Plotki transferowe

Inter odrzucił oferty za Dalberta (23)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
7 miesięcy temu
23
23
fcinter serwisowe

Jednym z nabytków w letnim okienku transferowym był Dalbert Henrique. Uważany przez wielu za najlepszego zawodnika poprzedniego sezonu na pozycji lewego obrońcy w Ligue 1, miał z miejsca podnieść poziom na tej stronie defensywy Nerazzurrich. Rzeczywistość okazała się jednak inna. 

Brazylijczyk od samego początku miał ogromne problemy z przebiciem się do składu mediolańskiego klubu. Były zawodnik Nicei tylko czterokrotnie został desygnowany do gry przez Luciano Spallettiego od pierwszej minuty. Fakt ten wykorzystać chciały inne zespoły, które myślały o sprowadzeniu w swoje szeregi 24-latka podczas zimowego Mercato. Jak donosi FcInternews.it, Inter odrzucił oferty za Dalberta, które przyszły od Galatasaray, Fenerbahce, Olympique Marsylii oraz Tottenhamu Hotspur

Zawodnik jednak jasno dał do zrozumienia, że nie zamierza opuszczać Półwyspu Apenińskiego i chce wywalczyć miejsce w składzie czarno-niebieskich. 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też

Matteo Darmian

Darmian przyjdzie za darmo? (14)

08.09
18:13
Nicolo Barella

Inter po Barellę (7)

