111. urodziny Interu uczczone wygraną nad SPAL 2:0 (40)

Źródło: en.inter.it
około 5 lat temu
4245
40

Inter sprawił kibicom Nerazzurrich wspaniały prezent na 111. urodziny klubu i pewnie zwyciężył na Stadio Giuseppe Meazza z zespołem SPAL 2:0.

Od samego początku spotkania można było zorientować się, jak będzie wyglądał mecz - SPAL zamierzało głównie się bronić i liczyć na ewentualne kontrataki. Inter zaś musiał grać atakiem pozycyjnym i próbować przebić się przez obronę gości. Już w drugiej minucie spotkania szansę na strzelenie bramki miał Joao Mario, ale jego uderzenie z pola karnego okazało się niecelne. Pierwszy strzał na bramkę strzeżoną przez Samira Handanovia goście oddali już w 4 minucie meczu, ale kapitan Interu nie miał problemu z jego obroną. W 13 minucie groźny strzał oddał Roberto Gagliardini, ale piłka poszybowała nad poprzeczką. Lautaro Martinez, który przez pierwszy kwadrans był niewidoczny, swoją pierwszą okazję na strzelenie bramki miał w 16 minucie meczu, kiedy to po dośrodkowaniu Cedrica Soaresa oddał niecelny strzał z powietrza. Prawy obrońca Nerazzurrich często zagrywał bardzo dobre piłki w pole karne, czego dowodem była jego wrzutka z 26 minuty, niewykorzystana niestety przez Lautaro. Podopieczni Luciano Spallettiego naciskali na drużynę gości, co przyniosło efekt w 32 minucie meczu - Lautaro Martinez przyjął piłkę, zwiódł obrońcę SPAL i uderzył piłkę po ziemi - bramkarz gości nie miał szans przy tym strzale. Jak się jednak okazało po konsultacji z VARem, młody Argentyńczyk podczas przyjmowania piłki pomógł sobie ręką, przez co arbiter spotkania zmuszony był do anulowania bramki. W 40 minucie spotkania kontuzji doznał Marcelo Brozovic, którego zastąpił Antonio Candreva. Do przerwy był bezbramkowy remis.

W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się - gospodarze starali się jak najwięcej atakować, aby zdobyć szybko bramkę i dać powód do radości kibicom zgromadzonym na Stadio Giuseppe Meazza. W 60 minucie miała miejsce dość kontrowersyjna sytuacja - Antonio Candreva wbiegł z piłką w pole karne i wydawało się, że był faulowany przez jednego z obrońców gości, ale sędzia uznał, że interwencja ta była przepisowa i nie podyktował rzutu karnego. Po wielu nieudanych atakach, wreszcie w 67 minucie zawodnicy Interu objęli prowadzenie - po podaniu Lautaro Martineza, bramkę zdobył Mateo Politano. Gospodarze jednak nie chcieli na tym poprzestać i dalej utrzymywali się przy piłce, próbując strzelić kolejnego gola. W 77 minucie dopięli swego - podanie Cedrica Soaresa  wykorzystał Roberto Gagliardini, który pewnym strzałem w lewy róg bramki pokonał bramkarza gości.

Do końca spotkania wynik już nie uległ zmianie i Nerazzurri odnieśli przekonujące zwycięstwo, które na pewno podbuduje ich morale przed zbliżającym się spotkaniem w Lidze Europy z Eintrachtem Frankfurt oraz niedzielnymi Derbami della Madonnina.

Poniżej przedstawiamy oficjalne składy na to spotkanie:

INTER (4-2-3-1): Handanovic; Cedric, De Vrij, Miranda, Dalbert; Gagliardini, Brozovic; Politano, Joao Mario, Asamoah; Lautaro Martinez.

Rezerwowi: Padelli, Berni, Skriniar, Ranocchia, D'Ambrosio, Borja Valero, Perisic, Candreva, Keita Baldé.

Trener: Spalletti

SPAL (3-5-2): Viviano; Bonifazi, Vicari, Felipe; Valoti, Kurtic, Schiattarella, Missiroli, Fares; Petagna, Floccari.

Rezerwowi: Gomis, Fulignati, Poluzzi, Simic, Regini, Costa, Valdifiori, Dickmann, Jankovic, Paloschi, Antenucci.

