Plotki transferowe

Quaresma opuści Inter w lecie ? (31)

Autor:
Źródło: goal.com
około 16 lat temu
1287
31

Pomocnik Interu Mediolan Ricardo Quaresma pogodził się z faktem, że jednak będzie musiał opuścić klub z Mediolanu podczas najbliższego mercato.

Quaresma jest związany z klubem do 2013 roku, ale brak regularnych występów daje do myślenia. Portugalczyk przebywał łącznie 432 minuty na boisku.

"Nie ma żadnej nadziei dla której miałby pozostać w Interze, jeśli nie będę grał. To nie jest błąd Jose Mourinho. On jest wielkim trenerem. Moja przyszłość ? Nie myślę, żebym mógł wrócić do Portugalii.

Hiszpania i Włochy są ligami, które są ważne i mogę się do nich dostosować. Jedyne co wiem, to jest fakt, że chce grać w piłke nożną".


Quaresma jest łączony z Benficą jak i Sportingiem.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32
Matteo Darmian

Darmian z nowym kontraktem? (8)

11.06
09:34

Komentarze (31)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
20.05.2010 o 10:11 przez mati1908
mati1908
lepiej bedzie jezeli nas opusci
20.05.2010 o 00:15 przez Omen
Omen
Można powiedzieć że się starał ale nie miał szans na regularne występy bo był po prostu za słaby.Trafił do nas w nieodpowiednim czasie...
19.05.2010 o 23:45 przez kostrzes
kostrzes
Jak by zmienił się trener czego bym bardzo nie chciał to może by został jeszcze jeden sezon jak by był w koncepcji drużyny nowego trenera i by może coś pokazał. W tym Interze Mourinho RQ7 nie ma szans grać bo jest za słaby w defensywie. Widać że chłopak umie grać do przodu co pokazał w meczu z Fiorą na Meazza.
19.05.2010 o 22:02 przez piotrekninter
piotrekninter
pisalem juz wczesniej ze idealny klub dla niego to Atletico, tam sie gra skrzydlowymi, w Hiszpanii nie ma takiej obrony jak we Wloszech to moze by szlal na skrzydle<br />
#22 Widocznie chłopak nie przykłada się do treningów <br />
to chyba za bardzo nie interesujesz sie Interem bo jakis czas temu Mou powiedzial ze wszystko byloby git gdyby R7 gral jak na treningu, czyli z tego wynika ze sie jednak przykłada<br />
#24 wolniej sie mysli jak macha nogami GOd widzisz i nie grzmisz. poprostu Liga jest defensywna gra sie twardo i Rychowi nie idzie, Mou tez ma gre ofensywna gdzies dla niego tylko wynik sie liczy, nawet E2 ma zadania w defensywie, a R7 to typowy zawodnik ofensywy<br />
ciekawe tylko co bedzie, jak nie daj Boze przyjdzie nowy trener i zacznie grac skrzydlami, najpierw niech Mou zadeklaruje czy zostaje czy nie a potem robmy transfery bo znow wyjda klopsy jak z Amaantino
19.05.2010 o 21:19 przez konrados
konrados
szkoda lubiłem go<img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
19.05.2010 o 20:06 przez Mate1908
Mate1908
Odejście Rysia to raczej coś pewnego. Nie poradził sobie w Mediolanie. Teraz pozostaje pytanie jak odzyskać chociaż połowę kasy w niego zainwestowanej?
19.05.2010 o 20:02 przez SlimShady
SlimShady
W tym sezonie kompletnie nie dali mu pograć, a rzeczywiście zrobił postępy i grał nawet dobrze, szkoda, ze Jose na niego stawiał. Lepiej dla niego jak odejdzie.
19.05.2010 o 19:32 przez adipetre10
adipetre10
tak to jest, gdy sie mysli wolniej niz macha nozkami,kariery to on juz nie zrobi, zwyczajnie brak mu ineligencji
19.05.2010 o 17:14 przez Ajk
Ajk
Chyba nigdzie mu nie będzie tak dobrze jak w Portugalii. Można by powalczyć dzięki niemu o Veloso np.
19.05.2010 o 17:08 przez javaa
javaa
