Relacje

Komplet zwycięstw po sześciu kolejkach Sampdoria 1:3 Inter (33)

Autor:
Źródło: inf. własna
10 miesięcy temu
5188
33
Sensi Gagliardini Alexis Sanchez Sampdoria

Zawodnicy Interu kolejny raz okazali się lepsi od swoich rywali. Tym razem pokonali na wyjeździe Sampdorię Genua 3:1. 

Od samego początku spotkania było widać, że podopieczni Antonio Conte chcą jak najszybciej strzelić bramkę i potem kontrolować mecz. Udało się to już w 20 minucie. Silnym strzałem z dystansu popisał się Stefano Sensi i Inter prowadził 1:0. Piłka lecąc w kierunku bramki gospodarzy odbiła się jeszcze od Alexisa Sancheza, ale gol ostatecznie został przypisany włoskiemu pomocnikowi. Kolejne trafienie dla Nerazzurrich miało miejsce już dwie minuty później - świetne podanie w pole karne posłał Stefano Sensi i w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie pomylił się Alexis Sanchez. Inter prowadził już 2:0. Pozostała cześć pierwszej połowy przebiegała pod dyktando gości i wydawało się, że druga odsłona to tylko formalność i trzy punkty powędrują do Mediolanu. 

Początek drugiej połowy pokazał jednak, że emocje w tym meczu będą trwały do ostatniego gwizdka sędziego. W 46. minucie doskonałą sytuację zmarnował Lautaro Martinez, do piłki w polu karnym dobiegł Alexis Sanchez, który próbował wymusić rzut karny - sędzia jednak nie dał się nabrać i pokazał Chilijczykowi drugą żółtą, a, w konsekwencji czerwoną kartkę. Od tego momentu Inter grał w dziesięciu, a Sampdoria starała się ten fakt wykorzystać. Gospodarze naciskali i w 56. minucie dopięli swego. Jakub Jankto oddał strzał z pola karnego i pokonał Samira Handanovica. Na tablicy wyników widniał wynik 1:2. Gdy wydawało się, że Sampdoria ma szanse na remis, Nerazzurri zdobyli trzecią bramkę. W 61. minucie znakomite podanie w pole karne posłał Marcelo Brozovic, które na bramkę zamienił Roberto Gagliardini. Do końca meczu Inter kontrolował już przebieg spotkania i pomimo gry w osłabieniu nie pozwalał na, zbyt wiele gospodarzom. Nerazzurri odnieśli już szóste z rzędu zwycięstwo w lidze i notują znakomity start w Serie A. 

 

SAMPDORIA (3-4-1-2): Audero; Bereszynski, Colley, Chabot; Depaoli, Ekdal, Linetty, Murru; Jankto; Quagliarella, Rigoni.

Ławka rezerwowych: Raspa, Falcone, Ferrari, Regini, Augello, Barreto, Ronaldo Vieira, Thorsby, Leris, Ramirez, Caprari, Bonazzoli.

Trener: Di Francesco.

 

INTER (3-5-2): Handanovic; Skriniar, De Vrij, Bastoni; Candreva, Gagliardini, Brozovic, Sensi, Asamoah; Lautaro Martinez, Sanchez.

Ławka rezerwowych: Padelli, Ranocchia, Godin, Lazaro, Biraghi, D'Ambrosio, Dimarco, Borja Valero, Barella, Vecino, Politano, Lukaku.

Trener: Conte.

Zobacz też

Romelu Lukaku Juventus

Juventus 2-0 Inter | Zasłużona porażka w meczu „za 6 punktów” (63)

08.03
19:36
Inter Sampdoria Candreva Lautaro Young Eriksen

Brescia odprawiona z kwitkiem - Inter wygrał na Meazza 6:0! (40)

01.07
18:53

Komentarze (33)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.10.2019 o 11:40 przez LukeInter
LukeInter
Klasyfikacja kanadyjska:
Sensi 8
Lukaku 3
Barella 3
Lautaro 3
Brozovic 3
Asamoah 1
Vecino 1
Candreva 1
Godin 1
Biraghi 1
D’Ambrosio 1
Sanchez 1
Gagliardini 1
29.09.2019 o 12:31 przez pluto11
+1
pluto11
Już po tych 6 meczach widać jak ważne w zespole jest mieć projekt i dostosowywać resztę do tego projektu począwszy od dyrektorów sportowych menagerow a kończywszy na sztabie szkoleniowym i trenerze z górnej półki, bo to że mamy Marotta, Pintusa napewno daje Conte więcej niż miał by przyjść sam trener bez sztabu z topu. Brawo Suning
29.09.2019 o 12:17 przez AveCaesar
AveCaesar
Ten Conte to na pewno jest człowiek ? Tak na poważnie genialna praca Suning, całego sztabu dyrektorskiego, Conte wraz z całym sztabem szkoleniowym oraz samych zawodników. Serce rośnie jak się ogląda nasze mecze. Postęp jaki się dokonał w porównaniu z poprzednim sezonem to masakra jakaś.
29.09.2019 o 12:03 przez boniunio
boniunio
Kurcze idę teraz jak burza ale jakoś boje się okresu grudzień-styczeń. Co do meczu to niestety ale razi w oczy nieporadność nieskuteczność Lautaro , reszta bez zarzutów cieszy mecz Bastoniego będą z niego ludzie.
29.09.2019 o 13:07 przez SETE
SETE
Są 3 powody dzięki którym powinnismy uniknąć corocznych styczniowych zapaści :

