Kontuzje

Icardi nie słucha, chce spotkania z Zhangiem (38)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
7 miesięcy temu
3106
38
Juan Jesus Mauro Icardi

LGdS zaserwowało nam dzisiaj kolejny raport w sprawie Mauro Icardiego. 

Inter wierzy, że leczenie Icardiego dobiegło końca, jednak Mauro kontynuuje swoją postawę i twierdzi, że jest niezdolny do powrotu na boisku. Nie wyklucza się sytuacji w której Mauro już do końca swojego pobytu w Interze nie powącha murawy. 

 

 

"Nie słyszę Was"

Wczorajsze spotkanie między Spallettim, Icardim i sztabem medycznym miało przygotować grunt pod dzisiejsze spotkanie z zarządem, jednak Icardi zamknął całą sprawę swoją deklaracją, że nie zagra w nadchodzących meczach. Wobec postawy Mauro jakiekolwiek mediacje uznano za bezsensowne. Inter uważa, że zawodnik symuluje, a jego ból nie jest powodem absencji na boisku. Poza tym negatywny wpływ na całą sprawę mają prowokacje Icardiego, który sugerował że musi przejść operację kolana. Ten sam Icardi w tej samej sprawie jeszcze całkiem niedawno wykluczał jakąkolwiek możliwość operacji. Dodatkowo zawodnik rok temu przeszedł badania w klinice w Hiszpanii na których oznajmiono zawodnikowi, że operacja byłaby bezsensowna. 

Jednak Icardi nie słucha. Nie słucha lekarzy, nie słucha klubu i nie słucha środowiska piłkarskiego, które jednogłośnie radzi mu, aby zakończył swój teatrzyk i wrócił do gry. Mauro jest przekonany, że klub nie chciał z nim przedłuzać umowy, ponieważ chciał go sprzedać latem. Argentyńczyk jest zły o odebranie mu opaski, wie że nie dostanie jej z powrotem, jednak wymaga oficjalnego wytłumaczenia bezpośrednio z ust Stevena Zhanga.

Prezydent Interu wróci do Mediolanu na kilka godzin przed derbami, więc możemy się spodziewać, że najbliższe 2 tygodnie będą dla Icardiego przebiegały tak samo: łóżko, fizjoterapia, szybkie kroki przez Appiano i powrót do domu z kontaktami z drużyną ograniczonymi do minimum. A przyszłość? Niczego nie można wykluczyć - Icardi zapewne będzie chciał wybrać swój nowy zespół z kompletną wolnością, jednak Suning nie zamierza robić żadnych promocji i rozważa zatrzymanie zawodnika do końca jego kontraktu. 

 

Tagi: Mauro Icardi
udostępnij

Zobacz też

Matias Vecino

Vecino będzie dostępny w połowie lipca (0)

19.06
09:30
Diego Godin

Sky - Godin gotowy na Cagliari (3)

