Relacje

Mourinho zawieszony (28)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
prawie 17 lat temu
734
28
Trener mediolańskiego Interu - Jose Mourinho został zawieszony przez Giudice Sportivo na jedną kolejkę i nie zasiądzie na ławce rezerwowych podczas środowego meczu z Napoli.

Portugalski taktyk został ukarany za podważanie decyzji sędziego podczas ostatniego meczu Interu z Cagliari. Mourinho oprócz zawieszenia będzie musiał zapłacić także 15 tysięcy Euro grzywny.

Były szkoleniowiec Chelsea i Porto zdecydował się nie brać udziału w przedmeczowej konferencji prasowej, na której zastąpi go... Esteban Cambiasso.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter remisuje, czas na wielkie świętowanie! Inter 1-1 Hellas (17)

17.05
14:02

Hakan wziął Inter pod pachę i wprowadził go do finału Coppa Italia! 3:2 po wielkiej rimoncie drużyny Chivu na Meazza! (66)

21.04
20:42

Komentarze (28)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.09.2009 o 13:46 przez mesjasz
mesjasz
fajnie by bylo jakby od jakiegos tifosiego w pape dostał<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
23.09.2009 o 07:41 przez snuffy
snuffy
- Jeśli chodzi o Inter, na razie nie miałem pamiętnych momentów, ale to chyba dlatego, że jestem zawsze głodny sukcesów i lubię wyzwania. Nie zadowalam się przeciętnością, pragnę zwycięstw - Jose Mourinho. Skoro sam tak twierdzi to chyba nie jest jeszcze idealnie <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" /> oby po sezonie miał już takie momenty i oby europa sobie o nas przypomniała <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
23.09.2009 o 00:07 przez SneakyGit
SneakyGit
Brawo jedrula1991.
22.09.2009 o 21:33 przez inter_21
inter_21
A ten ... Witsel zapłacił 250 euro kary<img src="http://fcinter.pl/emots/mad.gif"; alt="" />
22.09.2009 o 18:37 przez Jedrula
Jedrula
proponuje zablokowac mozliwosc komentowania newsow do zakonczenia sezonu <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> jak mozna krytykowac zespol i trenera miesiac po rozpoczeciu sezonu<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/no.gif"; alt="" />
22.09.2009 o 17:30 przez 1+8
1+8
Nie był to jakiś straszny wybuch bez przesady a z resztą był do tego powód by się zdenerwować nie uważam mou za gwiazdę ale też nie wolno go objeżdżać przy każdej okazji
22.09.2009 o 17:19 przez zbyniu88
zbyniu88
zmotywuje ich przed meczem i wygraja:d i tak w trakci nic nie mowi<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
22.09.2009 o 17:18 przez zbyniu88
zbyniu88
zmotywuje ich przed meczem i wygraja:d i tak w trakci nic nie mowi<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
22.09.2009 o 16:25 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Wybuchowy koles po prostu gosc z charakterem!
22.09.2009 o 16:05 przez Mate1908
Mate1908
Wątpie aby brak Jose na ławce podczas środowego meczu wpłynął w jakiś sposób na postawę naszych zawodników.
22.09.2009 o 15:41 przez mati1908
mati1908
Jose jest goscie,przynajmniej mamy prawdziwa gwiazde heh
22.09.2009 o 15:21 przez adriano:)
adriano:)
Niektórzy kibice mnie rozwalają. Dopiero co zaczął się sezon, a oni już narzekają na trenera. Rozumiem gdyby Inter był 20 w tabeli albo coś, ale jesteśmy na 3 miejscu. Ludzie ogarnijcie się. Przyszło dużo nowych graczy i trzeba poczekać na rezultaty. Inter niema grać wspaniale na początku sezonu tylko w lutym, kiedy przyjdzie nam grać najważniejsze mecze. Jestem pewny że jak zagramy dobry mecz przeciwko Napoli to wszyscy będą pisać w stylu : Jose jest wspaniały itp. Co do sprawy z dyskwalifikacją Portugalczyka to nie dziwi się Mourinho że tak zareagował. Mario został brutalnie sfaulowany, sędzia zareagował jakby to nie miało miejsca. No cóż Jose usiądzie na trybunach, ale tak i tak będzie w stałym kontakcie z zawodnikami znając jego.