1. Antonio Conte
2. Szersza i lepsza jakościowo kadra niż w ostatnich latach
3. Brak w zespole toksycznych nazwisk
29.09.2019 o 17:39 przez boniunio
boniunio
No obyś miał rację ;) bo nie chce wprowadzać w błąd ale od chyba 3 sezonów grudzień styczeń to dramat w naszym wykonaniu.
29.09.2019 o 09:15 przez IlCapitano
+1
IlCapitano
Jeśli wygramy za tydzień wiadomo z kim to Conte wyrówna rekord Herrery z 1966 roku. Masakra jakaś.
29.09.2019 o 07:41 przez Czarson
Czarson
Spokojna wygrana, 6 na 6 w tym sezonie i od razu zmniejsza się ilość komentarzy pod meczem :D
29.09.2019 o 00:18 przez pluto11
+1
pluto11
Bastoni pogra trochę przy Vriju Godinie i Skriniarze to będzie z niego koks na obronie zafral dzisiaj naprawdę dobrze. Sensi kot Sanchez fajnie się pokazał Lautaro niech trenuje celność bo jest irytujący, Lukaku robi to co do niego należy reszta naprawdę poprawnie aż człowiek nie może się doczekać następnego meczu tak dobrze się to oglada
28.09.2019 o 23:43 przez Bonhart25
+1
Bonhart25
Dobre też było jak po golu na 1:2 kibice Sampy się rozkręcili, już poczuli krew by po naszym trzecim golu zmiękły im rury :)
28.09.2019 o 23:26 przez Gajdzik
+2
Gajdzik
Szkoda trochę kartki dla Sancheza i niewykorzystanych szans Lautaro, ale mamy kolejny komplet pkt. i to cieszy :) Teraz cholernie dwie ciężkie boje przed nami, ale wierzę, że damy radę, Forza Inter! ⚫️🔵 👊🏻
28.09.2019 o 22:15 przez ciechan
+5
ciechan
W składzie Bastoni, Gaglia, Candreva (wszyscy bardzo dobrze), wygrywamy mecz w 10tke i dominujemy od 1 do 90 minuty. Ktoś sobie wyobraża takie wyniki przy Spalettim? Ktoś wyobraża sobie takie ryzyko, takie decyzje? Nie zrobiliśmy spektakularnych transferów (nie oszukujmy się), a jesteśmy o wiele lepszą drużyną, niż za czasów Toskańczyka. Lepiej się przesadnie nie podniecać, ale wnioski już są - Conte jest fachowcem, udowadnia to na każdym kroku. W końcu mamy drużynę!
28.09.2019 o 21:51 przez Rafał 1976
+1
Rafał 1976
Jak na razie jest pięknie 6spotkan i 6zwyciest Ale teraz czekaja nas dwa mecze prawda na co nas stać w tym sezonie i o co będziemy grać ❓❓❓
29.09.2019 o 09:35 przez Wojtala
Wojtala
Pozwól że się nie zgodzę, Barca na CN to piekielnie mocna ekipa. Tam nie wygrywaliśmy nawet za czasów Mou. To będzie piekielnie ciężki mecz i remis brałbym w ciemno. Co do meczu z Juve tutaj obowiązkowo 3 punkty.
28.09.2019 o 20:49 przez Bonhart25
+6
Bonhart25
Wreszcie widać charakter drużyny. Jeszcze w poprzednim sezonie po czerwonej kartce czekała by nas obrona Częstochowy i nerwy do końca
28.09.2019 o 20:43 przez Krisu
+6
Krisu
Idealna symbioza- Suning, Conte, Marotta, Pintus, Mediolan oraz kibice Interu.
Wierze, że dzisiejsza wygrana podniesie naszym jeszcze większą pewność siebie w kolejnych meczach. Conte- chylę czoła. To jest Twój czas, Twoja era. Bez porównywania do Mourinha czy Herrery.
28.09.2019 o 20:42 przez Dyl87
+1
Dyl87
Wszystkie gole strzelili zawodnicy których wymienił Conte w stosunku do poprzedniego meczu Sensi 20, Sanchez 22, Gagliardini 61. Jeszcze Bastoni miał dać odpocząć Godin a zagrał świetnie ;) To tylko pokazuje jakim świetnym trenerem jest Conte! Brawo jedziemy dalej !
28.09.2019 o 20:41 przez Seba.
+2
Seba.
Lukaku w coraz lepszej formie. Chyba odzyskuje świeżość i widać to gołym okiem. Mecz z Lazio i dzisiejszy występ na bardzo wysokim poziomie. Mimo braku goli wykonał kawał roboty. Dołączy do niego szybki, zwinny oraz sprytny Sanchez i straszyć, to my dopiero zaczniemy ;)
28.09.2019 o 20:26 przez IRT
+3
IRT
Alexis pokazał się dzisiaj z dobrej strony, pomimo tej czerwonej kartki, która spowodowała kilka minut chaosu i dała Sampdorii nadzieję. Szkoda tej sytuacji, bo mogliśmy kontrolować ten mecz bez niepotrzebnych nerwów. Chilijczyk może za bardzo chciał, ale technicznie bardzo wysoki poziom. Z kolei Lautaro od początku sezonu gra bardzo słabo. Ma dużą łatwość dochodzenia do dogodnych sytuacji, ale jego wykończenie jest katastrofalne. Często popełnia też błędy przy podejmowaniu decyzji. Wejście Lukaku pokazało, że jest to zdecydowanie nasz najlepszy napastnik: siła fizyczna, dynamika, zastawianie się, zbieranie piłek, dobra współpraca z drużyną - super się to ogląda. Z napastników mamy jeszcze Politano, który dzisiaj nie zagrał, a który najwięcej atutów pokazuje jako rezerwowy. Ciekaw jestem, kto zagra obok Lukaku przeciwko Barcelonie i Juventusowi.

