Wywiady z piłkarzami

Moratti na temat okna transferowego (11)

Autor:
Źródło: goal.com
ponad 16 lat temu
297
11

Styczniowe okno transferowe zostało zamknięte. Po jego ostatnim dniu, który obfitował w zwroty akcji niemal tak liczne, że wystarczyłoby ich na cały styczeń, o kilka zdań komentarza pokusił się Massimo Moratti.

 

Prezydent Interu potwierdził transfer McDonalda Marigi i przyznał jednocześnie, że inne negocjacje działaczy Nerazzurrich zakończyły się niepowodzeniem. Zapytany, czy przejście Marigi było niespodziewane, Włoch odpowiedział: "Tak, ale to interesujący gracz. To młody piłkarz z wielkimi możliwościami, myślę, że to najlepsze, co mogło nas spotkać."

 

Moratti zaprzeczył, jakoby Amantino Mancini stwarzał problemy przy transferze do Milanu i potwierdził, że Inter starał się o wymianę (media spekulowały, że drugą jej częścią miałby być Marek Jankulovski): "Nie było żadnych problemów. Brak zgody Manciniego nie zaistniał. Tak, miała to być wymiana, ale jeden jej czynnik nie poszedł dobrze. Szanujemy decyzję piłkarza i fakt, że nie udało się pomyślnie zakończyć negocjacji."

 

Prezydent wypowiedział się też na temat niedoszłych transferów Ledesmy i Fabio Simplicio: "Myślę, że sprawa Ledesmy jest już zamknięta. Owszem, porozumienie nie zostało osiągnięte. Przykro mi z powodu chłopaka, który jest według mnie bardzo dobry i byłby przydatny, ale to nie koniec świata. Simplicio? Szkoda, ale niektóre transfery i wypożyczenia nie udają sie zrealizować i niestety tak było w tym przypadku.

 


Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Calhanoglu: latem moje nazwisko było na ustach wszystkich, ale trener od razu mi pomógł (2)

18.05
02:08

P. Zieliński: Mogę grać na tym poziomie jeszcze przez lata (3)

22.05
12:04

Komentarze (11)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.02.2010 o 19:08 przez adriano:)
adriano:)
Niedługo zobaczymy co pokaże nasz nowy nabytek.
02.02.2010 o 17:21 przez Mate1908
Mate1908
Szkoda że nie udało się jeszcze ściągnąć Simplicio. Ale i tak jestem zadowolony z tego mercato. Pandev to był strzał w '10', teraz ciekawi mnie co pokaże Mariga.
02.02.2010 o 15:56 przez Kubusa10
Kubusa10
Mariga pokaż nam że nie jesteś zapchadziurą
02.02.2010 o 13:57 przez adi1908
adi1908
zobaczymy co ten marigo potrafi... a on w Parmie to podstawowy zawodnik był <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
02.02.2010 o 11:25 przez szybki
szybki
Mi tylko szkoda Kolarova
02.02.2010 o 10:58 przez IBRA2880
IBRA2880
Mariga bedzie dobry transfer ;) <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
02.02.2010 o 10:26 przez Ajk
Ajk
Szkoda, że nie przyszedł jakiś bardziej ofensywny pomocnik ale jak miał to być Simplicio to nie żałuje <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> . Z tego Marigi może nam wyrosnąć dobry grajek, mam przynajmniej taka nadzieje.
02.02.2010 o 09:41 przez mati1908
mati1908
jak dobrze ze nieu udało sie sprowadzic Marka,bysmy sie pozbyli jednego Manciniego i by przyszedł drugi
02.02.2010 o 07:39 przez yoda79
yoda79
Wyszło nieźle-zwłaszcza,że miszcz Jankulowski nie przyszedł<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
02.02.2010 o 06:19 przez Rebelde
Rebelde
Całe szczęście że wirtuoza Jankulovskiego nie dostaliśmy<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
02.02.2010 o 01:39 przez Lucca
Lucca
Szkoda że tego Xaviego i Iniesty się nie udało sprowadzić... Może latem ich weźmiemy + Messiego wyrwiemy jeszcze !

