Informacje z klubu

Inter wściekły na Kondogbię [akt.] (22)

Autor:
Źródło: Corriere Dello Sport
prawie 9 lat temu
1106
22

Geoffrey Kondogbia zaskoczył wszystkich w Interze i... nie pojawił się na piątkowym treningu. Sytuacja związana jest z chęcią odejście Francuza do innego klubu.

Całej sprawie przyglądają się włoskie media. Jedno jest pewne: Kondogbia wybrał ciężką drogę - nie mówiąc nikomu po prostu nie przyszedł na trening. Francuz w tym przypadku może spodziewać się ogromnej kary, ponadto zawodnik nie został powołany na sparing przeciwko Realowi Betis. Obecnie trwają rozmowy z otoczeniem piłkarza, który ma pojawić się w poniedziałek w ośrodku treningowym. Cała sprawa jest jednak bardzo delikatna. 

 

Wściekły na zawodnika jest też Spalletti, który odbył z nim kilka rozmów i obiecał postawić na niego w następnym sezonie. Oto co miał do powiedzenia trener:

Miał pomysł żeby odejść, próbowałem przekonać go by został, jednak ktoś inny musiał mu coś obiecać. Jednakże... nie zapłaciliśmy za niego dwóch lirów, żeby nie informował nas nawet o tym, że nie przyjdzie na trening. Jeżeli jakiś klub go chce to niech się do nas zgłosi i wtedy porozmawiamy. Jestem bardzo zaskoczony całą sprawą, rozmawiałem z nim i otrzymał ode mnie kilka małych obietnic oraz zapewnienie, że dla mnie jest ważny i silny. 

 

Potrzebuję do ligi odpowiedniej liczby pomocników w kadrze. Oczekuję od nich dużego poświęcenia, profesjonalizmu i dobrych występów. Mercato? Najpierw musimy zrozumieć co się stało z Kondogbią.

 

[aktualizacja 14.08 15:20]

Kondogbia planuje kontynuować swój strajk i nie pojawi się także na jutrzejszym treningu. Zawodnik chce wymusić na Interze transfer do Valencii. 

udostępnij

Zobacz też

Sky - 3-5-2 pozostaje podstawą. Chivu rozważa warianty, ale wyjściowy układ się nie zmieni (2)

24.05
08:59

Football Benchmark: Inter warty ponad 2 mld euro (13)

28.05
11:36

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.08.2017 o 10:52 przez darek666sz
darek666sz
Z :cenzor: ryj,niech sobie wykupi kartę za 30 i wypierdala do tej Valencii jak tak bardzo chce.szmaciarz
15.08.2017 o 07:43 przez Radostin91
Radostin91
Wysłać gnoja na cały sezon na trybuny to może zmądrzeje
14.08.2017 o 17:27 przez Gajdzik
Gajdzik
Jak przychodził, to po ruchach (poruszaniu się) przypominał mi trochę Balotellego, a teraz okazuje się, że to nie jedyna podobna cecha, poziom intelektualny również mają na podobnym, "ekstremalnie wysokim" poziomie...

