Plotki transferowe

Mercato Live - 06.01(22:08) Martinez o krok od Villareal (18)

Autor:
Źródło: różne
około 2 lata temu
168
18
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

22:08

Łączony z Interem, napastnik Jiangsu, Roger Martinez, najprawdopodobniej zasili szeregi Villarealu. Według dziennika Ole, cała operacja ma się zamknąć w ciągu najbliższych 48 godzin, a jej koszt wyniesie ok. 15 mln euro.

 

11:10

Sabatini niedługo poleci do Chin. Spotka się tam z włodarzami Jiangsu Suning i spróbuje ściągnąć do Interu Ramiresa. Dodatkowo, przed wczorajszym meczem Piero Ausilio nie wykluczył sprowadzenia Deulofeu - donosi Corriere dello Sport. 

 

 

10:40

G. Di Marzio:

Pastore dobrze zarabia i PSG chce na nim zarobić. Na tą chwilę budżet transferowy Interu wynosi 0 i kierownictwo razem z trenerem jasno to zaznaczyło. Jeżeli strategia Suning nie zmieni się, to nie widzę żadnych szans na to, by Inter sprowadził graczy tego typu - którzy mają wysokie kontrakty, a ich kluby chcą ich sprzedać. 

 

 

 

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

young politano mercato live

Mercato Live - 16.01 (21:10) Ashley Young zostanie piłkarzem Interu! (83)

16.01
00:00
mercato live vecino moses

Mercato Live - 19.01 (19:47) Petrachi: Inter nie dotrzymał swoich obietnic (49)

