Wywiady z działaczami

Pellegrini: Dajcie czas Thohirowi (2)

Źródło: football-italia.net
ponad 12 lat temu
360
2

Były prezydent Interu Mediolan, Ernesto Pellegrini wypowiedział się na temat nowego właściciela Nerazzurrich. Pellegrini uważa, że potrzeba czasu by Thohir zbudował nowy Inter od podstaw.

 

- Thohir potrzebuje czasu by całkowicie zrozumieć realia włoskiego futbolu, ponieważ jak na razie mało wie na ten temat.

 

- Dawniej kiedy przychodził Karl-Heinz Rummenigge wystarczyło podpisać tylko oświadczenie, lecz to były całkiem inne czasy. Dziś piłkarz pokroju Rummenigge kosztował będzie co najmniej 10 mln euro. To zrozumiałe, że Thohir chce się ze wszystkim zapoznać zanim zacznie wydawać duże sumy na transfery.

 

- Zgadzam się z nim, to musi być taki sezon przejściowy by od lata móc zacząć działać poważnie na rynku. Inter nie może obecnie podpisać kontraktu z wielkimi graczami, dlatego muszą zacząć wygrywać z obecną kadrą.

 

Po rozczarowującym remisie u siebie z Chievo Nerazzurri zajmują piąte miejsce w tabeli i mają niewielkie szanse na grę w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Pellegrini uważa, że sędziowie zabrali już wystarczająco dużo punktów Interowi dzięki błędnym decyzjom. Były prezydent uważa, że pomyłki arbitrów nie pomagają zawodnikom niszcząc morale zespołu.

 

- To jest jakiś pechowy okres. Coś jest nie tak. Nie chce nikogo oskarżać ale błędy sędziów są coraz częściej spotykane w meczach Interu. Uważam, że gol Nagatomo był zdobyty prawidłowo.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Moratti: Chivu wykazał się ogromną odwagą. Co podobało mi się w Interze? Lautaro (1)

23.05
09:00

J. Zanetti: Mam nadzieję, że zobaczę Nico w koszulce Interu (1)

20.05
11:52

Komentarze (2)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.01.2014 o 22:03 przez Janosv360
Janosv360
Po roku można będzie ocenić naszego nowego prezydenta chodzi mi o stadion transfery itp.
14.01.2014 o 21:57 przez Drago194
Drago194
(tryb sarkazmu on)Oj tam Ernesto, pleciesz głupoty, przecież Thohir już dawno powinien wywalić Mazzarriego i wyłożyć 200 mln na transfery(tryb sarkazmu off).

Shoutbox

Claudio 23.06.2026 23:49

zerknalem na rozne statystyki w obronie z zeszlego (slabszego sezonu juve i bardzo dobrego Interu) i Cambiaso w obronie duzo lepiej od Dumfriesa czy Dimarco i podobnie z Bastonim. No nie wiem, ale się nie znam

Xucatlan 23.06.2026 23:47

Ludzie tutaj hejtują Cambiaso jednocześnie rzucając jako propozycje transferów drewniaków pokroju Kayode... Cambiaso bardzo solidny zawodnik, w przeciągu całego sezonu, to można nawet zaryzykować prognozę, że mógłby się okazać równiejszy od Dumfriesa. W przeciwieństwie do Holendra jednak, raczej nie należy się po nim spodziewać momentów na długo zapadających w pamięć.

Claudio 23.06.2026 23:44

kredens wazne ze ty ogladasz juve. Tak trzymaj ;)

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:44

dla tego tym bardziej gdyby to upadło na poziomie 30-40 byłoby szkoda ale 50 nie..

VVujek 23.06.2026 23:40

Szkoda Palestry ,ale on nie grał jeszcze na poziomie Cambiaso

VVujek 23.06.2026 23:40

W Interze gdzie każdy wie co na grać, jest porządek taktyczny świetnie by się odnalazł.

VVujek 23.06.2026 23:39

Nie ma co oceniać Cambiaso na podstawie gorszego sezonu , chłop grał na tyle dobrze , że kibice Juve się nim zachwycali , na mnie również zrobił wielkie wrażenie. Ma słabszy okres to niektórzy robią z niego goscia do wylotu.

Kredence 23.06.2026 23:30

Chyba nie oglądałeś juve

Kredence 23.06.2026 23:30

Claudio, Cambiaso nie jest bardzo solidny w obronie

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:26

szkoda, że go wtedy z Genoi nie braliśmy, bo chyba już wtedy się nim interesowaliśmy

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:25

i nie jest za 50 baniek (raczej)

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:24

potencjał ma spory

Claudio 23.06.2026 23:24

wszedzie chyba sa te glupie algorytmy, a nie prawdziwe oceny

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:24

kto tam nie zgówniał w tym Juve..

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:24

ten sezon miał słabiutki

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:24

bo grał lepiej

Claudio 23.06.2026 23:23

nie wiem czemu wydawalo mi sie ze 2 sezony temu gral swietnie, a w zeszlym srednio, a wszedzie Cambiaso ma wyzsze noty za ten sezon i liczby tez lepsze

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:22

ale taka zapchajdziura co obskoczy dwa wahadła przydałaby się w naszej kadrze

Claudio 23.06.2026 23:22

chociaz defensywne juve, a chyba tylko my i Como od nich wiecej strzelilismy

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:22

ja myślę, że Juve gorzej wyszłoby na tym

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625225

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się