Informacje z klubu

Inter wściekły na Kondogbię [akt.] (22)

Autor:
Źródło: Corriere Dello Sport
ponad 2 lata temu
181
22
fcinter serwisowe

Geoffrey Kondogbia zaskoczył wszystkich w Interze i... nie pojawił się na piątkowym treningu. Sytuacja związana jest z chęcią odejście Francuza do innego klubu.

Całej sprawie przyglądają się włoskie media. Jedno jest pewne: Kondogbia wybrał ciężką drogę - nie mówiąc nikomu po prostu nie przyszedł na trening. Francuz w tym przypadku może spodziewać się ogromnej kary, ponadto zawodnik nie został powołany na sparing przeciwko Realowi Betis. Obecnie trwają rozmowy z otoczeniem piłkarza, który ma pojawić się w poniedziałek w ośrodku treningowym. Cała sprawa jest jednak bardzo delikatna. 

 

Wściekły na zawodnika jest też Spalletti, który odbył z nim kilka rozmów i obiecał postawić na niego w następnym sezonie. Oto co miał do powiedzenia trener:

Miał pomysł żeby odejść, próbowałem przekonać go by został, jednak ktoś inny musiał mu coś obiecać. Jednakże... nie zapłaciliśmy za niego dwóch lirów, żeby nie informował nas nawet o tym, że nie przyjdzie na trening. Jeżeli jakiś klub go chce to niech się do nas zgłosi i wtedy porozmawiamy. Jestem bardzo zaskoczony całą sprawą, rozmawiałem z nim i otrzymał ode mnie kilka małych obietnic oraz zapewnienie, że dla mnie jest ważny i silny. 

 

Potrzebuję do ligi odpowiedniej liczby pomocników w kadrze. Oczekuję od nich dużego poświęcenia, profesjonalizmu i dobrych występów. Mercato? Najpierw musimy zrozumieć co się stało z Kondogbią.

 

[aktualizacja 14.08 15:20]

Kondogbia planuje kontynuować swój strajk i nie pojawi się także na jutrzejszym treningu. Zawodnik chce wymusić na Interze transfer do Valencii. 

udostępnij

Zobacz też

Kwadwo Asamoah

Asamoah nie zagra z Barceloną (17)

09.12
18:32
Nicolo Barella

Barella przejdzie operację, miesiąc bez pomocnika (11)

24.11
15:56

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.08.2017 o 10:52 przez darek666sz
darek666sz
Z :cenzor: ryj,niech sobie wykupi kartę za 30 i wypierdala do tej Valencii jak tak bardzo chce.szmaciarz
15.08.2017 o 07:43 przez Radostin91
Radostin91
Wysłać gnoja na cały sezon na trybuny to może zmądrzeje
14.08.2017 o 17:27 przez Gajdzik
Gajdzik
Jak przychodził, to po ruchach (poruszaniu się) przypominał mi trochę Balotellego, a teraz okazuje się, że to nie jedyna podobna cecha, poziom intelektualny również mają na podobnym, "ekstremalnie wysokim" poziomie...