19.01
06:00

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.01.2018 o 11:02 przez AveCaesar
AveCaesar
Czy nawet więcej niż te 3 mln zgarnął prowizji na tych transferach super agent i przyjaciel Suning Kia Joorabchian.
07.01.2018 o 10:57 przez AveCaesar
AveCaesar
@Ciechan za JM i GB (45 + 33 + 3 = 81 !! !! ) moglibyśmy kupić np Balde i Andersona z Lazio i jeszcze na De Vrija byłoby :D
07.01.2018 o 10:54 przez szmalo
szmalo
Moratti wróc!
07.01.2018 o 10:41 przez Van Dall
Van Dall
Czyli chińskich sankcji nie ma, FFP to pic, a nas i tak nie stać nawet na pier... rezerwowego z PSG, który pewnie odejdzie gdzieś za 20-25 baniek. Jeszcze to żebranie o piłkarza 12 drużyny chińskiej ligi... Inter zdobywa kolejne wyżyny śmieszności.
06.01.2018 o 23:29 przez Drakan83
Drakan83
A sankcie z CHion to w końcu są, czy ich nie ma...bo niby miało być po zlocie komunistów wszystko jasne...ale info dużego na stronie chyba nie było (może przeoczyłem)?
06.01.2018 o 22:25 przez NOVY
NOVY
...ale mnie rizpierdala fakt
chodzmy na zakupy z pustym portfelem
:-):-):-)
to jest kabaret... tubrobie naszych dyr. sportowych
kupno Joe Mario, Barabasza,....
jak ja patrze jak taki liverpool funkcjonuje to mi sie serce kraje :-)
06.01.2018 o 20:41 przez ojciec&ojciec
ojciec&ojciec
żenada
06.01.2018 o 16:17 przez bobogol
bobogol
Szef pionu sportowego w Suning jedzie prosić klub Suning o transfer piłkarza do klubu, którego właściecielem jest Suning.
Parodia.
"Fajnie", że chociaż Bastoniemu zmarnujemy karierę i rozwój - zawsze jakiś plus dla Ausilio i Zarządu za styczeń.
06.01.2018 o 15:36 przez Van Dall
Van Dall
A co nas tym razem blokuje? FFP czy chińskie sankcje? :lol2:
06.01.2018 o 13:14 przez danielinter
danielinter
Nie dosc ze bida to jeszcze Inter marnuje pieniądze :
Dalbert 20 mln
Vecino 24 mln
Mario 40 mln
Gabriel 30
Gagliardini okolo 20
Do tego chociażby 8 mln Bastoni za dyche Ansaldi to jest juz utopione ze 150 mln na nic.
06.01.2018 o 12:49 przez Jovetic10
Jovetic10
FFP nas trzyma za mordę, bo utopiliśmy hajs w Gabi i kołku portugalskim, których sprowadził superdebil Kia. Z tego też powodu Ausilio ma ograniczone pole manewru.
06.01.2018 o 12:23 przez Ciechan20
Ciechan20
Moim zdaniem winnym obecnej sytuacji w klubie są wyłącznie właściciele. Pomniejsza odpowiedzialność spoczywa na osobie Ausilio, który nie potrafił i nadal nie potrafi samodzielnie przeprowadzić żadnego sensownego transferu. Skośnookie z bananowej łódki są dla mnie kozłem ofiarnym z bardzo prostych powodów:
1) Cofając się pamięcią do sierpnia ubiegłego roku jako powód braku sprowadzenia Vidala podali prozaiczny, że są zablokowani przez chiński rząd. O tym, że to bujda na resorach przekonujemy się dopiero teraz. Sprawa z chińskimi restrykcjami została rozwiązana, to teraz trzeba się zasłaniać cholernym FFP. To wszystko tylko po to, by nie narastała frustracja wśród sympatyków Interu. Media nie świadome wszystkiego mogą tworzyć obraz biednych chińskich włodarzy, którzy wiele by uczynili aby przywrócić Inter na należne mu miejsce, tylko ciągle ktoś im rzuca kłody pod nogi. W rzeczywistości to twór sztuczny.
2) Drugi powód to chęć usilnego przypodobania się kibicom, sprowadzając pseudo gwiazdki, którzy co prawda niczego jeszcze nie zwojowali w dorosłej piłce, ale są młodzi i raz czy dwa świat o nich usłyszał, więc z racji wieku i pozorowanego talentu muszą stać się prawdziwym piłkarskim objawieniem a przy tym wybawcą Interu. To pod naciskiem nowych właścicieli sprowadzono Barbosę (który zabłysnął chyba tą wycieczką na IO 2016) oraz Jao Mario (ten z kolei grał co prawda w podstawie Portugalii na ME we Francji, ale tam zespół ciągnął za uszy C.Ronaldo, a przy zmęczeniu piłkarzy sezonem, cały ten tytuł dla Portugalii był dziełem przypadku). Ta prowizorka przypomina mi nie tak dawną sytuację z transferem Kondogbii za Tohira, ewidentnie pod publiczkę (choć w tym wypadku ciężko było przewidzieć, że Francuz będzie niewypałem, gdyż był głośnym nazwiskiem za sprawą bardzo dobrej gry w Sevilii).
W tej sytuacji, bez transferów już teraz można pogodzić się z faktem transferów (ale to w drugą stronę) za kilka miesięcy. Gdyby chińczycy mieli choć krztynę honoru, to wywaliliby nieroba Ausilio, za transfery odpowiadałby Sanbatini wraz ze Spalem i nikt inny +przeznaczyliby te kilkadziesiąt mln na 10 oraz stopera. Ale to wszystko mrzonka.
06.01.2018 o 12:16 przez SETE
SETE
Gianluca Di MArzio zaoral tym stwierdzeniem Inter i wszystkich zaInteresowanych klubem. Sabat jedzie blagac chociaż o Ramiresa żeby kompromitacji nie było ,
06.01.2018 o 12:11 przez lrogas83
lrogas83
J. Mario i Brozovic do sprzedania i trzena szybko kupic Pastore- potrzebuje go !! ! On nam da duże mozliwości w ataku , ktorych teraz brakuje, bo nasza gra bokami zostala juz rozpracowana przez wiele druzyn , co pokazuja ostatnie wyniki
06.01.2018 o 11:05 przez hajdi1989
hajdi1989
Tego ramiresa by chociaz wzieli bo vecino i gagliardini nic nie daja .
06.01.2018 o 11:04 przez sparzak30
sparzak30
Czyli Bastoni i może jakimś cudem Mychitarjan chociaż ten nie wiadomo po co. Rewelacja
06.01.2018 o 10:56 przez Drakan83
Drakan83
Najpierw pompowanie balonika a później jak zwykle, że chcemy ale nie możemy

