Relacje

Inter przegrywa ze Sion (22)

Autor:
Źródło: inter.it
prawie 8 lat temu
1171
22

Inter Mediolan przegrał w drugim sparingu sezonu przygotowawczego 2-0 ze szwajcarskim FC Sion. 

Było to bardzo słabe spotkanie w wykonaniu Mediolańczyków, na uwadze trzeba mieć jednak to, że FC Sion był lepiej przygotowany pod względem motorycznym ze względu na fakt, iż liga szwajcarska rusza już w ten weekend. Od początku meczu Inter próbował swoich szans, jednak nie było widać większego pomysłu na zdobycie bramki. Groźniejsze wydawały się akcje Szwajcarów. W 22 minucie spotkania zejść z boiska musiał Radja Nainggolan z powodu urazu, zmienił go jego rodak, Xian Emmers. Nadeszła 27 minuta, piłka wrzucona z rzutu rożnego, błąd Daniele Padellego, który minął się z piłką, wykorzystał to Andre Neitzke i wbił futbolówkę do pustej bramki. Szwajcarska drużyna chciała pójść za ciosem i kontynuowała groźne ataki, na straży stał jednak Padelli, który to rehabilitował się po pierwszej straconej bramce. Druga połowa rozpoczęła się od wprowadzenia zmian składu, jednak w grze Mediolańczyków za dużych zmian nie dało się zaobserwować. Sion atakował groźnie, dobrze się ustawiał, przejmował piłkę w środku pola. Jedna z ich akcji zakończyła się powodzeniem, kiedy to Szwajcarzy poklepali piłkę, a technicznym strzałem akcję wykończył Baltazar i było już 2-0. Jeśli chodzi o sam Inter, należy wspomnieć o tym, że w drugiej połowie Luciano Spalletti dał szansę pograć młodym zawodnikom, takim jak Salcedo, Rorić i Zappa. Ponadto 30 minut gry dla kapitana Nerazzurrich - Mauro Icardiego. Na szczęście jest to tylko sparing, a do sezonu zostało jeszcze trochę czasu, wierzymy w lepsze występy Interu.

FC Sion 2-0 Inter Mediolan, bramki: 27' Andre Neitzke, 70' Baltazar. 

Składy:

SION: 30 Maissonial; 3 Maceiras, 16 Raphael Rossi, 19 Neitzke, 22 Abdellaoui; 10 Carlitos, 11 Adryan, 14 Grcic, 23 Mveng, 29 Kasami; 21 Moussa.
Ławka rezerwowych: 1 Berchtold, 2 Lenjani, 5 Bambert, 8 Baltazar, 9 Daoudou, 17 Philippe, 20 Pinga, 24 Toma, 26 Epitaux, 27 Ndoye, 28 Uldrikis.
Trener: Maurizio Jacobacci

INTER: 27 Padelli; 29 Dalbert, 6 De Vrij, 37 Skriniar, 18 Asamoah; 5 Gagliardini, 20 Borja Valero; 16 Politano, 14 Nainggolan, 7 Karamoh; 10 Lautaro.
Ławka rezerwowych: 1 Handanovic, 46 Berni, 59 Dekic, 9 Icardi, 13 Ranocchia, 32 Colidio, 33 D'Ambrosio, 40 Emmers, 64 Nolan, 65 Roric, 67 Zappa, 68 Demirovic, 74 Salcedo, 87 Candreva.
Trener: Luciano Spalletti

Sędzia główny: Alessandro Dudic
Asystenci: Alain Heiniger, Sertac Kurnazca

Zobacz też

Wielkie emocje, rimonta Interu i wjazd na autostradę do mistrzostwa | Como 3-4 Inter (64)

12.04
19:44

Kolejny krok w stronę scudetto. Bramka Zielińskiego ozdobą spotkania! (49)

