Kibice

Ku przestrodze - zakupy biletów u koników (15)

Autor:
Źródło: inf. własna
ponad 2 lata temu
671
15
fcinter serwisowe

Informacja poniżej przeznaczona jest ku przestrodze dla naszych użytkowników. Jeden z naszych czytelników miał okazje być na ostatnich derbach, gdzie został oszukany przez osobę sprzedającą bilety pod stadionem. 

Tkrauze:

20 listopada w dniu meczu Milan-Inter pięcioosobową grupą, około południa, wybraliśmy się pod stadion San Siro celem zakupu dwóch biletów. Trzem osobom,z wielkim trudem, udało się kupić bilety przez stronę Milanu. Wraz z narzeczoną postanowiliśmy przejść się do „koników” i zdobyć bilety.

Zależało nam na trzech najistotniejszych rzeczach:
-dobrej ceny,
-zmiany nazwiska na biletach
- oryginalnych biletów jako podkładki.

Z opowieści znajomych wiedzieliśmy, że to ostatnia deska ratunku, by spełnić nasze marzenie. Nasi towarzysze to weterani wyjazdów, nie pierwszy raz kupowali bilety pod stadionem (czasem cena biletów za grupę osiągała niebotycznych kwot w tysiącach euro). Pierwszy napotkany „handlarz” zaproponował kwotę 150 Euro za osobę, kolejny już po negocjacjach podał kwotę 140 Euro za parę, natomiast po rozmowach wyczuliśmy fałsz i próbę naciągnięcia (wyglądali na Rumunów, kiepsko mówili po włosku). W końcu natrafiliśmy na gościa, który wydawał się najbardziej wiarygodny, podał dobrą cenę i przekonywał, że wszystko jest prawdziwe. Dobiliśmy targu, daliśmy dokument (starą legitymację) by zmieniono nam dane na bilecie. Nasza 5-osobowa grupa na pierwszy rzut oka nie stwierdziła nieprawidłowości, wszystko wydało się być prawdziwe. Tym bardziej, że trzech z nas miało przy sobie wydrukowany papierowy bilet kupiony w internecie. Porównując je, zapłaciliśmy ustaloną kwotę – 145 euro za parę. Godzinę przed meczem ustawiliśmy we wskazanej bramce do przejścia kontroli. Przeszliśmy gładko dwie bramki. Problemem okazało się przejście obrotowe w którym skanuje się kod QR. Nie wpuszczono nas. Ochrona meczu wezwała kierownika ds. biletów, który potwierdził najgorsze – był to dobrze podrobiony falsyfikat.

Straciliśmy 700 zł, trudno, dlatego z dobrego serca, ku przestrodze, chcielibyśmy ostrzec polskich kibiców Interu i Milanu też, przed oszustami. Uwaga tylu osób została uśpiona (jak się okazało, świetną grą aktorską naciągaczy i ich wiarygodnością, w końcu jeden z nich był Włochem), bo celem było wejście na wymarzony mecz.

Jeśli musicie kupić bilety od „koników” to zwróćcie szczególną uwagę na bilet, czytajcie go, sprawdzajcie po kilka razy dane z biletów, dobrze byłoby mieć aplikację do skanowania kodów QR, a także zwracajcie uwagę na numery rezerwacji (wł.”ordine”).

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Kibice Interu

Spodziewana frekwencja na meczu z Romą (2)

19.04
16:40
Kibice Interu

Najlepsza frekwencja od blisko 20 lat (2)