Inter wygrywa niezwykle trudne starcie z Bologną i pędzi po Scudetto! Bologna 0-1 Inter (67)

09.03
16:49

Spacerek na Stadio Via del Mare! Inter rozgromił Lecce 4-0! (81)

25.02
16:51

Komentarze (40)

13.03.2019 o 15:29 przez karina5
karina5
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 60lat.
Mam na imię Monia lat 28, wzrost 169cm,

i wyszukaj mnie po niku: monia28 napisz do mnie i spotkajmy sie!
11.03.2019 o 16:58 przez Qhasz
Qhasz
Co się zobaczy to się nie odzobaczy , moje oczy krwawią
11.03.2019 o 09:28 przez cuba
cuba
Gramy taką tragedię że jak kiedyś pisałem że pierwsza 3 to minimum tak teraz jak nie zmienimy trenera i skończy się teatr Icardiego i Wandy to 4 miejsce to można uznać za dobry wynik.. i co do Icardiego to mam nadzieję że w derbach go nie będzie.. nie może być zawodnik ważniejszy od klubu i ten typek tylko ma króla strzelców,biografia .. nawet nie wie co to życie bo wciąż leży na kasie... zero wychowania ,brak kultury i mógłbym tak wymieniać .. Inter musi mieć kogoś co utożsamia się z klubem i choć w Interze każdy dobrze zarabia to musi wiedzieć że kibice mają pełne prawo by przy zarobkach jakie mają a osiągnięć .. (sami wiemy jak jest) oczekiwać wyników,gra Interu jest tragiczna ,trener jakby wiedział że i tak poleci,klub tez wie,Icardi tez odejdzie (ja się będę cieszył) ,jesteśmy zbyt wolni w podejmowaniu decyzji też co do klubu,jakoś coś mi mówi że nasz następny trener to Mou ,ale pierw chciałbym żeby pozbyć się Icardiego ,(każdy ma swoje zdanie) :)
11.03.2019 o 07:53 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Dobrze że odpaliłem sobie po południu hitmana bo po komentarzach widzę że nic nie straciłem nie oglądając. Od pół roku pisze że Lucek to beton jakich mało do Lm dostał się dzięki środkowemu obrońcy Lazio... Pomijam fakt że składu nie mamy to takie spal powinny wciągać nosem nasze rezerwy. Nigdzie już nie zajdziemy z tym panem a nie chce być jasnowidzem że czasami będziemy za Lazio i Milanem...
10.03.2019 o 22:12 przez pluto11
+2
pluto11
Obejrzałem nagrany mecz i muszę powiedzieć niech już wkoncu wywala tego Spalla i niech nas nawet Zanetti prowadzi do końca sezonu bo żeby nie potrafić zdominować SPAL u siebie to jest tragedia rozumiem że pół rezerwowy skład ale my ich powinniśmy głębokimi rezerwa i zjechać a my nie potrafimy 3 podań wykonać 3 pkt cieszą ale te bramki padły fartem naprawdę nie chcę już oglądać Spalla na naszej ławce i to od jutra. Mamy przed sobą mecz z Frankfurtem Milanem i Lazio i z tym co prezentujemy nie widzę tego
SETE
Mecz jak wiekszosc Interu pod wodza Spalettiego do zapomnienia. Wazne 3 pkt. Przyznaje ze zawodnikom nie mozna odmowic zaangazowania, ale kazdy kolejny mecz utwierdza w przekonaniu, ze wielu nie zasluguje by grac w tej koszulce. Na + dzisiaj Cedric. Jesli utrzymamy miejsce w TOP 4 to bedzie naprawde duzy cud patrzac jakie problemy ma ten zespol..plaga kontuzji, obrazony najlepszy pilkarz ostatnich lat , slaby trener na lawce , przyzna kazdy ze wiele tego. Mam wrazenie ze wiekszosc zespolow w naszej sytuacji mialaby jeszcze gorsze liczby a Inter to jest taka dziwna druzyna, ktora moze z tego wyjsc na tarczy. Wyznaje na co dzien zasade, ze co Cie nie zabije to Cie wzmocni i mysle, ze ten sezon pokazal Zhangom, ze zaangazowanie Suning na rynku transferowym musi byc jeszcze wieksze, ze nie wystarcza pol srodki zeby osiagnac cel o jakim marzy Steven. Paradoksalnie moze nam to wyjsc na dobre, nikt juz nie wmowi mlodemu, ze Spal to czlowiek na wlasciwym miejscu tylko musi byc absolutnie coach z gornej póły, potrzebujemy pilkarza ktory jest w stanie w pojedynke przechylic szale na korzysc Interu w trudnych momentach i bedzie kolem zamachowym dla calej druzyny bo obecnie takiego gracza nie ma, dodatkowo wokol tego gracza bedzie budowany nowy Inter.
Podsumowujac jesli chodzi o gre i problemy wokol klubu to gorzej byc nie moze, dlatego tak wazne jest wyszarpac to 4 miejsce chocby z gardla Romie , Lazio czy Milanowi i pokazac , ze jest walka.
10.03.2019 o 18:00 przez Silvio
Silvio
... z tarczą :) na tarczy niosą trupy do domu.
10.03.2019 o 18:04 przez SETE
SETE
Zgadza sie :) nie da sie edytowac
10.03.2019 o 18:54 przez AveCaesar
AveCaesar
Dla mnie Cedric fatalnie. Kolejny boczny do zapomnienia. Jedyne co umie to dobrze wrzucić piłkę. Cała reszta to dno i totalny chaos. Już DD jest lepszy, a to wiele o nim mówi. Steven zapowiedział większą aktywność na rynku w przyszłe mercato więc jestem pełen nadziei. Przydałyby się takie dwa koła zamachowe na obu skrzydłach + ktoś kto ogarnie kierowanie naszą grą w środku pola.