17.04
20:07

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
19.07.2018 o 10:10 przez intermed1
intermed1
Trudno.Przygotowanie fizyczne zaważyło. Za tydzień nikt o tym meczu nie będzie pamiętał, a nasze przygotowanie do sezonu sprawdzą mecze w ICC.
19.07.2018 o 08:53 przez RedKhmer
RedKhmer
Mecz trochę do "d" bo nasi wyczerpani a Sion pełny świeżości. Zastanawia mnie tylko czemu wszyscy poruszali się jak muchy a Karamoh i Salcedo pruli ile się da. Karamoh najlepszy ale pewnie też dlatego, że miał siły. Może podczas przygotowań chował się w cieniu lub pod ławką? Najbardziej irytował mnie Dalbert. Gość przychodził jako odkrycie ligi francuskiej, ofensywny gracz. Natomiast w zwykłym sparingu boi się przejść zawodników Sion! Wszystkie piłki do tyłu a w obronie padaka. Niby on miał być mega szybki, ale nie zobaczyłem chyba ani jednego sprintu z jego strony. Canreva i Valero to już koledzy opisali na co się nadają.
19.07.2018 o 07:25 przez Odet
Odet
Mogłem ogladac tylko 1 połowę. Moje wrażenia:
Dalbert tragedia, Asamoah i de Vrij zaskakująco słabo. Fajnie Emmers.
Ale uwaga, to tylko sparing :)
Pozdr.
19.07.2018 o 01:52 przez Mateusz17
Mateusz17
Slaby mecz , Dalbert od poczatku mowilem ze to porazka , gosc w ogole sie nie nadaje . Chyba faktycznie sa przemeczeni , wnioskuje to po akcji gdzie Lautaro poszedl na ,,speedzie,, z obronca sion ktory go wyprzedzil z palcem nie powiem gdzie. Kazdy nas zawodnik ponizej oczekiwan, Politano takie psotepy na treningach itp a w ogole tego nie bylo widac.
18.07.2018 o 23:07 przez wegorz
wegorz
Pękła bańka... A tak na serio, to chyba znak od niebios, że ktoś taki jak Rafinha jest Nam potrzebny... Chociażby po to żeby coś zmienić w grze gdy nie idzie... Może zarząd to przemyśli jeszcze...
18.07.2018 o 22:46 przez Endru
Endru
Bedzie nam bardzo ciezko jesli nie kupimy bocznych obroncow i kogos do srodka
18.07.2018 o 21:48 przez ksiazewi
ksiazewi
Klinsi64 roz...łeś mnie tym komentarzem. Hahaha
18.07.2018 o 21:42 przez IRT
IRT
Okropny mecz, ale na obecnym etapie trzeba podejść do tego wszystkiego spokojnie. Po pierwsze, nie było większości podstawowego składu (w formacjach ofensywnych). Po drugie, widać że piłkarze są wyczerpani mocnymi treningami. I to dobrze.
18.07.2018 o 21:39 przez Klinsi64
Klinsi64
cały Inter nic nie grał,ale Candreva out,to już choroba psychiczna,bo inaczej tego nazwac nie można
18.07.2018 o 21:23 przez Orzeu
Orzeu
Widać, że zespół po ciężkich siłowych treningach, nie ma co przywiązywać do tego meczu żadnej wagi
18.07.2018 o 21:14 przez maverik
maverik
Widać, że już nawet piłkarz nie może podać piłki bo inaczej zostanie zwyzywany od debili :/
18.07.2018 o 21:11 przez Rebelde
Rebelde
Spal chyba mocno dał im w kość, bo biegali jak by mieli worek węgla na plecach. 30 minuta meczu, a oni już oddychali rękawami. Oby nie przedobrzyli z tymi sparingami co 3 dni, bo to się może skończyć kontuzjami.


Największym zwycięzcą tego meczu , jest Karamoh, widać że ten koleś to nieoszlifowany diament.

Strasznie mnie irytował Valero swoją grą, co chwile zwalniał akcje i mnóstwo głupich strat. Po zejściu Nainggolana, Hiszpan poszedł "do przodu", a tam to jeszcze większa padaka, niż jak grał cofniętego. Jaki sens jest wystawianie na pozycji "10" osoby która nie umie strzelić z dystansu, a w czasie kontry nie ma szans żeby dziadek do jakiekolwiek piłki doszedł i na pełnym biegu coś skonstruował. On w czasie kontry, przyjmuje piłkę, odwraca się i podaje do tyłu. Ręce opadają,..

Drugi mistrz to Dalbert, ten to wyglądał jak by go z Polskiej Ekstraklasy wyciągnęli.
18.07.2018 o 21:10 przez interista28
interista28
Dalberta pozbyc sie jak najsybciej
18.07.2018 o 21:02 przez pluto11
pluto11
Candreva to jakiś totalny debil musi być kolejny okres przygotowawczy a on znowu zaczyna od dośrodkowani normalnie idiota przecz z cieniasem
18.07.2018 o 20:52 przez inTerIFOSI
inTerIFOSI
Candreva out out out, uświadomiło mi to spotkanie, że już nie chcę się kolejny sezon męczyć patrząc na niego, zakaz dośrodkowań... teraz trzeba znaleźć odpowiedniego gracza do wykonywania stałych fragmentów po stracie Cancelo !! !
18.07.2018 o 20:47 przez Tifosinho
Tifosinho
No i po sezonie :D
18.07.2018 o 20:23 przez danielinter
danielinter
Widac ze początek przygotowan , ale mimo wszystko gra z Valero to jak w 1 mniej.Fatalnie tez Dalbert...
18.07.2018 o 19:40 przez maestro177
maestro177
Dalbert na minus, ale Emmers fajnie gra.
18.07.2018 o 19:39 przez MaestroWalt
MaestroWalt
- Dalbert no szalu nie ma, słabe krycie, kiwaja go, w ataku tez słabo
- Karamoh zostawić to i szlifować, nieogarniete to jeszcze, ale może byc brylant
18.07.2018 o 19:38 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Dalbert wyp.... nazawsze
18.07.2018 o 19:15 przez piotrekninter
piotrekninter
- brawo jeszcze raz dla redakcji, nawet komentator mówił że w PL dużo kibiców i strony klubu dobrze działają
- fajny stadionik w pięknym otoczeniu
- szmata Padelli
- Dalbert i PO totalne nieporozumienie
18.07.2018 o 18:18 przez Bartek-32
Bartek-32
Ogień !! !

Shoutbox

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się