Cieszy dobry mecz Bastoniego, który był dzisiaj pewniejszy od Skriniara. Reszta w akceptowalnej normie.
28.09.2019 o 20:17 przez Nerazzurri83
+3
Nerazzurri83
Brawo. Ładna gra w naszym wykonaniu mimo osłabienia . Lautaro coraz bardziej mnie do siebie nie przekonywuje niestety . Ile można marnować dogodnych sytuacji , lub w kluczowym momencie odegrać do partnera strzela . Lecimy dalej , teraz stara :cenzor: i najważniejsze aby ja wyruchac . Forza 💙🖤
28.09.2019 o 20:13 przez oster
+8
oster
Czerwona kartka dla Sancheza to jakiś kabaret, ten sędzia powinien być zdyskwalifikowany !! !
28.09.2019 o 20:12 przez Majster8
+3
Majster8
Takie sytuacja jak w tym meczu kształtują charakter drużyny. Pozytywna reakcja. Coraz bardziej zaczynają irytować niewykorzystane sytuacje Lautaro... Z Gagliardinim powinniśmy się pożegnać. Oczywiście strzelił bramkę, ale oprócz tego strasznie słaby mecz. Szczególnie wkurzył mnie jak Inter wychodził z kontrą, wystarczyło posłać długą dokładną piłkę do przodu to ten zwalnia akcje.
28.09.2019 o 20:07 przez mroowa111
+5
mroowa111
brawo nerrazzurri !! !teraz puknąć starą k...e turyńską i będzie magia
28.09.2019 o 20:06 przez Seba.
+7
Seba.
Podobno Inter odwołał się już od kartki dla Sancheza. Poprosili, aby przerzucono ją na Martineza.
28.09.2019 o 20:00 przez danielinter
+4
danielinter
Wielki Inter pana Conte mimo sprzeciwnosci losu w postaci arbitra sa kolejne 3 pkt.Bardzo dobre zmiany Conte po czerwonej kartce cos czego brakowało Spallettiemu.Mam nadzieje ze na Barce wyjdzie w 1 składzie Sanchez , ktory co prawda dostal czerwo , ale jest w lepszej formie niz Politano i Lautaro , ktorego przydalo by sie wsadzić do zamrażarki na pare meczow bo gosc marnuje takie sytuacje ze to jest kpina.Do tego profesor De Vrij i Stefan , ktory czego nie dotknie to zmienia w zloto.
28.09.2019 o 19:08 przez AveCaesar
+3
AveCaesar
Ten sędzia to jest jakaś kpina.
28.09.2019 o 19:03 przez Krisu
Krisu
Pierwsza połowa to jakiś kosmos. Palce lizać!
28.09.2019 o 17:18 przez ragnar
+1
ragnar
Spoko że Bastoni bo zagra pollewego. Moim zdaniem Skriniar Gra ok Ale dużo osób mówi że się gubi zobaczymy czy na prawym środku będzie kozaczyl
Atak słabo to widzę, nieskuteczny LM i wracający Sanchez, ale co z Lukaku też musi odpocząć prz3d farsa i jude
28.09.2019 o 17:10 przez Lucash
+2
Lucash
Extra skład, właśnie tak powinno się rotować składem po 2 - 3 zawodników wymieniać. Najlepiej tak jak Conte każdy z innej formacji. A nie połowę składu wymienić i gra się nie klei
28.09.2019 o 17:07 przez Bartek-32
+1
Bartek-32
Jestem bardzo ciekawy tego ataku
28.09.2019 o 17:06 przez Nerazzurri83
Nerazzurri83
Ciekawa 11 , Conte zaskoczył mnie przyznam z Bastonim i Alexisem w 1 składzie . Najważniejsze ze placek DD na ławce . Po 3 pkt Forza Inter 💙🖤
28.09.2019 o 18:13 przez Diaby_10
+1
Diaby_10
Nie liczac Samira to kolego ten placek dał nam 3 pkt z Lazio
28.09.2019 o 17:03 przez jacodj
+1
jacodj
Git majonez

