Informacje z klubu

Inter wściekły na Kondogbię [akt.] (22)

Autor:
Źródło: Corriere Dello Sport
prawie 9 lat temu
1102
22

Geoffrey Kondogbia zaskoczył wszystkich w Interze i... nie pojawił się na piątkowym treningu. Sytuacja związana jest z chęcią odejście Francuza do innego klubu.

Całej sprawie przyglądają się włoskie media. Jedno jest pewne: Kondogbia wybrał ciężką drogę - nie mówiąc nikomu po prostu nie przyszedł na trening. Francuz w tym przypadku może spodziewać się ogromnej kary, ponadto zawodnik nie został powołany na sparing przeciwko Realowi Betis. Obecnie trwają rozmowy z otoczeniem piłkarza, który ma pojawić się w poniedziałek w ośrodku treningowym. Cała sprawa jest jednak bardzo delikatna. 

 

Wściekły na zawodnika jest też Spalletti, który odbył z nim kilka rozmów i obiecał postawić na niego w następnym sezonie. Oto co miał do powiedzenia trener:

Miał pomysł żeby odejść, próbowałem przekonać go by został, jednak ktoś inny musiał mu coś obiecać. Jednakże... nie zapłaciliśmy za niego dwóch lirów, żeby nie informował nas nawet o tym, że nie przyjdzie na trening. Jeżeli jakiś klub go chce to niech się do nas zgłosi i wtedy porozmawiamy. Jestem bardzo zaskoczony całą sprawą, rozmawiałem z nim i otrzymał ode mnie kilka małych obietnic oraz zapewnienie, że dla mnie jest ważny i silny. 

 

Potrzebuję do ligi odpowiedniej liczby pomocników w kadrze. Oczekuję od nich dużego poświęcenia, profesjonalizmu i dobrych występów. Mercato? Najpierw musimy zrozumieć co się stało z Kondogbią.

 

[aktualizacja 14.08 15:20]

Kondogbia planuje kontynuować swój strajk i nie pojawi się także na jutrzejszym treningu. Zawodnik chce wymusić na Interze transfer do Valencii. 

udostępnij

Zobacz też

Sky Sport - Cristian Chivu przybył do siedziby klubu (0)

04.06
15:10

TS - Inter czeka na decyzje Mkhitaryana i Dioufa (5)

23.05
11:26

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.08.2017 o 10:52 przez darek666sz
darek666sz
Z :cenzor: ryj,niech sobie wykupi kartę za 30 i wypierdala do tej Valencii jak tak bardzo chce.szmaciarz
15.08.2017 o 07:43 przez Radostin91
Radostin91
Wysłać gnoja na cały sezon na trybuny to może zmądrzeje
14.08.2017 o 17:27 przez Gajdzik
Gajdzik
Jak przychodził, to po ruchach (poruszaniu się) przypominał mi trochę Balotellego, a teraz okazuje się, że to nie jedyna podobna cecha, poziom intelektualny również mają na podobnym, "ekstremalnie wysokim" poziomie...

