Skromne zwycięstwo Interu. Komplet punktów Nerazzurrich po trzech meczach! (39)

Źródło: inf. własna
ponad 4 lata temu
5575
39

Inter pokonał 1-0 Udinese w meczu 3. kolejki Serie A. Jedyną bramkę dla Nerazzurrich zdobył w pierwszej połowie Stefano Sensi.

Nerazzurri przez większą dużą część pierwszej połowy nie potrafili złapać odpowiedniego rytmu gry, co starało się wykorzystać odważnie grające Udinese. Więcej klarownych sytuacji stworzyli sobie jednak gospodarze. Pierwsza groźna okazja miała miejsce już w 4. minucie, kiedy aktywny dzisiaj Matteo Politano uderzył zza pola karnego w słupek. W 15. minucie bardzo groźny strzał oddał Stefano Sensi, ale kapitalnie interweniował Juan Musso. Kilkanaście minut później najgroźniejszą sytuację stworzyli sobie gracze Zebrette. Po rzucie wolnym do piłki dopadł Walace, ale jego próbę skutecznie zablokował Handanovic. W 34. minucie wydarzyła się sytuacja, która w dużym stopniu przyczyniła się do zmiany boiskowej sytuacji. Z boiska wyleciał Rodrigo De Paul, który za uderzenie z premedytacją w twarz Antonio Candrevy zobaczył czerwoną kartkę. W ostatnich minutach przed przerwą Nerazzurri przycisnęli, czego efektem była bramka strzelona w 44. minucie. Bardzo dobrą wrzutką w pole karne popisał się Diego Godin, a nabiegający na piłkę Stefano Sensi piękną główką skierował ją do siatki.

W drugiej połowie podopieczni trenera Antonio Conto praktycznie cały czas kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń, próbując podwyższyć swoje prowadzenie. Kilkukrotnie swoich szans szukali szczególnie Matteo Politano oraz wprowadzony po przerwie Roberto Gagliardini. Na samym początku jednak to goście stworzyli sobie znakomitą okazję do wyrównania, ale Kevina Lasagnie w znakomity sposób zatrzymał Samir Handanovic. W 76. minucie bliski szczęścia ponownie w dzisiejszym meczu był Sensi, ale jego bardzo dobre uderzenie z rzutu wolnego wybronił Musso. Argentyński bramkarz z fantastycznej strony pokazał się również kilkanaście minut później, kiedy zatrzymał strzelającego z kilku metrów Alexisa Sancheza. Chilijczyk kilka minut wcześniej pojawił się na boisku zastępując Politano i zaliczył oficjalny debiut w barwach Interu. Ostatecznie Nerazzurri nie powiększyli swojej zdobyczy bramkowej i zwyciężyli 1-0.

Inter (3-5-2): Handanovic; Godin, de Vrij, Skriniar; Candreva, Barella, Brozovic, Sensi, Asamoah; Politano, Lukaku

Ławka rezerwowych: Padelli, Ranocchia, D'Ambrosio, Bastoni, Lazaro, Biraghi, Borja Valero, Gagliardini, Vecino, Sanchez, Lautaro, Esposito

Udinese (3-5-2): Musso; Becao, De Maio, Opoku; Stryger-Larsen, Jajalo, Walace, Fofana, Sema; De Paul, Lasagna

Ławka rezerwowych: Nicolas, Perisan, Nuytinck, Samir, Sierralta, Mandragora, Barak, Kubala, Pussetto, Nestorovski, Teodorczyk

Inter się nie zatrzymuje! 12 zwycięstwo z rzędu | Inter 2:1 Genoa (55)

04.03
19:45

120 minut walki i porażka po karnych, Nerazzurri żegnają się z Ligą Mistrzów | Atletico 2:1 (karne 3:2) Inter (197)

13.03
19:57

Komentarze (39)

