.

Bramkarze: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar, 21 Paolo Orlandoni;

Obrońcy: 2 Ivan Ramiro Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 39 Davide Santon;

Pomocnicy: 5 Dejan Stankovic, 7 Ricardo Quaresma, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 14 Patrick Vieira, 19 Esteban Cambiasso;

Napastnicy: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 45 Mario Balotelli.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter zdobywcą Coppa Italia w sezonie 2025/26! (60)

13.05
20:24

Inter remisuje, czas na wielkie świętowanie! Inter 1-1 Hellas (17)

17.05
14:02

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
19.09.2009 o 20:30 przez Kropasz
Kropasz
Tysioncpińcetstodziwińcse
t. Wszystkie z Triveli. <br /> <br /> Kurde, co się dzieje z Suazo? Kontuzja jakaś? Czy Żoze ma jakieś odchyły?
19.09.2009 o 17:12 przez vviktorek
vviktorek
CAMBIASSO yeeee <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
19.09.2009 o 15:06 przez Kamikaze
Kamikaze
Ani Suazo nie ma ani Arny .. ;/
19.09.2009 o 14:56 przez 1+8
1+8
Arnautovic ma numer 89 czy tam 88 nie pamiętam już. Żoze rzeczywiście mógłby go w końcu powołać jeżeli ma go zamiar zatrzymać po okresie wypożyczenia
19.09.2009 o 14:56 przez 1+8
1+8
Arnautovic ma numer 89 czy tam 88 nie pamiętam już. Żoze rzeczywiście mógłby go w końcu powołać jeżeli ma go zamiar zatrzymać po okresie wypożyczenia
19.09.2009 o 14:47 przez mendoza86
mendoza86
no i Krhina niema.A Arnautovic moze wogole grac?bo niema go w kadrze na Lega Calcio i nie otrzymal oficjalnie numeru.on wogole mial prezentacje w Interze czy ja jestem jakos nie na biezaca
19.09.2009 o 14:25 przez mati1908
mati1908
a Quaresma ostatnio systematycznie powoływany a nie gra nic
19.09.2009 o 14:24 przez MiRas.
MiRas.
... + wszędobylski &quot;Rysiu&quot;.
19.09.2009 o 14:20 przez RdK.
RdK.
...zamiast... <br /> ...moim zdaniem... <br /> ...mógłby... <br /> <br /> Loffciam Was :*
19.09.2009 o 14:17 przez Clud
Clud
fenomen Mourinho <img src="http://fcinter.pl/emots/bigeek.gif"; alt="" />
19.09.2009 o 14:11 przez adriano:)
adriano:)
Jose mógłby dać pograć trochę Mario i Santonowi, bo siedzą cały czas na ławce, a grają sporadycznie.
19.09.2009 o 14:07 przez adik218
adik218
moim zdaniem powinien dac odpoczac milito lub eto a dac szanse suazo zeby sie chłopak ogrywał...tak samo w prsypadku obrony i pomocy..lucio i samuel odpoczac a cordoba i santon powinni grac razem z zanettim i chiwu a pomoc to powinnien zagrac cambiasso sneijder rysiek i dejan motta niech potrenuje i na nastepny mecz dac znowu innym odpoczac wten sposob by sie kazdy ogrywał balotelli tez powinnien czesciej grac<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
19.09.2009 o 13:43 przez adi1908
adi1908
zamiast Vieiry mógłby powołać Suazo i przy korzystnym wyniku mógłby go ogrywać bo przyjdzie czas gdzie Suazo bedzie potrzebny od zaraz i nie bedzie wogóle czuł gry
19.09.2009 o 13:36 przez Biały
Biały
i tak trzeci bramkarz nie jest w meczowej osiemnastce, więc co Ci przeszkadza;p Matrix jest po kontuzji i nie trenuje jeszcze z drużyną, to samo Mancini...no i nie ma Muntariego.
19.09.2009 o 13:35 przez Dominik
Dominik
Nie ma Muntariego... po takim meczu jaki odwalił ostatnio to się nie dziwię. Szkoda, że nie ma tych, którzy mało grają, czyli Suazo, Arnautovicia i Krhina. <br /> <br /> SlimShady Materazzi i Mancini nie grają, bo mają kontuzje.
19.09.2009 o 13:32 przez Karpik
Karpik
Dziwi mnie branie 3 bramkarzy. Sytuacja, której bramkarz musi opuścić boisko zdarza się rzadko, a co dopiero dwóch bramkarzy. A Suazo brak...
19.09.2009 o 13:30 przez SlimShady
SlimShady
Jakaś mała na kadra na mecz, nie ma Matrixa <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> <br /> ,,,,,,, no i non stop pomijani Suazo i Mancini.
19.09.2009 o 13:30 przez Andy
Andy
szkoda że nie ma jeszcze Arnautovica..myślałem że Mourinho da pograć tym którzy siedzą..a tu prosze..najsilniejszy skład !
19.09.2009 o 13:28 przez KowalMalbork
KowalMalbork
Jest Cambiasso <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> Szkoda, że nie ma Suazo.

Shoutbox

KibicInteru 26.06.2026 14:08

Fabregas będzie naciskał

KibicInteru 26.06.2026 14:08

Do poniedziałku myślę że Como wyłoży hajs

Claudio 26.06.2026 14:07

Perez ma duze cisnienie po wygranych wyborach w Realu i musi zrobic mocne transfery jak obiecal i potrzebna mu jest gotowka.

KibicInteru 26.06.2026 14:06

może z odkupem

KibicInteru 26.06.2026 14:06

Paz pewnie i tak wrócić do Como w ramach jakiegoś dziwnego dealu

pablo77 26.06.2026 14:03

wtedy Akanji Stones Solet

pablo77 26.06.2026 14:03

musieliby dorzucić 30 mln na Soleta :D

Dejwid 26.06.2026 13:52

Po takiej wymianie i tak bedziemy na plus. Tak jak Marotta mówi zawsze jest łatwiej znaleźć dobrego obrońce niż ofensywnego zawodnika jak Paz. Wiadomo, że z ciężkim sercem, ale swoje już zrobił w tym klabie.

Claudio 26.06.2026 13:22

Wg mnie jakby była inicjatywa Basto, że chce odejść to bym się nawet nie zastanawiał. W innym wypadku to mega trudna decyzja

Claudio 26.06.2026 13:19

Co byscie zrobili jak Real zaoferował czystą wymianę bez klauzul 1do1 Bastoni - Paz?

Claudio 26.06.2026 13:18

nie no Znawca Stones to wg mnie miałby pierwszy sklad

Cyrax 26.06.2026 13:14

Miki przedłużony, jeszcze Sommer, Darmian i można jechać xD

Cyrax 26.06.2026 13:13

"Negocjacje w sprawie Provedela zablokowane. Lotito chce więcej niż 3 mln"

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

wiadomo, że się połamie pewnie, ale może jakbyśmy nim dobrze zarządzali to mógłby więcej grać

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

Brałbym tego Stonesa przy rozsądnej pensji

Lopez 26.06.2026 12:37

Doskonałe relacje były też z ojcem tego z udine

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

XD

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

Tak właśnie będzie według Włochów

Claudio 26.06.2026 11:54

Perez "Beppe mój przyjacielu, ależ mamy doskonałe realcje! Do tego Javier się zna z tatą Paza. Niebywałe! W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak odrzucić ofertę klubów angielskich wartą 10mln euro większą i oczywiście przyjąć Twoje - one są niepodważalne i mocne!"

Klinsi64 26.06.2026 11:47

w licytacji nie mamy nawet co startować

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625503

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się