Darmozjad. Jeśli faktycznie jest taki dobry jak się o nim pisało i mówiło już dawno grał by w pierwszym składzie.Widocznie chłopak nie przykłada się do treningów dobrze mu jest w Interze, pobiera co miesiąc niezłą pensje.<br />
Jak by miał honor już dawno by odszedł i zacząłby regularnie grać.
19.05.2010 o 17:07 przez erni
erni
Veloso też ciekawe rozwiązanie ... naprawde potrzebny nam jest klasowy pomocnik...
19.05.2010 o 16:51 przez microsoft666
microsoft666
Veloso za blisko 18mln eu blisko Naszych podobno...<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
19.05.2010 o 16:43 przez erni
erni
Moim skromnym zdaniem sprzedac Quaresme , Manciniego,Burdisso ,Arne ... Pozyskac natomiast za wszelka cene Hamsika , Teveza i dobrego młodego obrońce ... i zatrzymac Mou...<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
19.05.2010 o 16:36 przez mati1908
mati1908
osobiscie chciałbym zeby poszedł gdzies do Napoli badz Fiorentiny,jednakze rownoczesnie uwazam ze jedynym dobrym rozwiazaniem dla niego jest powrot do ojczyzny
19.05.2010 o 16:33 przez lena182
lena182
....Goal.com poza tym rankingiem który był we wcześniejszym poście opublikowało tez najgorsza 11 SerieA. Quaresma znalazł się w tej jedenastce co jest dużym osiągnięciem jak dla kogoś kto gra dla mistrza Włoch i finalisty LM...on ewidentnie nie pasuje do Interu. umiejętności ma ale coś tu nie pasuje...
19.05.2010 o 16:20 przez DiegoMilito22
DiegoMilito22
Widać że z niego wiekszy profesjonalista niż z Manciniego , on myslał że jeszcze coś tu osiągnie , a jak nie wypalil to nadal chce gry , a nie pieniedzy tak jak Mancini<img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
19.05.2010 o 16:01 przez miczel192
miczel192
O, nie...
19.05.2010 o 15:36 przez Kubusa10
Kubusa10
Oby jak najszybciej
19.05.2010 o 15:28 przez Tito11
Tito11
Szkoda bo ja akurat Quaresme bardzo lubię! Lecz jest o nim jakoś cicho!
19.05.2010 o 15:03 przez berniol21
berniol21
Szkoda mi go tak popsuć sobie karierę przecież to nie możliwe z takiej gwiazdy stać się nikim.
19.05.2010 o 14:59 przez 1+8
1+8
Rysiek nie możesz nam tego zrobić, a tak na serio to jedynie wymiana byłaby opłacalna
19.05.2010 o 14:54 przez adriano:)
adriano:)
To niewypał Jose jak już, bo to właśnie on chciał Quaresma w Interze. Po sezonie sprzedać, bo jest bezużyteczny.
19.05.2010 o 14:47 przez ANIOL
ANIOL
NO NIE POPISAŁ SIĘ... WIDAĆ INTER TO ZA SILNY KLUB NA JEGO MOŻLIWOŚCI Z RESZTĄ TO SAMO BYŁO W BARCY... VELOSO I HAMSIKA WIDZIAŁBYM W SKŁADZIE W PRZYSZŁYM SEZONIE<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
19.05.2010 o 14:45 przez T_o_M_a_S
T_o_M_a_S
Totalny niewypał Morattiego, niestety. Chyba liga włoska to nie dla niego. Szkoda, bo dobry grajek.
19.05.2010 o 14:36 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Długo liczyłem na Ryszarda za dlugo,teraz wiem ze u nas to przyszlosci on nie ma i napewno sobie nie pogra z taka forma,sprzedac go za dobre pieniadze i po sprawie.
19.05.2010 o 14:06 przez Drzewo91
Drzewo91
a gdyby powiedzenie &quot;do 3 razy sztuka by sie sprawdzilo&quot;? <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
19.05.2010 o 14:02 przez bloow
bloow
pasował by do takiej drużyna jak Atlethico według mnie, można by go dać i pokusić sie o Aguero.
19.05.2010 o 13:51 przez piter0806
piter0806
zrobić wymianę za veloso lub moutinho
19.05.2010 o 13:44 przez FCI_Knighter
FCI_Knighter
Niech wraca na stare smieci<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
19.05.2010 o 13:30 przez K-Krush
K-Krush
Do Benfici na wymianę mógłby iść <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się