Shoutbox

Czarson 14.07.2020 00:26

Dawno w jego wykonaniu czegoś takiego nie widziałem

Czarson 14.07.2020 00:26

Wow dopiero teraz zobaczyłem co zrobił Handa

maverik 14.07.2020 00:20

Nitro to pewnie ten fejkowy DyMarzio co wtedy jak sie pol sb nabieralo

Czarson 14.07.2020 00:14

W porę go zauważyłem

Czarson 14.07.2020 00:14

Dziś prawie przejechałem jeża

WTC 14.07.2020 00:13

po tym meczu i tak pewnie przestał mu już imponować

Nitrogen 14.07.2020 00:12

I tu jest problem xD

Nitrogen 14.07.2020 00:12

No, ale nigdzie nie ma tego u Di Marzio

ZnawcaCalcio 14.07.2020 00:12

jak Di Marzio to chyba nie fejk

Kredence 14.07.2020 00:11

skoro ansaldi na tapecie to znak że trzeba iść spać

ZnawcaCalcio 14.07.2020 00:11

Ansaldi ma już z 78 lat

Nitrogen 14.07.2020 00:11

Póki co nigdzie o tym nie widziałem IM

Czarson 14.07.2020 00:11

Ten mem z gta by się przydal

Czarson 14.07.2020 00:11

Znowu

ZnawcaCalcio 14.07.2020 00:11

śmieszne nawet xd

Nitrogen 14.07.2020 00:11

Teraz może o sobie przypomniec bo ma autostradę do fianłu

Kredence 14.07.2020 00:10

XD

ZnawcaCalcio 14.07.2020 00:10

:D

ZnawcaCalcio 14.07.2020 00:10

Gianluca Di Marzio: “Inter Coach Antonio Conte Is A Big Fan Of Torino’s Cristian Ansaldi

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszy w wygranym meczu przeciwko Torino?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 11 lipca

  • FT

    Lazio

    1 - 2

    Sassuolo

  • FT

    Brescia

    0 - 3

    Roma

  • FT

    Juventus

    2 - 2

    Atalanta

Niedziela, 12 lipca

  • FT

    Genoa

    2 - 0

    SPAL

  • FT

    Cagliari

    0 - 0

    Lecce

  • FT

    Fiorentina

    1 - 1

    Verona

  • FT

    Parma

    2 - 2

    Bologna

  • FT

    Udinese

    1 - 3

    Sampdoria

  • FT

    Napoli

    2 - 2

    Milan

Poniedziałek, 13 lipca

  • FT

    Inter

    3 - 1

    Torino

Wtorek, 14 lipca

  • 21:45

    Atalanta

    ? - ?

    Brescia

Środa, 15 lipca

  • 19:30

    Milan

    ? - ?

    Parma

  • 19:30

    Bologna

    ? - ?

    Napoli

  • 19:30

    Sampdoria

    ? - ?

    Cagliari

  • 21:45

    Lecce

    ? - ?

    Fiorentina

  • 21:45

    Roma

    ? - ?

    Verona

  • 21:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Juventus

  • 21:45

    Udinese

    ? - ?

    Lazio

Czwartek, 16 lipca

  • 19:30

    Torino

    ? - ?

    Genoa

  • 21:45

    SPAL

    ? - ?

    Inter

Booking.com

Publicystyka

Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Mourinho Moratti

Spełnienie marzeń i ucieczka - Mou wspomina Inter cz. III (12)

27.05
19:46
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    32

    76

  • 2

    Inter

    Inter

    32

    68

  • 3

    Lazio

    Lazio

    32

    68

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    32

    67

  • 5

    Roma

    Roma

    32

    54

  • 6

    Napoli

    Napoli

    32

    52

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    29

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    28

  • 3

    Romelu Lukaku

    20

  • 4

    Luis Muriel

    17

  • 5

    Joao Pedro

    17

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26768

Liczba newsów: 36994