22.09.2009 o 15:07 przez snuffy
snuffy
Jak nauczyciel z wf nie widział faulu na koledze z mojej druzyny to nie szedłem za karę na polski <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" />
22.09.2009 o 14:57 przez Seba
Seba
Ja tam go popieram. Balotelli co chwile brutalnie jest faulowany i nikt nie reaguje.
22.09.2009 o 14:44 przez snuffy
snuffy
A taki Inter chcesz oglądać zawsze jak z Barceloną <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> Ja nie bardzo, 80% meczu to była głęboka defensywa (można się bronić bo to jest taki jest styl we Włoszech ale mieć ciekawe kontry i pomysł na grę) , w dwumeczu jeśli byłby to mecz i rewanż zbytnio bez szans na chwilę obecną,a do cholery gralismy u Siebie !! A czasami lepiej przegrać np. 2:3 po ładnej grze która rokuje na przyszłość . Po za tym nie oceniajmy jednego meczu tylko wszytskie do tej pory rozegrane a ich już było kilka<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Potrafię dostrzegać i białe i czarne niestety nadal tego drugiegojest znacznie więcej <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
22.09.2009 o 14:28 przez SneakyGit
SneakyGit
Proponuję więcej konstruktywnego optymizmu <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <br /> Jeśli ktoś chce widzieć tylko czarne (zawsze jakieś będzie), to na pewno mu się to uda, a problemów ze wzrokiem nigdy na szczęście nie miałem. Swoją drogą niezły piach trzeba grać żeby remisować z najlepszą drużyną Europy (świata?). Pozdrawiam.
22.09.2009 o 13:40 przez snuffy
snuffy
To kibicuj i na czarne mów białe,a my sobie piszemy we własnym gronie jak to widzimy... (jest też coś takiego jak konstruktywna krytyka<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Chyba tylko slepy nieprzyzna, że gramy piach... czemu mamy przegrywać <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> Barcelona gra ładnie i wygrywa więc można to połączyć <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> Gdybyśmy jeszcze chociaż wygrywali to możemy grać kiepsko ale nawet to w LM nie wychodzi. Po tym sezonie jeśli np. osiągnięcia będą podobne jak w ubiegłym uważam, że powinno przyjść rozliczenie osób za to odpowiedzialnych. Mou dostał to co chciał nie zmienił całego składu wiec ta wymówka też za kilka tyg. przestanie być aktualna. Kibicuje lata Interowi ale uważam że obecnie nie gra ładnie i trzeba to uczciwie powiedzieć z Milanem było coś fantastycznego i uważam, że częściej powinniśmy rozgrywac takie mecze albo przynajmniej na zblizonym poziomie naprawdę potencjał naszych zawodników jest ogromny a tego nie widać.<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
22.09.2009 o 13:21 przez SneakyGit
SneakyGit
Ja się także po tamtej akcji sędziego zirytowałem, więc naszego trenera jak najbardziej rozumiem. Za często nam się takie &quot;interpretacje&quot; przydarzają, a to była już wyższa półka. <br /> Swoją drogą ciekawe jak by się niektórzy wypowiadali, gdybyśmy po pięknej grze przegrali z Milanem i Barceloną... doświadczenie uczy, że zawsze znajdą się tacy co będą narzekać zamiast kibicować.
22.09.2009 o 12:55 przez turel
turel