15.09.2019 o 11:10 przez Czarson
-1
Czarson
Zasnąłem oglądając ten mecz, ważne trzy punkty. Może w tym sezonie to my będziemy mistrzami cynizmu.
15.09.2019 o 10:04 przez Drakan83
Drakan83
Jestem zdania, że nie potrzebujemy żadnych Rakiticów czy Eriksenów...musimy postawić na swojego Sensiego. Godin popełnił 2 błędy, ale potrzebuje troche ogrania i zrozumienia ligi i z kolegami...będzie ok...cieszą zwycięstwa i jednak gra, w porównaniu z tym co było za Spalla...będzie tylko lepiej...FORZA INTER! :)
15.09.2019 o 09:14 przez Stachoo
+3
Stachoo
ddamiann17 napisał:
Genialny Sensi. De Vrij i Godin profesorzy. Brozovic - bez niego nasza linia pomocy by nie istniała. Bardzo dobre spotkanie Politano. Najważniejsze 3pkt, a po meczu ze Slavia dopiero czekają nas emocje. Forza! ⚫🔵
Godzin profesor? 2 kardynalne błędy. Do profesora mu zabrakło.
15.09.2019 o 07:40 przez Bartek-32
Bartek-32
Przede wszystkim Udinese było wczoraj bardzo niewygodne do gry. Cofniete i agresywne. Nie w każdym meczu będziemy porywac gra
15.09.2019 o 07:04 przez maestro177
maestro177
Rzeczywiście mecz nie zachwycał, ale trzeba wziąć pod uwagę zmianę trenera, taktyki i wielu piłkarzy. W zeszłym sezonie takie mecze robiły nam krzywdę, bo nie wiedzieliśmy jak atakować pozycyjnie, a Conte chyba ma na to pomysł. Z czasem możemy naprawdę rządzić ligą.
15.09.2019 o 02:38 przez Snake86
Snake86
To ja też sobie napiszę trzy grosze. Strasznie nudny mecz, oglądałem z angielskim komentarzem i goście w pewnym momencie zachwycali się, że taka taktyczna bitwa - ja, niestety, ziewałem. Mecz z Cagliari to było coś, a tutaj... No ale, nie będę narzekał - mamy trzy punkty.

Plusy: oczywiście Sensi, dobrze grająca obrona, jak i organizacja całego zespołu w defensywie, bo niestety z organizacją w ataku było słabiej. Sanchez w 10 minut pokazał więcej, niż Politano przez 60 kilka minut meczu. Lubię Mateo za serce i szybkość, ale jego podania i strzały to jest coś nad czym musi mocno pracować. Wracając do Sancheza - podobał mi się, jak tak będzie czytał i kreował grę to będzie świetny transfer. Mimo, że nie do końca skutecznie to warto wyróżnić Gagliardiniego, wniósł w tym meczu więcej do gry, niż Vecino w ostatnich.