P. S. No i trzeba ujka usunąć z teamu w PES :P
13.08.2017 o 09:58 przez NOVY
NOVY
dojechac chu..... tym bardziej zestac nas teraz na takiego gagatka
kurw... moda na fochy
kondon , coutinio w liver I paru innych
w glowach sie popierdolilo :-):-):-):-)
13.08.2017 o 09:55 przez NOVY
NOVY
...a ja bym :cenzor: do pionu postawil
30ml platne od reki I na liste transferowa
ja nikt nie to do klubu kokosa I treningi indywidualne
kutas bedzie karty rozdawal
pol roku truchtania z chlopakami z primavery skrocilo by :cenzor: a
12.08.2017 o 19:00 przez Twardy
Twardy
Jak byłem od początku do samego końca jego zwolennikiem i zawsze w niego wierzyłem, tak odjebał niesamowicie i WON :cenzor:
12.08.2017 o 18:33 przez OstatniPrawdziwy
OstatniPrawdziwy
out albo trybuny przez cały sezon
12.08.2017 o 17:22 przez ekspert
ekspert
Mimo że go lubię to nie znoszę takiego gwiazdorzenia. Won.
12.08.2017 o 16:59 przez sampam
sampam
Nie skreslajmy on sie musi rozwinac!
12.08.2017 o 16:54 przez Bartek-32
Bartek-32
Od dłuższego czasu kupujemy piłkarzy słabych mentalnie. Potrzebujemy Takich którzy będą umierac na boisku za Inter. Jak zanetti materazzi
12.08.2017 o 16:15 przez interista1987
interista1987
Wymienic za Cancelo 1x1 bez doplaty z zadnej strony
12.08.2017 o 15:00 przez Skepta
Skepta
idz sie poplacz murzynie kondogbia, chyba depresja doskwiera
12.08.2017 o 14:59 przez mariozzzz
mariozzzz
Won qrwa tfuuuuuuu....
12.08.2017 o 14:47 przez TomHardy
TomHardy
WON z Interu śmieciu murzyński!
12.08.2017 o 14:20 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
wymienić za Garaya.
12.08.2017 o 14:09 przez ksiazewi
ksiazewi
Kondogbiatch
12.08.2017 o 14:00 przez Adriano_forever
Adriano_forever
I teraz po takich jazdach cena za niego spadnie drastycznie i kolejny grajek za symboliczną kwotę odejdzie.
12.08.2017 o 13:59 przez inter_21
inter_21
Jesli to prawda co mówi Spal to straciłem dla niego resztki szacunku i jest dla mnie zwykłym ograniczonym śmieciem. Łajza po tym co odwalił z tym samobójem powinien tyrać za trzech i być wdzięczny że klub się od niego nie odwrócił. Przez ten cyrk pozycja Interu w negocjacjach się pogorszy. Te murzyny to mają jednak głupotę w genach
12.08.2017 o 13:25 przez Claudio
Claudio
To nie przypadek, że czarni sprawiają najwięcej problemów.
12.08.2017 o 13:21 przez Gajdzik
Gajdzik
Zamiast się wziąć w garść i zap***ć na treningu i w końcu udowodnić swoją wartość, to lepiej strzelić focha...
12.08.2017 o 13:12 przez Imrahil
Imrahil
no i wyszła murzyńska natura francuza
12.08.2017 o 13:10 przez IlCapitano
IlCapitano
A temu co? Wiedziałem, że to idiota pospolity, ale że aż taki? Pozbyć się jak najszybciej.

Shoutbox

AveCaesar 26.06.2026 16:15

O widzę, że Anglik 32 lata i więcej w szpitalu jak na boisku. Wycofuję wszystko.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Ten Molina byłby w porządku.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Stones z Mancinim i obrona stanęłaby na nogi. Tylko kto na wahadełko ?

Piotrek85 26.06.2026 16:07

Przykre to ,ale liga włoska to dziadostwo

pluto11 26.06.2026 16:04

Solet + Stones lub Mancini do tego Provedel ktoś na wahadło i jak się uda Jones. Pozbyć się Asllaniego Pavarda Fratte

Borgen 26.06.2026 16:02

Chociaż ku mojemu zaskoczeniu wygląda na to, że chociaż LH czy Diouf nie wnieśli szczególnie dużo do klubu to finansowo jakoś specjalnie na nich nie stracimy... No, ale to nie może być nasza długofalowa strategia, że kupujemy przeciętniaków, próbujemy ich wypromować w LM i sprzedać 5-10 milionów drożej

El_Imprezatore 26.06.2026 15:59

Jak się hajsu niema to się kombinuje a nie kupuje pokemony z Francji jak diufa czy LH

Borgen 26.06.2026 15:59

3. na obronę weźmiemy kogoś z francji za 25 milionów i na koniec okienka kupimy sobie Dodo :P

HB 26.06.2026 15:58

xD

Borgen 26.06.2026 15:58

2. odpuszczamy wahadełko, bo sprawdzimy tych co mamy :P

Borgen 26.06.2026 15:58

. odpuszczamy kasę na bramkarza, żeby wzmocnić mocno inne pozycje :P

martins2000 26.06.2026 15:58

Inter będzie próbował do końca\mercato dobre darmowe okazje pisze SKY

Borgen 26.06.2026 15:58

aczkolwiek jak sobie myślę o tym okienku...

AveCaesar 26.06.2026 15:57

CHezbollach nawet nie spojrzy na Serie A

Borgen 26.06.2026 15:57

Wiek ma ok, jakby nie było tego % od sprzedaży to 35 może jeszcze ok, ale sam nie wiem... Boję się, że jak przyjdzie Jones za 35 to za podobną kasę albo ciut większą oddadzą Stanko

AveCaesar 26.06.2026 15:57

Solet nie ma kolana, Mancini podpisze z Romą, Stons poleci gdzieś za kasą i zobaczymy obrońców XD

Borgen 26.06.2026 15:56

jakby przyszedł za 25, no może 30 to jeszcze... ale oni chcą jeszcze % od przyszłej sprzedaży, pytanie jaki wysoki, bo o tym nikt chyba nic konkretnie nie pisał

El_Imprezatore 26.06.2026 15:56

Myślę że za 30-35 da się go wyciągnąć

Borgen 26.06.2026 15:55

przepłącić to byśmy mogli za kogos takiego jak Paz

Borgen 26.06.2026 15:55

chciałbym go u nas, ale to nie jest ten profil zawodnika, za który warto przepłacać

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625545

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się