Wywiady z trenerami

Conte: Niektórzy czekają tylko na to, żeby mieć powód do krytyki (19)

Autor:
Źródło: inter.it
około 2 miesiące temu
1309
19
Antonio Conte

Po zwycięstwie i dobrej grze w meczu przeciwko Sassuolo, wywiadu dla Inter TV udzielił trener Nerazzurrich, Antonio Conte:

Jak ważne może być dzisiejsze zwycięstwo?

- Zawsze staramy się dawać z siebie wszystko. Czasami wszystko idzie po naszej myśli, a innym razem nie. Jednak zawsze dajemy 100%. Najważniejsze, żeby schodzić z boiska po walce, w przepoconej i brudnej koszulce.

Czy coś zmieniło się pod względem taktycznym oraz mentalnym?

- Nie, nic się nie zmieniło. Przygotowywaliśmy się do tego meczu z respektem przed naszym rywalem i szanując charakterystykę ich gry. Barella grał jako pomocnik znajdujący się tuż przed obroną, ale w pewnych sytuacjach musiał naciskać z przodu. Wdrożyliśmy to, co sobie założyliśmy. Wyniki wpływają na oceny naszych występów. Być może ten mecz był najlepszym pokazem naszej zaciekłości, ale nie uważam, że był to nasz najlepszy mecz w tym sezonie. Graliśmy już lepszą piłkę w meczach, których wyniki ostatecznie nie były pozytywne. 

Wydaje się, że Inter największe problemy ma grając na San Siro z drużynami, które chcą bronić dostępu do bramki całą drużyną. Czy uważasz, że dzisiejszy mecz był idealny dla pokazania prawdziwego oblicza tej drużyny?

- Mecze wyglądają różnie, zmieniają się cechy przeciwnika. Musimy być gotowi do adaptacji w każdych warunkach. Chciałbym pogratulować zawodnikom tego, jak sobie dzisiaj radzili. Nie jest to łatwe, szczególnie grając w Interze, którego wiele osób nie może doczekać się, żeby tylko mieć powód do krytyki. Musimy skupić się na sobie i zdać sobie sprawę z tego, że wiele osób rzuca w nas błotem. Zawodnikom nie jest łatwo, ale jesteśmy zjednoczeni i takie sytuacje powinny dać nam więcej siły. 

Jak istotne były w ostatnich dniach wypowiedzi ludzi z klubu?

- Należy dzielić się odpowiedzialnością. Musimy pozostać zjednoczeni, na dobre i na złe. Zarówno w pozytywnych, jak i negatywnych momentach musimy brać na siebie odpowiedzialność. Wszyscy płyniemy na tej samej łodzi. 

Zobacz też

Paolo Fonseca Roma

Fonseca: Pierwsze 20 minut drugiej połowy było straszne (1)

10.01
15:46
Cesare Prandelli

Prandelli: Chcemy zagrać ofensywny futbol (0)

