Relacje

Mourinho zawieszony (28)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
prawie 17 lat temu
733
28
Trener mediolańskiego Interu - Jose Mourinho został zawieszony przez Giudice Sportivo na jedną kolejkę i nie zasiądzie na ławce rezerwowych podczas środowego meczu z Napoli.

Portugalski taktyk został ukarany za podważanie decyzji sędziego podczas ostatniego meczu Interu z Cagliari. Mourinho oprócz zawieszenia będzie musiał zapłacić także 15 tysięcy Euro grzywny.

Były szkoleniowiec Chelsea i Porto zdecydował się nie brać udziału w przedmeczowej konferencji prasowej, na której zastąpi go... Esteban Cambiasso.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter Mistrzem Włoch w sezonie 25/26! (71)

03.05
19:56

Wielkie emocje, rimonta Interu i wjazd na autostradę do mistrzostwa | Como 3-4 Inter (64)

12.04
19:44

Komentarze (28)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.09.2009 o 13:46 przez mesjasz
mesjasz
fajnie by bylo jakby od jakiegos tifosiego w pape dostał<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
23.09.2009 o 07:41 przez snuffy
snuffy
- Jeśli chodzi o Inter, na razie nie miałem pamiętnych momentów, ale to chyba dlatego, że jestem zawsze głodny sukcesów i lubię wyzwania. Nie zadowalam się przeciętnością, pragnę zwycięstw - Jose Mourinho. Skoro sam tak twierdzi to chyba nie jest jeszcze idealnie <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" /> oby po sezonie miał już takie momenty i oby europa sobie o nas przypomniała <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
23.09.2009 o 00:07 przez SneakyGit
SneakyGit
Brawo jedrula1991.
22.09.2009 o 21:33 przez inter_21
inter_21
A ten ... Witsel zapłacił 250 euro kary<img src="http://fcinter.pl/emots/mad.gif"; alt="" />
22.09.2009 o 18:37 przez Jedrula
Jedrula
proponuje zablokowac mozliwosc komentowania newsow do zakonczenia sezonu <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> jak mozna krytykowac zespol i trenera miesiac po rozpoczeciu sezonu<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/no.gif"; alt="" />
22.09.2009 o 17:30 przez 1+8
1+8
Nie był to jakiś straszny wybuch bez przesady a z resztą był do tego powód by się zdenerwować nie uważam mou za gwiazdę ale też nie wolno go objeżdżać przy każdej okazji
22.09.2009 o 17:19 przez zbyniu88
zbyniu88
zmotywuje ich przed meczem i wygraja:d i tak w trakci nic nie mowi<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
22.09.2009 o 17:18 przez zbyniu88
zbyniu88
zmotywuje ich przed meczem i wygraja:d i tak w trakci nic nie mowi<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
22.09.2009 o 16:25 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Wybuchowy koles po prostu gosc z charakterem!
22.09.2009 o 16:05 przez Mate1908
Mate1908
Wątpie aby brak Jose na ławce podczas środowego meczu wpłynął w jakiś sposób na postawę naszych zawodników.
22.09.2009 o 15:41 przez mati1908
mati1908
Jose jest goscie,przynajmniej mamy prawdziwa gwiazde heh
22.09.2009 o 15:21 przez adriano:)
adriano:)
Niektórzy kibice mnie rozwalają. Dopiero co zaczął się sezon, a oni już narzekają na trenera. Rozumiem gdyby Inter był 20 w tabeli albo coś, ale jesteśmy na 3 miejscu. Ludzie ogarnijcie się. Przyszło dużo nowych graczy i trzeba poczekać na rezultaty. Inter niema grać wspaniale na początku sezonu tylko w lutym, kiedy przyjdzie nam grać najważniejsze mecze. Jestem pewny że jak zagramy dobry mecz przeciwko Napoli to wszyscy będą pisać w stylu : Jose jest wspaniały itp. Co do sprawy z dyskwalifikacją Portugalczyka to nie dziwi się Mourinho że tak zareagował. Mario został brutalnie sfaulowany, sędzia zareagował jakby to nie miało miejsca. No cóż Jose usiądzie na trybunach, ale tak i tak będzie w stałym kontakcie z zawodnikami znając jego.