10.03.2019 o 17:48 przez Guarin
+2
Guarin
Nie Interesuje mnie już kto gra źle kto jeszcze gorzej do LM nawet nogami do przodu!
10.03.2019 o 17:47 przez ErnestGrandeNerazzurri
ErnestGrandeNerazzurri
Wszystkie trzony zespołu poza stoperami i ew. bramkarzem są niestety do wymiany i jeśli to nie będzie zrealizowane latem to mercato trzeba będzie uznać za dużą porażkę.
10.03.2019 o 17:52 przez SETE
SETE
pelna zgoda, sezon pokazal Zhangom, ze na pol srodkach cudow nie bedzie i to jest takie male swiatelko w tunelu
10.03.2019 o 17:39 przez Kondzik
Kondzik
Za styl pkt nie dają dzięki Bogu. Ważne 3pkt i teraz czeka nas arcywazny mecz za 6pkt. Miejmy nadz że jakoś się dokulamy do tej LM i od lata połowa składu razem z łysym won. Inaczej poprostu się nie da
10.03.2019 o 17:27 przez Gajdzik
+1
Mecz delikatnie określając - Przeciętnych, ale w końcu komplet pkt. !! ⚫️🔵
Mam nadzieję, że na Niemców i Milan zepną się nasi bardziej, bo taka gra jak dzisiaj, na pewno nie wystarczy!
10.03.2019 o 17:19 przez Bartek-32
+1
Bartek-32
Prowadzimy 2-0. Aż prosi się żeby wpuścić za luataro jakiegoś mlokosa żeby się ogrywał. . . Ehhh
10.03.2019 o 17:45 przez ErnestGrandeNerazzurri
No bo lepiej desygnować Ranocchię, z którego rezygnuje się po sezonie niż choćby powołać Nolana.
11.03.2019 o 03:35 przez maverik
maverik
Od kiedy w Serie A są 4 zmiany?
11.03.2019 o 09:33 przez domin98
domin98
Czyli za Mirandę przy wyniku 0-0 miałby wejść Nolan, który nawet nie zadebiutował nigdy? Na pewno by się to fantastycznie skończyło
10.03.2019 o 17:15 przez Piotrekfci
Tragedia. Betonowa taktyka pogłębiona zawodnikami w 3/4 będących na poziomie totalnego włoskiego średniaka pomijając Antonio bo ten to idzie na rekord. Myślę że ja wchodząc zamiast niego prezentowałby taki sam poziom po przeszlo 15 latach braku gry w noge. Nie wiem co Lucek ma na celu granie nim a nie choćby jakimś mlokosem z primy który myślę że ogarniał by bardziej temat. Chyba to aby jeszcze bardziej nas wqurwic. 3 bezcenne pkty są I tym trzeba się cieszyć i wierzyc ze Perek, Keita, Najgo szybko wrócą i wystrzela się w formę bo inaczej nie widzę nas nawet w pierwszej 6 patrząc jakie gry przed nami. Na CPE Icardiego już bym w ogóle nie liczył. Urodziny klubu a ten ma nawet to w głębokim powazaniu. Wraz z blad lala w czerwcu OUT jak i pozostałe 3/4 składu.
10.03.2019 o 17:07 przez danielinter
+3
danielinter
Po raz kolejny trzeba doczolgac sie do konca sezonu na 4 miejscu , a po sezonie 1/3 skladu plus "trener" do widzenia.
10.03.2019 o 16:47 przez ErnestGrandeNerazzurri
Zwycięstwo dziełem przypadku. Jestem pełen obaw co do dalszej części sezonu. Wszystko grane na "jakoś to będzie".
To nadal skutkuje tylko raz na kiedy i to ze spadkowiczami. W ten sposób stoczymy się za Lazio i Romę.
10.03.2019 o 16:27 przez Diaby_10
Diaby_10
Z tym betonem to na pewno się nie zakwalifikujemy do LM. Wywieźć na taczce tego gościa i połowę składu bo oczy krwawią
10.03.2019 o 16:26 przez szmaloo
szmaloo
W...laj już łysy pajacu z tej ławki bo na to się nie da patrzec, oczy krwawią, żal dupę ścisk !! !
10.03.2019 o 16:04 przez Krisu
Krisu
Nie ma Chorwatów i Argentyńczyka na boisku to teraz nie powinno być problemu z konfliktami na boisku. Jeszcze zamiast deVrija wpuścić Ranochie i mamy. Wielki Inter- obraz nędzy i rozpaczy ze Spallettim trenerkiem, który wszystkich robi w wała. Wszystko zmierza ku temu, że dziś nie wygramy. Z racji tego, że jesteśmy Pazza Inter, wierzę w 3 punkty.
10.03.2019 o 15:51 przez Thunder
Thunder
Niezbyt często na forum się udzielam,ale... gra Dalberta, Candrevy i Mirandy wola o pomstę do nieba. Najważniejszy tydzień przed nami a gramy piach.
10.03.2019 o 15:56 przez Krisu
+1
Krisu
A Gagliardini, Asamoah to co, może grają życiówkę?
10.03.2019 o 16:02 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Antek z Gaglią to zawsze sztywniutko trzymają swój poziom.
10.03.2019 o 17:49 przez ErnestGrandeNerazzurri
Gagliardini i Vecino chociaż mają tą umiejętność dobrego układania nogi/głowy w decydujących sytuacjach przy ich beznadziejnej grze.
10.03.2019 o 15:47 przez Diaby_10
+1
Diaby_10
Kurde szkoda że jesteśmy tak słabi ... I to jeszcze jak wczoraj były urodziny to oni powinni za :cenzor: lać a nie grać jak cioty. Na niektórych to patrzeć się nawet nie da.
Mam takie pytanie może ktoś będzie to wiedział mianowicie kiedy my ostatnio strzeliliśmy gola bezpośrednio z rzutu wolnego ?? Bo ja nie pamiętam