Barella, Brozovic i Lukaku właściwie obok meczu, niespecjalnie zapadli mi w pamięć. Oby Lazaro zaskoczył i wygryzł Candrevę, ten biega i właściwie tyle można o nim powiedzieć bo jego podania dalej wołają o pomstę do nieba. Mam nadzieję, że porządnie wzmocnimy wahadła w następnym sezonie, inaczej będzie ciężko myśleć o zbudowaniu dobrego, skutecznego na kilku frontach teamu.
15.09.2019 o 02:17 przez maverik
maverik
Mecz nie powalał, ale zakładam, że tak miało być czyli wygrać jak najmniejszym wysiłkiem gdyż mamy teraz ważne mecze co 3 dni.
15.09.2019 o 01:20 przez Ojciec SB
Ojciec SB
Rafal 1976 po pierwsze jak juz masz pisac komentarz, to pisz jeden a konkretny, a nie 10 jakbys prowadzil jakas smieszna rozmowe na facebooku, po drugie wiemy, ze jestes idiota (twoje wczesniejsze udzielanie sie tutaj, szczegolnie podczas okienka transferowego. Po 3 z Lukaku nie mielismy zadnego pozytku? ok, to co by bylo z twoim ukochanym ikarem. Po 4 wypi******
14.09.2019 o 23:35 przez rafael021
+2
rafael021
Ej mam pytanie czy tylko ja widziałem Godina jak Lucio z ciongiem od własnego pola karnego do napadu z piłką przy nodze ?? ?
14.09.2019 o 23:35 przez Rafał 1976
+1
Rafał 1976
Dziś z Lukaku nie mieliśmy żadnego pożytku oby to był jego najgorszy mecz w tym sezonie !! !! !
dodo_IM
Szału nie było, ale przypominam że Juventus wygrywając mecze w podobnym stylu zdobywa Scudetto od szesciu, siedmiu lat. Forza Inter
14.09.2019 o 23:18 przez IRT
IRT
Dojrzała gra w wykonaniu Interu. Czerwona kartka dla de Paula ułatwiła zadanie, ale wydaje się że nawet bez niej, wygralibyśmy. Po prostu, nie trzeba było się aż tak wysilać, przed nami bowiem bardzo intensywny okres. Z czołowych zespołów Serie A prezentujemy do tej pory najwyższą formę, ale w perspektywie całego sezonu to jeszcze niewiele znaczy, choć jest dobrze.
14.09.2019 o 23:18 przez Diaby_10
Diaby_10
Ważne że są 3 punkty a za 2 tyg nikt o meczu nie będzie pamiętał. Chyba politano po tym meczu wygryzie lautaro
14.09.2019 o 23:13 przez Woo-cash
Woo-cash
Mecz bez historii. Ważne 3 punkty. Jedziemy dalej!💪
14.09.2019 o 23:12 przez Nerazzurri83
Nerazzurri83
Cieszą 3 pkt . Ogólnie mecz do zapomnienia . Zdrowie wasze . Z fartem ....
14.09.2019 o 23:09 przez Krisu
+1
Krisu
Dzisiaj Udinese zagrało bardzo dobry mecz. Od drugiej połowy nie było widać, że grają w 10. Trzeba im to oddać. Wcześniej w takich meczach traciliśmy punkty. Dzisiaj dopisujemy 3 punkty i wynik idzie w świat. Zgrywać się i do przodu. Forza Inter!
14.09.2019 o 23:08 przez WTC
WTC
Udinese zaistniało w okolicach naszego pola karnego dwukrotnie: pierwszy raz po błędzie Godina, drugi raz po błędzie Candrevy. Generalnie Inter dzisiaj nie był porywający, ale są trzy punkty, a trzeba pamiętać, że przed nami potężny natłok spotkań i trzeba oszczędzać siły. Handanović w jednej groźnej sytuacji wykazał się refleksem, obrona solidnie, choć Godin popełnił jeden poważny błąd tak jak pisałem wcześniej. Pomoc bez fajerwerków, ponownie wyróżnił się Sensi. Napastnicy dzisiaj bez ognia, najlepszym w tej formacji był Politano. który zwłaszcza w pierwszej połowie stwarzał zagrożenie strzałami zza pola karnego.
14.09.2019 o 23:01 przez DonDawido
DonDawido
Kiepściutka gra, ale 3 punkty ważniejsze. Udinese bez swojego najlepszego zawodnika, w osłabieniu, a w ogóle tego nie było widać.
Cieszy, że mamy tego Sensiego. Szkoda, że Candreva wrócił do siebie. Dobra zmiana Gagliardiniego. Sanchez jeszcze na sztywnych nogach, ale widać, że rusza się inaczej i widzi inne rozwiązania na boisku.
Najważniejsze, że 3 punkty zostały w Mediolanie.
14.09.2019 o 23:01 przez ddamiann17
ddamiann17
14.09.2019 o 23:00 przez Piotrekfci
Jak narazie mimo 3 wygranych Conte przegrywa ze zmiana mentalności Naszych. Jest co prawda walka ale meczarnie z Cagliari I Udinese to raczej słabe pokazanie siły. Szczęście że jest taki kalendarz bo przy meczach jakie do tej pory miało choćby Napoli to max 4 pkty. Lukaku kolejny mecz ospaly, Brożka dostrzegłem dopiero w połowie drugiej części meczu... A popis candrevy był kwintesencja wszystkiego. Tylko szczęście uratowało nas od tego aby znów ten cały lasania nam nie jeb bramy przy grze w 10. Sory ale ja więcej oczekuje od tej drużyny. Teraz maraton prawdy. Zobaczymy co pokażą.
14.09.2019 o 22:58 przez Gajdzik
Bez szału, ale najważniejsze, że kolejne 3 pkt.!
14.09.2019 o 22:58 przez Seba
+2
Seba
Ależ to był majstersztyk taktyczny. Najpierw Barelka ora nogi De Paula podnosząc mu ciśnienie, a chwilę później Candreva dokonuje dzieła zniszczenia dając mu pstryczka w nos. To było wszystko rozrysowane na tablicy w trakcie odprawy przedmeczowej. Conte wiedział, że piłkarzom brakuje świeżości i wymyślił taki niecny plan. Geniusz.
14.09.2019 o 22:58 przez Guarin
+1
Guarin
Nie ma teamu na świecie który w każdym meczu zachwyci swoich fanów.
14.09.2019 o 22:50 przez Kaniol
+1
Kaniol
Ciężki mecz ale liczą sie 3ptk.
14.09.2019 o 22:50 przez danielinter
danielinter
Slabiutki mecz wygrany jak najmniejszym nakladem sil z oslabionym Udinese srednio wypalilo granie 343 z Sensim i Politano grajacych troche nizej z boku Lukaku , ale poki mamy 3 pkt to wszystko odchodzi w niepamiec.Teraz wygrac ze Slavia i Conte musi dobrze zarzadzac silami pilkarzy zwlaszcza wahadlowych po 30stce i pewnie na lepsze zespoly bedziemy grac 352 a na takie Udine 343
14.09.2019 o 22:49 przez AveCaesar
AveCaesar
Jak Lukaku dalej będzie takim klocem to Martinez na momencie go wygryzie z pierwszego składu. Może jest mniejszy ale mógłby dać jakieś korepetycje Romelu z gry z przeciwnikiem na plecach ;)
14.09.2019 o 21:48 przez Ibra1908
Ibra1908
Trzeba strzelić szybko drugą, a najlepiej trzy bramy i spokój, bo tak będzie nerwówka, mimo gry w przewadze!

