Wywiady z byłymi piłkarzami

Obinna: Sezon w Interze był najlepszy w mojej karierze (3)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
9 miesięcy temu
1097
3
Victor Obinna

Victor Obinna były napastnik m.in. Interu oraz Chievo odpowiedział na pytania, które zadał mu dziennikarz pracujący dla portalu Gianlucadimarzio.com:

- Czym się teraz zajmuję? Nigeria to miejsce, w którym się urodziłem i wychowałem. Chcę zrobić wszystko, co tylko mogę, aby pomóc afrykańskim dzieciom. Jeżdżę na treningi po całej Afryce i śledzę mecze towarzyskie. Wszyscy mnie tu znają, ale kiedy pracuję staram się zachowywać dyskretnie. Prowadzę obserwacje piłkarzy tak, aby nie być zauważonym. Ważną sprawą jest żeby wiedzieć i dostrzec to, jak zachowuje się dzieciak, gdy nie ma piłki przy nodze.

- Inter? Karierę we Włoszech rozpoczynałem w Chievo, skąd po trzech latach gry trafiłem do Interu. Mournho zadzwonił do mnie w letnim mercato i powiedział mi, że mnie potrzebuje. Nigdy mu nie zapomnę tych słów. To był najpiękniejszy sezon w mojej karierze. Wygraliśmy Scudetto, a ja strzeliłem pięknego gola Romie. Ile salt wtedy zrobiłem!

- Mourinho? Otaczał troską szczególnie młodych zawodników. Mnie, Santona i Balotelliego. Powiedział nam, żebyśmy zajęli się tylko grą w piłkę nożną. W kadrze mieliśmy dużo wielkich piłkarzy takich jak np. Ibrahimovic. On zawsze chciał wygrywać. Gdy przegrał mecz nawet na meczu podczas treningów złościł się na kolegów z drużyny. Jego ulubionym rywalem by Vieira.

 

Zobacz też

Ivan Cordoba

Cordoba: Inzaghi może odnieść sukces z Interem, jeśli tylko nie będzie sprzedaży… (1)

01.06
09:55
Emre Belozoglu

Emre o przenosinach Hakana do Interu (0)

22.06
11:27

Komentarze (3)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
27.10.2020 o 09:00 przez rafalik93
rafalik93
Jeden z lepszych napastników w historii interu :)
26.10.2020 o 18:56 przez wegorz
+2
wegorz
9 meczy i 1 gol... No sezon życia...
27.10.2020 o 07:44 przez Mendjolan
+3
Mendjolan
9x założył koszulkę Interu i wyszedł zagrać w składzie z Zanettim i Stankoviciem i strzelił bramkę romie.
ty 9x odblokowałeś telefon i napisałeś jeden komentarz.

Shoutbox

cuba 29.07.2021 21:36

serce

Kamiliusz1908 29.07.2021 21:32

Trzym się :)

cuba 29.07.2021 21:28

Trzymajcie się Panowie ,do następnego Pozdrawiam :forza:

cuba 29.07.2021 21:25

bez wymówek :)

cuba 29.07.2021 21:25

dobrze będę pamiętał :)

Kamiliusz1908 29.07.2021 21:24

No stawiam za to kolejkę xd

cuba 29.07.2021 21:22

no to kara czy co ? :D

Kamiliusz1908 29.07.2021 21:22

Jasne że tak. W oóle dopiero dziś odczytałem twoje wiadomości. Na fonie mi się nie wyświetlały, a teraz jestem pierwszy raz od dawna na kompie :)

cuba 29.07.2021 21:21

póki co nie jest zle :)

cuba 29.07.2021 21:21

Siemanko Nasir :)

cuba 29.07.2021 21:21

jest dobrze choc bywało lepiej ,inwazja na wyjazd aktualna kamil ? :)

Nasir 29.07.2021 21:21

cuba witamy co tam dobrego

Nasir 29.07.2021 21:20

szanuje twoje poswiecenie kamil

Kamiliusz1908 29.07.2021 21:20

Witam Kuba, jak życie ?

cuba 29.07.2021 21:20

Witam Serdecznie :)

Kamiliusz1908 29.07.2021 21:20

nasir, pójdę o krok dalej i w imię dżordża sam dam się splądrować

Kamiliusz1908 29.07.2021 21:19

Oczywiście w koszulce z jego uśmiechniętym zdjęciem w celu pokazania ludziom że taki sympatyczny olbrzym nie mógł nikogo skrzywdzić

Nasir 29.07.2021 21:19

mam nadzieje ze najpierw spladrujesz okoliczne sklepy

Kamiliusz1908 29.07.2021 21:18

witam, no ja właśnie jutro po robocie idę na rynek w Imielinie położyć się na przystanku w imię dżordża flojda, narkomana recydywisty

cuba 29.07.2021 21:18

:D

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

składy piłka zapowiedź serie a

Przejściowy kryzys czy koniec dolce vita? (7)

10.06
20:55
Simone Inzaghi

Ryzyko, które może się opłacić - artykuł (14)

30.05
11:30
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Venezia

    Venezia

    0

    0

  • 2

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 3

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 4

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

  • 6

    Fiorentina

    Fiorentina

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    29

  • 2

    Romelu Lukaku

    24

  • 3

    Luis Muriel

    22

  • 4

    Dusan Vlahovic

    21

  • 5

    Ciro Immobile

    20

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27214

Liczba newsów: 40173