30.08
07:26

Komentarze (38)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
05.03.2019 o 19:10 przez kamil13216
+1
kamil13216
Popalone styki.
05.03.2019 o 19:08 przez slipknot767
slipknot767
Z jednej strony ciężko sobie teraz wyobrazić jego powrót do drużyny, ale z drugiej jakby wszedł i strzelił zwycięską bramkę w derbach pewnie miałby wybaczone
05.03.2019 o 18:46 przez Gajdzik
Gajdzik
Różne rzeczy się działy w naszym klubie, ale takiej Patologii nie pamiętam! 😠
05.03.2019 o 17:58 przez Jaszczu91
Jaszczu91
Trzeba zgłosić sprawę do ZUS to w momencie Icardi wyzdrowieje
05.03.2019 o 17:46 przez Diaby_10
+1
Diaby_10
Icardi dla sunning jest wart tyle co dla mnie 5 zł w portfelu. Może być tak jak ktoś wcześniej napisał. Ześlą go na trybuny do końca kontraktu ... będzie miał 28 lat , około pół roku - rok na odbudowanie formy będzie miał 29 lat już trafi do średniaka bo żaden renomowany klub go nie będzie chcial(nie wiadomo jak sobie poradzi ) i może zniszczyć sobie piękna karierę przez swoją agentkę i żonę. A że mu płacimy taka pensje no trudno z naszej kieszeni to nie idzie a naszych właścicieli na to stać i to może być rewanż na to jak on się teraz zachowuje
05.03.2019 o 19:11 przez kamil13216
kamil13216
Głos normalności. Nie wiem co niektórych tak dupa piecze jakby te pieniądze które stracimy na Icardim szły z ich kieszeni.
05.03.2019 o 16:23 przez jacodj
+2
jacodj
https://youtu.be/UIofcKN_bew
Nie mogę z tego....
05.03.2019 o 14:59 przez Guarin
+3
Guarin
Rodzina Icardich, Perisic, Ausilio, Spalletti wszyscy WON!
05.03.2019 o 15:47 przez IlCapitano
-1
IlCapitano
Zapomniałeś o Brozowiku jeszcze
05.03.2019 o 16:01 przez darren1
darren1
A co myślisz o Nainggolanie? Belg w obecnej formie to wielkie wzmocnienie, ale czy jest w stanie grać tak w dłuższym okresie czasu, bez odjebania czegoś.
05.03.2019 o 16:09 przez Pader88
Pader88
...Politano, Gagliardinim, Miarandzie, Cedriciu, Vecino, Dalabercie ...
05.03.2019 o 14:41 przez ojciec&ojciec
+1
ojciec&ojciec
Won natychmiast, dość
05.03.2019 o 13:31 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Icardi co ty wyprawiasz i w co grasz jak zależy ci na Interze to pokarz że masz jaja i byłeś godzien nosić ta opaskę
05.03.2019 o 12:41 przez danielinter
danielinter
Takiego kapitana mielismy i sie dziwic ze byliśmy w czarnej dupie
05.03.2019 o 12:40 przez Nerazzurri83
+2
Nerazzurri83
Won z frajerem
05.03.2019 o 12:38 przez SETE
SETE
i tak codziennie 😀 aż do lipca i WON
05.03.2019 o 12:33 przez zemaria
zemaria
won
05.03.2019 o 12:12 przez Bartek-32
+3
Bartek-32
Icardi wezwał Zangha na dywanik
05.03.2019 o 11:52 przez Speaker
Speaker
Jeżeli nie słucha to może zalecić mu patyczki do czyszczenia ucha? :)
05.03.2019 o 11:43 przez kibol123
+11
kibol123
Oby chińczycy mieli głowę na karku i nie dali sobą manipulować. Nie ma konkretnej oferty niech siedzi do końca kontraktu (skoro idiota myśli, że Real, City, PSG się bedzie o niego bić nawet jak nie gra przez pół sezonu to niech się przeliczy). Wiąże się to ze stratą finansową, aczkolwiek chodzi też o konsekwencje w postępowaniu oraz dobre imię klubu, które jest bardzo ważne ażeby w przyszłości takie sytuacje nie miały miejsca. Nwm jak to będzie odebrane i mnie to nie obchodzi, ale wg prostej logiki jeśli my tracimy przez kontrakt z Icardim niech będzie i w odwrotnym kierunku. Według prostej zasady "Chytry 2x traci" jeśli Inter sprzeda go po promocji to wzmocni inny klub i straci "potencjalne zyski" jak w przypadku Coutinho zyskując jakieś ochłapy oraz utratę reputacji (1 piłkarz rządzi klubem). Natomiast w przypadku zatrzymania Icardiego będzie on zarabiał do końca kontraktu dokładnie tyle samo co teraz ( czyli uśmiech z mordy konia zniknie) :D , piłkarsko będzie rozpatrywany w kategoriach Pazziniego/ Kalinicia czyli całkowicie zmarnuje sobie karierę, oraz możliwości rozwoju swoich potencjalnych finansów ( w skrócie klub może go zniszczyć jako świetnego perspektywicznego piłkarza) i jeśli on tak podchodzi do klubu to nie widzę najmniejszych przesłanek aby traktować go inaczej niż pokazanie mu miejsca w szeregu.
05.03.2019 o 13:43 przez LukeInter
LukeInter
Lepiej bym tego nie ujął, podpisuję się pod tym co napisałeś i mam nadzieję, że zarząd myśli tak samo. Co więcej, odesłać go do rezerw, niech tam gra i niech młodziaki się uczą od niego, to zawsze może zadziałać na plus dla klubu.
05.03.2019 o 15:45 przez Czarson
-1
Czarson
ale z ciebie twardziel zniezłomny
05.03.2019 o 16:15 przez Pader88
Pader88