P. S. No i trzeba ujka usunąć z teamu w PES :P
13.08.2017 o 09:58 przez NOVY
NOVY
dojechac chu..... tym bardziej zestac nas teraz na takiego gagatka
kurw... moda na fochy
kondon , coutinio w liver I paru innych
w glowach sie popierdolilo :-):-):-):-)
13.08.2017 o 09:55 przez NOVY
NOVY
...a ja bym :cenzor: do pionu postawil
30ml platne od reki I na liste transferowa
ja nikt nie to do klubu kokosa I treningi indywidualne
kutas bedzie karty rozdawal
pol roku truchtania z chlopakami z primavery skrocilo by :cenzor: a
12.08.2017 o 19:00 przez Twardy
Twardy
Jak byłem od początku do samego końca jego zwolennikiem i zawsze w niego wierzyłem, tak odjebał niesamowicie i WON :cenzor:
12.08.2017 o 18:33 przez OstatniPrawdziwy
OstatniPrawdziwy
out albo trybuny przez cały sezon
12.08.2017 o 17:22 przez ekspert
ekspert
Mimo że go lubię to nie znoszę takiego gwiazdorzenia. Won.
12.08.2017 o 16:59 przez sampam
sampam
Nie skreslajmy on sie musi rozwinac!
12.08.2017 o 16:54 przez Bartek-32
Bartek-32
Od dłuższego czasu kupujemy piłkarzy słabych mentalnie. Potrzebujemy Takich którzy będą umierac na boisku za Inter. Jak zanetti materazzi
12.08.2017 o 16:15 przez interista1987
interista1987
Wymienic za Cancelo 1x1 bez doplaty z zadnej strony
12.08.2017 o 15:00 przez Skepta
Skepta
idz sie poplacz murzynie kondogbia, chyba depresja doskwiera
12.08.2017 o 14:59 przez mariozzzz
mariozzzz
Won qrwa tfuuuuuuu....
12.08.2017 o 14:47 przez TomHardy
TomHardy
WON z Interu śmieciu murzyński!
12.08.2017 o 14:20 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
wymienić za Garaya.
12.08.2017 o 14:09 przez ksiazewi
ksiazewi
Kondogbiatch
12.08.2017 o 14:00 przez Adriano_forever
Adriano_forever
I teraz po takich jazdach cena za niego spadnie drastycznie i kolejny grajek za symboliczną kwotę odejdzie.
12.08.2017 o 13:59 przez inter_21
inter_21
Jesli to prawda co mówi Spal to straciłem dla niego resztki szacunku i jest dla mnie zwykłym ograniczonym śmieciem. Łajza po tym co odwalił z tym samobójem powinien tyrać za trzech i być wdzięczny że klub się od niego nie odwrócił. Przez ten cyrk pozycja Interu w negocjacjach się pogorszy. Te murzyny to mają jednak głupotę w genach
12.08.2017 o 13:25 przez Claudio
Claudio
To nie przypadek, że czarni sprawiają najwięcej problemów.
12.08.2017 o 13:21 przez Gajdzik
Gajdzik
Zamiast się wziąć w garść i zap***ć na treningu i w końcu udowodnić swoją wartość, to lepiej strzelić focha...
12.08.2017 o 13:12 przez Imrahil
Imrahil
no i wyszła murzyńska natura francuza
12.08.2017 o 13:10 przez IlCapitano
IlCapitano
A temu co? Wiedziałem, że to idiota pospolity, ale że aż taki? Pozbyć się jak najszybciej.

Shoutbox

Orzeu 25.06.2026 10:55

w Premier

Orzeu 25.06.2026 10:55

trzeba liczyć że żaden klub z topu nie będzie akurat takiego zawodnika potrzebował

inter30 25.06.2026 10:51

może 10 lat temu to działało i mozna się było targować miesiąc żeby dopiąć swoje, ale czasy się zmieniły, oni w jakimś matrixe żyją

inter30 25.06.2026 10:51

przecież angole na każdym kroku mogą wyskoczyć i przebić więc trzeba działać błyskawicznie, 25 i bonusy i zamykać temat, z takim czajeniem się to zawsze będzie dupa z tyłu

Orzeu 25.06.2026 10:50

no o tym mówię własnie

Orzeu 25.06.2026 10:50

Claudio 25.06.2026 10:47 Ale śmiesznie trochę wyglądają te wyceny gdzie Palestra chodzi w podobnych pieniądzach co Pa

inter30 25.06.2026 10:50

jak dają za soleta 17-18 milionów to ja się nie dziwię że ten klub nie potrafi zakończyć żadnej porządnej tranzakcji

martins2000 25.06.2026 10:50

Na dzień wczorajszy Como jest skłonne wyłożyć 40 mln ale ponoć mają jeszcze inny plan,Paz chce tylko Como

Claudio 25.06.2026 10:47

Ale śmiesznie trochę wyglądają te wyceny gdzie Palestra chodzi w podobnych pieniądzach co Paz

Claudio 25.06.2026 10:46

60 to cena dla promocyjna dla Como

Claudio 25.06.2026 10:45

Wg mnie Paz z bonusami spokojnie wyjdzie 65-70mln

Orzeu 25.06.2026 10:44

Inter ewidentnie czeka z Soletem i Jonesem na to co się stanie ws. Paza

Orzeu 25.06.2026 10:43

pytanie kto po niego zapuka

Orzeu 25.06.2026 10:42

o ile uważam 60 za Palestrę za przesadzoną wycenę tak 60 za Paza to jest realistyczna wycena

Orzeu 25.06.2026 10:42

ja jestem mocno nastawiony

Claudio 25.06.2026 10:40

Tylko nie nastawiaj ie się znowu na tego Paza bo będzie jeszcze większe zesransko jak przy Palestrze.

Klinsi64 25.06.2026 10:29

wczułeś sie w rolę za bardzo

Klinsi64 25.06.2026 10:28

a wysrywy jak wsxystkie inne nie sa twoje wiec o co ci chodzi?

Klinsi64 25.06.2026 10:28

Dodo jest jednym z wielu wymienianych a ty sie podniecasz jakby juz był kupiony

AveCaesar 25.06.2026 10:14

A zamiast Paza i Jonesa jest przecież Diouf

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625418

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się