oster
Asamoah dramat, niech wchodzi Keita w drugiej połowie bo z Asamoah pożytku nie ma i patrząc jak gra w tym sezonie to raczej i nie będzie ...
10.03.2019 o 14:50 przez mateuszzajac
mateuszzajac
A nie gramy 3-4-3 ?
10.03.2019 o 14:42 przez danielinter
danielinter
Wolałbym Dalberta w pomocy , a Asamoah w obronie.
10.03.2019 o 15:00 przez Snake86
Snake86
Przecież ASA gra ostatnio słabo w obronie...
Candreva i DD tam gdzie ich miejsce!

DD oszczędzany na Eintrach i Derby więc dalej jest ceniony przez betonowego wraka
+1
Snake86
Nie jest ceniony tylko nie ma kto grać :)

coco 19.04.2024 16:46

Czas, aby Suning sprzedał Inter. Nie mogą już tego odkładać. Złożyłem bardzo poważną i kompletną ofertę zakupu 100% Interu zaprezentowanego na Suning w lutym. Byliśmy bardzo blisko zawarcia umowy

Seba 19.04.2024 16:17

Według mediów sprawa trenerów przedstawia się następująco. Conte w Napoli, Motta w Juve, Lepetegi w Milanie :D

Nowoczesny Sakkowy Mylan :D

Claudio 19.04.2024 16:14

asy z Ekstraklasy

maverik 19.04.2024 15:50

3421 z Theo i kims na wahadle, a Leao i Pulisic za plecami napastnika

acmilanowek 19.04.2024 15:45

kibice Milanu pragną Conte. chyba musieliby pożegnać Leao i Pulisicia w tym wypadku i kupić 2 napastników i 2 wahadłowych

acmilanowek 19.04.2024 14:25

niech go biorą

martins2000 19.04.2024 14:13

Juventus have opened negotiations for Albert #Gudmundsson. No bids to Genoa yet. Positive first talks with his agents. Juve are ready to offer a contract until 2028 with a salary of €2,4-2,5M/year + bonuses.

Andrzej1985 19.04.2024 13:14

Wolał bym żeby mi to Fcimaniek wyjaśnił ale on zaczepił i przepad gdzieś 😅

Andrzej1985 19.04.2024 13:13

kibix 19.04.2024 12:39 Ja mysle ze.to jakiś pilkarza, mlody.peruwiański talent Paka Nochala🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤙🤙🤙

Orzeu 19.04.2024 12:52