Plotki transferowe

Sky: Inter aktywny we Francji (17)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 14 lat temu
237
17

Nie tylko Fabian Monzon jest w kręgu zainteresowań Interu Mediolan, którzy to poszukują ciekawych piłkarzy we Francji. Jak donosi Sky Sport 24 klub z Mediolanu przygląda się także innym zawodnikom.

Podczas meczu Lille i Nicei, obserwowany był Eden Hazard, który wciąż pozostaje jedynie marzeniem, gdyż konkurencja jest zbyt ogromna, to samo dotyczy się Yanna M'Vili z Rennes, którego cena może nieco odstraszać.

 

Bardziej realnym celem pozostaje wciąż Ntcham Jules z Le Havre - pomocnik urodzony w 1996 roku, jego cena oscyluje w granicach 1 mln €.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live paz nico

Mercato Live 27.06 (17:46) Jones coraz dalej od Interu! // Khalaili nowym kandydatem na prawe skrzydło Interu (58)

27.06
08:20
mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.05.2012 o 17:20 przez Kusy
Kusy
1 milion? kolejny wielki talent...
06.05.2012 o 16:04 przez SlimShady
SlimShady
Tu trzeba zawodników pokroju Hazarda i M'Vily a nie jakis ogórów
05.05.2012 o 21:24 przez samum
samum
o hazardzie i mvilli to mozem tylko pomarzyc<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
05.05.2012 o 19:28 przez sypek77
sypek77
Na żadne super transfery M.Morratiego to już po prostu nie stać on tzw SKĄPUS to może szykować transfery na 2 ligowych boiskach bo np. nawet jeśli by chciał kupić naszego LEWEGO to musiałby by najpierw sprzedać swoich zawodników którzy mają ogromne kontrakty
05.05.2012 o 17:54 przez Piotr1996
Piotr1996
Ja bardzo bym chciał, aby do Interu przyszedł Yanna M'Vila oraz Eden Hazard, którego przyjście do Nerazzurri jest bardzo mało prawdopodobne, ale wierzę w cuda <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
05.05.2012 o 13:07 przez Czarson
Czarson
no ta tego nastolatka to mamy szanse ,jesli ktos jeszcze sie nim nie zainteresuje
05.05.2012 o 12:31 przez Kubus
Kubus
1 milion za łebka o rok starszego ode mnie <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> czuję sie staro <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
05.05.2012 o 11:16 przez el_loco
el_loco
ha ha ha! 1 milion <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
05.05.2012 o 10:39 przez piotrekninter
piotrekninter
no dobra,ale gracz w wieku 16 lat,to melodia przyszlosci, ktora u nas i tak nie wypali<br />
z 1 gracza z Francji mozna by kupic, Hazard i Mvilla bedzie ciezko
05.05.2012 o 10:15 przez El_Imprezatore
El_Imprezatore
Znowu kupowanie jakiś młodzików po 1 -4 mln euro i tak nie wskoczą do składu. Nakupią ich z 5 i będą mówić, że mamy miszczów a potem i tak nic nie wygramy. Bez zmiany zarządcy, który będzie głodny sukcesów i będzie miał kasę na transfery nic już nie wygramy.
05.05.2012 o 10:14 przez kisuke
kisuke
Van Dall,<br />
Wystarczy spojrzeć na przebieg zdarzeń z udziałem Cou. U nas dostawał bardzo mało szans, a mimo to miał kilka bardzo dobrych meczy, lecz i tak nadal większość czasu przesiadywał na trybunach. W Espanyolu gra cały czas, co prawda zdarzają mu się słabe mecze, ale niektóre mecze miał genialne. Chłopak potrzebował regularnej gry.<br />
<br />
Inny przykład Poli, według mnie jest to nas drugi obecnie najlepszy środkowy pomocnik po Guarinie, ale i tak siedzi na ławie. Gdy wcześniej grał, był zawsze jednym z najlepszych graczy na boisku. A swoją wcześniejszą prezentowaną formą daleko zostawia w tyle obecnego Cambiasso czy Stanko.<br />
<br />
Wcale nie mówię, że Juan czy Casta to talenty na super gwiazdy i gdyby grali byśmy wygrywali każdy mecz. Ale oglądając wybryki niektórych naszych &quot;mistrzów&quot;, to my kibice wolimy już oglądać właśnie tych młodzików. A skoro ich kupili, to widzieli w nich choćby zalążek talentu czy potencjału...
05.05.2012 o 10:13 przez lays
lays
Jak wy przeżywacie tą LE. &quot;nikt do nas nie przyjdzie&quot; Co za ściema. W sezonie 07/08 Bayern też grał w Pucharze Uefa a ściągnęli Ribery'ego, Klose, Toniego, Breno. Zawodnicy przychodzą do klubów dla których LE to błąd przy pracy a nie rutyna.
05.05.2012 o 09:53 przez Van Dall
Van Dall
Jeśli kolejny trener nie wystawia &quot;talentów&quot;, to znaczy tylko tyle, że &quot;talentom&quot; talentów brakuje. Pozdrawiam zwolenników spiskowej teorii, jakoby wyjściowy skład ustalał Stankovic <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" /> <br />
<br />
Milionem euro Moraś może sobie równie dobrze tyłek podetrzeć, bo za takie pieniądze dobrego piłkarza się nie kupi.
05.05.2012 o 09:47 przez Endru
Endru
Hazard pewnie i tak by sie u nas nie sprawdzil, dla mnie marzeniem jest nawet M'Vila
05.05.2012 o 09:42 przez kisuke
kisuke
Mamy już wystarczająco dużo talentów, którzy i tak nie grają. Jak choćby Juan czy Casta. Do ich grona dołączyłby zapewne Cou, ale on na szczęście uciekł na wypożyczenie.<br />
<br />
W Primaverze mamy sporo utalentowanych młodzików, którzy też nie otrzymują szans, a potem zapewne będą zostaną w ramach rozliczenia jakieś tam transferu staruszka. A na samym końcu Inter będzie chciał ich wykupić powrotem za grubą kasą, bo niespodziewanie popełnili błąd pozbywając się go. Przykład Destro, wiadomo było, że chłopak miał talent do strzelania bramek, ale żadnej szansy w pierwszym składzie nie dostał. Teraz mamy Longo i to samo.
05.05.2012 o 09:41 przez wodzo
wodzo
Jedyne co teraz zostaje to sprowadzać młodych graczy żeby za te 5lat mieć mocny skład , tylko tu musi być grupka a nie 1czy 2.Bo teraz nikt do interu nie przyjdzie żeby grać w lidze europejskiej ( oby bo narazie 6 miejsce nic nam nie daje)
05.05.2012 o 09:28 przez Garon
Garon
Fajnie ,że szukamy talenty, ale co z tego skoro one i tak nie mają szans się przebić do pierwszego zespołu,bo emeryci muszą sobie jeszcze dorobić

Shoutbox

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Cny 27.06.2026 19:15

te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625700

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się