AveCaesar 25.04.2024 11:09

Identyfikująca się jako czarny dyrektor techniczny Milanu Mokembe. Nadzorujący budowe stadionu pod nazwą Monumental Abrakadabra Stadium.

AveCaesar 25.04.2024 11:05

Ostrzegam, pójdę do telewizji. Powiem l, że zginęła mi osoba niebinarna Obsix. Na pewno się tym zajmą.

Interistaaa70 25.04.2024 09:54

AveCaesar nie jestem jakimś 3 kontem kogoś jak coś. możemy to zwerifkowąć n a priv nie ma problemu czy to fb czy nr telefonu.

fcimaniek 25.04.2024 09:50

clown clown clown

AveCaesar 25.04.2024 09:36

Czekaj ! Albo nie bo mi ta pięta pęknie lub jeszcze druga zacznie boleć. Proszę zbastuj ! Odnoszę się do twojego sumienia o umiar.

AveCaesar 25.04.2024 09:34

Boże, Chryste, Panie aż mi w pięty poszło. Kyrje Elejson właśnie zastanawiałem się dlaczego zaczęła mnie aż tak boleć. Powtórz mi z 3 innych kont wtedy będzie wiarygodniej

Interistaaa70 25.04.2024 09:21

AveCaesar Niby czemu? Jak wygra trofeum to można będzie powiedzieć że mu się należało, trenuje klub w którym jest mniej pieniędzy, mniejszy potencjał i to jest jego wybór, należy mu się trofeum jak ludziom 800 plus... jak ktoś ma wiecej rozumu i potrafi zarobić 20 tyś miesięcznie i kupić za pół roku auto z salonu to należy się też niby jakiemuś nierobowi który niechciał iść na studia, albo szlifować umiejętności żeby zdobyć pracę która mu pozwoli na taki zakup? :) Nie jest to jakiś atak w twoją stronę, po prostu nie uważam że coś się nalażey Gaspiemu trenuje klub średniaka to jego wybór a ten wybór oznacza brak treofum.

AveCaesar 25.04.2024 08:51

Mam nadzieję, że Gasp w końcu wygra jakieś trofeum w tym sezonie. Należy mu się za całokształt w Bergamo