P. S. No i trzeba ujka usunąć z teamu w PES :P
13.08.2017 o 09:58 przez NOVY
NOVY
dojechac chu..... tym bardziej zestac nas teraz na takiego gagatka
kurw... moda na fochy
kondon , coutinio w liver I paru innych
w glowach sie popierdolilo :-):-):-):-)
13.08.2017 o 09:55 przez NOVY
NOVY
...a ja bym :cenzor: do pionu postawil
30ml platne od reki I na liste transferowa
ja nikt nie to do klubu kokosa I treningi indywidualne
kutas bedzie karty rozdawal
pol roku truchtania z chlopakami z primavery skrocilo by :cenzor: a
12.08.2017 o 19:00 przez Twardy
Twardy
Jak byłem od początku do samego końca jego zwolennikiem i zawsze w niego wierzyłem, tak odjebał niesamowicie i WON :cenzor:
12.08.2017 o 18:33 przez ojciec&ojciec
ojciec&ojciec
out albo trybuny przez cały sezon
12.08.2017 o 17:22 przez ekspert
ekspert
Mimo że go lubię to nie znoszę takiego gwiazdorzenia. Won.
12.08.2017 o 16:59 przez sampam
sampam
Nie skreslajmy on sie musi rozwinac!
12.08.2017 o 16:54 przez Bartek-32
Bartek-32
Od dłuższego czasu kupujemy piłkarzy słabych mentalnie. Potrzebujemy Takich którzy będą umierac na boisku za Inter. Jak zanetti materazzi
12.08.2017 o 16:15 przez interista1987
interista1987
Wymienic za Cancelo 1x1 bez doplaty z zadnej strony
12.08.2017 o 15:00 przez Skepta
Skepta
idz sie poplacz murzynie kondogbia, chyba depresja doskwiera
12.08.2017 o 14:59 przez mariozzzz
mariozzzz
Won qrwa tfuuuuuuu....
12.08.2017 o 14:47 przez TomHardy
TomHardy
WON z Interu śmieciu murzyński!
12.08.2017 o 14:20 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
wymienić za Garaya.
12.08.2017 o 14:09 przez ksiazewi
ksiazewi
Kondogbiatch
12.08.2017 o 14:00 przez Adriano_forever
Adriano_forever
I teraz po takich jazdach cena za niego spadnie drastycznie i kolejny grajek za symboliczną kwotę odejdzie.
12.08.2017 o 13:59 przez inter_21
inter_21
Jesli to prawda co mówi Spal to straciłem dla niego resztki szacunku i jest dla mnie zwykłym ograniczonym śmieciem. Łajza po tym co odwalił z tym samobójem powinien tyrać za trzech i być wdzięczny że klub się od niego nie odwrócił. Przez ten cyrk pozycja Interu w negocjacjach się pogorszy. Te murzyny to mają jednak głupotę w genach
12.08.2017 o 13:25 przez Claudio
Claudio
To nie przypadek, że czarni sprawiają najwięcej problemów.
12.08.2017 o 13:21 przez Gajdzik
Gajdzik
Zamiast się wziąć w garść i zap***ć na treningu i w końcu udowodnić swoją wartość, to lepiej strzelić focha...
12.08.2017 o 13:12 przez Imrahil
Imrahil
no i wyszła murzyńska natura francuza
12.08.2017 o 13:10 przez IlCapitano
IlCapitano
A temu co? Wiedziałem, że to idiota pospolity, ale że aż taki? Pozbyć się jak najszybciej.

Shoutbox

mastersnake 14.12.2019 03:32

Co jest?😎

Nerazzurri83 14.12.2019 03:06

Jest tu jakiś cwaniak ?

Ojciec SB 13.12.2019 22:37

wyklepie sie

Ljarro 13.12.2019 21:50

a oks, to już wiem dzięks za podpowiedz

Piter 13.12.2019 21:38

Ljarro, przestań majaczyć. Jeśli chcesz, mogę ci dać porządny kask motocyklowy, prawdopodobnie bije on wszystkie moduły bezpieczeństwa znajdujące się w twoim 🙂 aucie 🙂

Ljarro 13.12.2019 21:30

niestety nie skorzystam, nie jestem w stanie przenieść wszystkich modułów bezpieczeństwa z mojego samochodu, bez tego w chińczyku ani rusz

Piter 13.12.2019 21:08

Zapraszam do Piotrkowa, chętnie ci pokażę 🙂 przejażdżka darmowa ale maks 5km bo dużo spala, a na ciebie mi szkoda niestety

Ljarro 13.12.2019 20:57

nie znam takiej marki samochodu, to jakiś chińczyk?

Adriano_forever 13.12.2019 20:04

Klinsi stary dziadu co minusujesz kometarz co?

rafi27 13.12.2019 19:59

tylko my nie załapaliśmy się na pociąg z napisem Champions League: https://www.youtube.com/watch?v=BjxzjI_HoG0

Claudio 13.12.2019 18:59

nawet Skriniar się załapał

Piter 13.12.2019 18:59

*świadomości

Piter 13.12.2019 18:58

ljarro 3.0 tdi napęd na 4 koła musisz to przyjąć do świadmości

Piter 13.12.2019 18:58

spodziewałem się tego

Piter 13.12.2019 18:58

widzę już 1wszy urażony, po prostu ljarro

Ljarro 13.12.2019 18:13

Piter, to jakie masz auto że to zauważyłeś? Że się każdy chce pokazać?

Yascarr 13.12.2019 16:44

No i gdzie te łamaki dzisiaj bo chce dużo postawić

WirtuozTaktyki 13.12.2019 16:43

cieszy tak liczna reprezentacja Interu

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym graczem Interu w meczu z Barceloną był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 14 grudnia

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Lecce

  • 18:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Niedziela, 15 grudnia

  • 12:30

    Verona

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Milan

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Juventus

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    SPAL

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Inter

Poniedziałek, 16 grudnia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    15

    29

  • 5

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    10

  • 4

    Luis Muriel

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29041

Liczba newsów: 35411