JA uważam że gadasz głupoty proba1 co do tej LM. Ja widze poprawę; za Manciniego mecze z Liverpoolem wygląday jak ten z Barcą. a z Valencią i Villarealem jak z Man Utd. Jeśli chodzi o styl gry w lidze to owszem nie uległ dużej zmianie, tak jak za Manciniego graliśmy wolno jakby na stojąco, tak za Mou gramy tak samo. Jednak ja się jeszcze wstrzymuję z oceną ponieważ teraz ma wszystko czego chciał i nie będzie po sezonie wymówek. W zeszłym sezonie w zasadzie grał Interem Manciniego. Uważam że jeśli on nie wprowadzi nas na wyższy poziom to jedyną osobą która będzie mogła to zrobić jest Hiddink.(tak jak w przypadku naszych orłów <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> )
22.09.2009 o 12:36 przez proba1
proba1
Za manciniego mimo ze jakos za nim nie przepadalem gralismy zdcydownie ladniej a efekty vyly w lm identyczne z gorszym skladem. Od 3 lat jest stagnacja ten koles nic nie zmienil od czasu gdy odszedl Mancini. Zawodnicy maja zmieniac styl ? jak maja go zmienic jak robia to co im trener kaze bo inaczej nie beda wogle grali
22.09.2009 o 12:33 przez snuffy
snuffy
Wygrywamy wszytsko w tym sezonie <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> Ok mecze o pkt. lub trofea - Porażka w superpucharze, remis z Bari i Barcelona wygrane z Milanem, Parmą Cagliarii średnio jedna wygrana na dwa mecze... Styl oprócz jednego z Milanem tragiczny dlatego mozna narzekać, trener nie jest od tygodnia... zachowanie <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> jak na niego standardowe więc nie ma się co oburzać i dziwić<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Jeśli jednak w tym sezonie nie będzie widocznej zmiany w stylu, a w europie nie bedzie min. półfinału uważam, że trzeba się zastanowić nad zmiana trenera chociaż osobiście go uwielbiam <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Aha w 1998 roku zdobyliśmy puchar uefa z niejakim Ronaldo w składzie i uważam, że wtedy gralismy dużo ładniejszą piłkę <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
22.09.2009 o 12:12 przez Kaziu
Kaziu
A ja wam coś powiem narzekacie na tego trenera i na kazdego innego ktory byl i bedziecie narzekac nawet na nastepnego. Po pierwsze my nie jestesmy Barcelona ktora gra jako jedyna na swiecie taka pilke poniewaz maja taki system szkolenia mlodziely, po drugie wygrywamy mecze ostatnio prawie wszystkie ja wiem ze w LM nam nie idzie ale wyrzucanie trenera co 3 lata to zly pomysl na moje. Mourinho jest jaki jest taki ma styl i go nie zmieni to zawodnicy musza zmienic swoj styl gry zeby grac i efektownie bo narazie gramy efektywnie, ale ja nie narzekam bo jak przypomne sobie sezony od 1997 do 2005 gdzie nic nie wygralismy to teraz wole taka gre niz ladna dla oka ktorej Inter nigdy nie gral niestety.
22.09.2009 o 12:02 przez Grajas
Grajas
Dobrze,nasze szanse na pozytywny rezultat z Napoli wzrosły.
22.09.2009 o 11:17 przez KowalMalbork
KowalMalbork
Cambiasso? Ciekawe czemu on <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
22.09.2009 o 10:58 przez proba1
proba1
Przeciez przez te ciagle wariactwa cierpi zespol, co sie dzialo jak Mu wyrzucili to byla jakas parodia promavera by lepiej trzymala wynik, a i przed tem lepiej nie bylo, jak chce robic za clown a niech sie zatrudni pod godzinach w cyrku
22.09.2009 o 10:21 przez Slepy
Slepy
proba jesteś moim idolem
22.09.2009 o 10:11 przez proba1
proba1
Ten koles zaczyna mnie coraz bardziej irytowac. Ciagle robi te swoje afery pod publiczke ktory kolo piora mi lataja ale gra jest tragiczna niech sie wezmie idiota do roboty albo niech odchodzi znajda sie lepsi
22.09.2009 o 10:00 przez Michal_fci
Michal_fci
hehe Cambiasso nie mam pojecia czemu on ale nie narzekam <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />

Shoutbox

Jacenty 25.06.2026 12:03

Nie kupią teraz Olise, mają pakt z Niemcami o "wzajemnym szacunku" to jedna rzecz, a druga - napastnik to 3 pozycja w ich kolejce. Przede wszystkim Mourinho zależy na technicznym i pracującym w obydwu fazach rozgrywającym w stylu Modricia (stąd zainteresowanie Enzo Fernandezem). Mają sporo piłkarzy do pożegnania, ale żaden z zawodników nie chce odchodzić, Ceballos nawet za darmo nie chce. Agenci Camavingi też wydają komunikaty, ze jest mu dobrze i nigdzie się nie rusza. Sta też pomysł, że nawet Tchoumenii, który w tym sezoni był naprawdę dobry, moze odejść. Real potrzebuje gotówki na cito, bo inaczej będzie zablokowany, a Mourinho żąda właśnie ww. pomocnika i środkowego obrońcy, a w sprzyjających warunkach jak zrealizują dwa powyższe cele mają poszukać srodkowego napastnika.

Dzonyy 25.06.2026 11:56

Klinsi a jakie warunki ma Real?

Matti 25.06.2026 11:51

wiec jak Real go wykupi z Como za 9 baniek to nie bedzie mogl go sprzedac definitiywnie Interowi z tego co kojarze

Matti 25.06.2026 11:51

nie wiem jak tam dokladnie te przepisy UEFA wygladaja, ale nie mozna w przeciagu 16 tygodni dwa razu klubu zmienic

Klinsi64 25.06.2026 11:51

ale nie ma sie co podniecać bo juz tyle mokrych szmat na morde dostalismy

Matti 25.06.2026 11:50

Paz to może nawet być na wypo z obligo wziety

Klinsi64 25.06.2026 11:50

co do Paza to warunki Realu są skrojone pod Inter

Klinsi64 25.06.2026 11:49

na wahadle mamy Dioufa i LH nie przesadzajmy

Chuchu 25.06.2026 11:46

Paz do nas, na prawe wahadło Darmian i ogień!

tylkointer3 25.06.2026 11:33

Paz to jest ktos kogo nam brakuje od początków Sensiego u Conte

tylkointer3 25.06.2026 11:33

Jeśli tak jest Inter powinien w to isc

tylkointer3 25.06.2026 11:32

60 mln na juz na stol i klauzula odkupu np 80 mln to najbardziej sensowna opcja dla Realu

tylkointer3 25.06.2026 11:31

Stąd dziwię się, ze ktoś wierzy ze Real poszedlby na odroczona płatność za Paza

tylkointer3 25.06.2026 11:30

Właśnie tak. Dlatego Real chce upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Przytulić trochę kasy, ale jednocześnie mieć jakąś kontrolę nad Pazem w przyszłości

tylkointer3 25.06.2026 11:28

W tym jest jedyna nasza szansa, ze my możemy na to pójść. Jeśli Real chciałbym po prostu większy hajs to Anglia go da ale nikt tam nie pójdzie na klauzule odkupu

Sub-Zero 25.06.2026 11:27

Jak Real zbiera kase na jakiś szalony transfer za Olise za 200 mln. To kasa za Paza ma być na już. Gdyby im nie zależało na czasie, to zostałby w Como do 2027 i dalej sie rozwijał. A Realowi sie spieszy

tylkointer3 25.06.2026 11:27

A nie wydaje mi się, że Real chce go stracić bez klauzuli

tylkointer3 25.06.2026 11:26

Stad te 60 mln ale pod warunkiem klauzuli

tylkointer3 25.06.2026 11:26

Wydaje mi sie ze Real jest skłonny zaakceptować niższą oferte za Paza pod warunkiem klauzuli odkupu

HB 25.06.2026 11:24

większość Premiere jest w stanie przelicytować Inter

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625427

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się