13.01
13:02

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.11.2020 o 18:13 przez Recoba
Recoba
"nie, nic się nie zmieniło" - to możesz wypi.er.da.lać !
29.11.2020 o 13:15 przez Xucatlan
+1
Xucatlan
Najlepszym sposobem walki z tymi, którzy tylko czekają by krytykować jest nie dawać im powodów do uaktywniania się, ale ty panie Conte niestety dajesz ich całe mnóstwo.
29.11.2020 o 11:51 przez mroowa111
-1
mroowa111
Więcej takich meczów Panie Trenerze a wszyscy będziemy zadowoleni i szczęśliwi, idziemy dalej, tylko scudetto z taką paką w tym sezonie, to jest możliwe.
29.11.2020 o 08:36 przez Damianos
Damianos
Każdy ma wzloty i upadki, wierzę ze jeszcze w tym Sezonie Inter pokaże klasę :)
29.11.2020 o 00:32 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Armin22 A przypomnij sobie jak zgasił Real taktyczne 😂I teraz jestem jak zgasi BM taktycznie we Wtorek
29.11.2020 o 00:11 przez Mikson
Mikson
Jakbym Wuja słyszał...
28.11.2020 o 22:51 przez bobogol
+1
bobogol
jaraj sie ograniem ultra-slabego Sass, typie. potem zesraj sie przed kimkolwiek podobnie lub wyzej notowanym.
jaki dumny dzis, jak se triumfuje. CO ZA FACHOWIEC
29.11.2020 o 09:36 przez Pjerun
+3
Pjerun
Ta, nagle ultra-slabe Sassuolo.
To jest przeciwnik, z którym w poprzednich latach zazwyczaj trafiliśmy punkty, więc nic tylko się cieszyć z takiego rezultatu.
29.11.2020 o 13:11 przez bobogol
+1
bobogol
no jasne, ze bardzo niewygodny i z zawstydzajaca dla nas statystyka z nami rywal - oczywiscie.
byli jednak potwornie kiepscy i zwyczajnie nie wychodzilo im nic, pewnie ze z powodu Darmiana czy Skriniara ale nie sadze, ze dzieki ODRODZONEMU KOLEKTYWOWI INTERU CONTE.
poczekamy, zobaczymy...
28.11.2020 o 21:48 przez armin22
+3
armin22
Piszcie sobie co chcecie, ale Conte świetnie zgasił dzisiaj Sas, praktycznie ofensywna ekipa bez akcji, mi się podobało szkoda że Lautaro mało skuteczny. Skriniar i De Vrij elegancko, to samo druga ,,śmieszna'' linia. Nie wierze że pisaliscie przed meczem byśmy dostali od Sas 3:0 by tylko zwolnić Conte, to jest ten sezon będzie scudetto FORZA INTER
28.11.2020 o 20:51 przez Towarzysz
Towarzysz
Teksty o zjednoczeniu coś mi przypominają, czy to Spaletti w przebraniu? W końcu Perisic w 11 i wygraliśmy
28.11.2020 o 20:10 przez WTC
+13
WTC
Dokładnie Trenerze. Te wszystkie pluta i intery30, te wszystkie nasiry i azory, te ostery i anioły, oni wszyscy tylko czekają na moment, w którym będą mogli obrażać Pana i zespół. Nawet redakcja tego bezbożnego portalu typuje w zapowiedziach 5-0 przeciwko drużynie.
28.11.2020 o 20:40 przez nicolas80
nicolas80
Nic dodać i nic ująć. Pełna zgoda.
28.11.2020 o 21:21 przez ANIOL
ANIOL
Ajeeeeeeeeee w punkt proszę Pana ahhahahaha !! !
28.11.2020 o 22:06 przez ANIOL
ANIOL
Aha jak już to z dużej litery poproszę qrwa jeeee
28.11.2020 o 23:15 przez El Imprezatore
+1
El Imprezatore
Jedna jaskółka wiosny nie czyni...
29.11.2020 o 09:34 przez Pjerun
Pjerun
Akurat oni zawsze znajdą powód. Np. w tym meczu: "beznadzieja, mieliśmy mniejsze posiadanie, powinniśmy prowadzić mecz i wygrać 9-0".
29.11.2020 o 12:46 przez Nasir
Nasir
no ja to nie musze czekac, hejtuje przeszczepa kiedy tylko mam taki kaprys
28.11.2020 o 20:08 przez Woo-cash
+1
Woo-cash
Nie dało się tak z Realem zagrać? Pierdoło ty jedna.

Shoutbox

Adriano_forever 16.01.2021 16:56

tvp1

cuba 16.01.2021 16:56

na czym leci ?

Adriano_forever 16.01.2021 16:56

drużynówka dziś

cuba 16.01.2021 16:55

a jak Polacy najlepiej ? kto w topie ?

Adriano_forever 16.01.2021 16:51

Kubacki!

Adriano_forever 16.01.2021 16:50

Norwegowie sie zesrali

Imrahil 16.01.2021 16:40

:D

Imrahil 16.01.2021 16:40

slabo

Adriano_forever 16.01.2021 16:40

137

Adriano_forever 16.01.2021 16:40

ale żeś narobiuł!

Adriano_forever 16.01.2021 16:39

Andrzejuuuuuu !!

Adriano_forever 16.01.2021 16:32

dobrze jest

Imrahil 16.01.2021 16:31

slabo

Adriano_forever 16.01.2021 16:31

TAK

Adriano_forever 16.01.2021 16:31

Granerud spartolił to Stoch musi uderzyć konkret

Adriano_forever 16.01.2021 16:30

stękała :C

cuba 16.01.2021 16:22

Miłego dnia Panowie :flaga:

cuba 16.01.2021 16:06

kieruje mnie to kondzik na obok salonu Opla na przeciw podobno

cuba 16.01.2021 16:02

jade teraz na dniach na Poznanską 37 Kondzik

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 09 stycznia

  • FT

    Genoa

    2 - 0

    Bologna

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Torino

Niedziela, 10 stycznia

  • FT

    Roma

    2 - 2

    Inter

  • FT

    Hellas Verona

    2 - 1

    Crotone

  • FT

    Parma

    0 - 2

    Lazio

  • FT

    Udinese

    1 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Cagliari

  • FT

    Juventus

    3 - 1

    Sassuolo

Poniedziałek, 11 stycznia

  • FT

    Spezia

    2 - 1

    Sampdoria

Piątek, 15 stycznia

  • FT

    Lazio

    3 - 0

    Roma

Sobota, 16 stycznia

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Hellas Verona

  • 18:00

    Torino

    ? - ?

    Spezia

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Udinese

Niedziela, 17 stycznia

  • 12:30

    SSC Napoli

    ? - ?

    Fiorentina

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Parma

  • 18:00

    Atalanta

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Spezia

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    17

    40

  • 2

    Inter

    Inter

    17

    37

  • 3

    Roma

    Roma

    18

    34

  • 4

    Juventus

    Juventus

    16

    33

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    16

    31

  • 6

    Napoli

    16

    31

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Ciro Immobile

    12

  • 3

    Romelu Lukaku

    12

  • 4

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27111

Liczba newsów: 38418