22.09.2009 o 15:07 przez snuffy
snuffy
Jak nauczyciel z wf nie widział faulu na koledze z mojej druzyny to nie szedłem za karę na polski <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" />
22.09.2009 o 14:57 przez Seba
Seba
Ja tam go popieram. Balotelli co chwile brutalnie jest faulowany i nikt nie reaguje.
22.09.2009 o 14:44 przez snuffy
snuffy
A taki Inter chcesz oglądać zawsze jak z Barceloną <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> Ja nie bardzo, 80% meczu to była głęboka defensywa (można się bronić bo to jest taki jest styl we Włoszech ale mieć ciekawe kontry i pomysł na grę) , w dwumeczu jeśli byłby to mecz i rewanż zbytnio bez szans na chwilę obecną,a do cholery gralismy u Siebie !! A czasami lepiej przegrać np. 2:3 po ładnej grze która rokuje na przyszłość . Po za tym nie oceniajmy jednego meczu tylko wszytskie do tej pory rozegrane a ich już było kilka<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Potrafię dostrzegać i białe i czarne niestety nadal tego drugiegojest znacznie więcej <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
22.09.2009 o 14:28 przez SneakyGit
SneakyGit
Proponuję więcej konstruktywnego optymizmu <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <br /> Jeśli ktoś chce widzieć tylko czarne (zawsze jakieś będzie), to na pewno mu się to uda, a problemów ze wzrokiem nigdy na szczęście nie miałem. Swoją drogą niezły piach trzeba grać żeby remisować z najlepszą drużyną Europy (świata?). Pozdrawiam.
22.09.2009 o 13:40 przez snuffy
snuffy
To kibicuj i na czarne mów białe,a my sobie piszemy we własnym gronie jak to widzimy... (jest też coś takiego jak konstruktywna krytyka<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Chyba tylko slepy nieprzyzna, że gramy piach... czemu mamy przegrywać <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> Barcelona gra ładnie i wygrywa więc można to połączyć <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> Gdybyśmy jeszcze chociaż wygrywali to możemy grać kiepsko ale nawet to w LM nie wychodzi. Po tym sezonie jeśli np. osiągnięcia będą podobne jak w ubiegłym uważam, że powinno przyjść rozliczenie osób za to odpowiedzialnych. Mou dostał to co chciał nie zmienił całego składu wiec ta wymówka też za kilka tyg. przestanie być aktualna. Kibicuje lata Interowi ale uważam że obecnie nie gra ładnie i trzeba to uczciwie powiedzieć z Milanem było coś fantastycznego i uważam, że częściej powinniśmy rozgrywac takie mecze albo przynajmniej na zblizonym poziomie naprawdę potencjał naszych zawodników jest ogromny a tego nie widać.<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
22.09.2009 o 13:21 przez SneakyGit
SneakyGit
Ja się także po tamtej akcji sędziego zirytowałem, więc naszego trenera jak najbardziej rozumiem. Za często nam się takie &quot;interpretacje&quot; przydarzają, a to była już wyższa półka. <br /> Swoją drogą ciekawe jak by się niektórzy wypowiadali, gdybyśmy po pięknej grze przegrali z Milanem i Barceloną... doświadczenie uczy, że zawsze znajdą się tacy co będą narzekać zamiast kibicować.
22.09.2009 o 12:55 przez turel
turel
JA uważam że gadasz głupoty proba1 co do tej LM. Ja widze poprawę; za Manciniego mecze z Liverpoolem wygląday jak ten z Barcą. a z Valencią i Villarealem jak z Man Utd. Jeśli chodzi o styl gry w lidze to owszem nie uległ dużej zmianie, tak jak za Manciniego graliśmy wolno jakby na stojąco, tak za Mou gramy tak samo. Jednak ja się jeszcze wstrzymuję z oceną ponieważ teraz ma wszystko czego chciał i nie będzie po sezonie wymówek. W zeszłym sezonie w zasadzie grał Interem Manciniego. Uważam że jeśli on nie wprowadzi nas na wyższy poziom to jedyną osobą która będzie mogła to zrobić jest Hiddink.(tak jak w przypadku naszych orłów <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> )
