Kibice

Ku przestrodze - zakupy biletów u koników (15)

Autor:
Źródło: inf. własna
ponad 2 lata temu
756
15
fcinter serwisowe

Informacja poniżej przeznaczona jest ku przestrodze dla naszych użytkowników. Jeden z naszych czytelników miał okazje być na ostatnich derbach, gdzie został oszukany przez osobę sprzedającą bilety pod stadionem. 

Tkrauze:

20 listopada w dniu meczu Milan-Inter pięcioosobową grupą, około południa, wybraliśmy się pod stadion San Siro celem zakupu dwóch biletów. Trzem osobom,z wielkim trudem, udało się kupić bilety przez stronę Milanu. Wraz z narzeczoną postanowiliśmy przejść się do „koników” i zdobyć bilety.

Zależało nam na trzech najistotniejszych rzeczach:
-dobrej ceny,
-zmiany nazwiska na biletach
- oryginalnych biletów jako podkładki.

Z opowieści znajomych wiedzieliśmy, że to ostatnia deska ratunku, by spełnić nasze marzenie. Nasi towarzysze to weterani wyjazdów, nie pierwszy raz kupowali bilety pod stadionem (czasem cena biletów za grupę osiągała niebotycznych kwot w tysiącach euro). Pierwszy napotkany „handlarz” zaproponował kwotę 150 Euro za osobę, kolejny już po negocjacjach podał kwotę 140 Euro za parę, natomiast po rozmowach wyczuliśmy fałsz i próbę naciągnięcia (wyglądali na Rumunów, kiepsko mówili po włosku). W końcu natrafiliśmy na gościa, który wydawał się najbardziej wiarygodny, podał dobrą cenę i przekonywał, że wszystko jest prawdziwe. Dobiliśmy targu, daliśmy dokument (starą legitymację) by zmieniono nam dane na bilecie. Nasza 5-osobowa grupa na pierwszy rzut oka nie stwierdziła nieprawidłowości, wszystko wydało się być prawdziwe. Tym bardziej, że trzech z nas miało przy sobie wydrukowany papierowy bilet kupiony w internecie. Porównując je, zapłaciliśmy ustaloną kwotę – 145 euro za parę. Godzinę przed meczem ustawiliśmy we wskazanej bramce do przejścia kontroli. Przeszliśmy gładko dwie bramki. Problemem okazało się przejście obrotowe w którym skanuje się kod QR. Nie wpuszczono nas. Ochrona meczu wezwała kierownika ds. biletów, który potwierdził najgorsze – był to dobrze podrobiony falsyfikat.

Straciliśmy 700 zł, trudno, dlatego z dobrego serca, ku przestrodze, chcielibyśmy ostrzec polskich kibiców Interu i Milanu też, przed oszustami. Uwaga tylu osób została uśpiona (jak się okazało, świetną grą aktorską naciągaczy i ich wiarygodnością, w końcu jeden z nich był Włochem), bo celem było wejście na wymarzony mecz.

Jeśli musicie kupić bilety od „koników” to zwróćcie szczególną uwagę na bilet, czytajcie go, sprawdzajcie po kilka razy dane z biletów, dobrze byłoby mieć aplikację do skanowania kodów QR, a także zwracajcie uwagę na numery rezerwacji (wł.”ordine”).

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Kibice Interu

Inter z czołową średnią frekwencją w Europie (4)

28.05
13:45
kibice flaga san siro curva nord

Kibice Interu obrażali Neapolitańczyków (9)