Wszystko spoko co piszesz gosciu, ale serio masz jakiekolwiek watpliowsci i obiekcie ze wlodarze klubu z chin maja glowe na karku po tym jak podano niedawno Zysk kapitalowy grupy Sunning opiewajacy na 32 miliardy netto za rok 2018? Taki Icardi dla nich do rozegrania i wyjasnienia to jest 1,2,3. bez cienia watpliwosci jakiegokolwiek.
05.03.2019 o 11:29 przez Est
Est
Ciekawe, czy gdyby Zhang zaoferował Icardiemu nowy kontrakt i oddał mu opaskę kapitańską, czy bylibyśmy świadkami cudownego ozdrowienia naszego czołowego snajpera.
05.03.2019 o 11:15 przez DonDawido
DonDawido
A może by tak sprzedać go do "naszego" klubu z Chin? Ciekawe czy odmówiłby (tzn. czy Wanda by odmówiła) pensji na poziomie 2mln/miesiąc? :D
Sytuację trzeba jak najszybciej rozwiązać i mam nadzieję, że rozmowa z Zhangiem coś tu pomoże. Średnio mi się podoba, że codziennie trzeba ten temat poruszać, bo Mauruś z Wandzią wymyślili jakiś swój nowy żenujący szach-macik.
05.03.2019 o 11:08 przez Czarson
+1
Czarson
za długo to trwa, czemu Marotta nie wypije tego piwa, którego nawarzył?
05.03.2019 o 10:48 przez jacodj
jacodj
Uparty jak osioł. Co On chce tym ugrać?
05.03.2019 o 10:17 przez Drakan83
+1
Drakan83
Dla mnie jest skończony w Interze, niegodny bycia piłkarzem mojego ukochanego klubu. Jak dla mnie możemy się wymienić z Juve jego na Dybale lub z Napoli jego na Milika z ewentualna jakąś dopłatą ze strony Napoli. I mam w dupi.e ile dla nas zdobył bramek (gole to nie wszystko, liczy się jeszcze postawa, pokora) i że będzie nam strzelał. Nie chcę widzieć tego dziecka w Interze więcej.
05.03.2019 o 15:07 przez Guarin
Guarin
Perisic jest godny pytam bez spiny z czystej ciekawości?
05.03.2019 o 15:27 przez Drakan83
Drakan83
gra piach...ale nie odmawia gry i się stara, nic z tego nie wychodzi, ale jednak
05.03.2019 o 10:10 przez Jacenty
+5
Jacenty
"...jednak Suning nie zamierza robić żadnych promocji i rozważa zatrzymanie zawodnika do końca jego kontraktu."
:D
Ja wiem, że wyszlibyśmy na tym jak Zabłocki na mydle, ale jeśli ta łajza uprze się, że odejdzie tylko do Juve, a nasz zarząd nie będzie widział możliwości przeprowadzenia takiej transakcji z korzyścią dla klubu (moim zdaniem tylko wymiana za Dybalę mogłaby mieć sens, w każdym innym przypadku wzmocnilibyśmy znacząco Juve), to pozostawienie go do końca kontraktu byłoby niezwykle mocnym sygnałem nie tylko dla naszych obiboków, ale również dla piłkarskiego świata, że żaden piłkarz nie jest większy niż klub (casus Chelsea i ManU, gdzie piłkarze zwolnili Mou, załagodzona sytuacja Kepy itd...).
05.03.2019 o 11:12 przez DonDawido
DonDawido
Udowodnimy coś piłkarskiemu światu, super, ale co NAM po tym? Stracimy finansowo, co chwilę będziemy bombardowani jakimiś nowymi doniesieniami, Wanda dalej będzie się mazgać w telewizji.
05.03.2019 o 12:13 przez Jacenty
Jacenty
Oczywiście, że bylibyśmy na tym stratni finansowo, dlatego zaznaczyłem, że taki scenariusz miałby sens tylko w przypadku, gdyby Icardi uparł się na transfer do innego włoskiego zespołu (lub gdyby oferty za niego były śmiesznie niskie...co jest niestety możliwe, ponieważ widząc obecne zamieszanie, podejrzewam że inne kluby będą próbowały kupić go za ochłapy typu 30-40mln).
05.03.2019 o 13:48 przez LukeInter
+1
LukeInter
Wydaje mi się, że w jednym się mylisz, wraz ze spadkiem znaczenia Mauro, spadnie znaczenie Wandy, ona też na tym straci, nikt nie będzie jej chciał w TV jeżeli mauro będzie grał w rezerwach Interu. Z czasem drama się też skończy, bo media się nią po prostu znudzą tak jak i kibice. Teraz jest jeszcze dużo odsłon na tych newsach, ale za dwa miesiące, ludzie je będą omijać, a jak ludzie czegoś nie czytają, to prasa przestaje o tym pisać i to dopiero będzie upadek Wandy
05.03.2019 o 09:51 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Ależ mu nawalila do tej głowy ta blad su.
05.03.2019 o 09:59 przez Snake86
Snake86
Wanda narobiła tego gnoju przez akcję z nowym kontraktem i głównie dzięki mediom, natomiast teraz to on sam dolewa oliwy... I swoim listem, i roszczeniami. Liczyłem że jednak pozytywnie się to wszystko zakończy, ale chyba nie ma na to szans, głównie przez dziecinne zachowanie MI.
05.03.2019 o 09:46 przez Granat105
+1
Granat105
Wstyd po prostu. Znowu jesteśmy na medialnym świeczniku właśnie przez faceta z IQ 12 latka. Wypad z nim, po takich cyrkach nie byłbym w stanie cieszyć się z jego bramek.
05.03.2019 o 15:09 przez Guarin
+1
Guarin
Wystarczyło poczekac do 1 czerwca, zabrać opaskę sprzedać w lecie i nie było by takiej szopy no ale ktoś postanowił, że jest mądrzejszy i wszystko się poprawi a fakty są takie, że wszystko się pogorszyło

