Plotki transferowe

Inter szuka zawodników we Francji (24)

Autor:
Źródło: goal.com
ponad 16 lat temu
367
24
Inter Mediolan prawdopodobnie będzie w styczniowym okienku transferowym szukał zawodników we francuskiej Ligue 1.

Coraz bardziej prawdopodobne wydają się odejścia Patricka Vieiry i Sulleya Muntariego z zespołu mistrza Włoch. W ich miejsce Nerazzurri wypatrzyli zawodników z Francji. Są nimi Jeremy Toulalan i Moussa Sissoko. Obaj zawodnicy występują na pozycji defensywnego pomocnika. Z pewnością jednym z plusów obu zawodników jest ich wiek. Toulalan ma 26 lat a Sissoko 20.

Bardzo możliwe, że do transakcji jednego z zawodników zostałby włączony Patrick Vieira. Zawodnikiem tym zainteresowanie wyrażało wiele klubów z ligi francuskiej.

Sissoko może w ten weekend zadebiutować w reprezentacji Francji w meczu z Wyspami Owczymi. Gracz Toulouse został powołany przez Raymonda Domenecha na spotkania kwalifikacji do Mistrzostw Świata.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (17:00) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Agent Palestry w drodze do Mediolanu (29)

22.06
00:00
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (116)

19.06
06:36

Komentarze (24)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.10.2009 o 22:07 przez Bartosh
Bartosh
"zawsze jestesm sceptyczny do kupowania pilkarzy z Francji< Holandi" a to dziwne bo można przecież znaleźć tam naprawdę ciekawych zawodników
09.10.2009 o 12:08 przez mati1908
mati1908
Toulalan lepiej,to jest nawet reprezentant Francji<img src="http://fcinter.pl/emots/smile.gif"; alt="" />
08.10.2009 o 20:00 przez hQ
hQ
kolejny defensywny zawodnik na oku..
08.10.2009 o 15:07 przez dani7
dani7
Ja się na to pisze. Toulalan jest bardzo dobrym zawodnikiem. Sissoko w prawdzie nie znam, lecz młódy jest to można by go wypróbować. Na pewno lepszy niż to drewno zwane Vieirą
08.10.2009 o 14:48 przez adriano:)
adriano:)
Ciekawi gracze, chodź nie wierzę w transfer żadnego.
08.10.2009 o 11:26 przez FunKeeRebel
FunKeeRebel
Irek to chyba CF a tutaj chodzi o DMFa :D <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> Szkoda tylko Muntariego ze mu sezon sie kiepsko zaczal<img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" /> Moze sie jeszcze poprawi a wtedy Vieira out i kogas na jego miejsce :D <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
08.10.2009 o 10:37 przez arnoldo1985
arnoldo1985
IRENEUSZ JELEŃ LEKIEM NA CAŁE ZŁO<img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
08.10.2009 o 10:02 przez Stachoo
Stachoo
Internacionalista ,a po jakiego grzyba nam ben arfa jest potrzebny przeciez to cien zawodnika sprzed 2 sezonów,a Toulalan jak najbardziej do wzięcia ,ale bedzie trzeba troche sypnąc
08.10.2009 o 08:59 przez LoveFist18
LoveFist18
albo moze tego edersona?
08.10.2009 o 08:37 przez micom
micom
Jovetic... !! !
08.10.2009 o 07:10 przez SlimShady
SlimShady
Sissoko za bardzo kolesia nie kojarzę, ale jakoś go nie vche, wiadomo ze względu na tego nazwisko samego gracza grającego w Juve. <br /> Toulalan to natomiast świetny zawodnik, jeden najlepszych def. pomocników, no najlepszy na pewno francuz na tej pozycji, ale nie wiem czy klub go tak odda, na pewno zaśpiewają 20 mln. Ja bym sie skupił na Włochu na tej pozycji, a jest ich dużo i są bardzo dobźi, np. taki Palombo.
07.10.2009 o 23:28 przez Internazionalista
Internazionalista
toulalan bardzo dobry zawodnik, chetnie go zobacze w Interze, do tego pjanic albo ben arfa i gitara <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
07.10.2009 o 23:08 przez miniu86
miniu86
Jestem za. Inter musi przebudowaywać pomoc. Zanetti ma swoje lata, Muntari obniżył dawno loty, Vieira, Quaresma i Mancini nie wymagają komentarza.
07.10.2009 o 22:55 przez pietrasowy
pietrasowy
Widzę naszą pomoc tak: <br /> Cambiasso Deki Motta Sneijder. <br /> zakładam że pozbywamy się Vieiry, na ławce mamy Muntara, Capitano, Obiego, Krhina i dwa orły nieloty - Mancini i Q. Jesli się ich nie pozbedziemy, nie ma co na siłe w styczniu sciagac graczy którzy nie pomogą nam w pucharach.
07.10.2009 o 22:48 przez Pazzesco
Pazzesco
Dawać Edersona !! !
07.10.2009 o 22:47 przez PepeBergomi
PepeBergomi
Dawac Toulalan'a ,swietny gracz w pomocy z Cambiasso,Dekim i Snejderem mógłby podziałac.
07.10.2009 o 22:34 przez Seba
Seba
Jeśli faktycznie odeszłoby ich obu to defensywny także byłby potrzebny.
07.10.2009 o 22:26 przez bloow
bloow
potrzebujmy defensywnych pomocnikow o tak bardzo och och. mamy tak slaba defensywe, za to w ataku i rozegraniu pilku wszystko jest super
07.10.2009 o 22:22 przez raffikus
raffikus
jeśli chodzi o Sissoko to jestem jak najbardziej za... <br /> ma 20 latek i gra bardzo dobrą piłkę a w interku może jeszcze bardziej rozwinie skrzydła <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
07.10.2009 o 22:00 przez zahor
zahor
Toulalan szybko się rozwija w Fifie- można go brać ;DD <br /> a tak na poważnie , obaj będą przydatni ; ) <br /> Patrickovi można już podziękować.<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
07.10.2009 o 21:59 przez Mate1908
Mate1908
Podoba mi się że nasi zaczynają myśleć o zawodnikach na przyszłość, ale nie wiem czy transfery w styczniu to dobry pomysł... Lepiej już poczekać do letniego mercato, liczyć na to że Sulley sie odbuduje i nikt nie będzie miał kontuzji.
07.10.2009 o 21:52 przez Omen
Omen
Jak Toulalan zamiast Vieiry to sie pisze na to <br /> !
07.10.2009 o 21:52 przez Seba
Seba
Wątpie w odejście Muntariego w styczniu i w jakiekolwiek transfery do linii pomocy.
07.10.2009 o 21:52 przez Bartosh
Bartosh
obaj to ciekawi gracze, ale Sissoko jest chyba bardziej perspektywiczny, choć z drugiej strony za Toulalan'em przemawia większe doświadczenie

Shoutbox

Piekarz 22.06.2026 17:42

Będzie naprawdę słaba

Piekarz 22.06.2026 17:41

Obrona to nasza najsłabsza formacja już teraz, bez Bastoniego...

Piekarz 22.06.2026 17:41

Bardzo nie

Szczupac_FCI 22.06.2026 17:29

bylibyście za swap dealem Bastoni - Paz ? a kasa która miała isc na Jonesa na Muhamerovica ?

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625114

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się