27.05
15:44

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.11.2016 o 18:39 przez mariuszpiekorz382
mariuszpiekorz382
bilety kupione od dziś w sprzedaży pozdrawiam...
24.11.2016 o 21:11 przez fcinter.pl
fcinter.pl
Wyruchani na hajs co
24.11.2016 o 19:43 przez KŁANIEŚ
KŁANIEŚ
Na ostatnie mecze (latam z dziewczynom) bilety kupuję zawsze przez Internet.... tak było m.in na wrześniowych derbach z Juve :) PS. 2:1 !! !! :)
24.11.2016 o 18:17 przez mariuszpiekorz382
mariuszpiekorz382
ok.dzieki.spróbuje kupić na Inter.it jak nie kupie to nie pojadę...pozdrawiam.
24.11.2016 o 14:14 przez Orzeu
Orzeu
to był mecz wyjazdowy, nie było dużo biletów po normalnych cenach.
24.11.2016 o 13:08 przez andyvdm
andyvdm
Tam ciężko sobie kupić na Inter.it po normalnej cenie i wydrukować w domu? Było sporo biletów jak się zaczela sprzedaż, sprawdzałem.
24.11.2016 o 10:15 przez Orzeu
Orzeu
mariusz przez Inter.it można kupić i wydrukować sobie bilet w domu
23.11.2016 o 22:02 przez Klinsi64
Klinsi64
wybierać się na mecz nie mając biletów to dość ryzykowna zabawa ;)
23.11.2016 o 19:49 przez mariuszpiekorz382
mariuszpiekorz382
Panowie idzie kupić bilet na następne derby w kwietniu przez Internet opiszcie procedure chce kupić bilet i jechać na mecz...za każda opinie i rade dziękuje...
23.11.2016 o 16:28 przez intermed1
intermed1
Kur*y nie ludzie.
23.11.2016 o 15:29 przez lena182
lena182
takie akcje są wszędzie i przy wszystkim :( osobiście byłem kilka lat temu w Pradze i z racji że w kantorach liczyli sobie sporą prowizję kolega skusił się na wymianę u gościa który był obok kantoru (i ewidentnie wyglądał na przyjaciela właściciela kantoru). mój przyjaciel wymienił euro na koronki w budce telefonicznej zaraz obok. przeliczył, że się zgadza i pożegnał się z panem. Przeliczył raz jeszcze i w tym momencie do jego mózgu dotarł komunikat - 1000 koron czeskich nie równa się 1000 forintów! a właśnie forinty w tej liczbie znajdowały się w jego dłoni.
Głupota nieuwaga naiwność niewiedza itd... a to wszystko pod nagłówkiem "Podróże kształcą!" :D
23.11.2016 o 14:11 przez Ibra99
Ibra99
No szkoda, bo rozczarowanie ogromne( chciałem stadion rozwalić :D ). Gadałem z gościem od biletów oszukali też jakiś Japończyków . Ci to dopiero mieli ból .....
23.11.2016 o 13:00 przez Tkrauze
Tkrauze
@ Ibra 99 Dlatego własnie zależało nam na napisaniu tej wiadomości ! Kto jak nie My sami, mamy sobie pomagać ?! Szkoda, że nie wiedzieliśmy o tym wcześniej.
23.11.2016 o 12:29 przez broda4991
broda4991
Ludzie jadą pół świata za odłożoną kasę by zobaczyć swoją drużynę a inni zamiast pomóc to potrafią być takimi :cenzor: ami ;/
23.11.2016 o 11:30 przez Ibra99
Ibra99
Ja i moi znajomi również zostaliśmy oszukani przez tych typów. My potrzebowaliśmy 6 biletów. Straty na głowę po 80 euro.

Shoutbox

WirtuozTaktyki 27.06.2019 14:39

ponoć James jednak gardzi śmietniskiem i czeka na ofertę z Atletico

Czarson 27.06.2019 14:39

po copa pewnie

zemaria 27.06.2019 14:39

bo to troche tak z dupy co

zemaria 27.06.2019 14:39

kiedy oficjalnie potwierdznie Godina

zemaria 27.06.2019 14:38

XD

Czarson 27.06.2019 14:38

taka prawda

WirtuozTaktyki 27.06.2019 14:33

xddd

WirtuozTaktyki 27.06.2019 14:33

Rahi 27 czerwca 2019 | 10:58 Mówiłem, że z cunte spadniemy do serie b... Jude zainstalowało nam trojany.

WirtuozTaktyki 27.06.2019 14:32

masakra jakaś

WirtuozTaktyki 27.06.2019 14:32

Conte Jufek sprzedaje liderów szatni

Nitrogen 27.06.2019 14:29

El Shaarawy póki co zostaje w Romie

maverik 27.06.2019 14:26

jak kazda pierwsza

Orzeu 27.06.2019 14:20

United odrzuciło tą ofertę

Vancore 27.06.2019 14:20

dawać go fast w takim razie

kulfon32 27.06.2019 14:16

Ponoc MU jest zaInteresowane taką ofertą ofertą za Lukaku. wypożyczenie na dwa lata za 10 baniek i obowiązek wykupu za 60

Klinsi64 27.06.2019 14:12

tylu kretynow co tam komentuje to jakis koszmar

Klinsi64 27.06.2019 14:12

nie wiem czy widzieliscie komenty na im.com odnosnie marotty w turynie :D

zemaria 27.06.2019 12:58

ciężki gnój

kusy 27.06.2019 12:56

Trzy na każdą rodzinę w Turynie

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    90

  • 2

    Napoli

    Napoli

    38

    79

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    69

  • 4

    Inter

    Inter

    38

    69

  • 5

    Milan

    Milan

    38

    68

  • 6

    Roma

    Roma

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 25 maja

  • FT

    Frosinone

    0 - 0

    Chievo

  • FT

    Bologna

    3 - 2

    Napoli

Niedziela, 26 maja

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Lazio

  • FT

    Sampdoria

    2 - 0

    Juventus

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Cagliari

    1 - 2

    Udinese

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Empoli

  • FT

    SPAL

    2 - 3

    Milan

Booking.com

Publicystyka

derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Eintracht Frankfurt

Garść informacji o Eintrachcie Frankfurt (5)

22.02
14:55
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26319

Liczba newsów: 34243