Shoutbox

martins2000 24.06.2026 13:53

Guglielmo Vicario odejdzie z Tottenhamu, interesują się nim włoskie kluby. Juve jest informowane na bieżąco, w razie gdyby Aston Villa nie obniżyła ceny Martineza. Napoli monitoruje sytuację Vicario, na wypadek gdyby sprzedali jednego ze swoich bramkarzy. [Romano]

Orzeu 24.06.2026 13:52

choć każde źródło coś innego mówi

Orzeu 24.06.2026 13:52

zaakceptował obie oferty a Atalanta miała zadecydować czyją ofertę przyjmie

Orzeu 24.06.2026 13:51

inaczej niby było

Claudio 24.06.2026 13:51

Coraz więcej pojawia się informacji, że wszystko było dogadane również ze strony Interu. Palestra zapewniał Inter, że warunki mu odpowiadają i przejdzie do Interu, a od kilku dni jak przyszla Chelsea to chlopak nagle zmienil zdanie o 180 stopni. Zanim Inter bedzie oczerniany to niech lepiej poczeka, bo tutaj zawodnik i agent jak zobaczyli kasę z 10 druzyny premier league to nagle wszystkie ustalenia poszly się....

Jacenty 24.06.2026 13:44

martwi ta kontuzja Schlotterbacka, bo ponoć City nie chcą oddawać Diasa ani Gvardiola. Z przewijających się wczesniej nazwisk w kontekście obrony Realu Bastoni wychodiz na pole position...

Jacenty 24.06.2026 13:42

fcin1908it: na życzenie Topalovicia odbywa się spotaknie pomiędzy Interem a Catanzaro

Jacenty 24.06.2026 13:38

co tylko potwierdza, że nie dadzą rady wykupić Paza.

Jacenty 24.06.2026 13:38

Longari: Como zainteresowane Chalobahem z Chelsea, jednak operacja jest skomplikowana z powodu ffp.

Claudio 24.06.2026 13:29

Percassi załamani, że wpadło dodatkowe 10mln ;(

Claudio 24.06.2026 13:28

Corriere dello Sport - Tym, kto wywrócił cały transfer był Marco Palestra i jego agent. Piłkarz miał porozumienie z Interem od tygodni i podkreślał, że chce grać w Mediolanie. Nawet w rodzinie Percassich jest swego rodzaju rozczarowanie i zdziwienie całą sytuacją.

pluto11 24.06.2026 13:20

Niech zostaje bo Hakan nie pociągnie znowu całego sezonu a Stanko ogarnie

Tifosinho 24.06.2026 13:19

Ja miałbym do Palestry pretensję gdyby zadeklarował, że jest wielkim fanem Interu i zawsze marzył o grze w Naszych barwach a potem się wypiął i poszedł do Chelsea a tak to można mieć pretensję do agenta Palestry a także do ludzi, którzy od lat sprawiają, że Serie A traci na wartości i jakości

Jacenty 24.06.2026 13:14

Barzaghi: Stankovic pragnie pozostać w Interze - odrzucił propozycje Brentford oraz Tottenhamu

pablo77 24.06.2026 13:13

Czemu kretyn? dobrze zrobił, tylko kretyn by nie skorzystał z takiej okazji.

Piekarz 24.06.2026 13:08

Takich tu nie chcemy

Piekarz 24.06.2026 13:08

Palestra = kretyn

KKazam 24.06.2026 13:04

Poszedl tam, gdzie wiecej zarobi. Proste. Ja do mlodego nie mam pretensji. Ale do agenta juz tak. No i to, ze rynek tak wyglada +nasza wlasna polityka transferowa. Nje umiemy kupic i nie umiemy sprzedac

acmilanowek 24.06.2026 12:49

a idz pan w c :cenzor: z ta palestra . potraktowali Inter do wywindowania ceny. Atalanta na sbez mydla wych...

Klinsi64 24.06.2026 12:33

dlaczego palestra curvą jest?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625334

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się