Shoutbox

grzes182 18.09.2019 00:11

Rasialdinho

grzes182 18.09.2019 00:11

Z 1 skladu

grzes182 18.09.2019 00:11

Mido gralw ajaxie, moze sie myle ale prawie ibre wywalil

piper 18.09.2019 00:10

Miszczowie z klasą lmao

grzes182 18.09.2019 00:10

Czy hleba

grzes182 18.09.2019 00:09

Kazdemu zdarzy sie wtopa, pacz na czyhrynskiego w fcb

WirtuozTaktyki 18.09.2019 00:08

albo ten Egipcjanin Mido

WirtuozTaktyki 18.09.2019 00:08

transfery takie jak Rasiak xd

WirtuozTaktyki 18.09.2019 00:08

ale ten Tottenham był trochę zabawny wtedy

grzes182 18.09.2019 00:08

4,5

grzes182 18.09.2019 00:08

Mogl grac co 4 5 dni

grzes182 18.09.2019 00:08

On nie mial rzepki w kolanie

WirtuozTaktyki 18.09.2019 00:07

ale ciągle się łamał

WirtuozTaktyki 18.09.2019 00:07

zawsze myślałem że zrobi karierę na miarę Ferdinanda

WirtuozTaktyki 18.09.2019 00:07

Ledley King

grzes182 18.09.2019 00:07

Redknappa

grzes182 18.09.2019 00:07

Redn

grzes182 18.09.2019 00:07

Mi sie podobal Tottenham

WirtuozTaktyki 18.09.2019 00:07

z wyglądu przypominający typowego wujka na urodzinach

WirtuozTaktyki 18.09.2019 00:07

Schwarzer kozak bramkarz

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    3

    9

  • 2

    Bologna

    Bologna

    3

    7

  • 3

    Juventus

    Juventus

    3

    7

  • 4

    Napoli

    Napoli

    3

    6

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    3

    6

  • 6

    Torino

    Torino

    3

    6

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Domenico Berardi

    5

  • 2

    Dries Mertens

    3

  • 3

    Alfredo Donnarumma

    3

  • 4

    Ciro Immobile

    3

  • 5

    Luis Muriel

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 14 września

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Juventus

  • FT

    Napoli

    2 - 0

    Sampdoria

  • FT

    Inter

    1 - 0

    Udinese

Niedziela, 15 września

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Atalanta

  • FT

    Brescia

    3 - 4

    Bologna

  • FT

    Parma

    1 - 3

    Cagliari

  • FT

    SPAL

    2 - 1

    Lazio

  • FT

    Roma

    4 - 2

    Sassuolo

  • FT

    Verona

    0 - 1

    Milan

Poniedziałek, 16 września

  • FT

    Torino

    1 - 2

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu przeciwko Slavii Praga

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28421

Liczba newsów: 34716