14.09
16:17

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.03.2018 o 19:53 przez WirtuozTaktyki
WirtuozTaktyki
Jasne że nie każdy zawodnik z ligi portugalskiej albo ligue1 musi być słaby, ale jak dotąd dalbert nie pokazał nic co by pozwalało stwierdzić, że o ten koleś ma papiery na bycie świetnym obrońcą .
09.03.2018 o 13:14 przez danielinter
danielinter
Na lewej obronie owszem
09.03.2018 o 09:07 przez timon
timon
Kto jest lepszy od DD? Dalbert? Ostre prochy widzę wjeżdżają
09.03.2018 o 03:01 przez danielinter
danielinter
Jest tysiąc razy lepszy niz DD i Santon , lecz nasz lysy majestatyczny trener tego nie rozumie.
08.03.2018 o 18:59 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Dac mu pierwszy sklad. Telles teraz wymiata a my dalej lewego obroncy nie mamy.
08.03.2018 o 18:57 przez Orzeu
Orzeu
Ta, nie przesadzajcie... Pereira w 75 meczach w Porto 14 asyst, Telles tylko w tym sezonie w 18 asyst, z czego 12 w lidze. No jest jednak różnica co?
08.03.2018 o 18:54 przez KoBa
KoBa
Pereyra też błyszczał w Porto. Nie przesadzajcie z Tellesem.
08.03.2018 o 18:11 przez piotrekninter
piotrekninter
nie ma reguły Mario się nie spradził, Silva w Milanie też nie, za to Sandro jak najbardziej
Maicon się spradził,Dalbert zobaczymy......
naszym problemem nie jest to czy ktoś z ligue 1 czy portugalskiej się spradzi czy nie, bo bywa różnie
u nas największym problemem jest to,że od lat młodziki coś wygrywja i żaden nie wchodzi do kadry na stałe, żeby chociaż ze dwóch na 5 lat się przebiło to już oszczędność na transferach by była kilkadziesiąt mln
08.03.2018 o 18:01 przez Klinsi64
Klinsi64
1.Cancelo wszedł już w 2 kolejce po czym się połamał,DD wypadł w meczu z Sass gdzie grał na LO,a Joao na PO,więc grałby tak czy siak 2.Balotelli gdyby grał regularnie to i we włoskiej byłby czołowym napastnikiem,więc nic to nie mówi o sile Ligue1 3.skoro wydaliśmy tyle kasy na Dalberta to chyba trzeba mu okazać zaufanie,no ale u nas nie ma na to czasu bo my zawsze o coś walczymy,przeważnie z własnymi słabościami
08.03.2018 o 17:58 przez Orzeu
Orzeu
Wirtuoz liga jak liga, ale np. Juve ściągnęło sobie z ligi portugalskiej Alexa Sandro i co? daje radę ;) . To że liga jest słabsza nie oznacza, że dany zqawodnik sobie we Włoszech nie poradzi (przykład Maicon). Zresztą o czym my mówimy, Ligue 1 to przecież bardzo mocna liga.
08.03.2018 o 17:36 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Yascarr najlepszy obrońca ligi francuskiej? Skąd takie brednie wziąłeś? Do Mendyego i Kurzawy daleko mu było a we wszystkich zestawieniach najlepszych 11-stek sezonu był Mendy. Więc opisz błagam skąd wziąłeś te dane.
08.03.2018 o 17:24 przez Claudio
Claudio
W Milanie twardo postawiono na Calabrie głównie przez kontuzje Contiego. Chłopak na początku był naprawdę fatalny, a od dobrych kilku spotkań gra naprawdę bardzo dobrze. Byłem zaskoczony jego grą.
Podobnie byłoby z Dalbertem. Trzeba po prostu graczowi zaufać. Inter niestety, ale nie jest nastawiony na cierpliwe dawanie szansy nowym zawodnikom, a szczególnie młodym.
08.03.2018 o 16:55 przez WirtuozTaktyki
WirtuozTaktyki
Być może coś z niego będzie, ale na ten moment dużo na to nie wskazuje. Co do siły Ligue1 czy ligi portugalskiej to przypomniam, że w tej pierwszej Balotelli jest topowym napastnikiem, a w drugiej Joao Mario był podajże najlepszym pomocnikiem.
08.03.2018 o 16:52 przez Yascarr
Yascarr
A kiedy ty zrozumiesz, że jakoś lepsze kluby od Interu sięgają po piłkarzy z takiej ligi portugalskiej i praktycznie wiekszosc się sprawdza, tylko tutaj niezależnie skąd przyjdzie piłkarz to robi się z niego z miejsca gównopiłkarz. Przypadek. Każdy inny klub daje pilkarzowi czas a tutaj zagrasz pierwsze 5 meczy i nie jesteś kozakiem to wypierdziu.
08.03.2018 o 16:48 przez Karpik
Karpik
A z Cancelo jak jest? Gdyby nie kontuzja Świętego Ambrożego, ten nadal grzałby miejsce ławkowe.
08.03.2018 o 16:43 przez WirtuozTaktyki
WirtuozTaktyki
To że błyszczał w Ligue1 nie oznacza, że podobnie musi być w Serie A. Ile wynalazków z ligi portugalskiej musi jeszcze przyjść żebyście zrozumieli, że ta liga jest słaba i to że ktoś tam wykręca dobre liczby i wyniki nie oznacza że poradzi sobie we Włoszech.
08.03.2018 o 16:32 przez Yascarr
Yascarr
Niestety, czasami trzeba dać komuś szansę nawet gdy popełnia błędy i wlać trochę więcej pewności siebie w zawodnika. Jeśli nas stać to przecież nikt nie broni nam kupować gotowego LO za kilkadziesiąt milionów. Dalbert jest jeszcze stosunkowo młody i po prostu musi dostawać szanse.
08.03.2018 o 16:30 przez Yascarr
Yascarr
Oczywiście, chłop najlepszy obrońca Ligue 1, z PSG się mierzył i za słaby jest nagle żeby o top4 się bić. Z Tellesem było identycznie, było w nim widać potencjał, zaufali mu w Porto i teraz odwdzięcza się świetną grą. Niestety, u nas najlepiej określić jako gowniaka i bawimy się w kolejny eksperyment. Co roku nowy lewy obrońca.. no super zabawa.
08.03.2018 o 16:18 przez AveCaesar
AveCaesar
Dokładnie Orzeu. Tellesa też szkoda strasznie, który został skreślony na rzecz Nagatomo >"<
08.03.2018 o 16:12 przez Orzeu
Orzeu
no ja akurat popieram Yascarra - widać, że Dalbert ma potencjał. Wychodził przestraszony na te mecze i grał słabo, ale jakby dostał szansę od pierwszych minut w kilku meczach pod rząd to myślę, że mógłby odpalić. Podobne odczucia miałem z Alexem Tellesem, który teraz błyszczy w Porto
08.03.2018 o 16:02 przez Kondzik
Kondzik
Jak czym? Coutinho xD
08.03.2018 o 15:23 przez WirtuozTaktyki
WirtuozTaktyki
Yascar czym popierasz tę tezę.
08.03.2018 o 14:52 przez Yascarr
Yascarr
Oby wywalczył to miejsce i nie oddał, bo znając życie pójdzie do Anglii albo Hiszpanii i za dwa trzy lata będzie bardzo dobrym obrońcą