23.05
10:10

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.11.2016 o 18:39 przez mariuszpiekorz382
mariuszpiekorz382
bilety kupione od dziś w sprzedaży pozdrawiam...
24.11.2016 o 21:11 przez fcinter.pl
fcinter.pl
Wyruchani na hajs co
24.11.2016 o 19:43 przez KŁANIEŚ
KŁANIEŚ
Na ostatnie mecze (latam z dziewczynom) bilety kupuję zawsze przez Internet.... tak było m.in na wrześniowych derbach z Juve :) PS. 2:1 !! !! :)
24.11.2016 o 18:17 przez mariuszpiekorz382
mariuszpiekorz382
ok.dzieki.spróbuje kupić na Inter.it jak nie kupie to nie pojadę...pozdrawiam.
24.11.2016 o 14:14 przez Orzeu
Orzeu
to był mecz wyjazdowy, nie było dużo biletów po normalnych cenach.
24.11.2016 o 13:08 przez andyvdm
andyvdm
Tam ciężko sobie kupić na Inter.it po normalnej cenie i wydrukować w domu? Było sporo biletów jak się zaczela sprzedaż, sprawdzałem.
24.11.2016 o 10:15 przez Orzeu
Orzeu
mariusz przez Inter.it można kupić i wydrukować sobie bilet w domu
23.11.2016 o 22:02 przez Klinsi64
Klinsi64
wybierać się na mecz nie mając biletów to dość ryzykowna zabawa ;)
23.11.2016 o 19:49 przez mariuszpiekorz382
mariuszpiekorz382
Panowie idzie kupić bilet na następne derby w kwietniu przez Internet opiszcie procedure chce kupić bilet i jechać na mecz...za każda opinie i rade dziękuje...
23.11.2016 o 16:28 przez intermed1
intermed1
Kur*y nie ludzie.
23.11.2016 o 15:29 przez lena182
lena182
takie akcje są wszędzie i przy wszystkim :( osobiście byłem kilka lat temu w Pradze i z racji że w kantorach liczyli sobie sporą prowizję kolega skusił się na wymianę u gościa który był obok kantoru (i ewidentnie wyglądał na przyjaciela właściciela kantoru). mój przyjaciel wymienił euro na koronki w budce telefonicznej zaraz obok. przeliczył, że się zgadza i pożegnał się z panem. Przeliczył raz jeszcze i w tym momencie do jego mózgu dotarł komunikat - 1000 koron czeskich nie równa się 1000 forintów! a właśnie forinty w tej liczbie znajdowały się w jego dłoni.
Głupota nieuwaga naiwność niewiedza itd... a to wszystko pod nagłówkiem "Podróże kształcą!" :D
23.11.2016 o 14:11 przez Ibra99
Ibra99
No szkoda, bo rozczarowanie ogromne( chciałem stadion rozwalić :D ). Gadałem z gościem od biletów oszukali też jakiś Japończyków . Ci to dopiero mieli ból .....
23.11.2016 o 13:00 przez Tkrauze
Tkrauze
@ Ibra 99 Dlatego własnie zależało nam na napisaniu tej wiadomości ! Kto jak nie My sami, mamy sobie pomagać ?! Szkoda, że nie wiedzieliśmy o tym wcześniej.
23.11.2016 o 12:29 przez broda4991
broda4991
Ludzie jadą pół świata za odłożoną kasę by zobaczyć swoją drużynę a inni zamiast pomóc to potrafią być takimi :cenzor: ami ;/
23.11.2016 o 11:30 przez Ibra99
Ibra99
Ja i moi znajomi również zostaliśmy oszukani przez tych typów. My potrzebowaliśmy 6 biletów. Straty na głowę po 80 euro.

Shoutbox

Alfa 24.05.2019 00:37

A tymczasem prezio psg oskarżony o korupcje

Dzonyy 23.05.2019 23:16

Kusy ma dużą głową. W jego przypadku odrobina to za malo

Kredence 23.05.2019 23:14

chociaz odrobine

Kredence 23.05.2019 23:14

pierwsza i najwiazniejsza rzecz , trzeba miec chociaz odrobine oleju w glowie to takie nagranie nie znajdzie sie w Internecie

Kredence 23.05.2019 23:13

piszesz wujek jakby uprawial tam seks albo jakas inna intymna czynnosc xD

Kredence 23.05.2019 23:13

zwykle pierd ololo

Kredence 23.05.2019 23:13

przeciez na tym filmie nie widac nawet jego twarzy

VVujek 23.05.2019 22:57

No taka prawda

maniekfci 23.05.2019 22:56

1. zasada Internetu - jeśli raz coś wrzucisz, nigdy stąd nie zniknie ;p

VVujek 23.05.2019 22:55

Spoko zrobil glupote dajac to komus stad ale :cenzor: serio, nie powinno sie to tu pojawic.

maniekfci 23.05.2019 22:54

ja nikogo nie tłumaczę, ale to trochę na własne życzenie

maniekfci 23.05.2019 22:52

słuchaj, gdyby nie chciał, żeby ich tu nie było, to by nie puszczał tego w sieć i nie wysyłał nikomu stąd

VVujek 23.05.2019 22:52

Jesli on ty tego nie wstawil to nie powinno sie tu pojawic

VVujek 23.05.2019 22:51

Dobra ale twoim zdaniem , wstawianie takich filmow jest ok ?

maniekfci 23.05.2019 22:51

i że mu psami grozi

maniekfci 23.05.2019 22:51

przecież kto się chwalił stalkowaniem Dominiki w nocy z soboty na niedzielę

maniekfci 23.05.2019 22:51

ten film nie wiem czy on czy nie, ale to nie zmienia faktu, że on sam z siebie tu wiele wygaduje

Alfa 23.05.2019 22:50

mnie tylko zastanawia czy to nie jest specjalnie

VVujek 23.05.2019 22:50

Czyli on sam to wstawial na sb ?

maniekfci 23.05.2019 22:50

to domena kusego jest, wygadać się po pijaku na sb, a potem sapać, że beka jest

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    37

    90

  • 2

    Napoli

    Napoli

    37

    79

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    37

    66

  • 4

    Inter

    Inter

    37

    66

  • 5

    Milan

    Milan

    37

    65

  • 6

    Roma

    Roma

    37

    63

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    22

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 25 maja

  • 18:00

    Frosinone

    ? - ?

    Chievo

  • 20:30

    Bologna

    ? - ?

    Napoli

Niedziela, 26 maja

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Juventus

  • 20:30

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

  • 20:30

    Roma

    ? - ?

    Parma

  • 20:30

    Atalanta

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:30

    Cagliari

    ? - ?

    Udinese

  • 20:30

    Inter

    ? - ?

    Empoli

  • 20:30

    SPAL

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Eintracht Frankfurt

Garść informacji o Eintrachcie Frankfurt (5)

22.02
14:55
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 24705

Liczba newsów: 33822