Shoutbox

IlCapitano 22.01.2020 17:32

Straszne

Adriano_forever 22.01.2020 17:25

a my Eriksena za drobne 22 dni kupujemy

Adriano_forever 22.01.2020 17:23

gunwo grajo, nic nie wygrywajo a cena rośnie w zawrotnym tempie

Adriano_forever 22.01.2020 17:22

Jak informuje bowiem „Manchester Evening News”, cena akcji klubu na nowojorskiej giełdzie wzrosła z 12,41 do 15,47 funta. W efekcie wartość Manchesteru United szacuje się już na 2,55 miliarda funtów (w październiku 2019 roku było to 2,05 miliarda funtów)

Alfa 22.01.2020 17:20

Czy eriksen już wylądował?

Klinsi64 22.01.2020 16:52

juz w weekend bylo posane ze sroda kluczowa a badania czwartek

KoBa 22.01.2020 16:48

pisamki napisza ze 48 godzin i przez najbliższe 48 godzin ludzie wchodza na strony odświezają klikają i nabijaja

Adriano_forever 22.01.2020 16:43

jakie pismo się pisze 48 godzin kurna

Adriano_forever 22.01.2020 16:43

jakby nie można było im na mesendzerze napisać że dajemy im te 18 czy 20 mln

Adriano_forever 22.01.2020 16:41

porozumienie kwestią 48 godzin

KoBa 22.01.2020 16:36

i będa brzmieć mniej więcej tak "porozumienie bardzo blisko, wkrótce kolejne spotkania"

KoBa 22.01.2020 16:36

będą wieczorem

WTC 22.01.2020 16:28

No i gdzie te kluczowe wieści

Michellaga 22.01.2020 16:24

i po Castaniu

Michellaga 22.01.2020 16:24

pewnie bedzie kolejnym dobrym wahadłowym po Gosensie i Hoeteburze

Michellaga 22.01.2020 16:23

Lennart Czyborra w Atalancie

Michellaga 22.01.2020 16:14

czy tam 111 mln

Michellaga 22.01.2020 16:14

wiec nie bedzie dostepny za 11 mln

Michellaga 22.01.2020 16:14

podpisze nowy kontrakt dotego czasu

ManOnFire 22.01.2020 16:13

przez 15 pierwszych dni lipca Lautaro będzie dostępny za 111 mln euro.

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu z Lecce?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 18 stycznia

  • FT

    Lazio

    5 - 1

    Sampdoria

  • FT

    Sassuolo

    2 - 1

    Torino

  • FT

    Napoli

    0 - 2

    Fiorentina

Niedziela, 19 stycznia

  • FT

    Milan

    3 - 2

    Udinese

  • FT

    Bologna

    1 - 1

    Verona

  • FT

    Brescia

    2 - 2

    Cagliari

  • FT

    Lecce

    1 - 1

    Inter

  • FT

    Genoa

    1 - 3

    Roma

  • FT

    Juventus

    2 - 1

    Parma

Poniedziałek, 20 stycznia

  • FT

    Atalanta

    1 - 2

    SPAL

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    20

    51

  • 2

    Inter

    Inter

    20

    47

  • 3

    Lazio

    Lazio

    19

    45

  • 4

    Roma

    Roma

    20

    38

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    20

    35

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    20

    30

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    23

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    16

  • 3

    Romelu Lukaku

    14

  • 4

    Joao Pedro

    13

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29112

Liczba newsów: 35661