Shoutbox

KoBa 26.09.2018 16:47

a nie ma prawa nie być

KoBa 26.09.2018 16:45

no to będą pewnie 4 w podstawowej 11 i potem zmiany od 50 minuty o ile wynik będzie pod kontrolą

Pjerun 26.09.2018 16:43

Na Cagliari może byc wiecej zmian przed ligą mistrzów

pluto11 26.09.2018 16:35

Keita musi dostać więcej minut bo takie wejścia na 15 - 20 to za mało

KoBa 26.09.2018 16:35

pewnie Gaglia za Vecino Politano za Candrevę i Keita za Perisica zagramy

KoBa 26.09.2018 16:34

ma z Cagliari wreszcie zagrać

KoBa 26.09.2018 16:34

no Wersalko też na 0 jak na razie

Skepta 26.09.2018 16:30

keita o :cenzor: ał w tym monaco, zgównial jak El Shaarawy

FReeFonix 26.09.2018 16:28

ogólnie to wszyscy na plus, jedynie na 0 Keita Balde

Skepta 26.09.2018 16:26

który u nas ogarnia

Skepta 26.09.2018 16:26

pierwszy murzyn od czasów Eto'o

InteristaNagato 26.09.2018 16:26

i De Vrij bo ladnie czyszcza ze Skriniarem

InteristaNagato 26.09.2018 16:25

dokladnie

Skepta 26.09.2018 16:25

na ten moment

Skepta 26.09.2018 16:25

awesomah najlepszy nasz transfer

InteristaNagato 26.09.2018 16:25

i go tu nie chce

InteristaNagato 26.09.2018 16:25

dlatego jest :cenzor: owy

Czarson 26.09.2018 16:24

nowy nejmar

Skepta 26.09.2018 16:23

jezu ale ale awesomah killshota sprzedal w wywiadzie Chiesie

InteristaNagato 26.09.2018 16:23

moze Gaglia tak powinien strzelac bramki :D bo kazdy jego strzal leci w trybuny :D

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    5

    15

  • 2

    Napoli

    Napoli

    5

    12

  • 3

    Fiorentina

    Fiorentina

    6

    10

  • 4

    Sassuolo

    Sassuolo

    5

    10

  • 5

    Inter

    Inter

    6

    10

  • 6

    Lazio

    Lazio

    5

    9

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    5

  • 2

    Lorenzo Insigne

    4

  • 3

    Rodrigo De Paul

    4

  • 4

    Gregoire Defrel

    4

  • 5

    Ciro Immobile

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 21 września

  • FT

    Sassuolo

    3 - 1

    Empoli

Sobota, 22 września

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Cagliari

  • FT

    Fiorentina

    3 - 0

    SPAL

  • FT

    Sampdoria

    0 - 1

    Inter

Niedziela, 23 września

  • FT

    Torino

    1 - 3

    Napoli

  • FT

    Chievo

    0 - 2

    Udinese

  • FT

    Bologna

    2 - 0

    Roma

  • FT

    Lazio

    4 - 1

    Genoa

  • FT

    Milan

    2 - 2

    Atalanta

  • FT

    Frosinone

    0 - 2

    Juventus

Wtorek, 25 września

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Fiorentina

Środa, 26 września

  • 19:00

    Udinese

    ? - ?

    Lazio

  • 21:00

    Roma

    ? - ?

    Frosinone

  • 21:00

    Atalanta

    ? - ?

    Torino

  • 21:00

    Cagliari

    ? - ?

    Sampdoria

  • 21:00

    Genoa

    ? - ?

    Chievo

  • 21:00

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 21:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

Czwartek, 27 września

  • 19:00

    SPAL

    ? - ?

    Sassuolo

  • 21:00

    Empoli

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (7)

17.09
18:27
Liga Mistrzow puchar

Liga Mistrzów - żyła złota (12)

29.08
13:29
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 17620

Liczba newsów: 31684