22.09.2009 o 12:36 przez proba1
proba1
Za manciniego mimo ze jakos za nim nie przepadalem gralismy zdcydownie ladniej a efekty vyly w lm identyczne z gorszym skladem. Od 3 lat jest stagnacja ten koles nic nie zmienil od czasu gdy odszedl Mancini. Zawodnicy maja zmieniac styl ? jak maja go zmienic jak robia to co im trener kaze bo inaczej nie beda wogle grali
22.09.2009 o 12:33 przez snuffy
snuffy
Wygrywamy wszytsko w tym sezonie <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> Ok mecze o pkt. lub trofea - Porażka w superpucharze, remis z Bari i Barcelona wygrane z Milanem, Parmą Cagliarii średnio jedna wygrana na dwa mecze... Styl oprócz jednego z Milanem tragiczny dlatego mozna narzekać, trener nie jest od tygodnia... zachowanie <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> jak na niego standardowe więc nie ma się co oburzać i dziwić<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Jeśli jednak w tym sezonie nie będzie widocznej zmiany w stylu, a w europie nie bedzie min. półfinału uważam, że trzeba się zastanowić nad zmiana trenera chociaż osobiście go uwielbiam <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Aha w 1998 roku zdobyliśmy puchar uefa z niejakim Ronaldo w składzie i uważam, że wtedy gralismy dużo ładniejszą piłkę <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
22.09.2009 o 12:12 przez Kaziu
Kaziu
A ja wam coś powiem narzekacie na tego trenera i na kazdego innego ktory byl i bedziecie narzekac nawet na nastepnego. Po pierwsze my nie jestesmy Barcelona ktora gra jako jedyna na swiecie taka pilke poniewaz maja taki system szkolenia mlodziely, po drugie wygrywamy mecze ostatnio prawie wszystkie ja wiem ze w LM nam nie idzie ale wyrzucanie trenera co 3 lata to zly pomysl na moje. Mourinho jest jaki jest taki ma styl i go nie zmieni to zawodnicy musza zmienic swoj styl gry zeby grac i efektownie bo narazie gramy efektywnie, ale ja nie narzekam bo jak przypomne sobie sezony od 1997 do 2005 gdzie nic nie wygralismy to teraz wole taka gre niz ladna dla oka ktorej Inter nigdy nie gral niestety.
22.09.2009 o 12:02 przez Grajas
Grajas
Dobrze,nasze szanse na pozytywny rezultat z Napoli wzrosły.
22.09.2009 o 11:17 przez KowalMalbork
KowalMalbork
Cambiasso? Ciekawe czemu on <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
22.09.2009 o 10:58 przez proba1
proba1
Przeciez przez te ciagle wariactwa cierpi zespol, co sie dzialo jak Mu wyrzucili to byla jakas parodia promavera by lepiej trzymala wynik, a i przed tem lepiej nie bylo, jak chce robic za clown a niech sie zatrudni pod godzinach w cyrku
22.09.2009 o 10:21 przez Slepy
Slepy
proba jesteś moim idolem
22.09.2009 o 10:11 przez proba1
proba1
Ten koles zaczyna mnie coraz bardziej irytowac. Ciagle robi te swoje afery pod publiczke ktory kolo piora mi lataja ale gra jest tragiczna niech sie wezmie idiota do roboty albo niech odchodzi znajda sie lepsi
22.09.2009 o 10:00 przez Michal_fci
Michal_fci
hehe Cambiasso nie mam pojecia czemu on ale nie narzekam <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />

Shoutbox

Piotrek85 25.06.2026 06:52

Wyceniany na 50 mln euro

Piotrek85 25.06.2026 06:51

Ten Manzambi ładnie chodzi na mś. Niby środkowy pomocnik a już 3 bramki. Nie znam gościa ale wartość 50 mln ,więc to raczej nie ogórek.

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625399

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się